Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 2 ubytovaní Trenčianske Teplice

Voľný Silvester: cena dohodou
InteriérExteriérWellnessWellnessInteriérSpoločenská akciaReštauráciaReštauráciaBarKuchynka
Komfortné ubytovanie s wellness
Trenčianske Teplice • 18 izieb a  2 apartmány, 44 osôb, 20 spální. V obci. Vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes nepovolený.
Bez recenzií
od 39 € / osoba / noc
Voľný Silvester: cena dohodou
ExteriérIzbaIzbaIzbaIzbaIzbaIzbaIzbaKúpeľňaKúpeľňa
Luxusné ubytovanie za vynikajúce ceny
Trenčín - Zlatovce • 77 izieb, 226 osôb, 77 spální. V obci. Sauna, s možnosťou stravovania. Pes nepovolený.
4.6 8 recenzií
od 30 € / izba pre dvoch / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

Hotely Trenčianske Teplice

Jedno z najnavštevovanejších a najobľúbenejších kúpeľných miest, Trenčianske Teplice, láka mnohých ľudí. Okrem kúpeľov totižto poskytuje aj zaujímavé atrakcie a historické miesta. Prípadne vrchy a prírodu, kde si dáte dobre do tela a pozriete sa na okolie z výšky niekoľkých metrov. Rezervujte si ubytovanie Trenčianske Teplice a pripravte sa na príjemnú dovolenku, z ktorej si odnesiete množstvo zážitkov.

Čo navštíviť v Trenčianskych Tepliciach?

Hotel Magura ChvojnicaHotel Magura Chvojnica
Trenčianske Teplice sú presne tým mestom, ktoré vám poskytuje toľko atrakcií a pamiatok, že si naň musíte vyhradiť viac ako len jeden deň. Najlepšie spravíte, keď zvolíte ubytovanie rovno na týždeň, aby ste prešli nielen múzeá a hrady, ale aby ste tiež vyšli na vyhliadky a vrchy, z ktorých získate krásne výhľady. Vo vašom zozname by nemala chýbať klasika vo forme kúpeľov v Trenčianskych Tepliciach. Patria k najstarším a najnavštevovanejším na Slovensku. Zameriavajú sa hlavne na liečenie chorôb pohybového aparátu, no navštíviť ich môžete aj vtedy, keď si chcete oddýchnuť, relaxovať a nabrať nové sily. Ďalej nezabúdajte na históriu vo forme Trenčianskeho múzea, kde objavíte staré keramické nádoby, nástroje a šperky. Nechýbajú ani kúsky odrážajúce regionálnu ľudovú kultúru. Milovníkov umenia a histórie bude lákať aj Galéria Miloša Alexandra Bazovského, kde nájdete zbierku umenia výtvarníkov z trenčianskeho regiónu. Mestská veža Trenčín je ďalšou zastávkou. Spolu s históriou vám naservíruje výhľad z výšky 32 metrov. Na balkón sa dostanete výťahom, no do samotnej veže už musíte ísť po svojich. Do svojho zoznamu si ešte nezabudnite zapísať Trenčiansky hrad, Dubnický kaštieľ a Jánošíkovu jaskyňu, do ktorej sa dostanete po náučnom chodníku Klepáč.

Hotely Trenčianske Teplice

Výlet do Trenčianskych Teplíc by ste si mali dobre naplánovať. Len tak si zaistíte, že uvidíte všetko, čo chcete. Okrem pamiatok sa ale zamerajte aj na ubytovanie, ako napríklad hotely Trenčianske Teplice, kde získate vysoký luxus a komfort v jednom. Hotely sa nachádzajú v centre mesta alebo v jeho okolí. Ak chcete byť čo najbližšie všetkým pamiatkam, obchodom a reštauráciám, najlepšou voľbou bude pre vás centrum a blízke okolie. Na druhej strane, pre rodiny s deťmi alebo ľudí hľadajúcich pokoj, je najlepším riešením ubytovanie skôr na kraji mesta.

Chata TrubárkaChata Trubárka
Trenčianske Teplice hotely sú charakteristické viacerými znakmi. Tým hlavným sú kvalitné a profesionálne služby, ktoré nezískate v žiadnom inom type ubytovania. Samozrejmosťou je strava vo forme plnej penzie alebo polpenzie. Nechýba možnosť objednania jedla na izbu, Wi-Fi pripojenie, klimatizácia, televízia a parkovanie v objekte. Za poplatok tiež môžete dostať výhľad na určitú časť mesta a balkón. Ochotný personál hotela vám tiež rád pomôže, keď nebudete vedieť, ako sa dostať na nejaké miesto alebo budete mať úplne iný problém.

Hotely majú tiež určité služby navyše, ako napríklad masáže, vírivky a bazény. Wellness je bežnou súčasťou a rozhodne sa oplatí využiť ho. V teplej vode si oddýchnete a naberiete sily na ďalší deň plný objavovania nových miest. Ďalej je dôležité spomenúť aj pekné okolie hotelov. Väčšina má v Trenčianskych Tepliciach pekný areál, kde môžete vy alebo vaše deti stráviť celé popoludnie. Čítajte knihu, prechádzajte sa alebo si užívajte slnečné lúče. Hotely Trenčianske Teplice sa radia do drahšej cenovej kategórie, no aj v nej nájdete lacnejšie a drahšie možnosti. Vyberajte podľa svojho rozpočtu alebo podľa toho, čo sa vám páči. Je to len na vás.

Ďalšie možnosti ubytovania v Trenčianskych Tepliciach

Trenčianske Teplice poskytujú oveľa viac možností ubytovania ako len hotely. Ak by ste chceli ušetriť, poobzerajte sa po privátoch alebo apartmánoch. Zlatou strednou cestou poskytujúcou kombináciu príjemných cien a kvalitných služieb sú penzióny Trenčianske Teplice. Rezervujte si ubytovanie a pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku.