Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte "Odoslať dopyt".

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt
Chaty Chaty
Oravice - Vitanová Oravice - Vitanová

Vyberte si z ponuky až 14 ubytovaní Oravice

Chata Ľubica 128Chata Ľubica 128altánokaltánok
Novopostavená chata priamo pri aquaparku Meander Thermal Park Oravice!
Vitanová - Oravice • 3 apartmány, 23 osôb, 7 spální. V rekreačnej oblasti, pri kúpalisku. Pes nepovolený.
9.9 3 recenzie
17 - 20 € osoba / noc
Chata Janko OraviceChata Janko OraviceChata Janko OraviceChata Janko Oravice
Nový nadštandardný zrub pri svahu s wellness a bezbariérovým prístupom
Vitanová - Oravice • 3 apartmány, 43 osôb, 13 spální. V rekreačnej oblasti, pri vleku, pri kúpalisku. Vírivka, sauna. Pes povolený.
10.0 4 recenzie
12 - 24 € osoba / noc
Chata BallekChata, altánok, vonkajšie posedenie, gril, ohniskoChata BallekOhnisko, hojdačky, šmýkačka
Chata v pešej dostupnosti termálnych bazénov a lyžiarskeho strediska!
Vitanová - Oravice • 6 izieb, 21 osôb, 6 spální. V rekreačnej oblasti, pri vleku, pri kúpalisku. Pes nepovolený.
9.8 13 recenzií
18 - 22 € osoba / noc
Chata MotýlikExteriérDetské ihrisko s altánkomKúpacia kaďa
Luxusná chata s kúpacou kaďou a saunou
Vitanová - Oravice • 17 osôb, 5 spální. V rekreačnej oblasti, pri vleku, v lese. Vírivka, kúpacia kaďa, sauna. Pes povolený.
9.9 3 recenzie
12 - 24 € osoba / noc
Chata Magurka VitanováChata Magurka VitanováChata Magurka VitanováChata Magurka Vitanová
Ubytovanie v lone oravskej prírody!
Vitanová - Oravice • 8 osôb, 3 spálne. Na samote, na horách. Bez internetu. Pes povolený.
9.9 36 recenzií
15 - 15 € osoba / noc
ExteriérExteriérExteriérExteriér
Chata v pokojnom prostredí na Orave
Vitanová - Oravice • 13 osôb, 5 spální. Na okraji obce, pri lese. Pes povolený.
6.9 1 recenzia
19 - 33 € osoba / noc
ExteriérExteriérExteriérDetské ihrisko
Ubytovanie v chate v Oraviciach
Vitanová - Oravice • 2 apartmány, 14 osôb, 4 spálne. V rekreačnej oblasti, pri lyžiarskom stredisku, pri kúpalisku. Pes nepovolený.
9.6 1 recenzia
10 - 18 € osoba / noc
Chata u GazduChata u GazduChata u GazduChata u Gazdu
Chata so saunou a vírivkou
Vitanová - Oravice • 16 osôb, 4 spálne. V rekreačnej oblasti, pri lese. Vírivka, sauna. Pes povolený.
9.8 3 recenzie
15 - 32 € osoba / noc
Chata OĽAChata OĽAChata OĽAChata OĽA
Pár metrov od Aquaparku aj Skiparku!
Vitanová - Oravice • 2 apartmány, 15 osôb, 5 spální. V rekreačnej oblasti, pri lyžiarskom stredisku, pri kúpalisku. Bez internetu. Pes povolený.
9.4 1 recenzia
13 - 15 € osoba / noc
Chata KojaChata KojaChata KojaChata Koja
Lyžovačka pre všetky vekové kategórie, termálne kúpaliská, Meander rezort, Skipark - Oravice
Vitanová - Oravice • 12 osôb, 3 spálne. V rekreačnej oblasti, pri lyžiarskom stredisku. Bez internetu. Pes nepovolený.
Bez recenzií
7 - 10 € osoba / noc
Chata BobíkChata BobíkChata BobíkChata Bobík
Horské prostredie, posedenie na terase aj v altánku!
Vitanová - Oravice • 17 osôb, 4 spálne. , pri kúpalisku, na horách. Pes nepovolený.
Bez recenzií
10 - 18 € osoba / noc
Autokemping OraviceAutokemping OraviceAutokemping OraviceAutokemping Oravice
Ubytovanie vedľa MeanderParku Oravice!
Vitanová - Oravice • 51 osôb, 14 spální. , pri kúpalisku, pri lese. Pes povolený.
7.8 2 recenzie
4 - 20 € osoba / noc
Chata Eva OraviceChata Eva OraviceChata Eva OraviceChata Eva Oravice
Pri aquaparku Meander Park Oravice aj lyžiarskom stredisku!
Vitanová - Oravice • 16 osôb, 5 spální. V obci, pri lyžiarskom stredisku, pri kúpalisku. Bez internetu. Pes nepovolený.
9.9 11 recenzií
12 - 15 € osoba / noc
Chata SofiaChata SofiaChata SofiaChata Sofia
Chata priamo v krásnom a tichom horskom prostredí
Vitanová - Oravice • 4 objekty, 16 osôb, 8 spální. V rekreačnej oblasti, pri potoku. Pes nepovolený.
Bez recenzií
12 - 21 € osoba / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

