Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 10 ubytovaní vo Vysokých Tatrách

ExteriérExteriérTerasaDvojlôžková izbaDvojlôžková izba s prístelkouRodinná izba s 2 spálňamiRodinná izba s 2 spálňamiApartmán s 1 spálňouApartmán s 1 spálňouKúpeľňa
Najatraktívnejšia poloha v Poprade
Poprad • 10 izieb a  1 apartmán, 30 osôb, 12 spální. V centre obce, pri kúpalisku, pri rieke. S možnosťou stravovania. Pes nepovolený.
4.7 9 recenzií
od 36 € / izba pre dvoch / noc
výborné umiestnenie  hotelaubytovanie priamo v TatráchExteriérvynovený hotelvynovené izbykrytá garáž pre 80 áutdvojlôžková izbadvojlôžková izbadvojlôžková izba - kúpelňav kúpelni nechýba sušič vlasov
Konferenčné priestory, wellness
Vysoké Tatry - Štrbské Pleso • 47 izieb a  28 štúdií, 168 osôb, 80 spální. V rekreačnej oblasti, pri lese, pri jazere, na horách. Bazén, vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.7 13 recenzií
od 110 € / izba pre dvoch / noc
13. marec - 25. apríl: Last minute JARNÝ POBYT - od 38,-Eur / osoba / noc s polpenziou, Neplatí v čase Veľkonočných sviatkov;
ExteriérDvojlôžková izba LUXBazénWellnessWellnessRodinný apartmán LUXJednolôžková izba SingleJednolôžková izba SingleDvojlôžková izba DoubleDvojlôžková izba Double
Rodinný hotel vo Vysokých Tatrách s privátnym wellness
Štôla • 14 izieb a  1 apartmán, 51 osôb, 15 spální. Na okraji obce, pri lese, na horách. Bazén, vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.4 18 recenzií
od 34 € / osoba / noc
ExteriérExteriérVýhľadWellnessKongresová sálaIzba Klasik PlusIzba MiniIzba SeverkaIzba KlasikIzba
Wellness, pri kúpeľoch a pod Slavkovským štítom!
Vysoké Tatry - Nový Smokovec • 76 izieb, 152 osôb, 76 spální. V obci, pri lyžiarskom stredisku, na horách. Bazén, vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes nepovolený.
4.6 4 recenzie
od 33 € / osoba / noc
Hotel LesanaHotel LesanaHotel LesanaHotel LesanaHotel LesanaHotel LesanaHotel LesanaHotel LesanaHotel LesanaHotel Lesana
Zrekonštruovaný moderný hotel s wellness
Stará Lesná • 0 osôb, 1 spálňa. , na horách. Vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
5 2 recenzie
od 153 € / izba pre dvoch / noc
ExteriérSpoločenská akciaReštauráciaApartmán Suite2-lôžková izba2-lôžková izbaRodinný apartmánRodinný apartmánApartmán SuiteInteriér
Pobyt možný aj s domácim miláčikom
Poprad • 71 izieb a  12 apartmánov, 255 osôb, 89 spální. V centre obce. Sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
5 1 recenzia
od 24 € / osoba / noc
ExteriérIzbaKúpeľňaReštauráciaIzbaExteriérIzbaReštauráciaIzbaIzba
Komfortný hotel v horskom prostredí Belianskych Tatier
Ždiar • 20 izieb, 61 osôb, 23 spální. V obci, pri potoku, na horách. Sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.5 4 recenzie
od 25 € / osoba / noc
Hotel Sova turistické ubytovanieTerasaExteriérHotel Sova turistické ubytovanieSpoločná kúpeľňaIzbaAltánokIzbaHotel Sova turistické ubytovanieReštaurácia
Turistické ubytovanie v Belianskych Tatrách
Ždiar • 11 izieb, 47 osôb, 11 spální. V obci, pri potoku, na horách. Sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.7 2 recenzie
od 20 € / osoba / noc
ExteriérReštauráciaReštauráciaBarSalónikDvojlôžková izbaDvojlôžková izbaDvojlôžková izbaDvojlôžková izbaDvojlôžková izba
Vaše miesto vo Vysokých Tatrách!
Vysoké Tatry - Štrbské Pleso • 26 izieb a  1 apartmán, 77 osôb, 31 spální. V rekreačnej oblasti, pri jazere, na horách. Vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.2 3 recenzie
od 85 € / izba pre dvoch / noc
AreálWellnessWellness2-lôžková izba2-lôžková izba s prístelkou3-lôžková izba3-lôžková izbaKúpeľňaChataChata
Hotelový rezort pri lyžiarskom stredisku
Lučivná • 14 izieb a  9 chát, 128 osôb, 40 spální. V rekreačnej oblasti, pri lyžiarskom stredisku, pri lese. Bazén, vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.6 1 recenzia
od 48 € / osoba / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

Hotely Vysoké Tatry

Ticho, pokoj a absolútny komfort. Pripomína Vám to niečo? Správne, pobyt vo Vysokých Tatrách. Ale nie hocijaký, pobyt v hoteli. Práve tam o Vás totiž bude postarané ako v bavlnke. Ako si však vybrať to správne ubytovanie v slovenských veľhorách?

Kam na výlet vo Vysokých Tatrách?

