Zadajte krit├ęri├í
Nem├íte ─Źas h─żada┼ą? Po┼ílite dopyt viacer├Żm ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, ┼że zad├íte svoje krit├ęri├í a potvrd├şte. My ho rozpo┼íleme v┼íetk├Żm vyhovuj├║cim ubytovaniam, ktor├ę v├ím po┼íl├║ svoju ponuku ak s├║ vo─żn├ę. U┼íetr├şte ─Źas a m├┤┼żete si vybera┼ą! Krit├ęri├í si nastavte vo vyh─żad├ívan├ş, vypl┼łte svoje kontakty a stla─Źte Odosla┼ą dopyt.

Po─Źet vyhovuj├║cich objektov:

Sna┼żte sa zada┼ą ─Źo najpresnej┼íie krit├ęri├í, aby v├ís nekontaktovalo ve─żmi ve─ża ubytovate─żov. Pozrie┼ą vyhovuj├║ce ubytovacie zariadenia


Zru┼íi┼ą dopyt

Vyberte si z ponuky a┼ż 9 ubytovan├ş Trnava

Ubytovanie PeminoUbytovanie PeminoUbytovanie PeminoUbytovanie PeminoUbytovanie PeminoUbytovanie PeminoUbytovanie PeminoUbytovanie PeminoUbytovanie PeminoUbytovanie Pemino
Ubytovanie len 3 km od centra Trnavy za v├Żhodn├ę ceny!
Trnava - Modranka • 9 izieb, 32 os├┤b, 9 sp├íln├ş. V obci. S mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes povolen├Ż.
4.8 7 recenzi├ş
od 7 ÔéČ / osoba / noc
Sp├íl┼łaOb├Żvacia miestnos┼ąOb├Żvacia miestnos┼ąSp├íl┼łaKuchy┼łaKuchy┼łaKuchy┼łaKuchy┼łaOb├Żvacia miestnos┼ąSp├íl┼ła
Škandinávsky dizajn
Trnava • 3 osoby, 2 sp├ílne. V centre obce. Pes povolen├Ż.
Bez recenzi├ş
od 96 ÔéČ / apartm├ín / noc
Exteri├ęrOslavaOslavaOslavaKlasick├í izbaKlasick├í izbaKlasick├í izbaKlasick├í izbaKlasick├í izbaKlasick├í izba
Parkovisko monitorovan├ę kamerov├Żm syst├ęmom!
Trnava • 9 izieb a  2 apartm├íny, 32 os├┤b, 11 sp├íln├ş. V centre obce. S mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes povolen├Ż.
4.7 4 recenzie
od 50 ÔéČ / izba pre dvoch / noc
Ubytovac├ş dom ModrankaUbytovac├ş dom ModrankaUbytovac├ş dom ModrankaUbytovac├ş dom ModrankaUbytovac├ş dom ModrankaUbytovac├ş dom ModrankaUbytovac├ş dom ModrankaUbytovac├ş dom ModrankaUbytovac├ş dom ModrankaUbytovac├ş dom Modranka
Uzatvoren├ę parkovanie a wifi zdarma! Za skvel├ę ceny!
Trnava - Modranka • 10 izieb, 37 os├┤b, 10 sp├íln├ş. V obci. Pes povolen├Ż.
4.2 12 recenzi├ş
od 7 ÔéČ / osoba / noc
Exteri├ęrKuchy┼łaTrojl├┤┼żkov├í izbaDvojl├┤┼żkov├í izbaInteri├ęrInteri├ęrInteri├ęrK├║pe─ż┼łaToaleta
Ubytovanie v centre Trnavy!
