Zadajte krit├ęri├í
Nem├íte ─Źas h─żada┼ą? Po┼ílite dopyt viacer├Żm ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, ┼że zad├íte svoje krit├ęri├í a potvrd├şte. My ho rozpo┼íleme v┼íetk├Żm vyhovuj├║cim ubytovaniam, ktor├ę v├ím po┼íl├║ svoju ponuku ak s├║ vo─żn├ę. U┼íetr├şte ─Źas a m├┤┼żete si vybera┼ą! Krit├ęri├í si nastavte vo vyh─żad├ívan├ş, vypl┼łte svoje kontakty a stla─Źte Odosla┼ą dopyt.

Po─Źet vyhovuj├║cich objektov:

Sna┼żte sa zada┼ą ─Źo najpresnej┼íie krit├ęri├í, aby v├ís nekontaktovalo ve─żmi ve─ża ubytovate─żov. Pozrie┼ą vyhovuj├║ce ubytovacie zariadenia


Zru┼íi┼ą dopyt

Vyberte si z ponuky a┼ż 3 ubytovan├ş Senec

Vo─żn├Ż Silvester: cena dohodou
TerasaExteri├ęrPl├í┼żPl├í┼żPl├í┼żPl├í┼żPl├í┼żRelax pl├í┼żov├Ż barRelax pl├í┼żov├Ż barRelax pl├í┼żov├Ż bar
Vonkaj┼í├ş baz├ęn a vlastn├í hotelov├í pl├í┼ż!
Senec • 20 izieb a  13 apartm├ínov, 121 os├┤b, 40 sp├íln├ş. V rekrea─Źnej oblasti, pri jazere. Baz├ęn, v├şrivka, sauna. Pes povolen├Ż.
4.0 11 recenzi├ş
od 55 ÔéČ / izba pre dvoch / noc
Vo─żn├Ż Silvester: cena dohodou
TerasaExteri├ęrTerasaTerasaTerasaPl├í┼żPl├í┼żHotel Z├ítokaPl├í┼żTerasa
Komfortn├ę ubytovanie priamo na brehu jazera!
Senec • 34 izieb a  16 apartm├ínov, 150 os├┤b, 51 sp├íln├ş. V rekrea─Źnej oblasti, pri jazere. Baz├ęn, s mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes povolen├Ż.
4.3 10 recenzi├ş
od 55 ÔéČ / izba pre dvoch / noc
Vo─żn├Ż Silvester: cena dohodou
Exteri├ęrExteri├ęrExteri├ęrRe┼ítaur├íciaIzbaIzbaIzbaRe┼ítaur├íciaRe┼ítaur├íciaRe┼ítaur├ícia
Hotel pri Seneck├Żch jazer├ích
Senec • 14 izieb, 28 os├┤b, 14 sp├íln├ş. V rekrea─Źnej oblasti, pri jazere. Pes povolen├Ż.
2.8 6 recenzi├ş
od 22 ÔéČ / osoba / noc
Nem├íte ─Źas h─żada┼ą ubytovanie? Po┼ílite dopyt!

Hotely Senec

Kr├ísne, ─Źist├ę a fotogenick├ę Seneck├ę jazer├í s├║ hlavn├Żmi d├┤vodmi, pre ktor├ę je v Podunajskej n├ş┼żine najnav┼ítevovanej┼í├ş pr├íve Senec. Mesto samotn├ę aj s okol├şm predstavuj├║ ide├ílne miesto pre dovolenku najm├Ą v lete. Hor├║ce a dlh├ę letn├ę noci zas poskytuj├║ nov├ę mo┼żnosti no─Źn├ęho ┼żivota. Toto v┼íetko v Senci za┼żijete na jednom mieste ubytovan├şm sa v hoteli, kde dostanete v┼íetky slu┼żby pod─ża priania a stara┼ą sa m├┤┼żete len o seba a svoje pohodlie.

V├Żhody ubytovania v hoteloch

Hotel FortunaHotel Fortuna
Senec pon├║ka viacero kvalitn├Żch mo┼żnost├ş ubytovania v hoteloch. V┼íetky maj├║ spolo─Źn├║ polohu priamo pri jazer├ích alebo v centre mesta. Viacer├ę hotely v Senci svojim hos┼ąom poskytuj├║ perfektn├ę slu┼żby a mo┼żnosti naviac.

