Zadajte krit├ęri├í
Nem├íte ─Źas h─żada┼ą? Po┼ílite dopyt viacer├Żm ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, ┼że zad├íte svoje krit├ęri├í a potvrd├şte. My ho rozpo┼íleme v┼íetk├Żm vyhovuj├║cim ubytovaniam, ktor├ę v├ím po┼íl├║ svoju ponuku ak s├║ vo─żn├ę. U┼íetr├şte ─Źas a m├┤┼żete si vybera┼ą! Krit├ęri├í si nastavte vo vyh─żad├ívan├ş, vypl┼łte svoje kontakty a stla─Źte Odosla┼ą dopyt.

Po─Źet vyhovuj├║cich objektov:

Sna┼żte sa zada┼ą ─Źo najpresnej┼íie krit├ęri├í, aby v├ís nekontaktovalo ve─żmi ve─ża ubytovate─żov. Pozrie┼ą vyhovuj├║ce ubytovacie zariadenia


Zru┼íi┼ą dopyt

Vyberte si z ponuky a┼ż 2 ubytovan├ş v Bratislave

Exteri├ęrFitnessBiliardRe┼ítaur├íciaRe┼ítaur├íciaHotel Jurki DomHotel Jurki DomHotel Jurki DomHotel Jurki DomKuchynka
6 km od centra mesta
Bratislava - Ru┼żinov • 50 izieb a  1 apartm├ín, 102 os├┤b, 51 sp├íln├ş. Na okraji obce. S mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes povolen├Ż.
2.9 3 recenzie
od 50 ÔéČ / izba pre dvoch / noc
Exteri├ęrJed├íle┼łBarRecepciaZasada─ŹkaApartm├ínApartm├ínApartm├ínApartm├ínApartm├ín
Hotel s mo┼żnos┼ąou parkovania!
Bratislava - Ru┼żinov • 159 izieb a  2 apartm├íny, 303 os├┤b, 161 sp├íln├ş. Na okraji obce, pri letisku. S mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes nepovolen├Ż.
4.8 2 recenzie
od 45 ÔéČ / izba pre dvoch / noc
Nem├íte ─Źas h─żada┼ą ubytovanie? Po┼ílite dopyt!

Hotely Bratislava

Pl├ínujete v├Żlet do Bratislavy alebo do n├í┼ího hlavn├ęho mesta cestujete za pr├ícou? H─żad├íte v Bratislave hotelov├ę ubytovanie, ktor├ę by sp─║┼łalo v┼íetky va┼íe po┼żiadavky? V tejto metropole sa v├ím pon├║ka obrovsk├Ż v├Żber ubytovania r├┤zneho typu a hotelov├ę ubytovanie v r├┤znych cenov├Żch kateg├│ri├ích a ├║rov┼łou komfortu.

Nav┼ít├şvte Bratislavu a vyberte si ten spr├ívny hotel, ktor├Ż bude presne pod─ża va┼íich predst├ív. Bratislava pon├║ka hotelov├ę ubytovanie priamo v centre mesta, pri Dunaji i v okrajov├Żch mestsk├Żch ─Źastiach. Hotely v Bratislave vieme rozdeli┼ą na nieko─żko kateg├│ri├ş. Luxusn├ę hotely Bratislava s exkluz├şvnymi slu┼żbami pre n├íro─Źnej┼í├şch z├íkazn├şkov, ktor├ş si na svojich cest├ích radi dopraj├║ prvotriedne slu┼żby a vysok├Ż komfort, hotely strednej triedy, ktor├ę st├íle pon├║kaj├║ vysok├Ż komfort, no s├║ situovan├ę vo v├Ą─Ź┼íej vzdialenosti od centra mesta alebo lacn├ę hotely Bratislava, ktor├ę sp─║┼łaj├║ z├íkladn├║ kateg├│riu komfortu, no ich hlavnou prednos┼ąou je pr├íve n├şzka cena.

Bratislavapasja1000

─îo pon├║kaj├║ hotely v Bratislave?

