Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 5 ubytovaní Terchová

ExteriérExteriérJánošíkové diery v zimeExteriérExteriérExteriérDetské ihriskoReštauráciaRecepciaRecepcia
Hotel s wellness centrom a štýlovou kolibou
Terchová • 20 izieb a  2 apartmány, 90 osôb, 24 spální. Na okraji obce, pri lese, pri potoku, na horách. Vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.7 15 recenzií
od 27 € / osoba / noc
ExteriérExteriérTerasaJaskyňaWellness2-lôžková izba s manželskou posteľou2-lôžková izba s oddelenými lôžkami3-lôžková izba3-lôžková izba3-lôžková izba
200 m od lyžiarskeho strediska!
Terchová • 14 izieb, 40 osôb, 18 spální. V rekreačnej oblasti, pri lese, na horách. Sauna, s možnosťou stravovania. Pes nepovolený.
5 1 recenzia
od 30 € / osoba / noc
ExteriérDetské ihriskoSaunaSpoločenská akcia1-lôžková izba1-lôžková izba1-lôžková izba2-lôžková izba2-lôžková izba2-lôžková izba
Záruka kvality a pohodlia, ktorá spríjemní pobyt každého hosťa
Terchová • 18 izieb a  2 apartmány, 50 osôb, 20 spální. V obci, pri lese. Sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
Bez recenzií
od 21 € / osoba / noc
ExteriérTerasaWellnessWellnessDetský kútikApartmán Grand de Luxe1-lôžková Izba Štandard1-lôžková Izba Štandard2-lôžková Izba ŠtandardDvojlôžková izba Superior
Nový a jedinečný objekt!
Belá • 32 izieb a  15 apartmánov, 125 osôb, 48 spální. Na okraji obce, pri lese. Bazén, vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.9 15 recenzií
od 130 € / apartmán / noc
ExteriérHotel HavraniaBarReštauráciaIzba SuperiorIzba SuperiorIzba ŠtandardIzba Junior SuiteIzba Junior SuiteIzba Junior Suite
Horský hotel na samote v obklopení Malej Fatry
Zázrivá • 17 izieb, 54 osôb, 20 spální. Na samote pri obci, pri lese, na horách. Bazén, sauna, s možnosťou stravovania. Pes nepovolený.
Bez recenzií
od 145 € / izba pre dvoch / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

Hotely Terchová

Dovolenka sa blíži a je ten najvyšší čas plánovať! Kopaničiarska obec Terchová – domovina legendárneho slovenského zbojníka Juraja Jánošíka – je obľúbenou turistickou destináciou. Kopec zaujímavých turistických atrakcií, prírodné chodníčky i početné túry na vrcholky Malej Fatry – to je iba zlomok zážitkov, ktoré pri pobyte v Terchovej zažijete. Svoje plánovanie začnite výberom správneho ubytovania. Ak hľadáte kvalitné služby a vysoký komfort, zamerajte sa v Terchovej na rezerváciu ubytovania v hoteli.

Ubytovanie v hoteli v Terchovej svojim hosťom zaručuje vysoký štandard i kvalitné služby pre všetkých ubytovaných hostí. V hoteli si vychutnáte zaslúžený oddych a zároveň si užijete prvotriednu starostlivosť. Hotely v Terchovej sú situované v blízkosti k turistickým atrakciám, pamätihodnostiam či v krátkej vzdialenosti k turistickým chodníčkom. Vychutnajte si dovolenku v Hoteli a objavujte Terchovú i jej prekrásne prírodné okolie.

Wellness Hotel RozsutecWellness Hotel Rozsutec

Ako vyzerá ubytovanie v hoteli?

Pri rezervovaní ubytovania v hoteli sa môžete tešiť na bývanie v komfortne zariadených izbách s vyšším štandardom. Ubytovať sa môžete v dvojlôžkovej izbe, trojlôžkovej izbe alebo v rodinnej izbe, ktorá môže byť aj na štýl apartmánu. Súčasťou dvojlôžkovej alebo trojlôžkovej izby je vlastná kúpeľňa s vlastným sociálnym zariadením. K vybaveniu izby patrí aj satelitná televízia, wifi pripojenie na internet a v mnohých prípadoch aj kozmetické a hygienické potreby, osušky, uteráky, papuče alebo župan. Rodinné izby alebo apartmány majú navyše aj vlastný spoločenský priestor vo forme obývačky alebo posedenia. Hotelové apartmány sú perfektnou voľbou ubytovania hlavne pre rodiny s deťmi alebo väčšie skupiny.

Ubytovanie v hoteli je sprevádzané aj stravovacími službami. K rezervácii si môžete vybrať stravovanie – raňajky formou bufetových stolov, polpenzie alebo plnej penzie. Pri polpenzii alebo plnej penzii si hlavné jedlo môžete vybrať z viacerých variantov a v hoteli tiež dohliadnu na vaše špeciálne diétne požiadavky či preferencie. Po dohode je možné tiež vybaviť aj suché obedové balíčky na vašu túru. Stravovacie služby v hoteli sú skvelou službou pre všetkých, ktorí na svojej dovolenku nechcú stráviť prípravou vlastnej stravy a strácať tak drahocenný čas.

