Chalupa na lúke
GôtovanyLucia: "Veľmi príjemná pani majiteľka, chatka pekná. S pobytom sme boli spokojní."
Nový domček zariadený v modernom štýle. Chalupa na lúke sa nachádza na okraji obce Gôtovany pri jazere. Chata ubytuje 9 osôb (z toho sú 2 prístelky) v 3 spálňach (1 kúpeľňa, 2x WC). Ubytovanie je k dispozícií len pre Vás. Pobyt so psom nie je povolený. K dispozícii je sauna a vírivka. Vonku sa nachádza ohnisko, altánok, vonkajšie posedenie, terasa, kotlík, záhradná hojdačka a gril. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, k dispozícii je detské ihrisko, detský kútik, hračky, detská postieľka, trampolína, šmýkačka, pieskovisko a detská hojdačka. Pozemok je oplotený. Parkovanie je možné pre 6 áut pri objekte.
Zalyžovať si môžete v lyžiarskom stredisku Lyžiarske stredisko Iľanovo (16,1 km), najbližšie kúpanie je Plaváreň Liptovský Mikuláš (11,2 km). V blízkosti si môžete pozrieť jaskyňu Liskovská jaskyňa (18,2 km) alebo Veľký liptovský hrad (12,3 km).
Cenník ubytovania nájdete tu.
Dostupnosť si overte s ubytovateľom tu.
Odpovede na najčastejšie otázky.
Rozloženie a vybavenie izieb
Celková kapacita: 9 osôb
1. Spálňa: 1x manželská posteľ, 1x posteľ
2. Spálňa: 1x manželská posteľ, 2x prístelka
3. Spálňa: 1x manželská posteľ
Vybavenie: Obývacia miestnosť, Kuchynský kút, Kúpeľňa s toaletou, Samostatná toaleta
Kalendár obsadenosti
Legenda: | 20 | príchod | 21 | obsadené | 22 | odchod |
Ceny
Overte si to a zavolajte majiteľovi teraz.
Chalupa na lúke
Sezóna | Cena |
---|---|
Celoročne 2. január - 22. december min. 2 noci | 160€ / chata / noc |
Vianočný pobyt 23. december - 27. december min. 4 noci | 200€ / chata / noc |
Silvester 28. december - 1. január min. 4 noci | 250€ / chata / noc |
Veľkonočný pobyt 28. marec - 1. apríl min. 4 noci | 160€ / chata / noc |
Letná sezóna 1. júl - 31. august min. 5 nocí | 160€ / chata / noc |
Sezóna | Termín | Detaily | Cena |
---|---|---|---|
Celoročne | 2. január - 22. december | min. 2 noci | 160€ / chata / noc |
Vianočný pobyt | 23. december - 27. december | min. 4 noci | 200€ / chata / noc |
Silvester | 28. december - 1. január | min. 4 noci | 250€ / chata / noc |
Veľkonočný pobyt | 28. marec - 1. apríl | min. 4 noci | 160€ / chata / noc |
Letná sezóna | 1. júl - 31. august | min. 5 nocí | 160€ / chata / noc |
Ďalšie informácie
Záloha za ubytovanie vopred: | 0 % |
Cena ďalej zahŕňa: detská postieľka, posteľná bielizeň, uteráky, drevo do krbu, parkovanie, WiFi internet | |
Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 35 rokov | |
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá | |
Cena ďalej zahŕňa: | detská postieľka, posteľná bielizeň, uteráky, drevo do krbu, parkovanie, WiFi internet |
Preferujeme: | Rodiny s deťmi, Starších ako 35 rokov |
Neakceptujeme: | Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá |
Doplatky na mieste
Rekreačný poplatok: | 0.5 € / osoba / noc |
Vratná kaucia: | 100 € / pobyt |
Sauna: | 30 € / deň |
Vírivka: | 30 € / deň (Počas celého pobytu .Virivka nieje k dispozícii počas zimných mesiacov ) |
Základné informácie
Objekt využiteľný: | Celoročne |
Nástup na pobyt: | od 15:00 - do 17:00 |
Odchod z pobytu: | od 08:30 - do 10:00 |
Možnosti parkovania: | 6 parkovacích miest, pri objekte |
Majiteľ býva v objekte? | NIE, majiteľ (správca) sa počas pobytu nezdržiava / nebýva v objekte |
