Zadajte krit├ęri├í
Nem├íte ─Źas h─żada┼ą? Po┼ílite dopyt viacer├Żm ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, ┼że zad├íte svoje krit├ęri├í a potvrd├şte. My ho rozpo┼íleme v┼íetk├Żm vyhovuj├║cim ubytovaniam, ktor├ę v├ím po┼íl├║ svoju ponuku ak s├║ vo─żn├ę. U┼íetr├şte ─Źas a m├┤┼żete si vybera┼ą! Krit├ęri├í si nastavte vo vyh─żad├ívan├ş, vypl┼łte svoje kontakty a stla─Źte Odosla┼ą dopyt.

Po─Źet vyhovuj├║cich objektov:

Sna┼żte sa zada┼ą ─Źo najpresnej┼íie krit├ęri├í, aby v├ís nekontaktovalo ve─żmi ve─ża ubytovate─żov. Pozrie┼ą vyhovuj├║ce ubytovacie zariadenia


Zru┼íi┼ą dopyt

Vyberte si z ponuky a┼ż 5 ubytovan├ş Dudince

ChataChata s alt├ínkom pri z├ípade slnkaAlt├ínokChata Hokovcekuchy┼łkaChata HokovceChata HokovceChata HokovceChata HokovceChata Hokovce
Chata v pr├şjemnom prostred├ş
Dudince • 6 os├┤b, 1 sp├íl┼ła. Mimo obce, pri lese, v chatovej osade. Bez internetu. Pes povolen├Ż.
4.7 6 recenzi├ş
od 65 ÔéČ / chata / noc
Exteri├ęrExteri├ęrAlt├ínokSpolo─Źensk├í miestnos┼ąKuchynsk├Ż k├║tSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼ła
Modern├í chata v lesnom prostred├ş
Dudince • 9 os├┤b, 2 sp├ílne. Na okraji obce, pri lese, v chatovej osade. Pes nepovolen├Ż.
5 4 recenzie
od 120 ÔéČ / chata / noc
Exteri├ęrBaz├ęnApartm├ín ┼átandard, Apartm├ín ┼átandard 2Apartm├ín ┼átandard, Apartm├ín ┼átandard 2Apartm├ín ┼átandard, Apartm├ín ┼átandard 2Apartm├ín ┼átandard, Apartm├ín ┼átandard 2Apartm├ín ┼átandard, Apartm├ín ┼átandard 2Apartm├ín DeluxeApartm├ín DeluxeApartm├ín Deluxe
1,5 km od k├║pe─żov
Dudince - Merovce • 5 apartm├ínov, 18 os├┤b, 5 sp├íln├ş. V centre obce. Baz├ęn, s mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes nepovolen├Ż.
4.9 4 recenzie
od 55 ÔéČ / apartm├ín / noc
Exteri├ęrBaz├ęnExteri├ęrDvojl├┤┼żkov├í izbaDvojl├┤┼żkov├í izbaDvojl├┤┼żkov├í izbaDvojl├┤┼żkov├í izbaDvojl├┤┼żkov├í izbaDvojl├┤┼żkov├í izbaDvojl├┤┼żkov├í izba
V bl├şzkosti Dudiniec
Hokovce - Dudince • 6 izieb, 15 os├┤b, 6 sp├íln├ş. Na okraji obce. Baz├ęn. Pes nepovolen├Ż.
4.6 5 recenzi├ş
od 24 ÔéČ / osoba / noc
Chata nad k├║paliskom SantovkaChata nad k├║paliskom SantovkaChata nad k├║paliskom SantovkaChata nad k├║paliskom SantovkaChata nad k├║paliskom SantovkaChata nad k├║paliskom SantovkaChata nad k├║paliskom SantovkaChata nad k├║paliskom SantovkaChata nad k├║paliskom SantovkaChata nad k├║paliskom Santovka
Chata ne─Ćaleko term├ílneho k├║paliska
Santovka • 15 os├┤b, 6 sp├íln├ş. V obci, pri k├║palisku. Pes povolen├Ż.
5 2 recenzie
od 150 ÔéČ / chata / noc
Nem├íte ─Źas h─żada┼ą ubytovanie? Po┼ílite dopyt!

