Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 2 ubytovaní Štúrovo

ExteriérApartmánApartmánApartmánApartmánApartmánDvojlôžková izba s prístelkouDvojlôžková izbaRodinná izbaRodinná izba
Hotel pri Vadaši
Štúrovo • 13 izieb a  2 apartmány, 43 osôb, 16 spální. V centre obce, pri kúpalisku. S možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.2 10 recenzií
od 45 € / izba pre dvoch / noc
ExteriérTerasaSpoločenská miestnosťSpoločenská miestnosťDvojposteľová izba s kráľovskou posteľou a výhľadomDvojposteľová izba s kráľovskou posteľou a výhľadomDvojposteľová izba s kráľovskou posteľou a výhľadomDvojposteľová izba s oddelenými lôžkami a výhľadomDvojposteľová izba s výhľadomDvojposteľová izba s výhľadom
5 minút chôdze od kúpaliska Vadaš!
Štúrovo • 10 izieb a  2 apartmány, 36 osôb, 12 spální. V obci. S možnosťou stravovania. Pes nepovolený.
4.8 4 recenzie
od 15 € / osoba / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

Hotely Štúrovo

Hotely v Štúrove, dokonalý oddych na brehu Dunaja

Tiež ste sa už tiež pristihli pri tom, že nad výberom správnej dovolenkovej destinácie musíte pomerne dlho premýšľať? Možno už máte všetko prejdené a možno Vás už len tradičné miesta omrzeli. V takom prípade máme pre Vás tip na výlet na južnom Slovensku. Navštívte mestečko Štúrovo. Buďte bez obáv, ponúkne Vám omnoho viac, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať.

V lete či v zime, na jar či na jeseň. Nezáleží na tom, kedy sa do Štúrova vydáte, o bohatý program budete mať postarané počas všetkých ročných období. V čase teplejších letných mesiacov Vás nepochybne poteší kúpalisko Vadaš Thermal Resort Štúrovo. Aquapark ponúka na rozlohe úctyhodných 30 hektárov celkovo 14 zážitkových bazénov, pričom práve počas leta môžete na otvorenom priestranstve využiť až 8 z nich. Zvyšných 6 je na kúpalisku otvorených celoročne. Medzi najobľúbenejšie bazény v Štúrove patrí jednoznačne bazén Lagúna, v ktorom si môžete vychutnať silu umelého vlnobitia. Neprehliadnite však ani relaxačný perličkový bazén, aktívnym dovolenkárom zasa padne nepochybne vhod niekoľko dĺžok v 50-metrovom plaveckom bazéne. Ak patríte medzi tých odvážnejších, možno Vás zaujme aj letný sedací bazén a nudistická pláž.

Garni hotel St. FlorianGarni hotel St. Florian

Prevádzkovatelia kúpaliska mysleli aj na našich najmenších. Aj preto tu postavili toboganovu vežu s celkovo šiestimi šmýkačkami najrôznejších tvarov, dĺžok a obtiažností. Najjednoduchšie sa Vám pôjde zaručene po dúhovom tobogane, ktorý je zároveň na kúpalisku aj najkratší. Naopak, modro-zelený krokodíl stojí so svojimi 81 metrami na opačnom konci stupnici. Zaujímavou a obľúbenou alternatívou je aj žltý tobogan, na ktorý sa chodí v dvojici a v gumovom rafte. V tom Vás najskôr čaká cesta strmhlav nadol, aby Vás následne šmýkačka vymrštila opäť takmer na začiatok rampy. Trúfnete si? Alebo radšej navštívite dobre vybavené wellness centrum? Trojica termálnych bazénov s divokou riekou, hydromasážnymi lavicami či vodopádom, vysokoteplotná fínska, vlhká parná a špeciálna infra sauna či zážitkové sprchy so svetelnou a zvukovou terapiou. To je stále len zlomok z toho, čo všetko wellness svet v aquaparku Vadaš Thermal Resort Štúrovo svojim návštevníkom ponúka. Obľúbená je aj soľná kabína, ktorú navštevujú najmä klienti s poruchami dýchacích ciest. Dobrou správou však je, že inhaláciu soli nemusíte odmietnuť ani v prípade, že sa cítite zdraví. Pôsobí totiž aj preventívne a výborne vplýva na celkovú imunitu ľudského organizmu. Deň vo vodnom kráľovstve nezabudnite ukončiť absolútnou čerešničkou — vírívkou na slnečnej terase s výhľadom na ostrihomskú baziliku.

Mimochodom, keď sme už pri Ostrihome — vedeli ste, že sa rozprestiera niekdajšie sídlo uhorského arcibiskupstva a kapituly, uhorských vládcov a súčasné sídlo Ústavného súdu Maďarskej republiky hneď vedľa Štúrova? Maďarské mesto máte odtiaľ doslova „cez Dunaj“, preto sa neváhajte vydať za spoznávaním jeho krás. Vášmu pohľadu neunikne v žiadnom prípade najmä spomínaná bazilika. Tá nie je len krásna, ale patrí jej aj niekoľko prívlastkov naj-. Tak napríklad, v krajine našich južných susedov je najväčšou sakrálnou pamiatkou a zároveň najvyššou historickou stavbou v celom Maďarsku. Úctyhodnou je hrúbka jej múrov, ktorá sa zastavila na hodnote neuveriteľných 17 metrov. A to jej stačí na celkové prvenstvo v konkurencii ostatných sakrálnych stavieb v Európe. Tam, na starom kontinente, je ostrihomská bazilika po bazilike svätého Petra v Ríme a bazilike svätého Pavla v Londýne tretím najväčším kostolom. A aby toho nebolo málo, spomenieme aj oltárny obraz z dielne Michelangela Grigolettiho. Ten je totiž najväčším výtvarným dielom zhotoveným na súvislom plátne, a to na celom svete.

