Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 4 ubytovaní v Bratislave

Silvester obsadený
APARTMÁN***BRATISLAVAAPARTMÁN***BRATISLAVAAPARTMÁN***BRATISLAVAAPARTMÁN***BRATISLAVAAPARTMÁN***BRATISLAVAAPARTMÁN***BRATISLAVAAPARTMÁN***BRATISLAVAAPARTMÁN***BRATISLAVAAPARTMÁN***BRATISLAVAAPARTMÁN***BRATISLAVA
APARTMÁN***BRATISLAVA s parkovaním
Bratislava - Ružinov • 7 osôb, 2 spálne. V centre obce. Pes nepovolený.
Bez recenzií
od 65 € / apartmán / noc
Voľný Silvester: cena dohodou
vstup recepciarecepciapráčovňa - apartmányapartmany - chodbaapartmany chodba2 lôžkový apartmán s kk2 lôžkový apartmán s kk2 lôžkový apartmán s kk2 lôžkový apartmá s kkkúpeľňa - 2 lôžkový apartmán s kk
Príjemné a moderné ubytovanie v Rači
Bratislava - Rača • 20 izieb a  2 apartmány, 70 osôb, 24 spální. V centre obce. Pes nepovolený.
4.2 2 recenzie
od 9 € / osoba / noc
Voľný Silvester: cena dohodou
SpálňaObývacia miestnosťKuchyňaKúpeľňaExteriérExteriérOkolie
Komfortné ubytovanie v širšom centre Bratislavy
Bratislava - Nové Mesto • 3 osoby, 1 spálňa. V obci. Pes povolený.
4.9 9 recenzií
od 40 € / apartmán / noc
Voľný Silvester: od 280 € / 4 noci
Lôžková časťLôžková časť s kuchynským kútomLôžková časť s kuchynským kútomLôžková časťKúpeľňaKúpeľňaKúpeľňaExteriérParkoviskoParkovisko
Lacné ubytovanie
Bratislava - Petržalka • 3 osoby, 1 spálňa. V obci, pri jazere. Pes povolený.
Bez recenzií
od 35 € / apartmán / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

Apartmány Bratislava

Prečo si rezervovať apartmány v Bratislave?

Večná Bratislava. Kráska na Dunaji, ktorá pozýva svojich návštevníkov v každom ročnom období. Naše hlavné mesto víta svojich návštevníkov majestátne, Bratislavským hradom na vyvýšenom vŕšku a jedinečnou stavbou – Most SNP, alebo tiež prezývaným ako Slovenské UFO. Tieto unikáty ako prvé udrú do očí každému, kto do Bratislavy vstúpi a rozhodne zostať na pár dní. Ak cestujete do Bratislavy na výlet alebo ako turista, môžete sa pripraviť na úžasné chvíle, ktoré strávite spoznávaním dláždených uličiek Starého mesta, návštevou pamiatok alebo novými dobrodružstvami na skvelých atrakciách. Tí, ktorí cestujú za prácou, za rodinou alebo kultúrou ocenia aj skvelé možnosti ubytovania, dopravy alebo ponuku slovenskej a svetovej, či zážitkovej gastronómie. V Bratislave to jednoducho žije a všetkých svojich návštevníkov toto mesto víta s otvorenou náručou.

BratislavaTimbigger

Pri plánovaní svojej cesty alebo výletu je nesmierne dôležité myslieť na vhodné ubytovanie, ktoré sa počas vášho pobytu v Bratislave stane vašim útočiskom. Bratislava ponúka široký výber ubytovania vo všetkých cenových kategóriách a každý si svoje ubytovanie vyberie presne podľa svojich požiadaviek i finančného rozpočtu. V Bratislave sa môžete ubytovať v hoteli, v penzióne, na ubytovni alebo v apartmáne, chatke či v priváte. Luxusné hotely mesta Bratislava ponúkajú exkluzívne ubytovanie s prvotriednymi službami a špičkovou gastronómiou a väčšinou ich nájdete v centre mesta alebo na nábreží Dunaja. V Bratislave však nájdete aj hotely strednej i nízkej cenovej kategórie. Pre nenáročných milovníkov komfortu a útulného vybavenia sa naskytá možnosť ubytovania sa v malých penziónoch s chutnou domácou stravou.

Ak si však strážite svoje súkromie a radi by ste pri ubytovaní v Bratislave získali svoju voľnosť, odporúčame vám ubytovanie v apartmáne. Apartmány Bratislava sú skvelou voľbou pre všetkých, ktorí od ubytovania požadujú slobodný komfort, atmosféru domova a kompletné zariadenie vrátane možnosti prípravy vlastnej stravy a trávenia voľného času.

Ubytovanie v apartmáne v Bratislave vám ponúka nový rozmer komfortu. Štandardný apartmán pozostáva z niekoľkých izieb. Jeho súčasťou je obývacia izba, kuchyňa, priestor pre trávenie voľného času, vonkajšie zariadenie a parkovanie. Apartmán môže byť samostatný alebo v apartmánovom či bytovom komplexe a Bratislava ponúka široký výber ubytovania v každej cenovej kategórii. Apartmán Bratislava môže byť taktiež súčasťou hotelov alebo iných ubytovacích zariadení a jeho vybavenosť sa líši podľa konkrétnej ponuky. Apartmány v Bratislave sa väčšinou vedia pochváliť vysokým komfortom a kompletným zariadením. Súčasťou je spálňa s manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami a obývacia izba s gaučom, ktorý je tiež možné považovať za prísteľné lôžko pre jednu alebo dve osoby. Výhodou bývania v apartmáne je prístup k vlastnej kuchynke, ktorá býva kompletne zariadená na plnohodnotné využívanie počas vášho pobytu. Obsahuje potrebné vybavenie, kuchynský riad i jedálenskú časť. Súčasťou zvykne byť aj záhradná časť, terasa s grilom alebo altánok. Apartmány s wellness sú v Bratislave mimoriadne vyhľadávané a takto si pri ubytovaní v apartmáne doprajete aj súkromný relax. Vychutnajte si domácke prostredie, dostatok súkromia a vysoký komfort na maximum!

Apartmány sú lokalizované priamo v centre meste alebo aj v okrajových a mestských častiach Bratislava. Apartmán priamo v meste poskytuje výbornú dostupnosť k historickým pamiatkam i atrakciám a apartmán v prírode poskytuje výhodu bezprostrednej blízkosti k zelenším častiam mesta Bratislava ako Bratislavský Lesopark, Lesopark Rusovce alebo Lesopark Vrakuňa. Plánujete výlety s rodinou do Malých Karpát? Ubytovanie v apartmáne v prírode s dobrou dostupnosťou do mesta je ušité ako pre vás.

Vyberte si zo širokej ponuky ubytovania v kategórii Apartmány Bratislava a rezervujte si svoj pobyt rýchlo a z pohodlia domova. Bratislava už čaká na vašu návštevu!