Lyžovačka, turistika alebo len prostý oddych na čerstvom vzduchu. Dôvodov na dovolenku v Tatrách sa nájde vždy dostatok. Nezáleží na tom, ktorý z nich si vyberiete Vy, dokonalým výletom si môžete byť istí za každých okolností. Pýtate sa však, čo robiť vo Vysokých Tatrách?

Horský Hotel Sliezsky DomHorský Hotel Sliezsky Dom
Možností máte hneď niekoľko. Azda najzákladnejšou je turistika v okolí. Vybrať si môžete návštevu horských jazier a plies. Tá je spravidla nenáročná a zvládnu ju ako najmenší, tak aj starší ľudia. Medzi najkrajšie tatranské plesá sa pritom radí napríklad Veľké Hincovo pleso učupené v Mengusovskej doline. Od konkurentov ho odčleňuje jeho hĺbka a veľkosť, napokon, ide o najväčšie a najhlbšie pleso vo Vysokých Tatrách. Jeho hĺbka sa zastavila na hodnote úctyhodných 53 metrov. Hladina plesa je pokrytá ľadom priemerne 270 dní v roku.

V Mengusovskej doline nevynechajte ani Žabie plesá. Nachádzajú sa vo výške 1 919 m n. m. a tvoria ich celkovo tri jazerá — Malé, Veľké a Vyšné Žabie pleso. Najnavštevovanejším z nich je Veľké Žabie pleso nachádzajúce sa v hornej časti Kotliny Žabích plies. V minulosti síce bolo spojené s Malým Žabím plesom, dnes to už však neplatí. Navštíviť ho môžete počas výstupu na Rysy. Stačí sa vydať po turistickej trase vedúcej od Popradského plesa cez Mengusovskú dolinu a Žabie plesá rozhodne neprehliadnete.

Ak patríte medzi vytrvalejších turistov, v žiadnom prípade by ste nemali vynechať ani výstup na jeden z okolitých štítov. Ideálnou voľbou môže byť napríklad Slavkovský štít s výškou 2 452 m n. m. Na cestu sa môžete vydať lesným chodníkom zo Starého Smokovca, cesta k Rázcestiu pod Slavkovským štítom Vám potrvá asi hodinu. Následne je potrebné absolvovať výstup na Slavkovskú vyhliadku, ku Kráľovskému nosu a do Sedla pod Nosom. Dostanete sa až pod vrchol Slavkovského štítu, ku ktorému je potrebné vyšliapať po kamennej suti. Odmenou pre Vás bude výhľad nielen na Veľkú Studenú dolinu, ale aj na Zbojnícku chatu. V prípade priaznivých podmienok môžete zahliadnuť aj niekoľko zaujímavých plies — Starolesnianske pleso, Sesterské plesá, Ľadové pleso, Pusté pleso či Sivé plesá.

Po dobrej turistike, dobrý oddych

Nech si už vyberiete akúkoľvek turistickú trasu, pravdepodobne Vás poriadne vyšťaví. Nemusíte sa však obávať, hotely vo Vysokých Tatrách sa postarajú o to, aby ste nabrali stratenú energiu razom späť. Vybrať si môžete spomedzi menších rodinných hotelov, ktoré Vám zabezpečia dostatok súkromia. Dobrou voľbou sú však aj kvalitné hotely s vlastným wellness centrom.

Hotel AvalancheHotel Avalanche
Verte, že hotel s bazénom či kúpacou kaďou bude po náročnej prechádzke tým najlepším možným riešením. Väčšina z tatranských hotelov disponuje aj saunovým svetom. Je pritom len na Vás, či si vyberiete fínsku, parnú alebo bylinkovú, v každej z nich prídete zaručene na iné myšlienky. Hotel vo Vysokých Tatrách ponúka ešte jednu nespornú výhodu — nemusíte sa v ňom trápiť varením. O všetko sa postarajú hoteloví majstri kuchári. Stačí navštíviť reštauráciu a vybrať si to, po čom práve Vaše srdce piští. Nemusíte vždy nutne staviť na slovenskú klasiku v podobe bryndzových halušiek či kapustnice, hotely ponúkajú širokú škálu jedál z celého sveta. Vybrať si pritom môžete z plnej penzie, polpenzie alebo raňajok, presne tak, ako Vám to vyhovuje najviac.

Ubytovanie v hoteli vo Vysokých Tatrách znamená aj skvelý komfort. Vyberte si izbu pre jednotlivcov, dvojlôžkový variant alebo zvoľte spoločný apartmán pre celú rodinu. V drvivej väčšine prípadov sa môžete tešiť na ubytovanie s vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. Príjemným bonusom pre Vás môže byť aj terasa či balkón s výhľadom na okolité štíty. Ranná káva tu bude chutiť predsa len ešte lepšie. V izbe môžete spravidla počítať aj so základným čajovým servisom či kávou, v niektorých prípadoch v nej nájdete aj bar alebo chladničku. Počas turistiky a lyžovačky zasa nepochybne oceníte možnosť uložiť si osobné veci do súkromného trezora.

Vyberte si svoj hotel ešte dnes!

Hoci je ponuka ubytovania vo Vysokých Tatrách pomerne široká, najlepšie možnosti sa rozchytajú vždy mimoriadne rýchlo. Neváhajte preto a rezervujte si hotel na pobyt s Vašou polovičkou, rodinou či priateľmi ešte dnes!