Najv├Ą─Ź┼í├ş hotel v Senci sa nach├ídza priamo pri vodnej ploche Seneck├Żch jazier a je schopn├Ż poskytn├║┼ą svoje slu┼żby a┼ż pre 150 host├ş. Hotel disponuje 34 izbami a 16 apartm├ínmi s dokonal├Żm s├║krom├şm a v├Żh─żadom na pl├í┼ż. Izby s├║ r├┤znej ve─żkosti, a tak si t├║ svoju m├┤┼że vybra┼ą jednotlivec, p├ír alebo aj po─Źetnej┼íia rodina. Najv├Ą─Ź┼í├şm l├íkadlom pre host├ş hotela je s├║kromn├í pl├í┼ż, ktor├í pre host├ş zabezpe─Ź├ş neru┼íen├Ż a pokojn├Ż pobyt pri vode. Pre host├ş je pripraven├í aj wellness z├│na s piatimi saunami. Stravovanie je mo┼żn├ę priamo v hoteli, ktor├ęho s├║─Źas┼ąou je vlastn├í re┼ítaur├ícia. Kto uprednostn├ş vlastn├║ pr├şpravu jed├íl, v┼íetko potrebn├ę je k dispoz├şcii v kuchyniach jednotliv├Żch izieb a apartm├ínoch. Novinkou s├║ ve─żk├ę rodinn├ę apartm├íny s vlastnou terasou. Samozrejmos┼ąou s├║ telev├şzory v izb├ích spolu s wi-fi pripojen├şm. V┼íetky hotely v Senci pon├║kaj├║ parkovacie miesta priamo pri objekte.

Perfektnou mo┼żnos┼ąou je k├║panie nielen v jazer├ích, ale aj v hotelovom lakebare s v├Żh─żadom na jazer├í, kde sa m├┤┼żu spokojne k├║pa┼ą zvy┼ín├ş ─Źlenovia rodiny. Hotelov├ę apartm├íny ─Źasto disponuj├║ vlastnou terasou alebo balk├│nom s v├Żh─żadom na jazer├í. Ve─Źern├ę posedenie a grilovanie s rodinou stoj├ş za to. Pre firemn├Żch z├íkazn├şkov s├║ v ponuke aj konferen─Źn├ę miestnosti r├┤znych ve─żkost├ş a tie┼ż spolo─Źensk├ę priestory.

Hotel ZátokaHotel Zátoka
Men┼íie hotely v Senci s├║ dobre vybaven├ę a pon├║kaj├║ v├Ą─Ź┼íie aj men┼íie izby s toaletou, sprchou a internetov├Żm pripojen├şm. ┼Żia─ż, pre svojich host├ş nepon├║kaj├║ mo┼żnos┼ą stravova┼ą sa, ─Źo ale ─żahko vyrie┼íite v susedn├Żch zariadeniach alebo priamo na pl├í┼żi. Zauj├şmavou v├Żhodou je mo┼żnos┼ą ubytova┼ą aj mal├ęho psa.

─îo pon├║ka Senec a jeho okolie

Hotely v Senci s├║ vhodn├ę na kr├ítke ale aj dlhodobej┼íie pobyty. Po─Źas nich m├┤┼żete spozn├íva┼ą mesto alebo jeho ┼íir┼íie okolie. Rovinat├ę okolie pon├║ka bohat├ę mo┼żnosti pre cykloturistiku, vodn├ę plochy zase pre rybolov. Naj┼żiadanej┼íou lokalitou s├║ Seneck├ę jazer├í, ktor├ę sa delia na viacero ─Źast├ş a poskytuj├║ mo┼żnosti pre plavcov, vyzn├íva─Źov vodn├Żch ┼íportov alebo tie┼ż pre opa─żuj├║cich sa dovolenk├írov. Mesto pon├║ka aktivity aj pre najmen┼í├şch. Aquapark Aquathermal je pre rodiny s de┼ąmi ako stvoren├Ż. Viacero baz├ęnov a tobog├ínov pre deti a wellness z├│na pre dospel├Żch robia z n├ív┼ítevy aquaparku priamo v meste nezabudnute─żn├Żm. Okolie smerom na Pezinok je zauj├şmav├ę pre milovn├şkov hist├│rie. Malokarpatsk├ę m├║zeum v Pezinku, Tureck├Ż dom v Senci alebo Pezinsk├Ż z├ímok s kr├ísnou z├íhradou, ktor├║ kedysi dali vybudova┼ą sl├ívni P├ílfiovci stoja za celodenn├Ż v├Żlet.