Zadajte krit├ęri├í
Nem├íte ─Źas h─żada┼ą? Po┼ílite dopyt viacer├Żm ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, ┼że zad├íte svoje krit├ęri├í a potvrd├şte. My ho rozpo┼íleme v┼íetk├Żm vyhovuj├║cim ubytovaniam, ktor├ę v├ím po┼íl├║ svoju ponuku ak s├║ vo─żn├ę. U┼íetr├şte ─Źas a m├┤┼żete si vybera┼ą! Krit├ęri├í si nastavte vo vyh─żad├ívan├ş, vypl┼łte svoje kontakty a stla─Źte Odosla┼ą dopyt.

Po─Źet vyhovuj├║cich objektov:

Sna┼żte sa zada┼ą ─Źo najpresnej┼íie krit├ęri├í, aby v├ís nekontaktovalo ve─żmi ve─ża ubytovate─żov. Pozrie┼ą vyhovuj├║ce ubytovacie zariadenia


Zru┼íi┼ą dopyt

Vyberte si z ponuky a┼ż 11 ubytovan├ş Bardejov

Exteri├ęrExteri├ęrApartm├ín LeylaApartm├ín LeylaApartm├ín LeylaApartm├ín LeylaApartm├ín LeylaApartm├ín LeylaApartm├ín LeylaApartm├ín Leyla
Ubytovanie v centre Bardejova
Bardejov • 1 izba, 1 ┼ít├║dio a  4 apartm├íny, 26 os├┤b, 7 sp├íln├ş. V centre obce. Sauna, s mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes povolen├Ż.
4.9 8 recenzi├ş
od 50 ÔéČ / apartm├ín / noc
Penzión JajaPenzión JajaPenzión JajaPenzión JajaPenzión JajaPenzión JajaApartmánApartmánPenzión JajaPenzión Jaja
Pri k├║palisku a skanzene, deti do 3 rokov zadarmo!
Bardejov - Bardejovsk├ę K├║pele • 5 izieb a  1 apartm├ín, 15 os├┤b, 6 sp├íln├ş. V obci, pri k├║palisku. Bez internetu. Pes nepovolen├Ż.
5.0 6 recenzi├ş
od 30 ÔéČ / izba pre dvoch / noc
Exteri├ęrExteri├ęrIzbaIzbaDvojl├┤┼żkov├í izbaDvojl├┤┼żkov├í izba┼átvorl├┤┼żkov├í izbaTrojl├┤┼żkov├í izbaIzbaIzba
Pri centre mesta, mo┼żnos┼ą stravovania!
Bardejov • 12 izieb, 29 os├┤b, 12 sp├íln├ş. V centre obce. S mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes povolen├Ż.
3.9 8 recenzi├ş
od 9 ÔéČ / osoba / noc
Exteri├ęrKaviare┼łKaviare┼łRa┼łajkyInteri├ęrApartm├ín s terasouApartm├ín dvojizbov├ŻApartm├ín dvojizbov├ŻIzba s terasouIzba ┼átandard
Oáza zdravia a oddychu
Bardejov - Bardejovsk├ę K├║pele • 13 izieb a  5 apartm├ínov, 45 os├┤b, 18 sp├íln├ş. V rekrea─Źnej oblasti. S mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes nepovolen├Ż.
4.9 8 recenzi├ş
od 50 ÔéČ / izba pre dvoch / noc
Exteri├ęrOkolie3-l├┤┼żkov├í izba3-l├┤┼żkov├í izba4-l├┤┼żkov├í izba4-l├┤┼żkov├í izba3-l├┤┼żkov├í izba4-l├┤┼żkov├í izbaInteri├ęrInteri├ęr
