Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte "Odoslať dopyt".

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt
Lamač - Bratislava Lamač - Bratislava

Vyberte si z ponuky až 0 ubytovaní Lamač

Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!
Nenašiel som žiadne výsledky pre dané kritériá.
Skúste ďalšie hľadanie.

Bratislava Lamač


Pobyt v Bratislave je vzrušujúcim dobrodružstvom pre každého, kto sa rozhodol toto krásne európske mesto navštíviť. Pravidlom úspechu každej dovolenky je precízne plánovanie ešte pred cestou a hlavným bodom vášho plánu by určite malo byť ubytovanie. Bratislava je mestom, ktoré ponúka rôzne formy ubytovania a čoraz obľúbenejšími sa stávajú pobyty v jej mestských častiach. Jednou z obľúbených mestských častí je známa Bratislava Lamač, ktorú vám teraz predstavíme.

Časť Bratislava Lamač bola založená chorvátskymi kolonistami a dnes vás pozýva do prostredia v úzkom spojení s krásnou prírodou. Ruch veľkomesta je na dosah, no Lamač ponúka hlavne pokoj a vidiecke prostredie. Prechádzky v zelenej prírode i výlety po Malých Karpatoch, ktoré ležia priamo pri obci. Okolie je ideálne pre ľahkú turistiku. Po turistickom chodníčku sa môžete dostať k vysielaču Kamzík, odkiaľ si môžete vychutnať úžasné výhľady na celú Bratislavu. Zážitkom je aj posedenie v panoramatickej reštaurácii. Z Kamzíka sa môžete vydať aj smerom k Bielemu krížu alebo k Veľkému Javorníku. Ak patríte k fanúšikom cyklistiky, nádherné zeleného okolia časti Bratislava Lamač si užijete aj z cyklistického sedla.

Navštevujete Bratislavu v zimnom období a radi by ste si dopriali zimné športy? Pri ubytovaní v časti Lamač sa potešíte zasneženému okoliu, ktoré tvorí ideálne podmienky na bežkovanie. Upravené lyžiarske zjazdovky na vás čakajú v lyžiarskom stredisku Zochova chata, na svoje si prídu lyžiari, snowboardisti i sánkari. Áno! Aj v Bratislave si môžete užiť rodinnú lyžovačku v tesnej blízkosti k mestu. Nezabudnite si pribaliť aj svoju lyžiarsku výbavu. Za lyžovačkou sa môžete vydať aj na Pezinskú Babu.

Okrem blízkeho kontaktu s prírodou v Lamači nájdete aj kúsok histórie. Navštívte kostol svätej Margity alebo kaplnku svätej Rozálie. Malokarpatské námestie je novodobým centrom obce a tiež dejiskom letných kultúrnych podujatí. Pôvodné historické srdce obce Lamač nájdete na Vrančovičovej ulici.

Lamač má svojim návštevníkom čo ponúknuť, stačí si tu iba rezervovať ubytovanie. Ubytovanie Lamač ponúka komfortné izby aj s možnosťou stravovania v rodinných penziónoch. Súkromie vám ponúka ubytovanie v apartmáne alebo na priváte. Obľúbeným variantom pre dovolenku je aj ubytovanie v chatke v čisto prírodnom prostredí. Ak hľadáte lacné ubytovanie a alternatívu, ktorá čo najmenej zaťaží vašu peňaženku, zvoľte ubytovanie na turistickej ubytovni. Dlhodobé ubytovanie pre ľudí cestujúcich za prácou ponúkajú aj robotnícke ubytovne.

Lamač je od centra mesta síce vzdialený, ale autom alebo mestskou hromadnou dopravou sa rýchlo dostanete k svojmu cieľu. Doprajte si pri svojom pobyte v Bratislave trochu zelenej prírody a vidieckeho pokoja a rezervujte si ubytovanie v Lamači.

Články o lokalite Lamač

Tipy kam na výlet Lamač

Názory a odporúčania


Pavel Marko
Len aby im pocasie vyslo ako nam a potom je tam fajn vsetko

Dagmar Slobodova
Seneckú zmrzlinu

Hajnalka Kisová
S detmi je výhoda že je na skok bratislavské zoo, tak isto malkia park v orechovom potoni, zábavné centrum v Bratislave pre deti, keby bolo teplejšie tak aj jazero priamo pri hoteli alebo aquapark

Hajnalka Kisová
Senecky aquapark alebo rôzne podujatia, ako aj výstava psov kúsok od hotela

Jozef Papaj
Kultúrne pamiatky

Jozef Papaj
Nákupné stredisko Avion

Petra Tyralova
- rôzne športové aktivity na hrádzi a na Jaroveckom jazere, kde sa dá krásne a bezpečne vykúpať

Petra Tyralova
+motorový čln, z paluby ktorého sa dá pohodlne spoznať okolie zátoky +padlleboard na vodách pokojnej zátoky Dunaja

Peter Sobotic
Prechádzka po okolitých lužných lesov.