Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 4 ubytovaní Trenčín

Chaty KubricaChaty KubricaChaty KubricaChaty KubricaChaty KubricaChaty KubricaChaty KubricaChaty KubricaChaty KubricaChaty Kubrica
Ubytovanie vhodné pre skupiny, školské výlety a firemné akcie!
Trenčín • 28 izieb, 156 osôb, 38 spální. V rekreačnej oblasti, pri lese. S možnosťou stravovania. Pes povolený.
3.6 4 recenzie
od 8 € / osoba / noc
ExteriérExteriérExteriérInteriérKuchyňaSpálňaSpálňaSpálňaSpálňaSpálňa
Útulná chalúpka
Trenčín - Kubrá • 5 osôb, 2 spálne. Na okraji obce, pri lese. Pes povolený.
4.7 9 recenzií
od 40 € / chata / noc
Vstup k chateTerasa s kaďouNerušený relax v krásnom interiériChill zónaObývacia miestnosťSpálňa s manželskou posteľouSpálňa s jednolôžkovými posteľamiSpálňa s jednolôžkovými posteľamiVstup k izbámVstup k izbám
Luxusná, nadčasová a moderná chalúpka na okraji Trenčianskych Teplíc
Trenčianske Teplice - Baračka • 2 chaty, 10 osôb, 3 spálne. Na okraji obce, v lese. Vírivka, kúpacia kaďa. Pes povolený.
4.7 20 recenzií
od 100 € / chata / noc
Treehouse ITreehouse ITreehouse ITreehouse ITreehouse ITreehouse ITreehouse ITreehouse ITreehouse ITreehouse I
Skvelý zážitok pri ubytovaní na stromoch
Trenčianske Teplice • 2 chaty, 8 osôb, 2 spálne. Na samote pri obci, v lese. S možnosťou stravovania, bez internetu. Pes nepovolený.
Bez recenzií
od 140 € / chata / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

Chaty Trenčín

Dominantou Trenčína je Trenčiansky hrad, vzhliadajúci na výletníkov zo skaly, ktorá si pamätá ešte dávnych Rimanov. Svojou atmosférou vás dostane tiež historické námestie a ak zatúžite po úniku do prírody, netreba ísť ďaleko. Privíta vás tunajší lesopark Brezina. Tak to je v skratke Trenčín. No na to, aby ste spoznali toto mesto i okolie detailnejšie, bude fajn, ak sa sem vyberiete na pár dní. Čo by ste povedali na dovolenku na chate v Trenčíne alebo blízkom okolí?

Poďte na chatu do Trenčína

Goodmorning HouseGoodmorning House
Láka vás to niekam do tichého pokojného prostredia? Tam, kam nechodia na dovolenku všetci? Skúste potom lokality ako Kubrá, Trenčianske Teplice alebo Zelená Voda. Straťte sa na pár dní niekde uprostred Bielych Karpát a užívajte si výlety po čarovných kopaniaciach, aké ste ešte nevideli. Ubytujte sa v končinách, odkiaľ si môžete užívať nádherné výhľady na hory, nič nerušený pokoj a aktívny relax. Tunajšia príroda je na to ako stvorená. Chaty v okolí Trenčína vám budú skvelou základňou. Vyberte si tú vašu a prežite jedinečnú dovolenku.

Možnosti chát v Trenčíne a okolí

Trenčín a okolie ponúka množstvo chát na prenájom Trenčín. Zvoľte si vašu vysnenú lokalitu i typ ubytovania a strávte tu zopár príjemných dní, vyplnených obľúbenými aktivitami i sladkým ničnerobením a kochaním sa prírodou. Aké podkategórie tohto typu ubytovania máte na výber? Okolie Trenčína ponúka rekreačné chaty Trenčín a chaty pri lese Trenčín, s plne vybavenou kuchyňou, záhradným posedením, detským ihriskom, saunou a s nekonečnými možnosťami turistiky a cyklovýletov. Nájdete tu všetko, čo budete potrebovať a ešte o niečo viac.

A čo tak chalupy v okolí Trenčína, alebo chaty na samote Trenčín, kde budete obklopení nekonečným pokojom a nádhernou prírodou? Útulné ubytovanie, spálne v podkroví, krb. Či dokonca sušička na huby a bylinky, ak by ste prišli z výletu s úlovkom. Chcete stráviť romantický pobyt v súkromí alebo čarovnú rodinnú dovolenku? V týchto končinách nájdete aj niečo nadčasové, luxusné chaty Trenčín, moderné a pritom útulné. Predstavte si malú drevenú chalúpku v lese na kopci, neďaleko od Trenčína. Očarí vás kúpacia kaďa, vyhliadková lavička pred objektom a romantickú atmosféru dotvorí praskajúce drevo v kachliach. No kto by sem nechcel ísť?

Ako vidíte, možnosti ubytovania v súkromí v okolí Trenčína sú pestré. Tieto končiny navyše nie sú až také opozerané a vy máte toho ešte veľa čo objavovať. Tak hor sa do toho na najbližšej dovolenke.