Zadajte krit├ęri├í
Nem├íte ─Źas h─żada┼ą? Po┼ílite dopyt viacer├Żm ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, ┼że zad├íte svoje krit├ęri├í a potvrd├şte. My ho rozpo┼íleme v┼íetk├Żm vyhovuj├║cim ubytovaniam, ktor├ę v├ím po┼íl├║ svoju ponuku ak s├║ vo─żn├ę. U┼íetr├şte ─Źas a m├┤┼żete si vybera┼ą! Krit├ęri├í si nastavte vo vyh─żad├ívan├ş, vypl┼łte svoje kontakty a stla─Źte "Odosla┼ą dopyt".

Po─Źet vyhovuj├║cich objektov:

Sna┼żte sa zada┼ą ─Źo najpresnej┼íie krit├ęri├í, aby v├ís nekontaktovalo ve─żmi ve─ża ubytovate─żov. Pozrie┼ą vyhovuj├║ce ubytovacie zariadenia


Zru┼íi┼ą dopyt
Chaty Chaty
Nitrianske Rudno Nitrianske Rudno

Vyberte si z ponuky a┼ż 4 ubytovan├ş Nitrianske Rudno

Chatová osada MikopChatová osada MikopChatová osada MikopChatová osada Mikop
V pokojnom prostred├ş pri priehrade!
Nitrianske Rudno • 14 ch├ít, 70 os├┤b, 14 sp├íln├ş. V rekrea─Źnej oblasti, pri jazere, v chatovej osade. Pes povolen├Ż.
9.2 20 recenzi├ş
9 - 12 ÔéČ osoba / noc
Exteri├ęrOkolieSp├íl┼łaSp├íl┼ła
Chata pri vodnej n├ídr┼żi
Nitrianske Rudno • 7 os├┤b, 1 sp├íl┼ła. V rekrea─Źnej oblasti, pri jazere, v chatovej osade. Bez internetu. Pes povolen├Ż.
Bez recenzi├ş
60 - 300 ÔéČ objekt / noc
Exteri├ęrSp├íl┼łaKuchy┼łaKuchy┼ła
Chata v bl├şzkosti priehrady
Nitrianske Rudno • 7 os├┤b, 3 sp├ílne. V rekrea─Źnej oblasti, pri jazere. Pes povolen├Ż.
9.5 4 recenzie
7 - 11 ÔéČ osoba / noc
Camping Nitrianske RudnoOkálOkálOkál
Ubytovanie priamo na brehu Nitrianskeho Rudna!
Nitrianske Rudno • 10 ch├ít, 40 os├┤b, 14 sp├íln├ş. Na okraji obce, pri jazere. Pes povolen├Ż.
8.2 2 recenzie
4 - 9 ÔéČ osoba / noc
Nem├íte ─Źas h─żada┼ą ubytovanie? Po┼ílite dopyt!

Chaty Nitrianske Rudno


Ubytovanie v chate je naj─Źastej┼í├şm typom ubytovania v Nitrianskom Rudne. V├Żhodou je, ┼że chaty Nitrianske Rudno sa nach├ídzaj├║ bu─Ć priamo na brehu vodnej n├ídr┼że alebo v jej bezprostrednej bl├şzkosti. V┼íetky chaty pon├║kaj├║ mo┼żnos┼ą parkova┼ą motorov├ę vozidlo priamo pri chate a maj├║ aj priestory na uskladnenie n├íradia alebo ┼íportov├ęho vybavenia. S├║ preto vhodn├ę pre akt├şvnych dovolenk├írov a ryb├írov.

Chata Máša Nitrianske RudnoChata Máša Nitrianske Rudno
Najviac ch├ít sa nach├ídza v chatovej oblasti priamo v obci Nitrianske Rudno, kde sa nach├ídza a┼ż 14 objektov. Tie s├║ jednoduch┼íie zariaden├ę a poskytuj├║ z├íkladn├ę vybavenie. V are├íli sa nach├ídza krb s ohniskom, detsk├Żm ihriskom a alt├ínkom. Cel├Ż are├íl je oploten├Ż, mal├ş ─Źlenovia rodiny tak bud├║ v bezpe─Ź├ş. Pre n├ív┼ítevn├şkov je mo┼żnos┼ą zapo┼żi─Źania si kotl├şka na varenie gul├í┼íu. Ubytovanie je mo┼żn├ę celoro─Źne a dom├íci mil├í─Źik nebude probl├ęmom. Pre n├íro─Źnej┼í├şch n├ív┼ítevn├şkov je tu chata Nitrianske Rudno priamo pri brehu vodnej n├ídr┼że. Priestrann├í terasa a detsk├Ż baz├ęn s├║ ve─żk├Żm plusom, mo┼żn├ę je aj opekanie v ohnisku alebo varenie gul├í┼ía pod hol├Żm nebom. V niektor├Żch chat├ích je povolen├Ż aj pobyt mal├ęho zviera┼ąa. Stravu je v├Ą─Ź┼íinou mo┼żn├ę pripravi┼ą si na ohnisku pri chate, alebo vysk├║┼ía┼ą ponuku bl├şzkych stravovac├şch zariaden├ş, pr├şpadne si obed uvari┼ą v plne zariadenej kuchyni. WC, sprchov├Ż k├║t a WIFI pripojenie s├║ samozrejmos┼ąou. Chaty v Nitrianskom Rudne sa oplat├ş vyu┼żi┼ą nielen po─Źas letn├Żch mesiacov, ale aj po─Źas zimy na ly┼żova─Źku. Ne─Ćalek├ę ly┼żiarske stredisk├í s├║ vyh─żad├ívan├ę najm├Ą obyvate─żmi z okolia a disponuj├║ kvalitn├Żmi a upraven├Żmi svahmi pre ka┼żd├ęho ly┼żiara. Chaty maj├║ aj priestory na skladovanie ly┼żiarskeho vybavenia. Strata alebo po┼íkodenie ur─Źite nehroz├ş. Autentick├ę ubytovanie v chate m├í svoje ─Źaro a v├Żh─żady na vodn├║ plochu, zasne┼żen├ę svahy alebo v├Żlety do okolia ho robia e┼íte atrakt├şvnej┼í├şm.