Trnava • 10 izieb, 22 os├┤b, 10 sp├íln├ş. V centre obce. Pes nepovolen├Ż.
Bez recenzi├ş
od 6 ÔéČ / osoba / noc
Apartm├ín OliveExteri├ęrBalk├│nBalk├│nApartm├ín OliveApartm├ín OliveApartm├ín OliveApartm├ín OliveApartm├ín OliveApartm├ín Olive
┼át├Żlov├ę apartm├íny v centre Trnavy
Trnava • 4 apartm├íny, 12 os├┤b, 4 sp├ílne. V centre obce. Pes nepovolen├Ż.
4.7 1 recenzia
od 98 ÔéČ / apartm├ín / noc
┼átvorl├┤┼żkov├í izba na poschod├şDvojl├┤┼żkov├í izba na poschod├şDvojl├┤┼żkov├í izba na poschod├şTrojl├┤┼żkov├í izba na poschod├şTrojl├┤┼żkov├í izba na poschod├şTrojl├┤┼żkov├í izba na poschod├ş┼átvorl├┤┼żkov├í izba na poschod├ş┼átvorl├┤┼żkov├í izba na poschod├şTrojl├┤┼żkov├í izba na pr├şzem├şTrojl├┤┼żkov├í izba na pr├şzem├ş
Nov├ę ubytovanie za v├Żhodn├║ cenu
Zavar • 6 izieb, 19 os├┤b, 6 sp├íln├ş. V centre obce. Pes nepovolen├Ż.
Bez recenzi├ş
od 11 ÔéČ / osoba / noc
Ubytov┼ła Obchodn├ę centrum ZavarUbytov┼ła Obchodn├ę centrum ZavarUbytov┼ła Obchodn├ę centrum ZavarUbytov┼ła Obchodn├ę centrum ZavarUbytov┼ła Obchodn├ę centrum ZavarUbytov┼ła Obchodn├ę centrum ZavarUbytov┼ła Obchodn├ę centrum ZavarUbytov┼ła Obchodn├ę centrum ZavarUbytov┼ła Obchodn├ę centrum ZavarUbytov┼ła Obchodn├ę centrum Zavar
Lacn├ę ubytovanie vhodn├ę pre robotn├şkov aj skupiny
Zavar • 8 izieb, 22 os├┤b, 8 sp├íln├ş. V centre obce. Pes nepovolen├Ż.
5 2 recenzie
od 12 ÔéČ / osoba / noc
Exteri├ęrRe┼ítaur├ícia - svadba3-l├┤┼żkov├í izba3-l├┤┼żkov├í izba3-l├┤┼żkov├í izba3-l├┤┼żkov├í izba4-l├┤┼żkov├í izba4-l├┤┼żkov├í izba6-l├┤┼żkov├í poste─żK├║pe─ż┼ła
Penzión s vlastnou reštauráciou pri priehrade
Such├í nad Parnou • 29 os├┤b, 9 sp├íln├ş. Na okraji obce, pri jazere. S mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes povolen├Ż.
4.9 4 recenzie
od 600 ÔéČ / chata / noc
Nem├íte ─Źas h─żada┼ą ubytovanie? Po┼ílite dopyt!

15+ tipov kam ├şs┼ą na v├Żlet v Trnave

Mesto Trnava je mnoh├Żmi prez├Żvan├ę ako Mal├Ż R├şm. T├║to prez├Żvku si Trnava vysl├║┼żila kv├┤li ve─żk├ęmu po─Źtu kostolov a chr├ímov, ktor├ę sa v celom meste nach├ídzaj├║. Tie v┼íak nebud├║ t├Żm jedin├Żm, ─Źo v├ís pri prehliadke mestom zaujme. Ktor├ę miesta by ste pri n├ív┼íteve Trnavy nemali vynecha┼ą?

