Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 5 ubytovaní Záhorská Bystrica

Voľný Silvester: cena dohodou
vstup recepciarecepciapráčovňa - apartmányapartmany - chodbaapartmany chodba2 lôžkový apartmán s kk2 lôžkový apartmán s kk2 lôžkový apartmán s kk2 lôžkový apartmá s kkkúpeľňa - 2 lôžkový apartmán s kk
Príjemné a moderné ubytovanie v Rači
Bratislava - Rača • 20 izieb a  2 apartmány, 70 osôb, 24 spální. V centre obce. Pes nepovolený.
4.2 2 recenzie
od 9 € / osoba / noc
Voľný Silvester: cena dohodou
ExteriérExteriérIzbaIzbaIzbaKúpeľňa
Wifi internet
Stupava • 20 izieb, 60 osôb, 20 spální. V obci, pri potoku. Pes nepovolený.
1.4 1 recenzia
od 7 € / osoba / noc
Voľný Silvester: od 44 € / 1 noc
ExteriérWellnessBIG ApartmánPALACE ApartmánPALACE ApartmánPALACE ApartmánPALACE ApartmánTRIP štúdioTRIP štúdioTRIP štúdio
Moderné apartmány, reštaurácia, wellness
Marianka • 8 štúdií a  4 apartmány, 46 osôb, 17 spální. V obci. Bazén, vírivka, kúpacia kaďa, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
3.4 1 recenzia
od 41 € / apartmán / noc
Voľný Silvester: cena dohodou
ExteriérExteriérKuchyňa2-lôžková izba2-lôžková izbaKúpeľňa2-lôžková izba
Krátkodobé aj dlhodobé pobyty
Stupava • 10 izieb, 20 osôb, 10 spální. Na okraji obce. Pes nepovolený.
Bez recenzií
od 14 € / osoba / noc
Voľný Silvester: cena dohodou
ExteriérIzbaIzbaRecepciaRecepciaIzbaIzbaInteriérInteriérKuchyňa
Blízko do závodu Volkswagen aj priemyselného parku v Lozorne
Stupava • 61 izieb, 154 osôb, 61 spální. Na okraji obce. Pes nepovolený.
Bez recenzií
od 9 € / osoba / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

Záhorská Bystrica Bratislava

Dnes hlavne sídlo obľúbenej komerčnej televízie Markíza, no kedysi poddanskou dedinou panstva Stupavy. Vedeli ste, že Záhorská Bystrica kedysi patrila medzi najbohatšie dediny? Darí sa tu poľnohospodárstvu i vinárstvu. Navštívte s nami Záhorskú Bystricu a vychutnajte si svoj pobyt v Bratislave práve tu.

Záhorská Bystrica je lokalita pridružená k mestu Bratislava. Prečo si vybrať ubytovanie v Záhorskej Bystrici? Oceníte hlavne krásnu zelenú prírodu v okolí a mnohé turistické chodníčky, ktoré vás pozvú na nové trekové dobrodružstvá. Ani by ste neverili, že trávite svoje dni v rušnom hlavnom meste. Turistické cestičky a náučné chodníky vás prevedú Záhorskou nížinou i Malými Karpatmi. Na svoje si prídu nielen peší turisti, ale aj cyklisti. Zrekonštruovaná je aj lesná cesta k horárni Krasňany. V zimnom období je perfektná rodinná lyžovačka na v lyžiarskom stredisku Pezinská Baba. Upravené zjazdovky a podmienky pre všetky zimné športy ponúka aj lyžiarske stredisko Zochova chata.

Zochova chataVikino

Bratislava Záhorská Bystrica je lokalita s nádychom vidieka, a ak sa rozhodnete vydať sa po tomto mieste na prechádzku, určite si všimnite Kostol svätého Petra a Pavla Apoštolov s barokovou kaplnkou a barokovou rímskokatolíckou farou. Vidiecke prostredie ešte viac podčiarkuje ulica Československej armády, kde si môžete prezrieť pôvodné sedliacke domy, ktoré patria do zoznamu kultúrnych pamiatok. Zaujíma vás keramika? Tak potom určite navštívte keramikársku dielňu. Záhorská Bystrica je aj obľúbeným miestom mladých rodín, ktoré bývajú v moderných bytových komplexoch a denne dochádzajú za svojou prácou do hlavného mesta.

Záhorská Bystrica má výbornú dopravnú dostupnosť do centra Bratislavy. Je vzdialená 15 kilometrov od mesta a cesta autom vám zoberie cca 12 minút. Takto sa zo svojho ubytovania pohodlne a bez problémov dostanete za historickými pamiatkami v Starom meste, k zábavným atrakciám či na pracovné stretnutie.

Ubytovanie v Záhorskej Bystrici vám ponúka dovolenku v krásnom prírodnom prostredí a hlavne iba naskok od všetkých aktivít priamo v centre Bratislavy. Ak hľadáte ubytovanie Záhorská Bystrica v apartmáne alebo ubytovanie vo vilke, ste na správnom mieste. Cenovo výhodné ubytovanie v penzióne Záhorská Bytrica alebo ubytovanie na súkromí je výbornou alternatívou, ak prichádzate do mesta s rodinou. Cestujete za prácou alebo s partiou priateľov? Lacné ubytovanie sa vám podarí rezervovať na ubytovni, ktorá ponúka základné vybavenie izieb a nízku cenu. Hľadáte hotel? Bratislava Záhorská Bystrica vás rada privíta aj v tomto type ubytovania a poskytne tie najlepšie služby, aby ste si svoju dovolenku a pobyt v Bratislave maximálne užili. Vychutnajte si dovolenku v Bratislave a ubytujte sa v Záhorskej Bystrici. Odmenou vám bude krásne vidiecke prostredie, kus histórie a miesto ako stvorené pre relax a pokoj.

Názory a odporúčania

Jakub Klapáč
Zobrat si bicykle

Jakub Klapáč
Bufet u Komara

Pavel Marko
Len aby im pocasie vyslo ako nam a potom je tam fajn vsetko

Dagmar Slobodova
Seneckú zmrzlinu

Hajnalka Kisová
S detmi je výhoda že je na skok bratislavské zoo, tak isto malkia park v orechovom potoni, zábavné centrum v Bratislave pre deti, keby bolo teplejšie tak aj jazero priamo pri hoteli alebo aquapark

Hajnalka Kisová
Senecky aquapark alebo rôzne podujatia, ako aj výstava psov kúsok od hotela

Jozef Papaj
Kultúrne pamiatky

Jozef Papaj
Nákupné stredisko Avion

Petra Tyralova
- rôzne športové aktivity na hrádzi a na Jaroveckom jazere, kde sa dá krásne a bezpečne vykúpať

Petra Tyralova
+motorový čln, z paluby ktorého sa dá pohodlne spoznať okolie zátoky +padlleboard na vodách pokojnej zátoky Dunaja

Jana Galovičová
Odporúčam navštíviť chrám zasvätený Panne Márii.