Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte "Odoslať dopyt".

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt
Chaty Chaty
Čičmany Čičmany

Vyberte si z ponuky až 4 ubytovaní Čičmany

Chata Erika ČičmanyChata Erika ČičmanyChata Erika ČičmanyChata Erika Čičmany
Neďaleko lyžiarskeho vleku za výborné ceny!
Čičmany • 8 osôb, 3 spálne. Na okraji obce, pri lese. Bez internetu. Pes povolený.
9.6 12 recenzií
12 - 14 € osoba / noc
ExteriérExteriérOndrejova drevenicaOndrejova drevenica
Drevenica v Čičmamoch
Čičmany • 12 osôb, 4 spálne. V obci. Bez internetu. Pes nepovolený.
Bez recenzií
20 - 22 € osoba / noc
Drevenica pod vlekomDrevenica pod vlekomDrevenica pod vlekomDrevenica pod vlekom
Výhľad na lyžiarske svahy
Čičmany • 8 osôb, 1 spálňa. V obci, pri lyžiarskom stredisku. Bez internetu. Pes nepovolený.
8.4 1 recenzia
15 - 15 € osoba / noc
Čičmanská drevenicaČičmanská drevenicaČičmanská drevenicaČičmanská drevenica
Útulná drevenica pod lesom pri rieke!
Čičmany • 6 osôb, 2 spálne. V centre obce, pri lyžiarskom stredisku, pri lese. Bez internetu. Pes nepovolený.
9.7 12 recenzií
16 - 25 € osoba / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

Chaty Čičmany


Čičmany – to sú tradície, zvyky, maľované dreveničky a jedinečná atmosféra. V kombinácii s krásnou prírodou a bohatými možnosťami na turistiky či lyžovačky, je to ideálne miesto pre vašu dovolenku. Ak sa sem v najbližšom období chystáte a vyhliadli ste si práve kategóriu chaty Čičmany, ešte vám trochu pomôžeme s výberom a nasmerujeme.

Ondrejova drevenicaOndrejova drevenica

Ubytujte sa v chate Čičmany

Chcete bývať priamo pod fatranskými končiarmi alebo Strážovskými vrchmi? Predstavujete si, ako na vás čaká tradičná chalupa alebo maľovaná drevenica? Čičmany vás nesklamú. Z útulných priestorov, dýchajúcich folklórom a zvykmi sa môžete vyberať na turistiky do okolia. A že tu tých zaujímavých miest je! Známe vyhliadkové vrchy Strážov a Kľak, Temešská skala, čarovné vodopády, farma so zvieratkami. No a v zime vás sem zase priláka vidina dobrej lyžovačky. Vyberte si ubytovanie v Čičmanoch a okolí.

Možnosti chát v Čičmanoch a okolí

Ak hľadáte dovolenkovú základňu v podobe drevenice Čičmany alebo chaty Čičmany, ste na správnej adrese. Chceli by ste zažiť výnimočnú dovolenku, počas ktorej by ste bývali v typickej maľovanej drevenici, priamo v Čičmanoch? Môžete si vybrať ubytovanie priamo v pamiatkovej zóne, pod lesom, alebo pod lyžiarskym svahom. Užívajte si spojenie tradícií v kombinácii s nadštandardným vybavením a službami. A využite aj niektoré výhodné zľavy pri pobyte nad určitý počet nocí. A čo chaty v Čičmanoch a okolí? Dá sa bývať priamo v obci, alebo na jej okraji, prípadne na samote v lese, pri potôčiku či jazere. Predstavte si, že sa na pár dní stratíte v prírode Strážovských vrchov, alebo zakotvíte priamo pod Kľakom. Ďalším lákadlom môže byť apartmánová chata s bazénom. V lete grilovačky a večerná zábava, v zime príjemné posedenia pri krbe po lyžovačke. Ďalšie možnosti, ktoré Čičmany a okolie poskytujú, sú ubytovanie v chaletoch, tradičných chalupách, či apartmánových domoch. Prajeme príjemnú dovolenku a výber ku vašej spokojnosti.