Mestsk├í ve┼ża Trnava

Mestsk├í ve┼ża TrnavaAutor: Radovan Bahna ÔÇô Vlastn├ę dielo, CC BY-SA 4.0
V minulosti bola Mestsk├í ve┼ża v Trnave symbolom prest├ş┼że a prosperity mesta. Postaven├í je v renesan─Źnom slohu a jej hist├│ria siaha a┼ż do roku 1574. Nesk├┤r v roku 1729 bol na piate poschodie in┼ítalovan├Ż mechanick├Ż hodinov├Ż stroj. V s├║─Źasnosti sa vo ve┼żi nach├ídza expoz├şcia venovan├í dejin├ím Trnavy a tie┼ż mo┼żnos┼ą vyhliadky na Trnavu. Sta─Ź├ş len vy┼ílapa┼ą 143 schodov a z v├Ż┼íky 29 metrov sa v├ím naskytne kr├ísny poh─żad na centrum Trnavy.

Synag├│ga Trnava

Centrum s├║─Źasn├ęho umenia v Trnave sa nach├ídza v synag├│ge, ktor├í je dominantou lesoparku na Halen├írskej ulici. Synag├│ga poch├ídza z druhej polovice 19. storo─Źia a v s├║─Źasnosti je kult├║rnou pamiatkou, ktor├í zaujme predov┼íetk├Żm n├ídhernou architekt├║rou. Nach├ídza sa tu st├íle expoz├şcia juda├şk zo zbierok ┼żidovskej obce a M├║zea ┼żidovskej kult├║ry SNM v Bratislave. S├║─Źas┼ąou synag├│gy je aj Gal├ęria J├ína Koniarka v Trnave. Organizovan├ę s├║ tu r├┤zne v├Żstavy, projekty a nav┼ít├şvi┼ą ju m├┤┼żete celoro─Źne.

Ka┼ítie─ż Doln├í Krup├í

U┼ż v minulosti bol ka┼ítie─ż Doln├í Krup├í zn├ímy svojimi umeleck├Żmi zbierkami, bohatou kni┼żnicou a kr├ísnym parkom. V s├║─Źasnosti sa tu nach├ídza m├║zeum s expoz├şciami o ┼żivote na z├ímku. Ob─ż├║benou ─Źas┼ąou ka┼ítie─ża je stropn├í freska mal├ęho anjelika, na ktor├ęho ke─Ć sa pozriete z ktorejko─żvek ─Źasti miestnosti, v┼żdy bude poh─żad rovnak├Ż. Okrem obdivovania umeleck├Żch diel je kr├ísne aj okolie ka┼ítie─ża, ktor├ę tvor├ş historick├Ż park s umelou jasky┼łou.

RELAX AQUA & SPA

RELAX AQUA & SPAhttps://aquaparktrnava.sk/
Milovn├şci vody si pr├şdu na svoje v Aquaparku Relax Aqua & SPA, ktor├Ż n├ív┼ítevn├şkov v├şta celoro─Źne. Okrem ┼ítyroch baz├ęnov si m├┤┼żu n├ív┼ítevn├şci vychutna┼ą aj ponuku wellness priestorov, vysk├║┼ía┼ą r├┤zne mas├í┼że, sauny alebo perli─Źkov├Ż k├║pe─ż. Po─Źas leta je otvoren├í aj ─Źas┼ą letn├ęho k├║paliska. V are├íli sa okrem baz├ęna nach├ídza aj lezeck├í stena, lanov├í dr├íha, skatepark, minigolf, tobogany, volejbalov├ę ihrisko a basketbalov├Ż k├┤┼í.

Mestsk├í plav├íre┼ł Z├ítvor

Ve─żk├Ż plaveck├Ż baz├ęn s d─║┼żkou 25 metrov vyhovie ka┼żd├ęmu, kto miluje vodu a m├í chu┼ą pl├íva┼ą. ┼átyri plaveck├ę dr├íhy vyu┼żij├║ sk├║sen├ş plavci a ni┼ż┼íiu hladinu vody ocenia najm├Ą rodiny s de┼ąmi, ktor├ę sa sem pri┼íli u─Źi┼ą pl├íva┼ą a zabavi┼ą. Nech├Żba ani bezbari├ęrov├Ż pr├şstup, tak┼że zapl├íva┼ą si tu m├┤┼że naozaj ka┼żd├Ż. Okrem tradi─Źn├Żch n├ív┼ítevn├Żch hod├şn s├║ v mestskej plav├írni Z├ítvor organizovan├ę aj kondi─Źn├ę tr├ęningy, ─Źi v├Żu─Źba pl├ívania det├ş.

