Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 11 ubytovaní Terchová

Voľný Silvester: od 150 € / 3 noci
Penzión Malá Fatra u ĎurkaPenzión Malá Fatra u ĎurkaPenzión Malá Fatra u ĎurkaPenzión Malá Fatra u ĎurkaPenzión Malá Fatra u ĎurkaPenzión Malá Fatra u ĎurkaPenzión Malá Fatra u ĎurkaPenzión Malá Fatra u ĎurkaPenzión Malá Fatra u ĎurkaPenzión Malá Fatra u Ďurka
Zábava, pohoda a aktívny oddych v národnom parku!
Terchová • 5 izieb a  8 štúdií, 37 osôb, 13 spální. Na okraji obce, pri lyžiarskom stredisku, na horách. S možnosťou stravovania. Pes nepovolený.
4.8 91 recenzií
od 35 € / izba pre dvoch / noc
Voľný Silvester: cena dohodou
Penzión IrkaExteriérExteriérExteriérSpoločenská miestnosť4-lôžkový apartmán4-lôžkový apartmánDvojlôžková izbaDvojlôžková izbaDvojlôžková izba
Penzión blízko centra Terchovej
Terchová • 7 izieb a  2 apartmány, 24 osôb, 11 spální. Na okraji obce, na horách. S možnosťou stravovania. Pes nepovolený.
4.8 16 recenzií
od 15 € / osoba / noc
Voľný Silvester: od 40 € / 2 noci
ExteriérExteriérExteriérJedálenské posedenieKuchyňaSpálňaSpálňaSpálňaSpálňaKúpeľňa
Ubytovanie pod Veľkým Rozsutcom
Terchová - Štefanová • 4 izby, 12 osôb, 4 spálne. V rekreačnej oblasti, na horách. Pes nepovolený.
4.9 54 recenzií
od 20 € / osoba / noc
Voľný Silvester: cena dohodou
Penzión Salamander TerchováPenzión Salamander TerchováPenzión Salamander TerchováPenzión Salamander TerchováPenzión Salamander TerchováPenzión Salamander TerchováPenzión Salamander TerchováPenzión Salamander TerchováPenzión Salamander TerchováPenzión Salamander Terchová
Novopostavený penzión s výhodnou polohou
Terchová - Panská lúka • 8 izieb a  1 apartmán, 18 osôb, 9 spální. Na okraji obce, pri lese, pri potoku. Vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.7 13 recenzií
od 65 € / izba pre dvoch / noc
Voľný Silvester: od 240 € / 3 noci
Chata vo Vyhnanej2-lôžková izba KOMFORTTrojlôžková izbaChata vo VyhnanejAltánokVírivkaMiesto pre varenie gulášChata vo VyhnanejChata vo VyhnanejChata vo Vyhnanej
Chata v lese, pri potôčiku, na samote, ideálna poloha na turistiku
Terchová - Štefanová • 18 izieb, 50 osôb, 19 spální. Na samote pri obci, pri lyžiarskom stredisku, v lese, pri potoku. Vírivka, kúpacia kaďa, s možnosťou stravovania. Pes nepovolený.
4.8 6 recenzií
od 34 € / osoba / noc
Silvester obsadený
ExteriérExteriérSpoločenská miestnosťSpoločenská miestnosťSpoločenská miestnosťDvojlôžková izbaDvojlôžková izbaDvojlôžková izbaDvojlôžková izbaDvojlôžková izba
Ideálna poloha v blízkosti množstva lyžiarskych vlekov!!!
Terchová • 4 izby, 9 osôb, 4 spálne. V rekreačnej oblasti, pri rieke. Pes nepovolený.
4.8 2 recenzie
od 40 € / izba pre dvoch / noc
Voľný Silvester: od 200 € / 5 nocí
DvorDvorAltánokSpálňaSpálňaSpálňaSpálňaKúpeľňaInteriérKuchyňa
Kvalitné ubytovanie v Terchovej!
Terchová • 6 izieb, 20 osôb, 6 spální. Na okraji obce. Pes nepovolený.
4.9 6 recenzií
od 25 € / izba pre dvoch / noc
Silvester obsadený
ExteriérExteriérTerasaSpoločenská miestnosťKuchyňaSpálňaSpálňaSpálňaSpálňaSpálňa
Penzión blízko centra Terchovej
Terchová • 6 apartmánov, 21 osôb, 8 spální. V obci, pri potoku, na horách. Pes nepovolený.
5.0 1 recenzia
od 20 € / osoba / noc
Voľný Silvester: od 230 € / 5 nocí
ExteriérAltánokDetské ihriskoDetské ihriskoBazénStolný futbal a biliardDvojlôžková izba - prízemieDvojlôžková izba - 1. poschodieDvojlôžková izba - 2. poschodieDvojlôžková izba - 2. poschodie
V Malej Fatre so saunou, bazénom aj atrakciami pre deti!
Belá (okres Žilina) - Nižné Kamence • 26 izieb, 77 osôb, 26 spální. Na okraji obce, pri lese, pri potoku. Bazén, sauna. Pes povolený.
Bez recenzií
od 26 € / izba pre dvoch / noc
Voľný Silvester: od 60 € / 1 noc
Penzión u ŠujanaPenzión u ŠujanaBowlingJedlo z našej reštaurácieDvojlôžková izbaDvojlôžková izbaDvojlôžková izbaTrojlôžková izbaToaletaKúpeľňa
Penzión s pizzériou a bowlingom!
Lysica • 7 izieb, 16 osôb, 7 spální. V obci, pri lese. S možnosťou stravovania. Pes povolený.
3.7 2 recenzie
od 40 € / izba pre dvoch / noc
Silvester obsadený
apartman superiorapartman superiorštúdio deluxe 6štúdio deluxe 6štúdio deluxe 8štúdio deluxe 8kongresapartman dvojizbovýštúdio deluxe 8kongres
Špičkové ubytovanie za ľudové ceny
Dolná Tižina • 8 izieb a  2 apartmány, 33 osôb, 11 spální. Na okraji obce, pri lese, na horách. S možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.5 14 recenzií
od 44 € / izba pre dvoch / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

