Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 0 ubytovaní na Zemplínskej Šírave

Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!
Nenašiel som žiadne výsledky pre dané kritériá.
Skúste ďalšie hľadanie.

Hotely Zemplínska Šírava

Prímorská atmosféra, až 100 slnečných dní v roku a príjemne vyhriata voda nádrže Zemplínska Šírava. Čo viac si priať? Pridajte k tomu celodenný relax pri vode, kúpanie, rybačku, výlety do prírody, spoznávanie histórie, kvalitné služby, zábavné atrakcie, športové aktivity a perfektné ubytovanie presne podľa vašich predstáv. Taká je dovolenka na Zemplínskej Šírave.

Leto na Zemplínskej Šírave

Zemplínska ŠíravaAutor: Milan Bališin, CC BY-SA 4.0
Hlavnou aktivitou na Zemplínskej Šírave je práve kúpanie, slnenie, vodné športy a relax ako pri mori. Voda Zemplínskej Šíravy v lete dosahuje príjemných 25 °C! Vydajte sa na vyhliadkovú plavbu na jachte alebo pokojnú rybačku. Okolie Zemplínskej Šíravy sa môže pochváliť krásnou prírodou aj s chránenými oblasťami – vydajte sa na túru k jazerám Morské oko, Malé morské oko, Vinianske jazero alebo objavujte Vihorlatský prales či turistické chodníčky Vihorlatských vrchov. Ak vás láka turistika, vystúpte na Sninský kameň alebo k ruinám hradov Jasenov, Brekov alebo Viniansky hrad.

Aké ubytovanie si rezervovať na Zemplínskej Šírave?

Ubytovanie na Zemplínskej Šírave dokáže splniť všetky vaše požiadavky i preferencie. Na Zemplínskej Šírave je sedem rekreačných stredísk: Hôrka, Biela hora, Medvedia hora, Kamenec, Kaluža, KlokočovPaľkov a všetky ponúkajú ubytovanie pre turistov i dovolenkárov. Každé z rekreačných stredísk je svojské, no všetky majú prístup na brehy Zemplínskej Šíravy. V strediskách nájdete chatkové osady, chaty, súkromné chaty, priváty Zemplínska Šírava, apartmány Zemplínska Šírava, ale aj penzióny Zemplínska Šíravahotely Zemplínska Šírava. Obľúbené pre dovolenku sú tiež kempy pre stanovanie a karavany, ktoré predstavujú lacné ubytovanie a sú zárukou pre netradičné zážitky na letnej dovolenke. Na Zemplínskej Šírave si tiež môžete dopriať luxus, bývať v štvorhviezdičkovom hoteli s vlastnou plážou alebo si prenajať súkromnú vilu s vlastným bazénom. Vyberte si ubytovanie na Zemplínskej Šírave zo širokej ponuky ubytovania na Hauzi – ubytovanie si jednoducho rezervujete online.

Hotely Zemplínska Šírava – relax vo wellness a kvalitné služby

Hotel GlamourHotel Glamour
Na brehoch vodnej nádrže, ale aj v neďalekých mestách ako sú Michalovce alebo Humenné nájdete ponuku niekoľkých štvorhviezdičkových hotelov, ktoré dokonale splnia vaše požiadavky o kvalitnom ubytovaní na Zemplínskej Šírave. Hotely na Zemplínskej Šírave sú situované v rekreačných strediskách KalužaKamenec. Tieto miesta sú vyhľadávané najmä pre TOP služby, moderné zariadenie i krásne prostredie s vlastnou plážou.

Hotely Zemplínska Šírava sú ideálne pre svadby, spoločenské udalosti, ale aj dovolenku pre náročnejších hostí, ktorý si počas svojho pobytu na Zemplíne radi doprajú služby na úrovni. Hotelové ubytovanie na Zemplínskej Šírave vám okrem komfortného ubytovania, kvalitných služieb a výbornej gastronómie v hotelovej reštaurácii ponúkajú aj relax vo wellness a hotelových spa centrách. V hoteli s vlastným wellness alebo bazénom si doprajete zaslúžené chvíle oddychu a relaxu – plávanie v krytom bazéne bude skvelou alternatívou, ak vás na Zemplínskej Šírave prekvapí daždivý deň.

Hotely na Zemplínskej Šírave ponúkajú aj doplnkové služby ako ranný budíček, čistenie šatstva, transfery, taxi a mnohé ďalšie. K vybaveniu exkluzívnych hotelov na Zemplínskej Šírave patrí priamy prístup do vody cez súkromnú pláž, krásny zelený areál s detským ihriskom so záhradným posedením a altánkom, ale aj s priestorom pre eventy. Baby friendly hotely na Zemplínskej Šírave sú vybavené detskými postieľkami, stoličkami, detským menu, detským ihriskom alebo detským kútikom – sú ideálne pre strávenie rodinného pobytu s deťmi v objatí komfortu a služieb vysokej úrovne.

Doprajte si na svojej dovolenke na Zemplínskej Šírave maximum! Hotely na Zemplínskej Šíravepenzióny na Zemplínskej Šírave vám poskytnú perfektné zázemie pre vašu letnú dovolenku alebo romantický víkendový pobyt pre dvoch.