K├║palisko Castiglione

Na najv├Ą─Ź┼íom trnavskom s├şdlisku Dru┼żba sa nach├ídza novovybudovan├ę k├║palisko Castiglione. V are├íli sa nach├ídzaj├║ tri detsk├ę baz├ęny a 50 metrov dlh├Ż plaveck├Ż baz├ęn. Ak v├ís pl├ívanie prestane bavi┼ą, odd├Żchnu┼ą si m├┤┼żete na lavi─Źk├ích popri baz├ęne alebo sa opa─żova┼ą na tr├ívniku. K dispoz├şci├ş je aj nieko─żko bufetov pon├║kaj├║cich ob─Źerstvenie a volejbalov├ę ihrisk├í.

K├║palisko CastiglioneK├║palisko Castiglione

K├║palisko Kamenn├Ż mlyn

Pr├şrodn├ę k├║palisko Kamenn├Ż mlyn sa nach├ídza na okraji mesta Trnava. Kapacita k├║paliska je a┼ż 2 200 n├ív┼ítevn├şkov, ktor├ş si m├┤┼żu odd├Żchnu┼ą na brehu alebo sa k├║pa┼ą. Okrem toho je v are├íli mo┼żnos┼ą hrania stoln├ęho tenisu, ─Źi petangu. Pre deti je k dispoz├şci├ş detsk├ę ihrisko s preliezkami a hojda─Źkami, a v pr├şpade hladu m├┤┼żete vyu┼żi┼ą ob─Źerstvenie z bufetu. K├║palisko je otvoren├ę len po─Źas leta, a tak s jeho n├ív┼ítevou dlho neot├í─żajte.

Kúpalisko Pác

Ne─Ćaleko Trnavy sa v obci C├şfer nach├ídza K├║palisko P├íc. Pre n├ív┼ítevn├şkov je k dispoz├şci├ş plaveck├Ż a detsk├Ż baz├ęn, tenisov├ę kurty, volejbalov├ę ihrisk├í, minigolf, stoln├Ż tenis, ─Źi basketbalov├ę ihrisko. Odd├Żchnu┼ą si m├┤┼żete na kr├ísnom anglickom tr├ívniku a v pr├şpade hladu v├ís pote┼í├ş ponuka bufetov. Po─Źas leta je K├║palisko P├íc skvel├Żm miestom pre rodiny s de┼ąmi a nuda tu rozhodne nehroz├ş.

Trnavsk├ę rybn├şky

Chr├ínen├Ż are├íl trnavsk├Żch rybn├şkov je ob─ż├║ben├Żm rekrea─Źn├Żm miestom, ktor├ę radi nav┼ítevuj├║ najm├Ą miestni obyvatelia. Okolie rybn├şkov lemuj├║ zvy┼íky lu┼żn├ęho lesa a vyskytuje sa tu viac ako 150 chr├ínen├Żch druhov vt├íkov. V bl├şzkosti rybn├şkov sa nach├ídzaj├║ r├┤zne cesti─Źky a chodn├şky, ktor├ę s├║ vhodn├ę nielen na prech├ídzky, ale ─Źasto s├║ vyu┼ż├şvan├ę aj cyklistami, be┼żcami a kor─Źuliarmi.