Wellness Hotel RozsutecWellness Hotel Rozsutec

Dovolenka v Terchovej je perfektnou príležitosťou aj pre regeneráciu a relax. Oddýchnuť si môžete v hoteli s vlastným wellness centrom a dopriať si tak oddych v bazéne, vo vírivke alebo v saune. Hotel s vlastným wellness centrom vám otvára dvere ku každodennému relaxu, ktorý vás privedie na nové myšlienky. Sauna, jacuzzi, tepidárium alebo Kneippov chodník je miesto, kde si oddýchne nielen vaše telo, ale aj myseľ. Nie je nič lepšie, ako po dlhom dni na výlete alebo túre po kopcoch Malej Fatry, stráviť voľné večerné chvíle vo wellness bublinkách alebo v hotelovom bazéne. Ak by si niekto chcel dopriať ešte trochu fyzickej aktivity, využiť môže služby fitness centra alebo hotelového športového centra.

K ubytovaniu na hoteli patria aj doplnkové služby, ktoré vaše dovolenkové chvíle spríjemňujú bezstarostným komfortom. Ak ste sa v Terchovej rozhodli pre ubytovanie v hoteli, môžete sa tešiť na výnimočnú starostlivosť i každodenné upratovanie hotelovej izby. Pri rezervácii ubytovania si všímajte detaily zariadenie izby – a to či je izba s výhľadom, s balkónom, s klimatizáciou a podobne.

Ak do Terchovej cestujete s deťmi a rozhodli ste sa pre ubytovanie v hoteli, určite vás zaujmú hotely s označením baby friendly hotel. Baby friendly hotel v Terchovej ponúka ubytovanie v izbách aj s možnosťou detskej postieľky, prebaľovacieho pultu alebo detské porcie pri stravovaní. Súčasťou hotela zväčša býva aj detský kútik, spoločenská miestnosť s hrami, priestor pre športy alebo exteriérové detské ihrisko s preliezačkami alebo hojdačkami. Baby friendly hotel je pre deti ako raj a pri vašej dovolenke budú mať deti perfektné možnosti pre bezpečnú zábavu a hry. Opakom baby friendly hotela je adulty friendly hotel. Takýto hotel víta hostí až vo vekovej kategórii od 18 +. Prvotne sú hotely určené iba pre dospelých, ktorí hľadajú ticho a pokoj a dovolenku si chcú užiť bez detského hurhaju.

Na dovolenku do Terchovej sa môžete vydať aj so svojím domácim miláčikom. Ubytovanie v hoteli v Terchovej bude s domácim miláčikom možné iba v prípade, že hotel má označenie pet friendly hotel. Pri rezervácii ubytovania sa informujte o možnosti ubytovania aj s vaším domácim miláčikom na izbe. Výhodou ubytovanie v hoteli v Terchovej je v neposlednom rade aj vlastné parkovisko priamo pred hotelom.

Hotel Fatra

Dovolenka v Terchovej bude nabitá zážitkami a dobrodružstvami. Už samotná obec Terchová svojich hostí pozýva k návšteve mnohých zaujímavých miest. Navštívte Múzeum J. Jánošíka v budove Obecného úradu so stálou expozíciou venovanou slovenskému hrdinovi, ale aj s výstavou tradičného historického obydlia, ukážkou tradícií, folklóru i ľudových zvykov Terchovčanov. Stopy Juraja Jánošíka budú viesť aj do jeho rodnej osady s názvom Jánošíkovci – v osade si môžete pozrieť miesto, kde sa Juraj narodil. Aj keď rodná chalúpka už nestojí, jej pôvodné miesto je označené pamätnou tabuľou. V Terchovej má svoju nesmrteľnú podobu Jánošík vo forme sedem a pol metrovej oceľovej sochy, ktorá bystrým okom stráži celú Terchovú. V letnom období určite nepremeškajte najväčší folklórny festival Jánošíkove dni.

V Terchovej sa môžete vydať aj na zážitkový výlet Terchovským vláčikom – z vyhliadkového vozňa si prezriete celú obec, Vrátnu dolinu i okolie. Pre milovníkov relaxu odporúčame navštíviť vodný a saunový svet Relaxačného centra Terchovec. Svaly si ponaťahujete v Lanovom Parku Terchová alebo pri túre na Veľký Rozsutec, Malý Kriváň alebo prechádzkou po Vrátnej doline. Pri dovolenke v Terchovej určite nevynechajte túru Jánošíkových dier. Jánošíkove diery tvoria ich tiesňavy, kaňony, rokliny a rôzne skalné scenérie – nájdete tu viac ako 20 vodopádov.

Vrátna dolina a svahy Malej Fatry sú umeleckým dielom Matky Prírody. Obdivujte ju počas dlhých prechádzok i nenáročných túr alebo si poriadne dajte do tela pri náročnejších výstupoch. Terchová je skvelým východiskovým bodom pre zážitky v prírode, ktoré si vychutnajú dospelí, seniori, ale aj deti. Užite si vašu dovolenku v Terchovej naplno a doprajte si relax s kvalitnými službami pri ubytovaní v hoteli. Juraj Jánošík už čaká na príležitosť, aby vám predstavil svoju rodnú hrudu.