ŠtúrovoWalkerssk

Cez most Márie Valérie sa však ešte na malý moment vráťme na slovenskú stranu Dunaja. Aj tam je totiž rozhodne čo obdivovať. Za návštevu stojí napríklad tamojšia galéria. Mestská galéria Júliusa Bartu sídli už od roku 1993 v budove bývalého Veľkého obecného hostinca. Nepochybne Vás poteší prítomnosť pešej zóny a storočných platanov, ktoré dodávajú lokalite impozantný vzhľad a absolútny pokoj. Samotná galéria je pritom pomenovaná po zaslúžilom umelcovi J. Bartovi, výtvarníkovi a maliarovi. Ten sa počas svojej aktívnej tvorby sústredil najmä na priemyselné či iné motívy z oblasti južného Slovenska a Podunajskej nížiny, diel však v galérii nájdete omnoho viac. V pravidelných intervaloch sa tu totiž konajú domáce aj zahraničné výstavy. Nezabudnite si preto vyhliadnuť tu svoju a pokochajte sa dokonalým výtvarným umením. Navyše, budova sa pre Vás stane aj výborným východiskovým bodom pri spoznávaní ostatných krás Štúrova. Len tri minúty pešo od galérie nájdete nemenej zaujímavé mestské múzeum sídliace v historickej budove Franklovcov. Tá bola postavená ešte v 19. storočí, čo však na jej kráse rozhodne neuberá. Samotné múzeum je vlastivedného a národopisného zamerania. Nepoukazuje teda len na skorú či neskorú minulosť Štúrova, ale svojim návštevníkom približuje aj tamojšie zvyky či predmety sedliackeho hospodárstva, ktorým sa juh Slovenska právom pýšil.

Užite si dokonalý relax v hoteli v Štúrove

Možností na trávenie voľného času je v Štúrove, ako sme sa presvedčili, mnoho. Ako ich však všetky využiť a zároveň zostať v centre diania? Dobrou voľbou môže byť ubytovanie v hoteli v Štúrove. To v sebe skĺbi výbornú lokalitu a kvalitné služby, aké by ste v prípade súkromného ubytovania hľadali márne. Hotely v Štúrove pritom myslia na všetkých a rôznym skupinám dovolenkárov ponúkajú viacero možností ubytovania. Jednotlivcom a párom nepochybne postačí útulná hotelová izba, pre rodiny s menšími deťmi sú tu pripravené apartmány s viacerými spálňami a spoločnou dennou miestnosťou. V niektorých prípadoch sa môžete tešiť aj na samostatnú kuchyňu či kuchynský kút, kde si môžete v prípade potreby uvariť večeru, alebo si len nerušene pripraviť šálku rannej kávy. Na svoje si prídu aj partie priateľov či pracovné kolektívy. Hotely disponujú spravidla seminárnymi miestnosťami, kde si môžete usporiadať poradu, tlačovú konferenciu či teambuilding. Prevádzkovatelia Vám s organizáciou podujatia nepochybne radi pomôžu.

Hotel Guest CentreHotel Guest Centre

Výhodou ubytovania v hoteli je fakt, že sa nemusíte prakticky o nič starať. Samozrejmosťou je denné upratovanie Vašej izby, pravidelné vymieňanie uterákov či doplnenie minibarov a hygienických potrieb. V neposlednom rade je nesporným benefitom hotelová reštaurácia, vďaka ktorej neostanú bruchá dovolenkárov nikdy prázdne. Je len na Vás, či si zvolíte stravovanie formou plnej penzie, prípadne sa spoľahnete na raňajky či večere. V každom prípade si nezabudnite vychutnať kulinárske umenie štúrovských hotelových kuchárov. Siahnete po typických bryndzových haluškách v ich podaní, alebo si užijete čaro zahraničnej kuchyne? Pri výbere sa nemusíte vôbec obmedzovať!

Po dobrom jedle padne vhod aj zaslúžený oddych. Zájdite si do hotelového bazéna či wellness centra. Ak máte radi prvotriedne služby, vyberte si hotely so saunami, v ktorých môžete tráviť voľné chvíle, a to príjemným spôsobom, počas ktorého si ešte posilníte odolnosť Vášho imunitného systému. Najmenších návštevníkov nepochybne zlákajú vody krytého či vonkajšieho bazénu, často disponujú hotely aj vlastnou vírivkou so zaujímavým výhľadom. Zúfať však nemusíte ani v prípade, že chcete ostať suchí. V takom prípade využite príjemné posedenie na udržiavanom hotelovom dvore. Vaše ratolesti sa zatiaľ môžu vyšantiť na prítomných preliezačkách. Opäť platí, že konečné rozhodnutie je na samotných hosťoch.

Juh Slovenska sa Vás už nemôže dočkať!

Už viac nie je nad čím rozmýšľať. Dovolenka v hoteli v Štúrove je ideálnou voľbou ako pre jednotlivcov, páry či rodiny s deťmi, tak aj pre partie priateľov a pracovné kolektívy. Stačí si už len vybrať hotel, rezervovať si izbu a vydať sa na cestu.