Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 4 ubytovaní Trenčianske Teplice

Vstup k chateTerasa s kaďouNerušený relax v krásnom interiériChill zónaObývacia miestnosťSpálňa s manželskou posteľouSpálňa s jednolôžkovými posteľamiSpálňa s jednolôžkovými posteľamiVstup k izbámVstup k izbám
Luxusná, nadčasová a moderná chalúpka na okraji Trenčianskych Teplíc
Trenčianske Teplice - Baračka • 2 chaty, 10 osôb, 3 spálne. Na okraji obce, v lese. Vírivka, kúpacia kaďa. Pes povolený.
4.7 20 recenzií
od 100 € / chata / noc
ExteriérTerasaTerasaKuchyňaJedálenské posedenieSpálňaSpálňaSpálňaSpálňaObývací priestor
Útulné ubytovanie
Omšenie • 4 osoby, 2 spálne. Na okraji obce. Pes nepovolený.
5 2 recenzie
od 90 € / chata / noc
Chaty KubricaChaty KubricaChaty KubricaChaty KubricaChaty KubricaChaty KubricaChaty KubricaChaty KubricaChaty KubricaChaty Kubrica
Ubytovanie vhodné pre skupiny, školské výlety a firemné akcie!
Trenčín • 28 izieb, 156 osôb, 38 spální. V rekreačnej oblasti, pri lese. S možnosťou stravovania. Pes povolený.
3.2 3 recenzie
od 8 € / osoba / noc
ExteriérExteriérExteriérInteriérKuchyňaSpálňaSpálňaSpálňaSpálňaSpálňa
Útulná chalúpka
Trenčín - Kubrá • 5 osôb, 2 spálne. Na okraji obce, pri lese. Pes povolený.
4.7 9 recenzií
od 40 € / chata / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

Chaty Trenčianske Teplice

Trenčín, Ilava, Púchov, Myjava a Nové mesto nad Váhom sú mestá Stredného Považia, ktoré sú prepletené rozmanitou prírodou Bielych Karpát, Strážovských vrchov, Považského Inovca a Myjavskej pahorkatiny, architektúrou a spoločnou riekou Váh. V regióne Stredného Považia sa máte naozaj na čo tešiť. Na množstvo značených turistických chodníkov, hrady, kúpele, festivaly a mnoho ďalších skvelých atrakcií.

Kam na výlet v Strednom Považí?

Chata MojtínChata Mojtín
Na potulkách po Strednom Považí určite neminiete historické centrum mesta Trenčín a Trenčiansky hrad, kúpeľné mesto Trenčianske Teplice, ktoré sa špecializuje na liečbu chorôb pohybového ústrojenstva a civilizačných ochorení. Neďaleko mesta Trenčín sa nachádza hrad Beckov a Čachtický hrad, ktorý je opradený legendou o Báthoričke. Pri Novom meste nad Váhom sa nachádza letné kúpalisko a kemping Zelená voda, na ktorom sa konajú aj festivaly Topfest a Pohoda. Pár kilometrov od mesta Púchov nájdete najmladšie slovenské kúpele Nimnica, ktoré sú súčasťou výbežku pohoria Javorníky. Z Nimnice s môžete vybrať na ľahkú pešiu turistiku na kopec Holíš, ktorá sľubuje panoramatický výhľad na okolie.

Mesto Trenčianske Teplice a jeho atrakcie

Kúpeľné mesto Trenčianske Teplice sa nachádzajú na Strednom Považí blízko mesta Trenčín v srdci Strážovských vrchov, v údolí potoka Teplička. Kúpele Trenčianske Teplice so svojimi liečivými prameňmi pomáhajú ľuďom už od 13. storočia. Sú obklopené lesmi a kúpeľným parkom, vďaka čomu sú jedny z najnavštevovanejších kúpeľov Slovenska. Mnoho kultúrnych podujatí, promenády po meste, filmové premietačky sú častokrát situované do Kursalonu Trenčianske Teplice alebo sa odohrávajú pod holým nebom. Okrem kúpeľov môžete navštíviť kúpalisko Zelená žaba, ktoré je vytesané do skaly vrchu Grófovec. Každoročne sa tu konajú podujatia ako: bežecké preteky, ženský futbal, Festival ľudových remesiel, či medzinárodný filmový festival Art Film Fest, ktorých môžete byť súčasťou aj vy!

Chaty Trenčianske Teplice

Po náročnej turistike, prehliadke stredovekých hradov Stredného Považia či iných akciách je na mieste aj voľba správneho ubytovania, ktoré Vám ponúkne chata v Trenčianskych Tepliciach alebo drevenica v Trenčianskych Tepliciach. Chaty v Trenčianskych Tepliciach poskytujú súkromie, skvelé vybavenie, dvor so záhradným grilom či rodinným krbom. Nájdite si aj vy ubytovanie na prenájom v dreveniciach alebo chatách, ktoré dýchajú príjemnou atmosférou a vychutnajte si dovolenku na Strednom Považí.