Kukuri─Źn├ę bludisko Vl─Źkovce

Kukuri─Źn├ę bludisko Vl─ŹkovceKukuri─Źn├ę bludisko Vl─Źkovce
Medzi Trnavou a Sere─Ćou sa v obci Vl─Źkovce nach├ídza kukuri─Źn├ę bludisko, ktor├ę sa stalo obrovsk├Żm hitom. Kukuri─Źn├ę pole je ┼ípeci├ílne upraven├ę tak, aby otestovalo va┼íe orienta─Źn├ę schopnosti a z├írove┼ł ste dok├ízali n├íjs┼ą cestu von. V orient├ícii v├ím pom├┤┼żu tabu─żky s h├ídankami a po ich vyplnen├ş na v├ís vonku ─Źak├í odmena. Okrem bludiska si deti m├┤┼żu vysk├║┼ía┼ą aj jazdu na traktore, h├ídzanie kruhmi na st─║piky alebo hod loptou do ter─Źa. N├ív┼ítevu kukuri─Źn├ęho bludiska si m├┤┼żete spr├şjemni┼ą aj opekan├şm, nezabudnite si v┼íak so sebou vzia┼ą ┼ípeka─Źky a chleba.

Let bal├│nom v Trnave

Naozaj jedine─Źn├Żm a nezabudnute─żn├Żm z├í┼żitkom je let bal├│nom. Kr├ísy Trnavy si tak m├┤┼żete vychutna┼ą z vt├í─Źej perspekt├şvy a nebudete veri┼ą, ak├ę neuverite─żn├ę poh─żady sa v├ím naskytn├║. Cel├Ż let trv├í pribli┼żne hodinku a po jeho skon─Źen├ş budete prevezen├ş sp├Ą┼ą na miesto ┼ítartu. V pr├şpade, ┼że t├║┼żite za┼żi┼ą nie─Źo ├║plne nov├ę a m├íte dostatok odvahy, dobrodru┼żn├Ż let bal├│nom v Trnave je pre v├ís to prav├ę.

Agro Farma Dolina

Pribli┼żne kilometer od Trnavy sa nach├ídza Agro Farma Dolina, ktor├í pon├║ka slu┼żby jazdeck├ęho klubu. Deti sa tu u─Źia z├íklady jazdenia na koni a starostlivos┼ą o ne. Organizovan├ę s├║ r├┤zne kurzy vhodn├ę pre za─Źiato─Źn├şkov, ale aj pokro─Źil├Żch. Jazdci maj├║ k dispoz├şci├ş tr├ívnat├ę v├Żbehy, jazdiare┼ł, kruhovku a priestrann├ę boxy. V pr├şpade, ┼że chcete vo va┼íich de┼ąoch prebudi┼ą l├ísku ku ko┼łom, Agro Farma Dolina nielen┼że spln├ş va┼íe o─Źak├ívania, ale disponuje v┼íetk├Żm potrebn├Żm pre rozvoj jazdeck├ęho ┼íportu.

Katedr├íla sv. J├ína Krstite─ża

Katedr├íla sv. J├ína Krstite─żaAutor: Radovan Bahna ÔÇô Vlastn├ę dielo, CC BY-SA 4.0
Sakr├ílna stavba Katedr├íly sv. J├ína Krstite─ża je jedn├Żm z najhonosnej┼í├şch chr├ímov Slovenska. V s├║─Źasnosti je s├║─Źas┼ąou Trnavskej arcidiec├ęzy. Aj napriek tomu, ┼że z vonku p├┤sob├ş jednoducho, interi├ęr v├ís zaru─Źene prekvap├ş. Zdoben├Ż je zlatom a farbami, ktor├Żch kombin├ícia v├ím vyraz├ş dych. Dominantou katedr├íly je celodreven├Ż olt├ír. Pred chr├ímom sa nach├ídza bronzov├í socha p├ípe┼ża J├ína Pavla II., ktor├Ż katedr├ílu nav┼ít├şvil v roku 2003. Turisti m├┤┼żu katedr├ílu nav┼ít├şvi┼ą po─Źas sez├│ny od m├íja do okt├│bra, vstup je bezplatn├Ż.

