Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 8 ubytovaní Štrba

 Penzión Štrba Penzión Štrba Penzión Štrba Penzión Štrba Penzión Štrba Penzión Štrba Penzión Štrba Penzión Štrba Penzión Štrba Penzión Štrba
3* Penzión s celoročnou prevádzkou a možnosťou stravovania
Štrba - Tatranská Štrba • 27 izieb, 84 osôb, 27 spální. V centre obce, pri lyžiarskom stredisku, pri lese, na horách. Vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes nepovolený.
4.8 10 recenzií
od 39 € / osoba / noc
ExteriérExteriérExteriérExteriér2-lôžková izba2-lôžková izba2-lôžková izba2-lôžková izba2-lôžková izba2-lôžková izba
Útulné ubytovanie
Štrba - Tatranská Štrba • 5 izieb, 12 osôb, 5 spální. Na okraji obce, pri lese. S možnosťou stravovania. Pes povolený.
5 9 recenzií
od 40 € / izba pre dvoch / noc
Exteriér2-lôžková izba3-lôžková izba3-lôžková izba3-lôžková izba4-lôžková izba4-lôžková izbaApartmánApartmánApartmán
Trampolína, altánok s grilom, skvelá dostupnosť!
Mengusovce • 5 izieb a  3 apartmány, 30 osôb, 8 spální. Na okraji obce. Pes nepovolený.
5 3 recenzie
od 24 € / izba pre dvoch / noc
KoneExteriérVonkajší krbSpoločenská miestnosťSpoločenská miestnosťDvojlôžková izbaDvojlôžková izbaDvojlôžková izbaDvojlôžková izbaDvojlôžková izba
Nádherný drevený zrub so saunou, jazda na koňoch alebo kočom!
Mengusovce • 8 izieb, 24 osôb, 8 spální. V obci, pri lese. Sauna. Pes nepovolený.
Bez recenzií
od 20 € / osoba / noc
Penzión HoralPenzión HoralPenzión HoralPenzión HoralPenzión HoralPenzión HoralPenzión HoralPenzión HoralPenzión HoralPenzión Horal
Rodinný penzión v tichom prostredí.
Štôla • 6 izieb, 17 osôb, 6 spální. Na okraji obce, na horách. S možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.9 17 recenzií
od 18 € / osoba / noc
ExteriérBazénAltánokKoneExteriérKoneIzbaIzbaIzbaIzba
Možnosť jazdy na koňoch
Štôla • 5 izieb a  5 apartmánov, 57 osôb, 19 spální. Na okraji obce, pri lese. Bazén, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
5 3 recenzie
od 30 € / osoba / noc
ExteriérExteriérTrojlôžková izba s prístelkouTrojlôžková izba s prístelkouTrojlôžková izba s prístelkouDvojlôžková izba s kúpeľňouDvojlôžková izba s kúpeľňouDvojlôžková izbaDvojlôžková izbaKúpeľňa
Rodinný penzión v krásnom prostredí
Batizovce • 5 izieb, 14 osôb, 5 spální. Na okraji obce, pri lese, pri potoku, na horách. Sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.7 26 recenzií
od 30 € / izba pre dvoch / noc
ExteriérWellnessWellnessKaviareňKaviareň2-lôžková izba2-lôžková izba2-lôžková izba2-lôžková izba2-lôžková izba
Rodinný penzión s raňajkam, kaviarňou, mini wellnesom - sauna, vírivka
Vysoké Tatry - Štrbské Pleso • 8 izieb a  2 apartmány, 24 osôb, 12 spální. V rekreačnej oblasti, pri lese, pri jazere, na horách. Vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.6 13 recenzií
od 50 € / izba pre dvoch / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

Penzióny Štrba

Štrba je rajom pre turistov najmä kvôli prekrásnej prírode, športu, zaujímavým atrakciám a skvelému ubytovaniu – penzióny Štrba sú v mnohých ohľadoch bezkonkurenčné. Vysokohorská obec Štrba sa môže okrem iného popýšiť pestrou paletou ubytovania. Penzióny v Štrbe ponúkajú komfortné lacné i luxusné ubytovanie pre všetkých. Na svoje si tu prídu rodiny s deťmi, zamilované dvojice, seniori i partie kamarátov prichádzajúcich do Tatier za turistikou či lyžovaním. Predstavujú kompromis pre tých, ktorí nehľadajú ubytovanie v chatách v súkromí, ale ani v hoteli.

Penzión u PejtrikaPenzión u Pejtrika
Penzióny Štrba väčšinou prenajímajú niekoľko izieb alebo apartmánov. Tie majú spoločné to, že disponujú spálňou, toaletou a kúpeľňou. Avšak v apartmánoch nájdete navyše aj obývací priestor s televízorom, v rodinných apartmánoch aj plne vybavený kuchynský kút. Pre všetkých je prístupná napríklad vírivka, bazén, wellness či spoločenská miestnosť. Ľahko nájdete aj penzión Štrba, v ktorom ponúkajú polpenziu, alebo dokonca plnú penziu. Menšie rodinné penzióny bývajú aj oplotené, tým poskytujú priestor pre večerné posedenie v altánku alebo detské ihrisko pre deti s hojdačkou, trampolínou, pieskoviskom či šmykľavkou. Ak to tak nie je, zvyčajne sú izby či apartmány s terasou či balkónom, kde si vychutnáte raňajky či voňavú kávu. Výhodou penziónov v Štrbe je to, že v nich vládne pohodová rodinná atmosféra. Väčšinu dňa býva prítomný aj správca, ktorý dokáže splniť aj želania náročnejších návštevníkov, poprípade poradiť, kam sa v Štrbe vybrať. Nie sú penzióny v Štrbe pre vás tým pravým orechovým? Ubytovanie Štrba vám ponúka príležitosť vybrať si z ponuky chát, chalúp, dreveníc či hotelov.

Penzión Štrba: kam sa odtiaľ vybrať?

Penzión Horal **Penzión Horal **
Bývať v penzióne vo vysokohorskej obci Štrba, ktorá leží na rozhraní Vysokých Tatier a Nízkych Tatier, je o nekonečných možnostiach, ako tráviť voľný čas. Vyberte sa ozubnicovou železnicou, spájajúcou Tatranskú Štrbu a Štrbské Pleso, na prechádzku okolo Štrbského plesa. Pohľad na jeho pokojnú hladinu a čarokrásnu tatranskú prírodu vás upokojí a nabije pozitívnou energiou. Ak je vám prechádzka málo, dajte šancu nordic walkingu či behu, alebo zájdite k Novému Štrbskému plesu. Leží približne pol kilometra juhovýchodne od Štrbského plesa. Keď sa vám nebude chcieť ísť autom ani zubačkou, navštívite Štrbskú drevenicu. Etnografické múzeum vás vráti v čase. Na vlastné oči uvidíte aspoň malú ukážku zo života našich predkov. V neďalekej obci Važec sa nachádza Važecká jaskyňa. Po absolvovaní 25-minútového okruhu zájdite na nemecký vojenský cintorín. Vybrali ste sa do Štrby v zime kvôli lyžovačke? Aj tí najnáročnejší lyžiari ocenia skvelé lyžiarske podmienky a služby niekoľkých lyžiarskych stredísk. Za návštevu stojí lyžiarske stredisko Štrbské Pleso, Snowpark Lučivná či Svit Lopušná dolina.