Chaty Oravice


Všetky cesty za zdravím vedú na Oravu. Ak ste sa rozhodli dovolenkovať v krásnom prírodnom prostredí, vydajte sa za pobytom do oravskej časti Západných Tatier. Obľúbenou lokalitou pre dovolenku v úzkom kontakte s prírodou sú práve Oravice. Dovolenku na tomto mieste si vychutnáte v každom ročnom období - jarná turistika, letné prázdniny, jesenný relax alebo zimná lyžovačka Orava - perfektné ubytovanie pre váš pobyt vám ponúknu chaty Orava alebo chaty Oravice.

Hrad Oravajoses

Oravice sú osadou mesta Tvrdošín a sú situované na rieke Orava a rozhraní Západných Tatier a Skorušinských vrchov. Prostredie je ako stvorené pre horskú turistiku - z osady Oravice vedie bezbariérový turistický chodník k horárni v Tichej doline a bezbariérový chodník cez Bobroveckú dolinu až pod Grúnikom. Chodníky sú asfaltové a teda vhodné pre imobilných turistov i mamičky s kočíkmi. V rámci zdravotnej turistiky vám odporúčame navštíviť aj Roháčsky vodopád a Roháčske plesá.

Termálny areál Meander Park Oravice

Relax, ktorý si môžete dopriať celoročne! Navštívte Aquapark Oravice a oddychujte v prírodnej termálnej, vysoko mineralizovanej vode. Všetky bazény sú v prevádzke po celý rok a okrem plávania si môžete vychutnať aj atrakcie ako umelé vlny, vodné hríby a chrliče alebo navštíviť saunový svet, či dopriať si masáže. Pre deti je pripravený detský kútik s ihriskom i animátorským programom.

Lyžiarske stredisko Meander Skipark Oravice

Skipark Meander Oravice je tu pre všetkých lyžiarov - až šesť udržiavaných lyžiarskych zjazdoviek aj s umelým zasnežovaním a prekrásne výhľady na Západné Tatry. Meander Skipark Oravice je situovaný na poľských hraniciach, len niekoľko kilometrov od Zakopaného. Lyžovačku na Orave si vychutnáte aj v Ski Vitanová, Ski Roháče - Spálená, Ski centrum Brezovica alebo Ski Zábava Hruštín.

Múzeum oravskej dediny v Zuberci

Návrat do minulosti v skanzene oravskej dediny. Pozrite sa ako žili naši predkovia a navštívte ich tradičné ubytovanie v dreveniciach a chalúpkach. Viac ako 50 stavieb ľudovej architektúry, ukážka tradícií a slovenského folklóru. Jedinečný zážitok, ktorý na Orave nemôžete premeškať, aj keď má v súčasnosti ubytovanie Orava trochu modernejšiu tvár.