Pobyt s domácim zvieraťom? | Nie je povolený |
Je ubytovanie oplotené? | ÁNO, objekt je oplotený |
Je ubytovanie bezbariérové? | ÁNO, celý objekt je bezbariérový (vhodný pre pobyt človeka na vozíku) |
Kúrenie: | Elektrické, Podlahové, Krbom |
Fajčenie v objekte povolené? | Fajčenie v interiéri NIE JE povolené |
Mobilný signál: | Telekom, Orange, O2, 4ka |
Možnosti stravovania: | Bez stravy |
Rozloženie izieb: | Pozrieť rozloženie a vybavenie izieb |
Poloha objektu
Adresa ubytovacieho zariadenia: | Gôtovany 236, 032 14 Gôtovany |
GPS poloha: | 49.0609611, 19.4998429 Ukáž mapu |
Regióny: | Liptov, Chočské vrchy, Nízke Tatry, Demänovská dolina, Stredné Slovensko, Severné Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj, Liptovská Mara, Národný park Nízke Tatry |
Poloha objektu: | Na okraji obce / mesta |
Upresnenie polohy: | Pri jazere |
Obchod: | 800 m |
Reštaurácia: | 5,3 km |
Vlak (železničná stanica): | 5 km |
Autobus (zastávka): | 2 m |
Najbližší vlek / lyžiarske stredisko: | Lyžiarske stredisko Iľanovo (autom 16,1 km) |
Najbližšie kúpalisko / aquapark: | Plaváreň Liptovský Mikuláš (autom 11,2 km) |
Vybavenie
Internetové pripojenie v objekte: | Áno, WiFi, Áno, WiFi + pripojenie káblom |
Pri objekte / v areáli objektu: | Altánok, Gril, Kotlík, Ohnisko, Terasa, Vonkajšie posedenie, Záhradná hojdačka |
Možnosti pre deti v objekte / v areáli objektu: | Detská hojdačka, Detská postieľka, Detské ihrisko, Detský kútik, Hračky, Pieskovisko, Trampolína, Šmýkačka |
Športové možnosti v objekte / v areáli objektu: | Bicykle |
Wellness a relax v objekte / v areáli objektu: | Sauna, Vírivka |
Doplnkové služby v objekte: | Lyžiareň |
Ubytovanie je vhodné pre: | Pre cyklistov, Pre náročných, Pre rodiny s deťmi, Pre rybárov, Pre seniorov, Pre skupiny, Pre turistov |
Ubytovanie je vhodné na: | Aktívna dovolenka, Na jarné prázdniny, Na leto, Na lyžovačku, Na zimnú dovolenku, Rekreačné poukazy, Víkendové pobyty |
Hodnotenia
Opis objektu
Chalupa na lúke je nový domček zariadený v modernom štýle. Nachádzajú sa v ňom tri spálne. Jedna s manželskou a jednolôžkovou posteľou, druhá s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom pre dve deti a tretia s manželskou posteľou a detskou postieľkou. Súčasťou chalupy je moderná obývacia miestnosť s krbom, ktorá je prepojená jedálenským posedením s plne vybaveným kuchynským kútom, v ktorom nechýba ani umývačka riadu či kávovar. Chalupa disponuje kúpeľňou s toaletou, vaňou, sprchovacím kútom a dvomi umývadlami, pričom tu nájdete aj jednu samostatnú toaletu. Samozrejmosťou je pripojenie na WiFi, parkovacie miesta priamo pri objekte a vonkajšia terasa s posedením.
Chalupa na lúke je situovaná v obci Gôtovany a je vzdialená len 10 minút autom od Liptovského Mikuláša. Na dosah tak budete mať všetky známe liptovské atrakcie, ako napríklad aquapark Tatralandia, Liptovskú Maru či Gino Paradise Bešeňová. Za návštevu stojí tiež artikulárny kostol Svätý Kríž, letná bobová dráha Žiarce a ZOO Kontakt. Takisto sú tu výborné podmienky na turistiku v Nízkych Tatrách. Vyberiete sa na vrchy Chopok, Ďumbier, Dereše a Poludnicu alebo sa počas leta schladíte v Demänovských jaskyniach. Cez zimu si skvele zalyžujete v lyžiarskom stredisku Žiarce, Ski centre Opalisko a v stredisku Jasná - Chopok, ktoré je najväčšie na Slovensku.