Luxusn├ę hotely v Bratislave, ktor├Żm v n├ízve svietia minim├ílne ┼ítyri ─Źi p├Ą┼ą hviezdi─Źiek, n├íjdete priamo v centre mesta alebo v ob─ż├║benej lokalite ÔÇô na n├íbre┼ż├ş Dunaja. Luxusn├ę bratislavsk├ę hotely pon├║kaj├║ svojim hos┼ąom pobyty u┼ż od jednej noci a prvotriedne slu┼żby. Ak cestujete do Bratislavy za pr├ícou, na obchodn├ę cestovanie alebo je va┼í├şm cie─żom spozn├ívanie historick├Żch pamiatok a bratislavsk├Żch atrakci├ş, pri ubytovan├ş v luxusnom hoteli ocen├şte jeho v├Żborn├║ lokalitu, vysok├Ż komfort, ┼ípi─Źkov├║ gastron├│miu a doplnkov├ę slu┼żby ako relax centrum, wellness, baz├ęn, fitness centrum, kas├şno a mnoh├ę in├ę. Hotely s wellness v Bratislave s├║ prvou vo─żbou ka┼żd├ęho, kto si po dlhom dni pr├íce alebo prech├ídzok r├íd dopraje oddych a kvalitn├ę slu┼żby priamo v hoteli. Doprajte si luxusn├ę ubytovanie v Bratislave s baz├ęnom, saunou a mas├í┼żami pod jednou strechou a u┼ż├şvajte si zasl├║┼żen├Ż komfort. Luxusn├ę hotely v Bratislave sa tie┼ż m├┤┼żu pochv├íli┼ą v├Żbornou kulin├írskou a z├í┼żitkovou gastron├│miou, ktor├í v├í┼í z├í┼żitok z pobytu e┼íte viac zn├ísob├ş.

Radi si doprajete komfort a nevad├ş v├ím v├Ą─Ź┼íia vzdialenos┼ą do centra mesta? H─żad├íte hotely v Bratislave, ktor├ę splnia va┼íe po┼żiadavky a z├írove┼ł pon├║kaj├║ ubytovanie v primeranej cenovej kateg├│rii? Rezervujte si ubytovanie v Bratislave v hoteloch strednej kateg├│rie. ─îo m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą? Lacnej┼íia alternat├şva hotelov├ęho ubytovania v Bratislave v├ím st├íle pon├║ka vysok├Ż ┼ítandard komfortu a okrem ┼ít├Żlov├ęho a ├║tuln├ęho zariadenia izieb aj stravovanie: chutn├ę ra┼łajky alebo polpenzia, alebo slu┼żby hotelovej re┼ítaur├ície. Niektor├ę z hotelov pon├║kaj├║ aj mini fitness centr├í, saunu alebo v├şrivku. Hotely v strednej cenovej kateg├│rii s├║ v├Ą─Ź┼íinou situovan├ę ─Ćalej od historick├ęho centra alebo v mestsk├Żch ─Źastiach Bratislavy s dobrou dostupnos┼ąou a vlastn├Żm parkoviskom.

BratislavaTimbigger

Lacnej┼íie hotely Bratislava s├║ tou spr├ívnou vo─żbou pre v┼íetk├Żch, ktor├ş svoju cestu pl├ínuj├║ s obmedzen├Żm rozpo─Źtom. Okrem luxusn├Żch hotelov a men┼í├şch hotelov v okrajov├Żch ─Źastiach mesta, m├┤┼żete h─żada┼ą lacn├ę hotely Bratislava. Tieto hotely pon├║kaj├║ ubytovanie v izb├ích so z├íkladn├Żm vybaven├şm a stravovanie formou ra┼łajok alebo vo variante bez stravovania. Lacn├ę hotely sl├║┼żia hlavne na prenocovanie a toto ubytovanie si rezervujte v pr├şpade, ┼że pl├ínujete cel├Ż svoj de┼ł vyu┼żi┼ą programom v Bratislave, na pracovn├Żch stretnutiach alebo pri spozn├ívan├ş okolia. Lacn├ę bratislavsk├ę hotely sa v├Ą─Ź┼íinou nach├ídzaj├║ v mestsk├Żch alebo okrajov├Żch ─Źastiach mesta. Za pamiatkami, atrakciami alebo do centra mus├şte v├Ą─Ź┼íinou cestova┼ą.

Vyberte si v Bratislave hotel, ktor├Ż najlep┼íie sp─║┼ła v┼íetky va┼íe po┼żiadavky. Pri v├Żbere myslite na cie─ż svojej cesty, po┼żadovan├Ż komfort a pl├ínovan├Ż rozpo─Źet. Z├í┼żitok z n├ív┼ítevy n├í┼ího hlavn├ęho mesta sa skvel├Żm ubytovan├şm e┼íte viac preh─║bi.