5+ tipov kam ├şs┼ą na v├Żlet v Dudinciach

Dudince s├║ mestom, ktor├ę l├íka mnoh├Żch ─żud├ş. D├┤vodom s├║ najm├Ą k├║pele, kde si m├┤┼żu odd├Żchnu┼ą mlad┼íie i star┼íie gener├ície, no tie┼ż kr├ísna pr├şroda ┼átiavnick├Żch vrchov, Krupinskej planiny a Podunajskej n├ş┼żiny. Samozrejmos┼ąou s├║ r├┤zne atrakcie a zauj├şmav├ę podujatia, ako napr├şklad preteky r├Żchlej ch├┤dze s n├ízvom Dudinsk├í 50. ─îi u┼ż v├ís l├íka turistika, objavovanie nov├Żch z├íkut├ş, alebo by ste si len chceli odd├Żchnu┼ą v pr├şjemne teplej vode, Dudince s├║ pre v├ís ako stvoren├ę. Napl├ínujte si svoj najbli┼ż┼í├ş v├Żlet, zarezervujte si Dudince ubytovanie a u┼żite si vo─żno tak, ako sa patr├ş.

Oddych pre všetky generácie

K├║pele DudinceK├║pele Dudince
Dudince s├║ zn├íme t├Żm, ┼że sa v nich nach├ídzaj├║ jedny z najob─ż├║benej┼í├şch k├║pe─żov. K├║pele Dudince lie─Źia ochorenia pohybov├ęho apar├ítu a srdcovo-cievneho syst├ęmu. Nav┼ít├şvi┼ą ich v┼íak m├┤┼żete aj vtedy, ke─Ć si chcete len odd├Żchnu┼ą a nabra┼ą nov├ę sily. Lie─Źiv├í voda kombinuje oxid uhli─Źit├Ż a s├şrovod├şk. Ide o jedine─Źn├║ kombin├íciu, ktor├í sa nenach├ídza nikde na Slovensku ani v strednej Eur├│pe. Spolu s viac ako 70 proced├║rami m├┤┼żete vyu┼żi┼ą aj fitness centrum, thajsk├║ mas├í┼ż alebo chutn├ę n├ípoje v kaviarni. Nech├Żba ani spolo─Źensk├í s├íla, kde sa konaj├║ r├┤zne spolo─Źensk├ę akcie pln├ę hudby.

Ke─Ć budete v k├║pe─żoch, ur─Źite sa cho─Ćte pozrie┼ą na chr├ínen├Ż pr├şrodn├Ż ├║tvar Dudinsk├ę travert├şny. Jeden z nich sa nach├ídza priamo v k├║pe─żnom parku. ─Äal┼íie, s n├ízvom R├şmske k├║pele Dudince, n├íjdete ne─Ćaleko miestneho amfite├ítra. Ide o 32 travert├şnov├Żch van├ş, ktor├ę sa datuj├║ do 19. a┼ż 20. storo─Źia. ─Żudia sa pomocou nich sna┼żili vytvori┼ą ─Źo najlep┼íie podmienky na k├║panie. Ak by ste ich chceli vidie┼ą v┼íetky, prejdite sa po N├íu─Źnom chodn├şku Dudinsk├ę travert├şny. Spolu v├ís ─Źak├í sedem zast├ívok. Okrem R├şmskych k├║pe─żov si prezriete Travert├şnov├║ terasu, K├║pe─żn├Ż prame┼ł, Tat├írsky prame┼ł, Hoste─Źn├Ż prame┼ł, ┼á├şpov├║ Ru┼żenku a O─Źn├Ż prame┼ł.

K├║pele s├║ s├şce ve─żmi ob─ż├║ben├ę, no nie s├║ jedinou atrakciou. Po─Źas leta pri┼ąahuje ve─żk├║ pozornos┼ą k├║palisko Dudinka Dudince. Prav├║ letn├║ pohodu si u┼żijete len 300 metrov od k├║pe─żn├Żch domov. Okrem dobrej z├íbavy podpor├şte aj svoje zdravie, preto┼że v jednom z baz├ęnov sa nach├ídza lie─Źiv├í miner├ílna voda. Na k├║palisku n├íjdete spolu a┼ż ┼ítyri baz├ęny. Z nich je jeden ur─Źen├Ż pre deti a ─Ćal┼íiemu nech├Żbaj├║ vodn├ę atrakcie pre dospel├Żch. K nim sa radia tobogan, ┼ímyk─żavka, divok├í voda a trysky.

