Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 2 ubytovaní Trenčín

ExteriérIzbaIzbaIzbaIzbaIzbaIzbaIzbaKúpeľňaKúpeľňa
Luxusné ubytovanie za vynikajúce ceny
Trenčín - Zlatovce • 77 izieb, 226 osôb, 77 spální. V obci. Sauna, s možnosťou stravovania. Pes nepovolený.
4.7 16 recenzií
od 30 € / izba pre dvoch / noc
InteriérExteriérWellnessWellnessInteriérSpoločenská akciaReštauráciaReštauráciaBarKuchynka
Komfortné ubytovanie s wellness
Trenčianske Teplice • 18 izieb a  2 apartmány, 44 osôb, 20 spální. V obci. Vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes nepovolený.
Bez recenzií
od 39 € / osoba / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

Hotely Trenčín

Trenčín nie je známe len ako mesto módy, ale ponúka aj turistom množstvo atrakcií a prírodných krás. Príďte objaviť krásy trenčianskeho kraja pobytom v hoteli Trenčín, čo vám umožní uniknúť z bežného každodenného života, či už idete na dovolenku alebo hľadáte miesto na relaxáciu cez víkend. Hotely ponúkajú rodinám, párom a jednotlivcom pokoj, pohodu a čas pre seba.

Spoznajte všetky krásy Trenčína

Hotel Vila Anna ****Hotel Vila Anna ****
Strávte čas prehliadkou Trenčína alebo napríklad v lesoparku Brezina, potom sa môžete vydať na Trenčiansky hrad alebo do Jánošíkovej jaskyne, či pozorovať krásu kraja z rozhľadne Soblahov alebo dokonca si vychutnať nádherné scenérie pri lete balónom Trenčín. Mesto Trenčín a jeho okolie ponúka zábavu pre každého. Pre milovníkov pasívneho odpočinku sú veľmi obľúbené kúpele Trenčianske Teplice. Ak ste nadšencom adrenalínu, istotne vás poteší návšteva Tarzánie v Trenčíne.

Príďte objaviť krásy Trenčína a jeho okolia a nenechajte si ujsť ani prechádzku náučným chodníkom Jeleň Baračka, či návštevu galérie Trenčín, a potom sa vráťte do vyhriatej hotelovej izby a užite si luxus, ktorý pobyt v hoteli v Trenčíne ponúka. Akokoľvek sa rozhodnete stráviť svoje dni, využite túto príležitosť a vypnite telefón, relaxujte a nechajte svoje starosti odísť. Ak túžite po turistike, relaxe alebo zábave, ubytovanie v hoteli v Trenčíne, alebo v jeho okolí splní všetky vaše očakávania.

Komfort, zábava, Trenčín...

Na dovolenke je váš hotel Trenčín dočasným domovom. Poskytuje všetko pohodlie, zabezpečenie a zábavu, ktoré potrebujete, keď sa práve nevyberiete na prechádzku alebo za kultúrou v Trenčíne alebo v jeho okolí. Zabúdať na svoje problémy a užívať si môže byť náročné, ale veríme, že v idylickom prostredí, aké ponúka mesto Trenčín, je všetko jednoduchšie. Pôžitok a luxus prostredia sú jedným z dôvodov, prečo hostia majú tak radi pobyt v hoteli. Navštíviť Trenčín a žiť krátkodobo bez starostí je vždy potešením.

Nechajte sa rozmaznávať hotelovými službami

Ďalšou výhodou pobytu v hotelovom zariadení je, že hotelový personál vám môže pomôcť vybrať miesto v okolí, ktoré sa oplatí navštíviť. Ak túžite objavovať a zabávať sa na miestnych trenčianskych atrakciách, hotel vám môže poskytnúť užitočné informácie. Na Hauzi.sk nájdete množstvo hotelov Trenčín, ktoré sú centrálne umiestnené. Schopnosť dostať sa rýchlo autobusom alebo pešo do mesta je vždy veľkým pozitívom.

Hotel Vila Anna ****Hotel Vila Anna ****
Pobyt v hoteli Trenčín vám ponúkne možnosti, ktoré vám určite poskytnú bezproblémový výlet, ako napríklad reštauráciu, či bar priamo v objekte. Veď prečo sa namáhať v ubytovaní, kde si musíte variť sami, a odísť z priestorov, aby ste si našli zábavu? Mnoho rôznych typov cestovateľov dáva prednosť pobytu v hoteloch aj pre to, že disponujú reštauráciou alebo barom na mieste. Aj keď niektorí ľudia veria, že iba veľké a drahé hotely majú reštauráciu, v skutočnosti reštaurácie nájdete v hoteloch rôznych veľkostí a cenových relácií. Vďaka všetkým týmto výhodám pobytu v hoteli s reštauráciou na mieste nie je prekvapením, že ich veľa ľudí uprednostňuje. Služby v hoteli vám umožnia nechať sa na dovolenke rozmaznávať. Zabudnite na všetok stres, veď si to predsa zaslúžite! Množstvo hotelov ponúka pre váš maximálny relax wellness, saunu, masáže, fitness centrum, bazén či rôzne skrášľovacie procedúry.

Náš tip: Mrknite sa na ponuku hotelov

Ak ste sa rozhodli pre hotely Trenčín, môžete si užívať všetky benefity, ktoré tento typ ubytovania ponúka, pravdepodobne sa pozriete na rôzne vybavenie v hoteloch Trenčín, o ktorých uvažujete. Či už potrebujete vo svojej izbe Wi-Fi pripojenie na internet, služby all inclusive, chcete si počas pobytu zacvičiť alebo dávate prednosť miestnosti s výhľadom, pred rezerváciou si pre istotu vždy skontrolujte vybavenie, ktorým daný hotel disponuje.