Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte "Odoslať dopyt".

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt
Penzióny Penzióny
Štrba Štrba

Vyberte si z ponuky až 9 ubytovaní Štrba

Penzión IngridPenzión IngridPenzión IngridPenzión Ingrid
 
Štrba - Tatranská Štrba • 20 osôb, 8 spální. , pri lese, na horách. S možnosťou stravovania. Pes nepovolený.
Bez recenzií
22 - 35 € osoba / noc
 Penzión Štrba Penzión Štrba Penzión Štrba Penzión Štrba
3* Penzión s celoročnou prevádzkou a možnosťou stravovania
Štrba - Tatranská Štrba • 27 izieb, 84 osôb, 27 spální. V centre obce, pri lyžiarskom stredisku, pri lese. Vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes nepovolený.
9.2 2 recenzie
16 - 25 € osoba / noc
ExteriérExteriérExteriérExteriér
Útulné ubytovanie
Štrba - Tatranská Štrba • 5 izieb, 12 osôb, 5 spální. Na okraji obce, pri lese. S možnosťou stravovania. Pes povolený.
10.0 2 recenzie
20 - 25 € osoba / noc
Penzión u orlaPenzión u orlaPenzión u orlaPenzión u orla
Videli ste už lamy v Tatrách?
Šuňava  • 24 osôb, 8 spální. , na horách. Vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
8.7 2 recenzie
24 - 33 € osoba / noc
Exteriér2-lôžková izba3-lôžková izba3-lôžková izba
Trampolína, altánok s grilom, skvelá dostupnosť!
Mengusovce • 5 izieb a  3 apartmány, 30 osôb, 8 spální. Na okraji obce. Pes nepovolený.
10.0 3 recenzie
11 - 16 € osoba / noc
Exteriér2-lôžková izba2-lôžková izba2-lôžková izba s vaňou
Wellness so saunou a hydromasážnou vaňou v cene pri pobyte nad 2 noci
Mengusovce • 2 izby, 2 štúdiá a  3 apartmány, 24 osôb, 9 spální. V obci. Vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
Bez recenzií
25 - 34 € osoba / noc
ExteriérKoneExteriérVonkajší krb
Nádherný drevený zrub so saunou, jazda na koňoch alebo kočom!
Mengusovce • 8 izieb, 24 osôb, 8 spální. V obci, pri lese. Sauna. Pes nepovolený.
Bez recenzií
20 - 20 € osoba / noc
Penzión HoralPenzión HoralPenzión HoralPenzión Horal
Rodinný penzión v tichom prostredí.
Štôla  • 6 izieb, 17 osôb, 6 spální. Na okraji obce, na horách. S možnosťou stravovania. Pes povolený.
9.7 13 recenzií
13 - 19 € osoba / noc
Penzión Monty RanchPenzión Monty RanchPenzión Monty RanchPenzión Monty Ranch
VEĽKÁ NOC VOĽNÁ! Možnosť jazdy na koňoch
Štôla  • 6 objektov, 57 osôb, 19 spální. , pri lese. Sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
10.0 3 recenzie
10 - 20 € osoba / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

Penzióny Štrba


Štrba je rajom pre turistov najmä kvôli prekrásnej prírode, športu, zaujímavým atrakciám a skvelému ubytovaniu – penzióny Štrba sú v mnohých ohľadoch bezkonkurenčné. Vysokohorská obec Štrba sa môže okrem iného popýšiť pestrou paletou ubytovania. Penzióny v Štrbe ponúkajú komfortné lacné i luxusné ubytovanie pre všetkých. Na svoje si tu prídu rodiny s deťmi, zamilované dvojice, seniori i partie kamarátov prichádzajúcich do Tatier za turistikou či lyžovaním. Predstavujú kompromis pre tých, ktorí nehľadajú ubytovanie v chatách v súkromí, ale ani v hoteli.

Penzión u PejtrikaPenzión u Pejtrika
Penzióny Štrba väčšinou prenajímajú niekoľko izieb alebo apartmánov. Tie majú spoločné to, že disponujú spálňou, toaletou a kúpeľňou. Avšak v apartmánoch nájdete navyše aj obývací priestor s televízorom, v rodinných apartmánoch aj plne vybavený kuchynský kút. Pre všetkých je prístupná napríklad vírivka, bazén, wellness či spoločenská miestnosť. Ľahko nájdete aj penzión Štrba, v ktorom ponúkajú polpenziu, alebo dokonca plnú penziu. Menšie rodinné penzióny bývajú aj oplotené, tým poskytujú priestor pre večerné posedenie v altánku alebo detské ihrisko pre deti s hojdačkou, trampolínou, pieskoviskom či šmykľavkou. Ak to tak nie je, zvyčajne sú izby či apartmány s terasou či balkónom, kde si vychutnáte raňajky či voňavú kávu. Výhodou penziónov v Štrbe je to, že v nich vládne pohodová rodinná atmosféra. Väčšinu dňa býva prítomný aj správca, ktorý dokáže splniť aj želania náročnejších návštevníkov, poprípade poradiť, kam sa v Štrbe vybrať. Nie sú penzióny v Štrbe pre vás tým pravým orechovým? Ubytovanie Štrba vám ponúka príležitosť vybrať si z ponuky chát, chalúp, dreveníc či hotelov.

Penzión Štrba: kam sa odtiaľ vybrať?

Penzión Horal **Penzión Horal **
Bývať v penzióne vo vysokohorskej obci Štrba, ktorá leží na rozhraní Vysokých Tatier a Nízkych Tatier, je o nekonečných možnostiach, ako tráviť voľný čas. Vyberte sa ozubnicovou železnicou, spájajúcou Tatranskú Štrbu a Štrbské Pleso, na prechádzku okolo Štrbského plesa. Pohľad na jeho pokojnú hladinu a čarokrásnu tatranskú prírodu vás upokojí a nabije pozitívnou energiou. Ak je vám prechádzka málo, dajte šancu nordic walkingu či behu, alebo zájdite k Novému Štrbskému plesu. Leží približne pol kilometra juhovýchodne od Štrbského plesa. Keď sa vám nebude chcieť ísť autom ani zubačkou, navštívite Štrbskú drevenicu. Etnografické múzeum vás vráti v čase. Na vlastné oči uvidíte aspoň malú ukážku zo života našich predkov. V neďalekej obci Važec sa nachádza Važecká jaskyňa. Po absolvovaní 25-minútového okruhu zájdite na nemecký vojenský cintorín. Vybrali ste sa do Štrby v zime kvôli lyžovačke? Aj tí najnáročnejší lyžiari ocenia skvelé lyžiarske podmienky a služby niekoľkých lyžiarskych stredísk. Za návštevu stojí lyžiarske stredisko Štrbské Pleso, Snowpark Lučivná či Svit Lopušná dolina.