Z├ípadoslovensk├ę m├║zeum Trnava

Hist├│ria m├║zea siaha a┼ż do roku 1954, kedy bolo veden├ę ako Krajsk├ę m├║zeum s vlastivedn├Żm charakterom. O ┼íes┼ą rokov nesk├┤r bol n├ízov zmenen├Ż na Z├ípadoslovensk├ę m├║zeum Trnava. Aktu├ílne sa v m├║zeu nach├ídza viac ako 160 000 predmetov kult├║rneho dedi─Źstva, ktor├ę je mo┼żn├ę n├íjs┼ą vo viacer├Żch expoz├şci├ích. Medzi st├íle expoz├şcie patr├ş napr├şklad archeologick├í expoz├şcia, Kr├ísa za┼íl├Żch ─Źias, Orat├│rium, Pr├şroda Mal├Żch Karp├ít, Kampanologick├í expoz├şcia a ─Ćal┼íie.

Gal├ęria J├ína Koniarka

Kopplova vila je s├şdlom Gal├ęrie J├ína Koniarka, ktor├Ż bol v├Żznamn├Żm slovensk├Żm soch├írom. Pova┼żovan├Ż je za zakladate─ża modern├ęho soch├írstva na Slovensku. Zbierka gal├ęrie obsahuje 76 pr├íc J├ína Koniarka a ─Ćal┼íie diela autorov z medzivojnov├ęho a socialistick├ęho obdobia. Okrem toho s├║ tu pravidelne organizovan├ę v├Żstavy slovensk├Żch, ale aj zahrani─Źn├Żch umelcov. St├íle expoz├şcia J├ína Koniarka nesie n├ízov ÔÇťSoch├ír J├ín KoniarekÔÇŁ a ÔÇťKlenoty domovaÔÇŁ. Prehliadka gal├ęrie nadchne nielen milovn├şkov umenia, a tak ju pri pl├ínovan├ş dovolenky v Trnave ur─Źite nevynechajte.

M├║zeum holokaustu Sere─Ć

V priestoroch b├Żval├ęho pracovn├ęho a koncentra─Źn├ęho t├íbora v Seredi sa dnes nach├ídza M├║zeum holokaustu, ktor├ę je s├║─Źas┼ąou Slovensk├ęho n├írodn├ęho m├║zea. St├íla expoz├şcia m├║zea predstavuje zbierku dobov├Żch fotografi├ş, predmetov a ─Ćal┼í├şch dokumentov pripom├şnaj├║cich ┼żivotn├ę pr├şbehy obet├ş a ─żud├ş, ktor├ş holokaust pre┼żili. M├║zeum holokaustu v Seredi z├írove┼ł sl├║┼żi ako pam├Ątn├şk v┼íetk├Żm zavra┼żden├Żm ┼Żidom, ktor├ş poch├ídzali zo Slovenska. Organizovan├ę s├║ tu aj r├┤zne podujatia, semin├íre a ┼íkolenia, ktor├Żch cie─żom je sprostredkovanie inform├íci├ş o ┼żidovskej kult├║re.