Turistika a objavovanie nov├Żch miest

Tesárske DúpenceTesárske Dúpence
Nabrali ste mno┼żstvo energie v k├║pe─żoch a chceli by ste sa ├şs┼ą niekam poprech├ídza┼ą? Nasmerujte si to do Tes├írskych D├║pencov, men┼í├şch kom├┤r v m├Ąkkej hornine. Ide o umelo vytvoren├ę miestnosti. To znamen├í, ┼że za ich vznikom stoj├ş ─Źlovek, nie pr├şroda. Odborn├şci sa zhoduj├║, ┼że Tes├írske D├║pence sl├║┼żili ako skr├Ż┼íe po─Źas tureck├Żch n├íjazdov. Prv├Ż dokument o tomto mieste poch├ídza z roku 1902. D├║pence n├íjdete na ┼ítyroch miestach. Ich n├ízvy s├║ odvoden├ę od po─Źtu dier. Ak ich chcete vidie┼ą, dr┼żte sa informa─Źn├Żch tab├║─ż. ─Äal┼í├şm zauj├şmav├Żm miestom nach├ídzaj├║cim sa priamo v meste je ┼áikm├í ve┼ża postaven├í v roku 1871. V minulosti sl├║┼żila evanjelikom aj katol├şkom na sl├ívenie cirkevn├Żch sviatkov. Svoj p├┤vodn├Ż v├Żznam stratila po─Źas 2. svetovej vojny, kedy jej boli odobrat├ę zvony. Pamiatka v┼íak dodnes stoj├ş a patr├ş k popul├írnym atrakci├ím. Hlavn├Żm d├┤vodom je jej mierne vych├Żlenie.

Ak├ę mo┼żnosti ubytovania poskytuj├║ Dudince?

Dudince patria k najmen┼í├şm mest├ím na Slovensku, no aj napriek tomu v├ím poskytuj├║ pomerne ┼íirok├║ ponuku ubytovania. Okrem hotelov si m├┤┼żete u┼ż├şva┼ą chaty, apartm├íny a penzi├│ny. Ke─Ć chcete u┼íetri┼ą, skvel├ę s├║ aj priv├íty. Hotel Dudince predstavuje vy┼í┼íiu triedu v ubytovan├ş s vysok├Żm komfortom a profesion├ílnymi slu┼żbami. Samozrejmos┼ąou je Wi-Fi pripojenie, telev├şzia, klimatiz├ícia a strava. ─îasto sa stretnete aj s wellness mo┼żnos┼ąami, ako napr├şklad sauna, baz├ęn ─Źi v├şrivka. Ke─Ć sa rozhodnete pre hotely, po─Ź├ştajte s mierne vy┼í┼íou sumou. Za t├║ v┼íak dostanete vysok├Ż ┼ítandard, v─Ćaka ktor├ęmu sa budete c├şti┼ą ako v bavlnke.

Apartmány LeonardoApartmány Leonardo
Pre t├Żch, ktor├ş by chceli na ubytovan├ş u┼íetri┼ą, je tu rovno nieko─żko mo┼żnost├ş. Penzi├│n Dudince je zlatou strednou cestou. Skvel├ę slu┼żby s├║ kombinovan├ę s pohodln├Żm ubytovan├şm. Na rozdiel od hotelov neposkytuj├║ wellness a stravu, no k dispoz├şcii je vybaven├í kuchynka, kde si prichyst├íte ra┼łajky, obedy a ve─Źere. ─Äalej je ob─ż├║ben├í aj chata Dudince, prostredn├şctvom ktorej z├şskate spojenie s pr├şrodou. Ide o najlep┼íiu vo─żbu pre v├Ą─Ź┼íie rodiny alebo skupiny priate─żov. Do kateg├│rie lacn├ę ubytovanie Dudince sa radia aj ─Ćal┼íie alternat├şvy, ako napr├şklad priv├íty Dudince.

Ponuka ubytovania v Dudinciach je ┼íirok├í, ─Źo znamen├í, ┼że si z nej vyberie ├║plne ka┼żd├Ż, neh─żadiac na va┼íe preferencie. Klasikou s├║ hotely s vy┼í┼í├şmi cenami, no zle nesprav├şte ani vtedy, ke─Ć vysk├║┼íate chatu s ve─żk├Żm pozemkom a z├íhradn├Żm dom─Źekom s mo┼żnos┼ąou opekania, alebo penzi├│n.

