Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 1 ubytovaní Žilina

ExteriérSpoločenská akciaSpoločenská akciaSpoločenská akcia1-lôžková izba1-lôžková izba1-lôžková izba1-lôžková izba1-lôžková izba1-lôžková izba
Ubytovanie v centre mesta
Žilina • 21 izieb a  1 apartmán, 43 osôb, 22 spální. V centre obce. S možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.9 4 recenzie
od 28 € / osoba / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

Hotely Žilina

Žilina má veľmi dlhú históriu, prvá písomná zmienka o nej siaha už do roku 1208. Netreba sa preto čudovať tomu, že láka mnohých milovníkov histórie a pamiatok. To však rozhodne nie je jediné, čím vás poteší. V okolí sa nachádza množstvo atrakcií a miest, ktoré lákajú svojou krásou. Navštívte ich aj vy. Rezervujte si ubytovanie Žilina v príjemnom hoteli a zažite nové dobrodružstvá.

Čo navštíviť v Žiline?

Hotel Country Saloon ***Hotel Country Saloon ***
Žilina je mesto, kde nájdete zo všetkého niečo. Objavíte tu príjemné a tiché zákutia vhodné na krátku alebo dlhú prechádzku. Ak by ste chceli niečo náročnejšie, oplatí sa vám vyjsť do okolia. V tesnej blízkosti sú vrchy ako Skalky, Hoblík, Straník a Čipčie. Všetky sú vhodné pre začiatočníkov i pokročilých a poskytujú nádherné výhľady na okolie. Keď sa rozhodnete pre Slnečné skaly, nezabudnite sa pozrieť na vodopády, ktoré vytvára bystrina Rajčianka.

Nie ste milovníkmi turistiky a radšej spoznávate históriu našej krajiny? V tom prípade navštívte Hrad Budatín nachádzajúci sa v krásnom prostredí historického parku. Do toho je vstup bezplatný, rovnako ako do kaplnky. Dobrou voľbou je tiež Hrad Hričov. Dostanete sa naň po náučnom chodníku. Ďalšou možnosťou je Lietavský hrad známy tým, že je najrozsiahlejším hradným objektom na Slovensku.

Do svojho cestovateľského zoznamu si zapíšte aj Vodné dielo Žilina. Jeho súčasťou je oddychová zóna, ktorú využijete v lete, a športové stredisko. Nezabudnite ani na Kaštieľ v Radoli, Skalné kamenné dvojkreslo a vyhliadkovú vežu Dubeň s výškou 27,4 metra. Po vyšľapaní na jej vrchol sa vám naskytne krásny výhľad na celé okolie.

Hotely Žilina

Každá dovolenka si vyžaduje nielen správny plán, čo navštíviť a kam ísť, ale tiež výber vhodného ubytovania. Jednou z možností sú hotely Žilina charakteristické vyšším komfortom a množstvom služieb. Okrem tých klasických, vo forme stravy, sa stretnete aj s doplnkovými, ako napríklad masáže, vírivky, sauny, bazény a ďalšie. Ochotný personál vám pomôže v prípade akéhokoľvek problému. Poradí tiež vtedy, keď nebudete vedieť, čo navštíviť alebo ako sa dostať k nejakej pamiatke.

Hotel Slovan Žilina ***Hotel Slovan Žilina ***
Hotely sa nachádzajú v centre aj na okraji mesta. Vyberáte si podľa svojich finančných možností alebo miest, ktoré chcete vidieť. Ich najväčšou výhodou je to, že sa o mnohé veci, ako napríklad raňajky, obedy a večere, nemusíte starať sami. Stačí si len vybrať a priplatiť zopár služieb navyše, a následne si užívať luxus a pohodlie. Klasikou je polpenzia, no niekedy sa stretnete aj s plnou penziou. To, či sa na obed budete vracať do hotela, alebo sa najete niekde vonku, je na vás.

K bežnému vybaveniu hotelov sa radí Wi-Fi pripojenie, parkovanie v areáli, televízia a wellness. Väčšina zariadení dovoľuje aj vstup domácich miláčikov za poplatok. Pokojne tak cestujte so všetkými členmi svojej rodiny. Hotely Žilina sú overenou klasikou, ktorá nikdy nesklame. Poskytujú viacero služieb, príjemné veľké izby a miesto pre menšie i väčšie rodiny. Tento typ ubytovania sa radí do drahšej triedy, no za všetko, čo vám poskytne, sa rozhodne oplatí.

Ďalšie možnosti ubytovania v Žiline

Ubytovanie Žilina má viacero podôb. Nemusí ísť len o hotely. Ak by ste chceli niečo iné, na výber máte chalupy, drevenice, ubytovne, chaty alebo priváty. Zvoľte to, čo vám vyhovuje najviac a užite si príjemnú dovolenku v krásnom slovenskom meste Žilina. Navštívte všetky pamiatky, prejdite hory a vyskúšajte rôzne atrakcie vhodné pre dospelých aj deti.