Ubytovanie Trnava

Ubytovanie v centre TrnavyUbytovanie v centre Trnavy
Na to, aby ste stihli nav┼ít├şvi┼ą v┼íetky odpor├║─Źan├ę miesta budete potrebova┼ą nieko─żko dn├ş. Urobte si vo─żno, zapla┼ąte si ubytovanie v Trnave a spoznajte toto kr├ísne slovensk├ę mesto a jeho okolie na vlastn├ę o─Źi. Vybera┼ą si m├┤┼żete z apartm├ínov, penzi├│nov, hotelov, ch├ít, chal├║p ─Źi ubytovn├ş. Premyslite si, ─Źi uprednostn├şte ubytovanie v centre mesta alebo zvol├şte okolie Trnavy. Skvel├Żm rie┼íen├şm je napr├şklad ubytovanie v obci Modranka, ┼ápa─Źince, Such├í nad Parnou, Brestovany alebo v Seredi. Dovolenka v Trnave je odpor├║─Źan├í v akomko─żvek ro─Źnom obdob├ş. V lete sa m├┤┼żete schladi┼ą na k├║palisk├ích, nav┼ít├şvi┼ą r├┤zne historick├ę budovy, vysk├║┼ía┼ą let bal├│nom alebo si vychutna┼ą prech├ídzky po okol├ş. Po─Źas zimy m├┤┼żete vyu┼żi┼ą ponuku aquaparkov, vychutna┼ą si v├Żh─żad na rozsvieten├ę mesto z mestskej ve┼że alebo nav┼ít├şvi┼ą tradi─Źn├ę viano─Źn├ę trhy. Nuda v├ím tu ur─Źite nehroz├ş a dovolenka v Trnave je odpor├║─Źan├í ─żu─Ćom ka┼żd├ęho veku. Vyberajte si zo ┼íirokej ponuky ubytovac├şch zariaden├ş a rezervujte si svoje ubytovanie e┼íte dnes.

N├ízory a odpor├║─Źania

Iveta Vavre─Źanov├í
Aquapark v Poprade blizka dostupnost

Iveta Vavre─Źanov├í
Nestihli sme v obci nic

Nade┼żda P.M.
Na pe┼ío v├Żborn├í dostupnos┼ą k priehrade Bukov├í,pekn├í prech├ídzka cez les a autom do p├ír min├║t na Hrad Korl├ítka, kl├í┼ítor Katar├şnka ─ŹI Hrad Dobr├í voda. Z ved─żaj┼íej obce Plaveck├Ż Mikul├í┼í je v├Żborn├í dostupnos┼ą ─Źi u┼ż na Plaveck├Ż hrad alebo turistick├Ż okruh ponad lezeck├║ oblas┼ą Kr┼ílenica, cez Mon repos a Jeleniu horu nasp├Ą┼ą.

Adam ─Äurica
Prechadzka ku pramenu v lese.

Pavel Marko
Len aby im pocasie vyslo ako nam a potom je tam fajn vsetko

Dagmar Slobodova
Seneck├║ zmrzlinu

Pech├í┼łov├í Minkov├í Na─Ća
Krasnu okruznu turu z Plaveckeho Mikulasa,ponad skaly Krslenice,cez javorinku,pslffyovsku horaren Mon Repos,Jeleniu hotu naspat do Plaveckeho Mikulasa,precjadzka na Bukovu,Hrad Korlatko.

Zuzana Kortišová
Hrad Beckov, Tren─Źiansky hrad

Zuzana Kortišová
Pre deti Ekofarma-kontaktn├í ZOO, preliezky, lanov├Ż park

Hajnalka Kisová
S detmi je v├Żhoda ┼że je na skok bratislavsk├ę zoo, tak isto malkia park v orechovom potoni, z├íbavn├ę centrum v Bratislave pre deti, keby bolo teplej┼íie tak aj jazero priamo pri hoteli alebo aquapark

Hajnalka Kisová
Senecky aquapark alebo r├┤zne podujatia, ako aj v├Żstava psov k├║sok od hotela

Krist├şna Bublincov├í
Je to ho naozaj vela, my sme stihli navstivit napr zrucaninu hradu Korlatko. Samotny Plavecky Peter je nadherny a stoji za navstevu.

Kristina Buchtova
Klasika:z├ímok,jasky┼ła,vcelarstvo

Zuzana Roskóová
jasky┼ła Driny

Zuzana Roskóová
Smolenick├Ż z├ímok, Hlbo─Źa

Marcela Tr├ívn├ş─Źkov├í
historick├ę centrum

sona lucigova
N├ídhern├í mala vesni─Źka.

Lucia
prostredie je velmi pekn├ę