U┼żite si prav├║ slovensk├║ dovolenku v Dudinciach

Aj napriek svojej malej rozlohe poskytuj├║ Dudince pre ka┼żd├ęho nie─Źo. Ke─Ć si chcete odd├Żchnu┼ą, nav┼ít├şvte vych├Żren├ę a zn├íme k├║pele. Na druhej strane, ak h─żad├íte aktivitu a ─Źerstv├Ż vzduch, dajte si do tela v okolitej pr├şrode. Objavte kr├ísne z├íkutia, vy─Źistite si hlavu a naberte nov├║ energiu. E┼íte predt├Żm, ako tak urob├şte, nezabudnite na jednu vec. Je ┼łou ubytovanie Dudince. Vyberte si hotely, penzi├│ny alebo chaty a majte istotu, ┼że po dlhej prech├ídzke alebo pl├ívan├ş si budete ma┼ą kde odd├Żchnu┼ą.

N├ízory a odpor├║─Źania

Igor Janeba
Kult├║rne historick├Żch atrakci├ş je v okol├ş ne├║rekom. My sme stihli Bansk├ę m├║zeum s exkurziou v ┼ít├┤lni, Kalv├íriu v Banskej ┼átiavnici, prech├ídzku po unik├ítnom n├ímest├ş plnom historick├Żch a umeleck├Żch prvkov, a Dom Mar├şny s Bankou l├ísky. Z├ípadoslov├íci - nezabudnite si teplej┼íie oble─Źenie, v tomto obdob├ş je tu o 4-8┬░ menej, mierne f├║ka a objavia sa aj zr├í┼żky. Nenechajte sa ale odradi┼ą, naozaj to stoj├ş za to!

Igor Janeba
Milovn├şci akt├şvneho relaxu si pr├şdu na svoje, ─Źi u┼ż na bicykloch, prech├ídzkach alebo t├║rach po ┼átiavnick├Żch vrchoch alebo v okol├ş tajchov. Stravovali sme sa v ne─Ćalekom penzi├│ne Eli┼íka, ra┼łajky a k├ívu som pripravoval priamo v na┼íom dom─Źeku.

Stanislava Doln├şkov├í
Cel├Ż ┼ítiavnick├Ż region je malebn├Ż. Treba vidie┼ą a za┼żi┼ą, ka┼żd├Ż si n├íjde svoje... Za ka┼żd├ęho po─Źasia a ro─Źn├ęho obdobia.

Stanislava Doln├şkov├í
Tajchy s├║ n├ídhern├ę. Sokoliarska ┼íkola. Okolit├ę vo┼łav├ę l├║ky, n├ídhern├ę v├Żh─żady... Bo┼żsk├Ż pokoj­čĹŹ

Ivana Slivová
Cyklov├Żlety na Sitno, do Sv├Ąt├ęho Antona a jeho z├íhrad, k tajchu Po─Ź├║vadlo, Klinger, Ottergrund, Kolpa┼ísk├Ż, k vyhliadke Javisko, prezrie┼ą bansk├║ ┼íachtu Bartolomej, ku Kalv├írii v Banskej ┼átiavnici a samozrejme samotn├ę centrum Banskej ┼átiavnici, tam sme zbehli aj pozrie┼ą Miner├ílogick├║ expoz├şciu aj s v├Żkladom ┼ítudenta Adama, ktor├Ż mal skvel├Ż preh─żad

Martin Štec
Ka┼ítie─ż v dedinke taktie┼ż park a nav┼ít├şvi┼ą r├┤zne pekne tajchy a samozrejme Bansku ┼átiavnicu.

Vladim├şra Vajdiarova
Dobr├ę jedlo u Starej Bla┼íkovej, k├║panie v Po─Ź├║vadle je samozrejmos┼ą ÔŁĄ´ŞĆ T├║ru na Sitno, cez Kr├ş┼żnu na Rich┼łavu alebo na Evi─Źkino jazero..... cyklotrasy...

Zuzana Szecsenyiova
Banska ┼átiavnica, okolite Tajchy,Po─Źuvadlianske jazero...na vyber si kazdy naozaj najde to svoje

Zuzana Szecsenyiova
V obci sme vela nepochodili ale Banska ┼átiavnica 8 km tu sme pobehali kri┼żom kra┼żom tak ako aj okolite Tajchy.

