Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 3 ubytovaní Humenné

Silvester obsadený
ExteriérKúpacia kaďaSpoločenská miestnosťSpoločenská miestnosťSpoločenská miestnosťSpoločenská miestnosťSpoločenská miestnosťSpoločenská miestnosťSpoločenská miestnosťKuchynský kút
Ubytovanie so strelnicou vo westernovom štýle
Humenné • 6 osôb, 1 spálňa. V rekreačnej oblasti, pri lese, pri potoku, v chatovej osade. Kúpacia kaďa, bez internetu. Pes povolený.
4.6 1 recenzia
od 90 € / chata / noc
Voľný Silvester: cena dohodou
ExteriérRecepciaRecepcia2-lôžková izba s prístelkou na prízemí2-lôžková izba na prízemí2-lôžková izba na prízemí2-lôžková izba s prístelkou na prízemí2-lôžková izba s prístelkou na prízemí2-lôžková izba s prístelkou na prízemí2-lôžková izba s balkónom na poschodí
Penzión v centre mesta
Humenné • 6 izieb a  1 apartmán, 23 osôb, 8 spální. V centre obce. S možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.8 13 recenzií
od 44 € / izba pre dvoch / noc
Voľný Silvester: cena dohodou
ExteriérKaviareňKaviareňBar2-lôžková izba2-lôžková izba2-lôžková izba2-lôžková izba2-lôžková izbaPosedenie
Kaviareň, Club, pohodlie a blízkosť k centru mesta!
Humenné • 11 izieb, 27 osôb, 11 spální. V obci, pri rieke. Pes nepovolený.
4.1 9 recenzií
od 36 € / izba pre dvoch / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

8+ tipov kam ísť na výlet v Humennom

Významným kultúrnym a spoločenským centrom Východného Slovenska je mesto Humenné nachádzajúce sa v Prešovskom kraji. Ako mesto, tak aj jeho okolie, sú bohaté na množstvo kultúrnych a historických pamiatok ako aj prekrásnu okolitú prírodu. Ak sa sem už raz zatúlate, určite sa v tejto lokalite budete chcieť zdržať dlhšie, čo sa vám splní vďaka možnosti ubytovania v Humennom. Či už patríte k milovníkom kompletného hotelového servisu alebo lacného ubytovania v Humennom, aj v tejto oblasti budete mať z čoho vyberať.

Na skok od Humenného – jazero aj hrady

Vinianske jazeroAutor: Jozef Kotulič – Vlastné dielo, CC BY-SA 3.0
Tridsať kilometrov od Humenného sa rozprestiera tunajšie more – Vinianske jazero. Je obľúbenou rekreačnou destináciou ako miestnych obyvateľov, tak aj turistov zblízka či zďaleka. Na jazere sa môžete člnkovať, kúpať, oddychovať na slniečku alebo podnikať cyklotúry do okolia. Ideálne bude, ak sa ubytujete v tejto časti okresu Humenné v apartmánoch Humenné, ktoré lemujú brehy romantického Vinianskeho jazera. V obci Vinné sa nachádza aj zrúcanina gotického Vinianskeho hradu, pôvodne z 13. storočia. Na západnom okraji Vihorlatských vrchov obklopujúcich Humenné stojí ďalší, pôvodne stredoveký hrad – Brekov. Je umiestnený na najvyššom stupni vápencového brala a vidieť ho už z diaľky keď prichádzate cestou vedúcou medzi obcami Humenné a Strážske. Brekovský hrad bol spolu s Vinianskym hradom a ďalšími okolitými pevnosťami súčasťou strážnych bodov určených na sledovanie nepriateľa. Štyri kilometre od Humenného stojí ďalší strážca doby - Jasenovský hrad. Rozprestiera sa na zalesnenom chrbte Humenských vrchov a poskytuje čarokrásne výhľady na mesto a jeho široké okolie.

Skvosty s nádychom histórie

Brekovský hradAutor: Pierre Bona – Vlastné dielo, CC BY-SA 3.0
Vyberte sa len pár krokov od samotného centra mesta a dovoľte svojim myšlienkam zablúdiť k dávnemu spôsobu života tunajších ľudí v Skanzene Humenné. Prechádzkou pomedzi drevené domčeky a nakuknutím do nich sa vám dostane obrazu toho, ako v tomto regióne kedysi ľudia žili, zaobstarávali si obživu a trávili svoj voľný čas. Domčeky sem boli prenesené zo širokého okolia aby návštevníkom skanzenu ilustrovali spôsob života našich predkov. V budove renesančného kaštieľa zo 17. storočia sídli Vihorlatské múzeum zamerané na vlastivedné odvetvie. Návštevníci sa tu môžu kochať hneď niekoľkými expozíciami. Každého určite zaujme napríklad umelecko-historická expozícia zobrazujúca bytovú kultúru šľachty od obdobia renesancie až po 20. storočie.

