Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 1 ubytovaní undefined

Silvester obsadený
Apartman 150Apartman 150Apartman 150Apartman 150Apartman 150Apartman 150Apartman 150Apartman 150Apartman 150Apartman 150
20 % zľava na vstup do aquaparku
Bešeňová • 1 štúdio a  3 apartmány, 13 osôb, 4 spálne. , v areáli kúpaliska. Bazén, vírivka, sauna. Pes nepovolený.
Bez recenzií
od 65 € / apartmán / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

Ubytovanie v areáli aquaparku

Kde inde si užijete takú zábavu na toboganoch, šmýkačkách a výnimočných vodných atrakciách ako v aquaparku? V rozsiahlych areáloch aquaparkov, ktoré sú vyšším levelom kúpalísk, budú mať po celý deň o zábavu postarané či už malí alebo veľkí. V prípade, že túžite po dovolenkovom pocite kedykoľvek uprostred roka, najlepšie urobíte ak sa v areáli aquaparku priamo ubytujete. Nebudete tak márniť čas presunmi a poplatkami za parkovanie. Ušetrený čas tak môžete využiť na zábavu a zaslúžený relax v ktoromkoľvek vami zvolenom areáli.

Aquaparky sú otvorené po celý rok

K atraktivite aquaparkov a vodných svetov prispieva i fakt, že sú otvorené celoročne, ako v lete, tak aj v zime. Vo väčšine prípadov sú vystavané ako kombinácia vnútorných a vonkajších atrakcií a priestorov, z ktorých si môžete vybrať podľa ročného obdobia. Je ich tu toľko, že ich všetky ani nestihnete obehať.

Apartmán Tatralandia 336Apartmán Tatralandia 336

Vyhľadávané lokality

Obľúbené a vyhľadávané aquaparky nájdete vo viacerých kútoch Slovenska. Ich výhodou je vysoký hygienický štandard, čistá voda, upravený a čistý areál, čo mení našu krajinu na skutočný raj letných ale aj celoročných kúpalísk.

Liptov a severovýchodný región pod Tatrami patrí jednoznačne aquaparkom a dobrodružstvám pre celú rodinu. Vyšantiť sa tu môžete na toboganoch, šmýkačkách, umelých vlnách a v zábavných bazénikoch a bazénoch v sladkej ale aj v morskej vode. Skvelú zábavu a pobyt si užijete v Aquaparku Tatralandia, v Bešeňovej, v aquaparku AquaCity Poprad a viac na sever v Aquaparku Lipany. Vašej pozornosti by nemali ujsť ani menej známe aquaparky a kúpaliská Holidaypark Kováčová v samotnom srdci Slovenska medzi Banskou Bystricou a Banskou Štiavnicou; Vodný raj Vyhne v rovnakom regióne; Meander Thermal&Ski Resort Oravice, AquaRelax Dolný Kubín. Na juhu Slovenska si nesmiete nechať ujsť Aquapark Senec, región Turiec zasa ponúka zábavu a oddych v SPA & AQUAPARK Turčianske Teplice. Nech už zavítate do ktoréhokoľvek regiónu našej malebnej krajiny, všade na vás bude čakať zábava a oddych v jedinečnom koncepte, ktorý aquaparky ponúkajú.