Andrea Šprláková
V regi├│ne je toho ve─ża. Ne─Ćaleko je Bansk├í ┼átiavnica a tam je st├íle ─Źo pozera┼ą. Sv.Anton, Vyhne k├║palisko, Po─Ź├║vadlo, ba┼ła Bartolomej a ve─ża ─Ćal┼í├şch zauj├şmavost├ş ;)

Andrea Šprláková
V obci bola sokoliarska ┼íkola, ktor├í robila ka┼żd├Ż de┼ł o 14h predstavenie a n├ísledne prehliadku ┼íkoly, kde maj├║ r├┤zne drav├ę vt├íky a in├ę zvierat├í. Moje deti boli nad┼íen├ę. V obci s├║ aj 3 jazer├í, ale t├║ru k nim sme po─Źas n├í┼ího pobytu nestihli. Ur─Źite ju radi absolvujeme nabud├║ce.

Katar├şna Bras
Mesto Bansk├í ┼átiavnica, n├íu─Źn├Ż chodn├şk na vrch Paradise (1. ma zauj├şmali aj tabu─żky, kone─Źne in├ę ako len klasick├ę spracovanie ako fauna, flora... ) , v├Żh─żad na mesto B┼á z Javiska ne─Ćaleko ─Źervenej studne.

Jana Kutalekova
Rodinn├í farma ktor├í pred├íva v├Żborn├ę syrov├ę v├Żrobky

Miroslava Gajdúšková
Urcite nav┼ít├şvi┼ą Bansku ┼átiavnicu, n├ídhern├ę mesto.

Miroslava Gajdúšková
Bl├şzkos┼ą tajchov, rybolov. N├ídhern├ę prostredie na turistiku.

Mária Dzúrová
Cel├ę okolie je kr├ísne a vhodn├ę na turistiku a samozrejme Bansk├í ┼átiavnica je ve─żmi zauj├şmav├í a prekr├ísna.

Milan Vacek
Ur─Źite si ├şs┼ą zabeha┼ą do obce hru┼íov. Je to cca 4,3 km.

Erika Sabova
Idealna dovolenka s detmi, moznosti pre cyklistov

Slavom├şr Lu─Źeni─Ź
n├ív┼ítevu B. ┼átiavnice, Po─Ź├║vadlianskeho jazera, Rich┼łavsk├ęho tajchu, v├Żstup na Sitno

Slavom├şr Lu─Źeni─Ź
vo Vysokej je s├şce mal├Ż, ale skvel├Ż obchod├şk a od kostola je pekn├Ż v├Żh─żad na okolit├║ krajinu

Dagmar Čavajdová
Ur─Źite odpor├║─Źame v├Żstup na Sitno, pozrie┼ą si pamiatky a atrakcie v Banskej ┼átiavnici a ve─Źern├║ prech├ídzku okolo jazera, ktor├║ V├ím spr├şjemnia bobry Ôś║´ŞĆ.

Veronika Vargová
okolie ponuka vela moznosti na turistiku, prechadzky, samotna Banska Stiavnica, za mna top

Ivo Varga
Star├í Hora je sama o sebe m├║zeum. Kto m├í r├íd hist├│riu a folkl├│r, pr├şde si na svoje.

Gabriel Pásztó
N├ív┼íteva Banskej ┼átiavnice a jej pamiatok. Kor─Źu─żovanie na zamrznut├Żch tajchoch.

Andrea Chodúrová
Pre ludi co hladaju oddych a klud idealne.

Ivan Modrovi─Ź
Hrad ─îabra─Ć , Bzov├şk , Krupinsk├ę bralce , Dudince, D├║pence

Ruzena Modrovicova
ozna─Źenie vyhladavan├Żch miest by mohlo byt lep┼íie

Ruzena Modrovicova
Lom Dievi─Źie - k├║palisko, hrad ─îabra─Ć, pevnost Bzov├şk, ┼átanglarige─ż, Sebechleby-Star├í Hora

jan kokos
peknnu polohu kupelou aj so sluzbami personalu.pre nas aj s manzelkou su pod statne tieto veci.

jan kokos
zdrziavali sme sa prevazne v mestecku Dudince celkovo sme boli spokojni s okolim aj hystoriou kupelou.