Pod lúčmi hrejivého slnka

Penzión ObšitníkPenzión Obšitník
V športovej zóne mesta sa vedľa zimného a futbalového štadióna, tenisových kurtov a rekreačnej zóny na brehoch rieky Laborec nachádza aj letné kúpalisko Humenné. Zaplávať si môžete v 50-metrovom plaveckom bazéne alebo sa vyšantiť na pripojenom tobogane v časti pre neplavcov. Zónu tvorí tiež mini futbalové a basketbalové ihrisko, ihrisko určené na hranie plážového volejbalu, detské preliezky, kolotoče a hojdačky a tiež, samozrejme, viacero bufetov s občerstvením. V letných mesiacoch môžu návštevníci kúpaliska v Humennom prežiť skutočne príjemný deň šantením vo vode či leňošením pod slnečníkom. Po zvyšok roka si môžete zaplávať na plavárni Humenné a to presnejšie v dvoch bazénoch: 25 metrovom pre plavcov a 10 metrovom, kde prebieha výuka plávania pre najmenších návštevníkov. Skvelou voľbou pri objavovaní mesta a jeho okolia je ubytovanie v hoteli v Humennom, kde vám hotelový personál poskytne špičkové služby v komfortne vybavenom prostredí. Penzión v Humennom je zase ideálny pre rodiny alebo partie priateľov či firemné kolektívy ktoré hľadajú útulnú atmosféru, súkromie a čaro chutnej domácej kuchyne.

Názory a odporúčania

Róbert Kontrovácz
Turistika:Vinianske jazero,hrad,Sninský kameň,Vihorlat,Morské oko.

Eva Mazárová
Mapa do ruky. Zemplín je krásny, je veľa toho čo vidieť. Drevené kostolíky, kameňolom, hrady, vinice, plavby., vtáčí raj...Je toho veľa, kde sa dá ísť a zažiť toho veľa. Príjemný pobyt na Zemlíne.

Eva Mazárová
Blízko - cez cetu je Zemplínska šírava. Neďaleko prístav, možný relax, plavba loďou. Kto má rád turistiku tak v blízkosti je Vinianský hrad, kostolík Senderov odkiaľ je nádherný výhľad na Zemplínsku Šíravu. Ale o týchto všetkých možostiach v okolí sa dozviete z prospektov, koré sú na chate, takže si viete naplínovať aj iné zážitky okrem kúpania.

Hana Strašiftáková
kaštieľ Michalovce, kaštieľ Humenné + skanzen, kaštieľ Trebišov + park a mauzoleum, Morské oko, Sninský kameň

Hana Strašiftáková
Vinianske jazero, Viniansky hrad, Zemplínska Šírava, kostolík pod Senderovom

Roman Kožár
Ak chcete navštíviť blízke planetárium, zarezervujte si to ešte pred pobytom, inak sa môže stať, že sa tam nedostanete.

Magdaléna Gažová
každý si vyberie podľa chuti , ale kým sa nič nespraví s okolím okolo samotnej Zemplínskej šíravy ,tak ťažko dačo odporučiť ,boli sme tu aj pred 18 rokmi a od vtedy žiadna zmena ,skôr to upadá, až katastrofa ,som bola sklamaná a škoda takého krásneho miesta pri vode .Herliansky gejzír -povedzme áno ,ale inak tam nič nie je ani sme sa nemali tam kde občerstviť -ani možnosť trošku vody kúpiť a nie že jedlo::::: Ako sa hovorí : " skapal tam pes " A veľká škoda !!!!

Magdaléna Gažová
Ťažko odporučiť ,zemplínska šírava -neprekvitá ,skôr upadá , okolie okolo šíravy je hrozné , no krásna príroda , iba škoda že sú tu veľmi zle vyznačené turistické chodníčky

Libor Majesky
Zemplínska Šírava je krásna ,pekne kúpanie,turistika v tejto časti vychodu je naozaj pekná .Spomeniem napr. Vyhorlat, Morské oko,Hrad Vinné,jazero Vinné, Sninský kameň.