Zrekon┼ítruovan├Ż penzi├│n v centre hist├│rie a kult├║ry mesta Bardejov!
Bardejov • 20 izieb, 70 os├┤b, 20 sp├íln├ş. V obci, pri lese. S mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes povolen├Ż.
4.1 12 recenzi├ş
od 10 ÔéČ / osoba / noc
Hotel BellevueHotel BellevueHotel BellevueHotel BellevueHotel BellevueHotel BellevueHotel BellevueHotel BellevueHotel BellevueHotel Bellevue
Tenisov├ę kurty priamo pri objekte
Bardejov - Miha─żov • 58 os├┤b, 25 sp├íln├ş. Na okraji obce. Sauna, s mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes povolen├Ż.
4.9 2 recenzie
od 44 ÔéČ / osoba / noc
Priv├ít StanoDvojl├┤┼żkov├í izbaDvojl├┤┼żkov├í izbaTrojl├┤┼żkov├í izbaTrojl├┤┼żkov├í izbaTrojl├┤┼żkov├í izba┼átvorl├┤┼żkov├í izba┼átvorl├┤┼żkov├í izba┼átvorl├┤┼żkov├í izba┼átvorl├┤┼żkov├í izba
Ubytovanie vhodn├ę pre rodiny za skvel├║ cenu!
Bardejov - Dlh├í L├║ka • 3 izby, 10 os├┤b, 3 sp├ílne. Na okraji obce. Pes povolen├Ż.
5.0 1 recenzia
od 15 ÔéČ / osoba / noc
Exteri├ęrExteri├ęrSp├íl┼łaKuchy┼łaSpolo─Źensk├í miestnos┼ąK├║pe─ż┼ła
Chata Mn├şchovsk├Ż potok ubytovanie
Bardejov • 11 os├┤b, 4 sp├ílne. Na okraji obce, pri lese, pri potoku, v chatovej osade. Sauna. Pes povolen├Ż.
5.0 1 recenzia
od 25 ÔéČ / osoba / noc
Exteri├ęrExteri├ęrIzbaIzbaIzbaIzbaIzbaIzbaIzbaK├║pe─ż┼ła
Lacn├ę ubytovanie
Bardejov • 30 izieb, 150 os├┤b, 60 sp├íln├ş. V obci. Pes nepovolen├Ż.
4.9 5 recenzi├ş
od 12 ÔéČ / osoba / noc
Penzi├│n ZunamaTrojl├┤┼żkov├í izba ─Ź. 3Dvojl├┤┼żkov├í izba ─Ź. 4Trojl├┤┼żkov├í izba ─Ź. 3Trojl├┤┼żkov├í izba ─Ź. 3Trojl├┤┼żkov├í izba ─Ź. 3Trojl├┤┼żkov├í izba ─Ź. 3Dvojl├┤┼żkov├í izba ─Ź. 1Trojl├┤┼żkov├í izba ─Ź. 6Trojl├┤┼żkov├í izba ─Ź. 6
Pr├şjemn├ę ubytovanie v srdci Bardejovsk├Żch K├║pe─żov
Bardejov - Bardejovsk├ę K├║pele • 6 izieb, 16 os├┤b, 6 sp├íln├ş. V rekrea─Źnej oblasti, pri k├║palisku, pri lese. Baz├ęn, v├şrivka, sauna. Pes nepovolen├Ż.
5.0 2 recenzie
od 60 ÔéČ / izba pre dvoch / noc
Sp├íl┼łaJed├ílensk├ę posedenieKuchy┼łaInteri├ęrSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaKuchy┼łaKuchy┼łaKuchy┼ła
Modern├ę apartm├íny ne─Ćaleko Bardejova
K─żu┼íov • 12 apartm├ínov, 32 os├┤b, 12 sp├íln├ş. Na okraji obce. Pes povolen├Ż.
5.0 2 recenzie
od 25 ÔéČ / apartm├ín / noc
Nem├íte ─Źas h─żada┼ą ubytovanie? Po┼ílite dopyt!