Rio de Klin - Socha Ježiša Krista

Výlet s hlbokou duchovnou hodnotou na vás čaká v obci Klin. Navštívte miesto, kde sa nad Oravou vypína socha Ježiša Krista vytvorená miestnym ľudovým majstrom. Kópia brazílskej sochy v Rio de Janeiro meria až 9,5 metrov a váži 23 ton. Okrem sochy Ježiša uvidíte tiež sochu Jána Pavla II., galériu s ikonami, navštíviť môžete kaplnku alebo sa zastaviť na krížovej ceste.

Oravská lesná železnica

Unikát Oravy ponúka zážitok pre malých aj veľkých. Nasadnite na lesnú úvraťovú železničku v stanici Tanečník neďaleko Oravskej Lesnej a vláčikom sa cez rozprávkový les dostanete až do stanice Sedlo Beskyd. Doprajte si výhľady na oravskú panorámu z vyhliadkovej veže alebo navštívte tradičné oravské ubytovanie - drevenicu, ktorá je súčasťou oravského múzea.

Ubytovanie na chate - dovolenka na Orave v každom ročnom období

Chata Janko OraviceChata Janko Oravice
Chata na Orave alebo chata v lokalite Oravice či Oravská lesná sú očarujúcim ubytovaním a to nielen pre dvojice, ale aj celé rodiny či partie priateľov. Dovolenka na Orave sa ponesie v tradičnom duchu - ubytovanie na chate Oravice ponúka blízky kontakt s prírodou a nekonečné možnosti trávenia voľného času. Ubytovanie na chate je o súkromí a slobode, zaslúžený relax si môžete vychutnávať v spoločnosti svojich blízkych. Krásne chaty na vás čakajú aj v lokalite Oravská priehrada, Dolný Kubín, Oravská lesná, Zuberec alebo Hruštín. Ubytovanie na chate na Orave priamo pri vleku ocenia hlavne lyžiari a chaty na Orave pri vode vyznávači plážového relaxu. Na chate si vychutnáte nielen romantiku pri horiacom krbe, ale aj zábavu pri varení guláša, grilovačke alebo rybačke. Chaty na Orave sú väčšinou pet friendly a tak na dovolenku na Orave môžete priniesť aj svojho domáceho miláčika. Ak cestujete s deťmi, oceníte najmä detský kútik alebo detské ihrisko - ubytovanie na Orave s označením baby friendly. Orava ponúka aj ubytovanie v hoteli, ubytovanie v penzióne alebo apartmány Orava, priváty či turistické ubytovne. Oravská lesná chata má však svoju jedinečnú atmosféru.

Jedinečná atmosféra ubytovania Chaty Oravice

 Sloboda, súkromie, tradície, ale aj moderný komfort. Chata na Orave s vírivkou alebo s bazénom vám zabezpečí aj vytúžené chvíle relaxu a wellness oddychu. Chaty Orava bývajú zariadené v tradičnom štýle s dreveným interiérom, no veľkým trendom sú práve štýlové moderné chaty so saunou, bezplatným wifi pripojením na internet alebo so satelitnou televíziou. Na žiadnej chate nesmie chýbať vonkajšie posedenie, záhradný altánok alebo ohnisko. Samozrejmosťou je vlastné parkovanie a kompletné interiérové zariadenie vrátane plne vybavenej kuchyne. Chata Orava je častokrát na prenájom ako celý objekt, a preto je vhodná pre menšie či väčšie skupiny hostí. Na oravskej chate si vychutnáte rodinnú, ale aj romantickú dovolenku. Ubytovanie na Orave v blízkosti lyžiarskych stredísk, termálneho kúpaliska alebo aquaparku vám dáva skvelý východiskový bod do obľúbených rekreačných oblastí, kde na vás čakajú atrakcie všetkého druhu. Na Orave nájdete aj výhodné lacné ubytovanie Orava.

Orava je nádherným slovenským regiónom, ktorý okrem turistických chodníčkov ponúka aj mnohé turistické aktivity. Nájdite si to svoje pravé orechové - spoznávajte históriu v oravskom múzeu, relaxujte v aquparku alebo vo wellness centre, či otestujte zasnežené zjazdovky. S ubytovaním vám pomôže ubytovací portál Hauzi, ktorý vám ponúka široký výber ubytovania presne podľa vašich predstáv.