Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 4 ubytovaní Trenčín

Chata TrubárkaSpálňaSpálňaSpálňaSpálňaSpálňaSpálňaSpálňaSpálňaSpálňa
Chata pre školské výlety a skupinové akcie! Otvorená od 1.4.2020!
Trenčín • 35 izieb a  1 apartmán, 116 osôb, 37 spální. V rekreačnej oblasti, v lese, na horách. Bazén, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
5 2 recenzie
od 43 € / izba pre dvoch / noc
ExteriérReštauráciaApartmán č. 302Apartmán č. 302Apartmán č. 302Apartmán č. 302Apartmán č. 302sofa- prístelka ap.302Apartmán kúpeľňa č. 302Dvojlôžková izba 308
Raňajky bezplatne, klimatizácia alebo balkón, krátkodobé ubytovanie
Trenčín - Kubrá • 8 izieb a  2 apartmány, 22 osôb, 10 spální. Na okraji obce, pri rieke. S možnosťou stravovania. Pes nepovolený.
4.7 7 recenzií
od 27 € / osoba / noc
ExteriérSpoločenská miestnosť2-lôžková izba3-lôžková izba4-lôžková izba4-lôžková izbaKuchyňaSprchyInteriér
Pokoj na okraji Trenčína za bezkonkurenčné ceny!
Trenčín - Kubrá • 18 izieb, 54 osôb, 18 spální. V obci. Pes povolený.
Bez recenzií
od 10 € / osoba / noc
ExteriérTerasaReštauráciaIzbaBalkónKúpeľňaInteriérExteriérExteriér
Výhodná poloha
Nemšová - Trenčianska Závada • 9 izieb, 27 osôb, 9 spální. Na okraji obce. S možnosťou stravovania. Pes nepovolený.
4.7 1 recenzia
od 23 € / osoba / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

Penzióny Trenčín

Radi cestujete a spoznávate výnimočne zaujímavé mestá nášho krásneho Slovenska? Máme pre vás skvelý tip, ktorý by ste nemali vynechať zo svojho cestovateľského zoznamu. Mesto Trenčín je urbanistickým skvostom, kultúrnym centrom regiónu, výstavníctva i módy, a doslova si žiada vašu pozornosť.

Penzión ExclusivePenzión Exclusive
Doprajte si dokonalý oddych a vychutnajte si dovolenku trávením pobytu v penzióne v Trenčíne, ktorý je prešpikovaný umením a kultúrou, krásnou prírodou, nákupnými možnosťami, množstvom podujatí a atrakcií i v jeho okolí. Vieme, že ciele každého cestovateľa sú iné. Ak túžite po dobrodružstve, romantike, relaxe alebo kultúre, bez ohľadu na cieľ vašej dovolenky, či už sa chystáte na rýchly víkendový výlet alebo plánujete dlhšiu dovolenku, pobyt v Trenčíne alebo v jeho okolí vám zaručí nezabudnuteľnú dovolenku s metropolitnou atmosférou.

Benefity penziónu: priestor a flexibilita

Prenájom penziónu v Trenčíne prenesie vašu dovolenku na úplne inú úroveň. Ubytovanie v penzióne Trenčín je okrem prvého a posledného dňa veľmi voľné. Môžete prísť a odísť, kedy a ako chcete, nastaviť si vlastný rozvrh túry, oddychu, aktivít i celej dovolenky. Môžete si užiť relaxačnú alebo veľmi aktívnu dovolenku. Nie ste limitovaní časom podávania jedla, ktorý je stanovený penziónom. Je na vás, či si doprajete raňajky v čase, ktorý vám vyhovuje, bez ohľadu na to, či už ste ranné vtáča alebo nočná sova. Krása dovolenky s vlastným stravovaním spočíva v tom, že si môžete naozaj dovoliť urobiť všetko svojím vlastným tempom. Dožičte si relax, pokoj a užívajte si súkromie vlastného priestoru, ktorý môžete využiť tak, ako si prajete. Penzión Trenčín kombinuje luxusné vybavenie a pohodlie domova. Rovnako ako váš osobný domov, aj penzión môže mať viacero spální, kompletne vybavenú kuchyňu, vonkajší priestor či krásny výhľad.

Naše horúce trenčianske tipy

Prenajmite si penzión v centre mesta Trenčín, odkiaľ sa môžete pešo vybrať na známy Trenčiansky hrad, k Fontáne vodníka Valentína, alebo si len tak posedieť v kaviarni priamo v centre Trenčína.

Letisko SlavnicaLetisko Slavnica
Fascinujú vás lietadlá? Dokázali by ste ich obdivovať aj hodiny a predstavovať si tie skvelé pocity, akoby ste boli vo vzduchu vy? Alebo len holdujete technologickým vlastnostiam aeroplánov? V každom prípade vám odporúčame využiť možnosť ubytovania v penzióne na letisku, odkiaľ je len na skok k mnohým zaujímavým atrakciám. Pobyt v Penzióne Letisko Slavnica vám umožní byť stále v centre tohto diania.

Penzión pri parku Trenčín ponúka moderné vybavenie izieb vo svetlých tónoch. Ak sa túžite večer trochu zabaviť a posedieť so skupinou priateľov, určite oceníte elegantný bar nachádzajúci sa priamo v objekte.

Penzión alebo privát?

Pobyt v penzióne Trenčín alebo v priváte Trenčín si môžete prenajať na akékoľvek obdobie, na jeden deň alebo aj na niekoľko mesiacov. Prenájom tzv. dovolenkového domu, známeho tiež ako privát, je veľmi žiadaným a obľúbeným typom ubytovania hlavne medzi pármi s deťmi. Vo väčšine prípadov ide o dlhodobé nájmy, čo znamená, že návštevníci si tieto pobyty chcú naozaj užiť. Príďte si užiť Trenčín - mesto módy a objavte krásu aj jeho okolia, ktoré ponúka množstvo atrakcií za každého počasia, a potom sa vráťte do teplučkého penziónu a užite si jeho benefity ako pokoj, pohodlie a nezávislosť, ktoré tento privát ponúka.