Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 4 ubytovaní v Slovenskom raji

ExteriérBazénIzbaIzbaIzbaIzbaIzbaIzbaIzbaIzba
Vstup na PLAVÁREŇ v cene ubytovania!
Spišská Nová Ves - Tarča • 23 izieb, 55 osôb, 24 spální. V obci, pri kúpalisku, pri rieke. Bazén, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.3 4 recenzie
od 30 € / izba pre dvoch / noc
Hotel PriehradaReštauráciaRecepciaTerasaApartmánApartmánApartmán3-lôžková izba3 lôžková izba3-lôžková izba
Hotel priamo pri Palcmanskej Maši
Dedinky • 14 izieb a  1 apartmán, 60 osôb, 15 spální. V rekreačnej oblasti, pri vleku, pri lese, pri jazere. S možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.8 3 recenzie
od 18 € / osoba / noc
ExteriérKoneBicykleReštauráciaHotelová časťHotelová časťHotelová časťHotelová časťHotelová časťHotelová časť
Školy v prírode, školské výlety, rodinné výlety, pobyty pre jednotlivcov
Smižany • 16 izieb, 59 osôb, 16 spální. V rekreačnej oblasti, pri lese, na horách. S možnosťou stravovania. Pes nepovolený.
Bez recenzií
od 20 € / osoba / noc
ExteriérReštauráciaKongresová miestnosťDvojlôžková izba Štandard s balkónomTrojlôžková izba Štandard s balkónomDvojlôžková izba Premium bezbariérováDvojlôžková izba Premium s balkónomApartmán Komfort s lodžiouApartmán Komfort s lodžiouRodinný apartmán s balkónom
Novootvorený hotel v srdci Slovenského raja!
Vernár • 11 izieb a  3 apartmány, 42 osôb, 14 spální. V rekreačnej oblasti, pri vleku, pri lese, na horách. S možnosťou stravovania, bez internetu. Pes nepovolený.
5 7 recenzií
od 60 € / izba pre dvoch / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

Hotely Slovenský raj

Cesta po Slovensku, cesta do raja. Váš dovolenkový kompas vybral správne. Strelka namierená na Národný park Slovenský raj je predzvesťou perfektného pobytu v prírode a krásnej dovolenky, kedy nebude núdza o nové zážitky. Obľúbenými miestami pre pobyt je Hotel Studničky, Hotel Čingov alebo Hotel Slovenský raj Hrabušice. Vyberte si hotel v Slovenskom raji a prežite výbornú dovolenku plnú turistiky, zábavy na vode i aktívneho športu.

Hotel StudničkyHotel Studničky
Národný park Slovenský raj patrí medzi najkrajšie rekreačné oblasti na Slovensku. Nachádza sa na severe Slovenského rudohoria a pozostáva z 9 prírodných rezervácií a z 11 národných prírodných rezervácií. Až na tretine územia platí najvyšší stupeň ochrany. Turisti prichádzajú hlavne za prechádzkami a túrami v prírode a skúšajú svoje sily na chodníkoch, rebríkoch, mostíkoch, lávkach, tiesňavách či kameňoch. Dovolenka v Slovenskom raji je spojená s úžasnými výhľadmi do roklín i relaxom pri potôčikoch či vodopádoch, ktoré dosahujú aj desiatky metrov. Lesné potulky v Slovenskom raji majú svoje osobité čaro hlavne v jesennom období, kedy slovenské lesy hrajú všetkými teplými farbami. Okrem turistiky, Slovenský raj je ako stvorený pre cyklistiku, spoznávanie okolia, návštevu jaskyne a v zime prevláda lyžovačka či bežkovanie. V lete sa hostia najradšej schladia vo vodnej nádrži Palcmanská Maša.

Slovenský raj - raj pre turistov

Viac ako 300 kilometrov turistických chodníčkov a cestičiek pre príležitostných turistov, ale aj pre náročnejších športovcov. Turistické trasy v Slovenskom raji sú označené červenou, zelenou, žltou a modrou farbou. Okruhové trasy vedú zo Spišskej Novej Vsi, z Čingova, Podlesku, Dediniek, zo Spišských Tomášoviec a z obce Stratená. V Slovenskom raji určite nevynechajte návštevu podzemného ľadového kráľovstva - Dobšinská ľadová jaskyňa patrí do svetového dedičstva UNESCO. Tajomnou atmosférou vás dostane zrúcanina kartuziánskeho kláštora z 13. storočia, ktorú nájdete na ceste zo strediska Kláštorisko. Najlepším východiskovým bodom pre náročné túry v Slovenskom raji je práve Čingov. Zo Stratenej sa turistickým chodníčkom dostanete na vrch Havranej skaly alebo do Dediniek.

Vyberte si ten správny hotel Slovenský raj

Ubytujte sa v hoteli v Slovenskom raji a doprajte si komfortné ubytovanie aj so stravovaním. Každý deň plný turistiky zakončíte príjemným posedením na terase či v hotelovej reštaurácii a v prvom rade si vychutnáte zaslúžený oddych na ubytovaní s ponukou doplnkových služieb. Okrem ubytovania v hoteli v Slovenskom raji nájdete aj široký výber ubytovania na chate, chalupe, v apartmáne alebo na priváte.

Dovolenkujte v Slovenskom raji a spoznávajte prírodné krásy našej rodnej hrudy. Vyberte si ubytovanie na Hauzi a rezervujte si svoju izbu v hoteli Slovenský raj.