Libor Majesky
Samotná obec Kusín vzhľadom na počet obyvateľov toho neponúka moc, je tam malá krčmička , úžasný kľud a príjemný ľudia.Krasny výhľad na kopce okolo.

Miroslav Meteňko
výlet na Sninský kameň, prechádzka okolo jazera, navštíviť Malé Morské Oko ...

ANAZUZ ÁVORAIŠOLS
UVALTAVAIZRDU ENJEREV OLECHC YB ÉEROTK,EIDERTSORP OT EJ.ALAM ŤSALBO OTÁT ŽU UVÁLS ÚNČAERKER U jOVS ON TSALBO ANKEP IMLEV

Branislav Mikula
Tokajské víno a samozrejme Tokajská oblasť pre milovníkov dobrého vína. Je tam nádherne. Naše malé Toskánsko.

Zuzana Andrejcova
Plavba loďou Bohemia, reštaurácia rumpel - ihrisko, trampolíny pre deti, Pizza, dobre pivko.

Mária Hrabkovská
Sninský kameň, Morské oko, Domaša, Humenné kaštieľ a skanzen ( pôvodná roľnícka chalupa zo Zemplínskych Hámrov), drevený kostolík a chalúpky z okolitých dedín, Domaša, blízke Poloniny.

Mária Hrabkovská
Múzeum histórie baníctva v kamennej murovanici, štôlňa, Hámorský náučný chodník, prírodné kúpalisko, hubársky raj v okolitých lesoch.

Tibor Šimonič
Vihorlat a okolie poskytuje množstvo turistických možností...Sninský kameň, Vihorlat, Morské oko, Malé morské oko, cyklotrasy...v bízkosti rekreačná oblasť Zemplínska Šírava.

Agáta Onofrejová
Domaša priehrada, kúpanie, bicyklovanie na vodných bicykloch

Katarína Ivanovová
V obci sa nachádza mnoho turistických a cyklistických trás. Veľkou výhodou tohto miesta je, že trasy nie sú preplnené turistami tak, ako napríklad v Tatrách.

Vlado Jozek
Vinianský hrad, Vihorlat, ruiny kostolíka pod Senderovom, zemplínska šírava...

Silvia Rechtoríková
Humenné - Múzeum, zrúcaniny hradov v okolí Brekov, Čičva, Jasenov, Morské oko, turistika na Sninský kameň- krásne výhľady

Silvia Rechtoríková
Vinianske jazero a hrad, Zemplínska šírava kúpanie a relax

Katarína Slugeňová
Na ceste z Prievidze na Šíravu sme si urobili dve prestávky, videli sme: Spišský hrad (2 hodiny od chaty) Košice - námestie, fontány, dóm.sv. Alžbety (hodina od chaty).

Katarína Slugeňová
Kúpanie, pláže (najbližsia je pláž cca 500 m od chaty), boli sme pozrieť aj ďalej, rušnejšia pláž, stánky a atrakcie pre deti, sú pri neďalekom penzióne Anima (vybrali sme sa peši, ale určite odporúčam ísť radšej autom, ak máte deti, pretože z chaty sa tam dá dostať len po hlavnej ceste). V penzióne Anima výborne varia. Tak isto sme boli na obednom menu v penzióne Dolina (cca 350 m) od chaty. Ďalej by sme odporučili plavbu výletnou loďou.

Heda Kubišová
Vihorlat, hrady, drevené kostolíky v okolí, prekrásny kaštieľ v Humennom, nádherné Morské oko, kúpanie a plavba po Zemplínskej šírave

Heda Kubišová
Veľká veselá partia na 4 autách z Bratislavy, pochodili sme celý Zemplín

Miroslava Marčeková
Smer SNINA drevené cerkve, veľa zrúcanín hradov. RYBNÍKY V SENNOM.

Miroslava Marčeková
Je to kraj s mnohými turistickými zaujímavosťami. Treba si len vybrať. Najbližšie zrúcanina kosrolíka nad obcou.

Ondrej Biroš
V blízkosti ubytovania je okrem vodnej nádrže aj vodný svet, Vinianske jazero a mnoho ďalšieho

ІРИНА
cena a hodnota super. Pologa - 5 minut - v sportowa hala....tyho. spokojno...SUPER