Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 2 ubytovaní Banská Štiavnica

Voľný Silvester: od 55 € / 1 noc
ExteriérReštauráciaSuita de Lux 2+1Suita de Lux 2+1Dvojlôžková izbaTrojlôžková izbaDvojlôžková izbaDvojlôžková izbaTrojlôžková izbaMezonetový apartmán
Hotel v srdci Banskej Štiavnice!
Banská Štiavnica • 12 izieb a  3 apartmány, 43 osôb, 17 spální. V centre obce. S možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.7 5 recenzií
od 50 € / izba pre dvoch / noc
Voľný Silvester: cena dohodou
AreálAreálAreálAreálAreálKúpeleKúpeľňý dom Mateja BelaKúpeľňý dom Mateja BelaKúpeľňý dom Mateja BelaKúpeľňý dom Mateja Bela
Liečebné termálne kúpele, plná penzia a procedúry v cene
Sklené Teplice • 80 izieb a  2 apartmány, 159 osôb, 82 spální. Na okraji obce, pri kúpalisku. Bazén, vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes nepovolený.
Bez recenzií
od 59 € / osoba / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

Hotely Banská Štiavnica

Kto ešte nikdy nenavštívil Banskú Štiavnicu, mal by to čím skôr napraviť. A kto ju už raz navštívil, bude sa chcieť do nej opakovane vracať. Pretože ak sa sem už raz zatúlate, zostanete s týmto mestom navždy spätý. Romantické uličky, kamenné námestie, tajuplné budovy dýchajúce históriou, bane v ktorých sa kedysi ťažilo striebro a zlato, jedinečné tajchy, príbehy starých lások vrátane Sládkovičovej Maríny, kávou voňajúce kaviarničky a v nich servírované poctivé domáce koláčiky, limonády a iné dobroty. To všetko, a ešte oveľa viac, vám ponúkne na svojich potulkách mesto Banská Štiavnica.

Pravdou však je, že jeden deň v Banskej Štiavnici a jej okolí vám stačiť rozhodne nebude. Či sa sem už chystáte prežiť romantický víkend s láskou vášho života, tajne plánujete svoju milú zobrať do Banky lásky a pokľaknúť pred ňou na koleno s prsteňom v ruke, alebo je zámerom vášho pobytu perfektne premyslená dámska jazda s luxusným wellness, rozlúčka so slobodou alebo možno rodinná dovolenka s cyklo prilbou na hlave, rozhodne vám odporúčame vybrať si ubytovanie včas. Banská Štiavnica patrí totiž medzi mimoriadne populárne mestá a tak s výberom miesta, kde hodláte hlavu skloniť, príliš neotáľajte.

Hotel SalamandraHotel Salamandra

Ak patríte skôr k priaznivcom hotelových služieb, určite si vyberiete. Banská Štiavnica má pre každého niečo. Nájdete tu hotely Banská Štiavnica umiestnené doslova v storočných historických budovách, ktorých steny si šepkajú príbehy dávno zapadnuté prachom, ale aj moderné wellness centrá so špičkovými službami. Mnohé hotely ponúkajú priestranné terasy na posedenie pri dobrej večeri, pohári lahodného vína, či kávičke a sladkom zákusku.

Prednosťami iných je zasa dych berúci výhľad z okna na panenskú prírodu okolitých Štiavnických vrchov či slávnu štiavnickú Kalváriu. Je len na vás, aby ste si vybrali, či má vami zvolený hotel stáť uprostred príjemného ruchu centra mesta alebo si skôr vyberiete hotel stojaci mierne v ústraní.

Zatiaľ čo niektoré hotely vám poskytnú pocit princeznej a princa, pretože majú vzhľad starobylého zámku, v iných sa budete cítiť moderne a štýlovo zároveň. Vo všetkých hoteloch tohto mesta však platí jedno: starať sa tu bude o vás naozaj priateľský a usmievavý personál.

Hotel SalamandraHotel Salamandra

Na svoje si tu prídu ako rodiny s deťmi, tak aj dvojice či partie v rámci teambuildingov, firemných kongresov či rodinných osláv. Mnohé hotely ponúkajú bazény, vírivky, sauny a tiež celú škálu celotelových masáží. Samozrejmosťou sú hotelové reštaurácie servírujúce znamenitú kuchyňu, kvalitné vína a vždy sladkú bodku na záver. Zažiť tu môžete nielen letnú či zimnú turistiku, návštevu baní a objavovať historické klenoty, ale aj hubárčenie, zber liečivých bylín, lesnú cyklistiku, rybačku alebo ukázať svojim deťom ako sa starať o lesné zvieratká.

Tipy naviac:

Jeden hotel v Banskej Štiavnici ponúka svojim hosťom len dve izby. Viete si predstaviť, aká sa oň pravidelne zvykne strhnúť bitka?

Iný hotel v tomto meste sa môže popýšiť svojou už štyristoročnou históriou! Aj keď by sa vám to možno nezdalo, v okolí Banskej Štiavnice nájdete aj lyžiarske stredisko poskytujúce perfektnú lyžovačku.

Zoznam hotelov v meste Banská Štiavnica: Hotel & Penzión Grand Matej, Hotel Kerling, Hotel Bristol, Salamandra Hotel, Hotel Barcadam, Hotel Pod Klopačkou, Hotel DARO, Hotelové ubytovanie Divná pani luxury gallery rooms, Hotel Salamander.