Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 10 ubytovaní v Nízkych Tatrách

Hotel StrachanovkaHotel StrachanovkaDvojlôžková izbaDvojlôžková izbaDvojlôžková izba s prístelkouRodinná izba s jednou spálňouDvojlôžková izba de LuxeDvojlôžková izba de LuxeDvojlôžková izba de LuxeDvojlôžková izba de Luxe
Hotel s výbornou reštauráciou a skvelým wellness!
Liptovský Ján • 17 izieb a  7 apartmánov, 67 osôb, 24 spální. V rekreačnej oblasti, pri kúpalisku, pri lese, pri potoku. Vírivka, kúpacia kaďa, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
5 2 recenzie
od 65 € / izba pre dvoch / noc
Hotel HeľpaHotel HeľpaHotel HeľpaHotel HeľpaHotel HeľpaHotel HeľpaHotel HeľpaHotel HeľpaHotel HeľpaHotel Heľpa
Komfortný hotel s wellness a reštauráciou
Heľpa • 23 izieb, 3 apartmány a  1 chata, 103 osôb, 27 spální. Na okraji obce, na horách. Bazén, vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.2 8 recenzií
od 20 € / osoba / noc
ExteriérWellnessWellness3-lôžková izba4-lôžková izba2-lôžková izba2-lôžková izba s prístelkouŠtúdioRodinná izba ManzardRodinná izba Manzard
Ubytovanie, ktoré má štýl
Liptovský Ján • 23 izieb, 1 štúdio a  1 apartmán, 73 osôb, 27 spální. V obci. Vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes nepovolený.
4.7 7 recenzií
od 62 € / izba pre dvoch / noc
Hotel Partizán****Hotel Partizán****Hotel Partizán****Hotel Partizán****Hotel Partizán****Hotel Partizán****Hotel Partizán****Hotel Partizán****Hotel Partizán****Hotel Partizán****
Užite si pravý luxus v lone Nízkych Tatier!
Horná Lehota (okres Brezno) • 88 izieb a  35 apartmánov, 301 osôb, 129 spální. V rekreačnej oblasti, pri lyžiarskom stredisku, pri lese, pri jazere. Bazén, vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes nepovolený.
4 3 recenzie
od 71 € / osoba / noc
ExteriérTerasaReštauráciaSpoločenská akciaWellnessApartmánDouble roomDouble roomDouble roomDouble room
Luxus, reštaurácia, wellness centrum, fitness, atrakcie pre deti!
Donovaly - Donovaly - rekreačná oblasť • 8 izieb a  29 apartmánov, 192 osôb, 67 spální. V rekreačnej oblasti, pri vleku, na horách. Sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
3.2 2 recenzie
od 110 € / izba pre dvoch / noc
ExteriérWellnessReštauráciaDetský kútikIzba s galériou a balkónom2-lôžková izba2-lôžková izba2-lôžková izba2-lôžková izbaIzba s galériou a balkónom
Moderný hotel na svahu lyžiarskeho strediska
Demänovská Dolina • 24 izieb, 92 osôb, 24 spální. V rekreačnej oblasti, pri vleku, pri lese, na horách. Vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
5 1 recenzia
od 89 € / izba pre dvoch / noc
Fuggerov DvorExteriérExteriérExteriérFuggerov DvorDvojlôžková izbaizba štandardFuggerov DvorFuggerov Dvorapartman lux
Relax v krásnom horskom prostredí pre rodiny s deťmi, firemné akcie...
Selce (okres Banská Bystrica) • 13 izieb a  3 apartmány, 48 osôb, 19 spální. V rekreačnej oblasti, pri vleku, pri lese, na horách. Bazén, vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.7 14 recenzií
od 94 € / izba pre dvoch / noc
Motel HôrkyDvojlôžková izba s balkónomDvojlôžková izba s balkónomRodinná izba s 2 spálňamiDvojlôžková izba s terasouRodinná izba s 2 spálňamiDvojlôžková izba s balkónomDvojlôžková izba s balkónom - kúpeľňaDvojlôžková izba s terasou - kúpeľňaRodinná izba s 2 spálňami - kúpeľňa
Novopostavený motel so stravovaním za skvelé ceny!
Vavrišovo • 10 izieb, 24 osôb, 12 spální. Na okraji obce. S možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.9 4 recenzie
od 25 € / osoba / noc
ExteriérBanícka cimraDetské ihriskoWellnessWellnessSvadba2-lôžková izba2-lôžková izba2-lôžková izba2-lôžková izba
Výhodné prázdninové pobyty pre rodiny s deťmi!
Selce (okres Banská Bystrica) • 44 izieb a  3 apartmány, 94 osôb, 47 spální. V rekreačnej oblasti, pri vleku, pri lese, na horách. Bazén, vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.5 2 recenzie
od 80 € / izba pre dvoch / noc
20. - 21. máj: 50 eur
ExteriérSaunaVírivkaIzbaIzbaIzbaIzbaIzbaIzbaIzba
Hotel PALAZZO sa nachádza priamo v centre mesta Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš • 11 izieb, 22 osôb, 11 spální. V centre obce. Vírivka, sauna. Pes povolený.
Bez recenzií
od 50 € / izba pre dvoch / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

Hotely Nízke Tatry

Pobyt v Nízkych Tatrách vám ponúka množstvo aktivít v prekrásnom prostredí v každom ročnom období. Či ste nadšencom lyžovania, pešej turistiky, cykloturistiky, histórie, jaskyniarstva, alebo len túžite po oddychu a príjemných prechádzkach v prírode, oblasť Nízkych Tatier je pre vás ako stvorená.

