Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 5 ubytovaní Starý Smokovec

Voľný Silvester: cena dohodou
ExteriérExteriérVýhľadWellnessKongresová sálaIzba Klasik PlusIzba MiniIzba SeverkaIzba KlasikIzba
Wellness, pri kúpeľoch a pod Slavkovským štítom!
Vysoké Tatry - Nový Smokovec • 76 izieb, 152 osôb, 76 spální. V obci, pri lyžiarskom stredisku, na horách. Bazén, vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes nepovolený.
3.8 1 recenzia
od 33 € / osoba / noc
Voľný Silvester: cena dohodou
výborné umiestnenie  hotelaubytovanie priamo v TatráchExteriérvynovený hotelvynovené izbykrytá garáž pre 80 áutdvojlôžková izbadvojlôžková izbadvojlôžková izba - kúpelňav kúpelni nechýba sušič vlasov
Konferenčné priestory, wellness
Vysoké Tatry - Štrbské Pleso • 47 izieb a  28 štúdií, 168 osôb, 80 spální. V rekreačnej oblasti, pri lese, pri jazere, na horách. Bazén, vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.7 10 recenzií
od 110 € / izba pre dvoch / noc
Voľný Silvester: cena dohodou
ExteriérReštauráciaReštauráciaBarSalónikDvojlôžková izbaDvojlôžková izbaDvojlôžková izbaDvojlôžková izbaDvojlôžková izba
Vaše miesto vo Vysokých Tatrách!
Vysoké Tatry - Štrbské Pleso • 26 izieb a  1 apartmán, 77 osôb, 31 spální. V rekreačnej oblasti, pri jazere, na horách. Vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.2 3 recenzie
od 75 € / izba pre dvoch / noc
Voľný Silvester: od 264 € / 3 noci
ExteriérDvojlôžková izba LUXBazénWellnessWellnessRodinný apartmán LUXJednolôžková izba SingleJednolôžková izba SingleDvojlôžková izba DoubleDvojlôžková izba Double
Zvýhodnené zimné pobyty, zľavy na skipasy až 20%
Štôla • 14 izieb a  1 apartmán, 51 osôb, 15 spální. Na okraji obce, pri lese, na horách. Bazén, vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.4 13 recenzií
od 48 € / izba pre dvoch / noc
Voľný Silvester: cena dohodou
Hotel LesanaHotel LesanaHotel LesanaHotel LesanaHotel LesanaHotel LesanaHotel LesanaHotel LesanaHotel LesanaHotel Lesana
Zrekonštruovaný moderný hotel s wellness
Stará Lesná • 129 osôb, 43 spální. , na horách. Vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
5.0 2 recenzie
od 153 € / izba pre dvoch / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

Hotely Starý Smokovec

Vysoké Tatry patria k najnavštevovanejším turistickým oblastiam Slovenska. Slovenské veľhory sú lákadlom nielen pre domácich, ale aj zahraničných turistov. Máte aj Vy chuť zdolať niektorý zo štítov Tatier, alebo túžite po oddychu v príjemnom horskom prostredí? Dlho neváhajte a zarezervujte si pobyt vo Vysokých Tatrách, ktorý Vám zaručí množstvo aktivít počas celého roka. Využite možnosti ubytovania v najstaršom národnom parku Slovenska, ktorým je Starý Smokovec. Leží na úbočí Slavkovského štítu, z ktorého je najkrajší výhľad v celých Tatrách.

APLEND Hotel KukučkaAPLEND Hotel Kukučka
Hrebienok v Starom Smokovci je východiskovým bodom viacerých turistických trás do Veľkej a Malej Studenej doliny, alebo na Slavkovský štít. Pre menej zdatných turistov, alebo rodiny s deťmi je ako stvorená nenáročná prechádzka Tatranskou magistrálou. Na Hrebienku sa konajú aj viaceré zaujímavé akcie. V lete sú to Medvedie dni. Tatranský medvedí festival plný zábavy, hier a súťaží pre rodiny s deťmi. V zime sa zas mení Hrebienok na rozprávkové ľadové kráľovstvo. Každoročne sa tu stavia Tatranský ľadový dóm, ktorý je nielen turistickou atrakciou, ale aj miestom konania svadieb a koncertov. Kulisu Tatranskému ľadovému dómu dotvárajú ľadové sochy, vytvorené počas každoročne sa konajúcej súťaže Tatry Ice Master.

Túžite po pravej zimnej sánkovačke? Čaká na Vás 2,5 km sánkarska dráha z Hrebienka do Starého Smokovca. Ak patríte k začínajúcim lyžiarom, ste na správnom mieste. Lyžiarske stredisko Jakubkova lúka je ako stvorené pre začínajúcich lyžiarov. Okrem turistiky a lyžovania Vám Starý Smokovec ponúka desiatky cyklistických chodníkov a horských cestičiek, na ktorých môžete objavovať dokonalosť prírody. Či už ste nadšenec pešej turistiky, cykloturistiky, vášnivý lyžiar, vyznávač adrenalínových športov, alebo túžite len po panenskej prírode a oddychu, v Starom Smokovci si zaručene uspokojíte svoje potreby.

Ubytovanie v hoteloch v Starom Smokovci

Horský Hotel Sliezsky DomHorský Hotel Sliezsky Dom
Túžite po dovolenke v prekrásnom horskom prostredí? Neviete sa rozhodnúť aké ubytovanie si vybrať? Chcete si vychutnať dovolenku bez starostí a zažiť dokonalý relax? Ubytovanie v hoteli Starý Smokovec je tou správnou voľbou. Hotely Starý Smokovec Vám poskytnú prvotriedne ubytovanie, kvalitné služby a tú najlepšiu starostlivosť o Vás. Hotely ponúkajú rôzne doplnkové služby ako bezplatné parkovanie v rámci objektu, saunu, vírivku, vonkajší alebo vnútorný bazén, posilňovňu, bar, či iné služby na spríjemnenie pobytu. Kaderníctvo, kozmetika, masáže, zmenáreň, taxi, tieto všetky služby spravia Váš pobyt ešte dokonalejším. Ponuka raňajok, obedov a večerí je v hoteli samozrejmosťou. Hotely vyšších kategórii disponujú reštauráciou, v ktorej môžete zažiť kulinárske umenie ich šéfkuchárov. Ubytovanie v hoteloch v Starom Smokovci okrem kvalitných služieb, ponúka aj prekrásne prostredie a čistý vysokohorský vzduch. Príjemné ubytovanie Vám poskytnú aj apartmány Starý Smokovec, penzióny Starý Smokovec, chaty Starý Smokovec. Neváhajte a ubytujte sa v jednom z hotelov a zažite pobyt, z ktorého budete mať len tie najlepšie spomienky.