Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 1 ubytovaní Bystrá (okres Brezno)

Voľný Silvester: cena dohodou
Hotel Partizán****Hotel Partizán****Hotel Partizán****Hotel Partizán****Hotel Partizán****Hotel Partizán****Hotel Partizán****Hotel Partizán****Hotel Partizán****Hotel Partizán****
Užite si pravý luxus v lone Nízkych Tatier!
Horná Lehota (okres Brezno) • 88 izieb a  35 apartmánov, 301 osôb, 129 spální. V rekreačnej oblasti, pri lyžiarskom stredisku, pri lese, pri jazere. Bazén, vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes nepovolený.
3.5 2 recenzie
od 71 € / osoba / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

Hotely Bystrá (okres Brezno)

Obec Bystrá sa môže pýšiť krásnou nízko-tatranskou prírodou, ktorá ukrýva mnoho zaujímavých zákutí, na ktoré vedú turistické chodníky. Stačí si zarezervovať ubytovanie Bystrá v niektorom hoteli Bystrá a môžete si výhody tohto krásneho kraja užívať naplno. Odporúčame vám navštíviť sintrovú Bystriansku jaskyňu, ako aj vyhľadávané lyžiarske stredisko Tále a v letných mesiacoch i prírodné kúpalisko Tále, v ktorom sa na vlastné riziko môžete aj osviežiť. Obec Bystrá je veľkým priekopníkom vo formách ubytovania, pretože okrem hotelov, tu môžete nájsť aj zruby, rôzne apartmány, ako aj penzión, či chatu.

Hotel Partizán****Hotel Partizán****
Fantázii sa medze nekladú a pokojne môžete natrafiť aj na privát u dobrých ľudí, ktorí vám s radosťou pripravia lôžko a všetko čo budete potrebovať za primeraný poplatok. Tunajší obyvatelia sú veľmi pohostinní a dokonca ovládajú aspoň jeden cudzí jazyk. Ak však chcete vyskúšať luxus v Bystrá hotel, môžete rátať so skvelým personálom, bohatou gastronómiou, wellness službami (sauna, vírivka, bazén, masáž a pod.). Bystrá ponúka naozaj kvalitné ubytovanie, ktorému nemusíte nič vytknúť. Hotely v Bystrej sa pýšia peknou architektúrou, krásnym prostredím a čistými izbami. Okrem ponúkanej polpenzie či plnej penzie vo forme bufetu (švédskych stolov) si kedykoľvek môžete vychutnať dobrú kávu a zákusok na terase či balkóne. Vaše deti sa zahrajú v detskom kútiku alebo na detskom ihrisku plnom hračiek, preliezok či na trampolíne a skákacom hrade s animátormi. Takisto ani o parkovacie miesto sa nemusíte báť. Máte ho v cene pobytu dopredu rezervované. Nezabudnuteľné východy a západy slnka si môžete vychutnať aj z vašej izby, keď sa pozriete cez priestranné okno alebo vyjdete na balkón. Na izbe vás bude čakať minibar, čistá posteľ s uterákmi a hygienickými potrebami, ktoré oceníte, ak si niečo zabudnete doma, ako aj milé sladké či osviežujúce prekvapenie. Hotely Bystrá disponujú miestami, kde si môžete zahrať rôzne hry, ako je biliard, poker, šípky a bowling. O WiFi pripojenie a sledovanie tých najlepších kanálov v TV v prípade nepriazne počasia nebude určite núdza. Hotely sa väčšinou situujú v reprezentatívnom prostredí, aby si v nich človek pobyt naozaj užil. Ani v tomto prípade nejde o výnimku. Prekrásne výhľady na Nízke Tatry a jeho kopce, ako i na Bystriansku dolinu sú nezameniteľné. Taktiež i sezónna výzdoba hotelov vie vyčariť úsmev na tvári. Keď sa vyberiete do týchto končín, môžete počítať aj s hotelovým poradenstvom, ktoré vás usmerní, kde sa a ako dostanete, či aké kultúrne podujatia a rôzne zábavné akcie sa budú diať. Vďaka harmonogramu hotela, kam patria okrem akcií a služieb hotela Bystrá aj pravidelné návštevy priestranných stravovacích priestorov, si budete vedieť naplánovať deň či aktívnou turistikou alebo návštevou pamiatok a pekných zákutí.