Hotel PartizánHotel Partizán
Zažite pravú slovenskú lyžovačku v lyžiarskom stredisku Jasná. Dominantou strediska je vrchol Chopok, kde sa nachádza aj panoramatická reštaurácia s terasou. Môžete si tu vychutnať lyžovačku na dvoch stranách Chopku: lyžiarske stredisko Chopok sever - Jasná, ktoré sa rozprestiera na Liptove a lyžiarske stredisko Chopok juh - Jasná, ktoré sa nachádza na Horehroní. V oblasti Nízkych Tatier si kvalitnú lyžovačku užijete aj v menších lyžiarskych strediskách, ako napríklad: Ski Centrum Čertovica, lyžiarske stredisko Tále, Ski centrum Opalisko, Ski park Malinô Brdo a mnoho ďalších. Po celodennej lyžovačke si zaslúžite relax v jednom z aquaparkov alebo kúpalísk v Nízkych Tatrách. Čo tak navštíviť najväčší areál vodnej zábavy v Strednej Európe Aquapark Tatralandia, kde okrem kúpania na vás čaká regenerácia v Keltskom saunovom svete. Vo Vodnom parku Bešeňová vám zas relaxáciu spríjemnia čoraz viac populárne saunové rituály.

Pre peších turistov sú Nízke Tatry rajom posiatym turistickými chodníkmi. Ak túžite po zážitku na celý život a máte dostatočnú kondíciu, čo tak vydať sa na niekoľkodňovú hrebeňovku Nizkych Tatier. Naraz zdoláte tatranské vrcholy Chabenec, Kotliskú, Poľanu, Dereše, najznámejší vrchol Chopok a samozrejme aj najvyšší vrchol Nízkych Tatier Ďumbier. Pri troche šťastia spatríte na vlastné oči kamzíky a svište.

Túžite po príjemných prechádzkach v prírode, vhodných aj pre menej zdatných turistov? Okruh Kvačianskou a Prosieckou dolinou je skutočnou turistickou lahôdkou. Spoznajte vzácny vodný mlyn Oblazy, pokochajte sa pohľadmi do úzkych hlbokých roklín zo zabezpečených vyhliadok a nájdete tu tiež monumentálny skalný útvar Jánošíkova hlava. V letných mesiacoch nájdete príjemné schladenie v preslávených Demänovských jaskyniach (Demänovská jaskyňa sloboby, Demänovská ľadová jaskyňa), alebo jedinej celoročne otvorenej Stanišovskej jaskyni. Zaujímavá je aj Jaskyňa mŕtvych netopierov v Nízkych Tatrách, ktorá je jedinou sprístupnenou vysokohorskou jaskyňou na Slovensku.

Fuggerov DvorFuggerov Dvor
V letných mesiacoch by ste určite nemali obísť vodnú nádrž Liptovskú Maru, známu ako liptovské more. Je obľúbeným miestom na letné kúpanie pod holým nebom, v náručí panenskej prírody. Návštevu si môžete oživiť vyhliadkovou plavbou alebo venovaním sa vodným športom. V blízkosti vodnej nádrže sa nachádza najvýznamnejšie archeologické nálezisko Havránok, dokumentujúce prítomnosť keltského obyvateľstva na Liptove. Skvelý výhľad na Liptovskú Maru sa vám naskytne z najvyššie položeného hradu na Slovensku - Liptovský Hrad. Nečakajte a doprajte si dovolenku v najvyhľadávanejšej turistickej oblasti a odneste si zážitky, na ktoré len tak ľahko nezabudnete.

Ubytovanie v hoteloch Nízke Tatry

Patríte k náročnejším klientom, ktorí si potrpia na kvalitnom ubytovaní s radou doplnkových služieb? Práve pre vás sú určené hotely Nízke Tatry, ktoré splnia vaše očakávania. Ubytovanie Vám poskytne aj hotel Nízke Tatry pri lyžiarskom stredisku, kde si naplno vychutnáte čaro slovenských hôr, alebo v blízkostí aquparkov, či najväčšej vodnej nádrže Liptovská Mara. Ponuka ubytovania v hoteloch Nízke Tatry je zväčša v 2 až 4 lôžkových izbách. Pre väčšie rodiny alebo skupinky sú v ponuke okrem hotelov tiež apartmány Nízke Tatry a štúdiá. Hotel v Nízkych Tatrách Vám ponúka aj možnosť stravovania v hotelovej reštaurácii. Hotel Nízke Tatry Vám poskytne aj doplnkové služby ako sauna, vírivka, wellness, masáže, či skrášľovacie procedúry, dodajú vášmu pobytu nádych luxusu a prvotriedneho oddychu. Voľný čas si spríjemnite spoločenskými hrami, pre najmenších návštevníkov je pripravené detské ihrisko alebo detský kútik. Ak sa rozhodnete pre dovolenku v Nízkych Tatrách, určite neoľutujete.