Penzióny Terchová

Tá najkrajšia dovolenka na vás čaká práve na Slovensku. Na mieste, kde slávny zbojník so svojou družinou bohatým bral a chudobný dával, nájdete okrem nesmrteľnej slovenskej legendy aj božský pokoj a regeneráciu.

Rodinná dovolenka alebo romantický pobyt pre dvoch v Terchovej je skvelý nápad, ako stráviť spoločné chvíle objavovaním prírodných krás a horských scenérií, ale aj slovenskej ľudovej histórie a kultúry. Obec Terchová je situovaná na severe Slovenska v okrese Žilina a ako typická kopaničiarska obec k nej patrí aj veľký počet osád.

Terchová a jej okolie ponúka široký výber ubytovania pre všetkých dovolenkárov, turistov i krátkodobých či dlhodobých návštevníkov. Terchová je miesto, ako stvorené pre rodinnú dovolenku alebo romantický víkendový pobyt pre dvojicu. Terchová ponúka ubytovanie v hoteli, ubytovanie v penzióne, ubytovanie v apartmáne, ale aj ubytovanie na chate alebo na súkromí.

Penzión KrištofPenzión Krištof

Penzióny Terchová vám poskytujú komfortné ubytovanie vhodné pre všetky vekové kategórie. Penzióny v Terchovej majú zväčša výbornú východiskovú polohu pre turistiku, cykloturistiku alebo kúpanie a v zimnej sezóne oceníte tiež blízkosť penziónu k lyžiarskym strediskám. Ubytovanie v penzióne v lokalite Terchová je príležitosť bývať komfortne, ekonomicky rozumne a byť vždy v centre diania. Penzióny v Terchovej svojim hosťom ponúkajú ubytovanie v izbách s vlastným sociálnym zariadením, izby prichádzajú aj vo variante s balkónom a taktiež s vlastným vchodom. Niektoré penzióny ponúkajú ubytovanie v štúdiách aj s vlastným kuchynským kútom. Vyhľadávanou doplnkovou službou pri ubytovaní v penzióne je aj ubytovanie s vlastným wellness.

Ubytovanie v penzióne v lokalite Terchová je výhodné aj z hľadiska stravovania. Penzióny svojim hosťom poskytujú stravovacie služby ako raňajky formou bufetových stolov a možnosti polpenzie alebo plnej penzie. Rodinné penzióny si dávajú záležať na podávanie chutnej a kvalitnej stravy, ktorá je inšpirovaná gastronómiou práve z okolia Terchovej. Milovníci slovenskej kuchyne si na svoje prídu aj pri svojich výletoch do obce alebo do okolia. Terchová vás pozýva na posedenie v mnohých slovenských reštauráciách so zbojníckou či ľudovou tematikou.

Pri pobyte v penzióne získavate priestor aj na voľnočasové alebo športové aktivity priamo v ubytovacom objekte alebo v areáli. Súčasťou penziónu v obci Terchová alebo v lokalite Malá Fatra zvyknú byť aj spoločenské miestnosti, spoločenské hry, ihrisko s preliezkami pre deti alebo záhradné posedenie alebo ohnisko pre grilovačku alebo táborák. Ubytovanie v penzióne je vhodné nielen pre páry, ale aj rodiny s deťmi, seniorov alebo firemné akcie či športové sústredenia.

Obec Terchová a krásna príroda Malej Fatry vám vás pozýva na nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku. Rezervujte si ubytovanie v penzióne Terchová a tešte sa na nové zážitky!