Bardejov

Gotick├í kr├ísa v centre horn├ęho ┼áari┼ía

Ke─Ć sa povie v├Żchod Slovenska, okrem Ko┼í├şc mnoh├Żm napadne aj mesto v Pre┼íovskom kraji, le┼żiace ne─Ćaleko od po─żsk├Żch hran├şc - Bardejov a ak sa sem vyberiete, budete na┼ł spom├şna┼ą aj vy. Nach├ídza sa toti┼ż v malebnej Ondavskej vrchovine, je centrom horn├ęho ┼áari┼ía a pr├ívom je Bardejov naz├Żvan├Ż aj najgotickej┼í├şm mestom u n├ís, preto┼że skr├Żva hlavne pamiatkov├ę bohatstvo.

Impozantn├ę stredovek├ę stavby

Mestsk├í pamiatkov├í rezerv├ícia v jadre mesta a svetov├ę kult├║rne dedi─Źstvo Unesco - to je to, ─Źo v├ís na Bardejove dostane. Mesto ukr├Żva ve─ża kr├ís v podobe budov a stavieb, za ktor├ę sa ich architekti nemusia hanbi┼ą. Patria medzi ne mestsk├ę hradby zo 14. storo─Źia, regotizovan├Ż Kostol sv. Eg├şdia, Kostol sv. J├ína a kl├í┼ítor franti┼ík├ínov, Kostol na Kalv├írii, radnica, ─Źi po─Źetn├ę me┼ítianske domy. Toto a ove─ża viac m├┤┼żete vidie┼ą pri potulk├ích jadrom mesta.

Relaxujte v k├║pe─żoch

Ak ste pri┼íli na dovolenku za oddychom, zav├ştajte do mestskej ─Źasti Bardejovsk├ę K├║pele. U┼ż n├ízov s├ím napoved├í, ┼że tu s├şdlia k├║pele, ktor├ę obohacuj├║ studen├ę kyselky. Spomedzi desiatky prame┼łov mo┼żno spomen├║┼ą prame┼ł Herkules alebo Al┼żbetin prame┼ł. Lie─Źia sa tu choroby tr├íviacej s├║stavy, d├Żchac├şch ciest a ciev. Navy┼íe historick├ę lie─Źebn├ę domy v sebe ukr├Żvaj├║

Bardejov
muze├ílnu expoz├şciu ─żudov├ęho stavite─żstva v podobe skanzenu, k├║pe─żn├ş hostia sa m├┤┼żu prejs┼ą tie┼ż k├║pe─żn├Żm parkom, lie─Źi┼ą sa pobytom v so─żnej jaskyni a osvie┼żi┼ą sa na letnom k├║palisku.

Brána múzea otvorená dokorán

Okrem k├║pe─żnej hist├│rie, pr├şpadne stavite─żskej, sa m├┤┼żete v Bardejove ve─ża dozvedie┼ą aj o oblasti horn├ęho ┼áari┼ía, v ktorej sa nach├ídzame. Na to sl├║┼żi ┼áari┼ísk├ę m├║zeum s├şdliace priamo v meste vo viacer├Żch budov├ích. Dozviete sa v ┼łom ve─ża o tomto v├Żchodoslovenskom meste, rovnako o pr├şrode tohto regi├│nu, o dejin├ích k├║pe─żov a celkovo sa m├║zeum venuje poznaniu oblasti horn├ęho ┼áari┼ía.

Zatancova┼ą si, zaspieva┼ą si i zab├íva┼ą sa naplno

Mesto s rozsiahlou hist├│riou a bohatstvom ukryt├Żm v pamiatkach je zameran├ę aj kult├║rne. Ak sa sem vyberiete v ten spr├ívny ─Źas roka, m├┤┼żete si vychutna┼ą mno┼żstvo zauj├şmav├Żch akci├ş. Medzi ne patr├ş tradi─Źn├Ż Bardejovsk├Ż jarmok, Organov├ę dni Jozefa Gre┼í├íka, na n├ímest├ş sa zase m├┤┼żete z├║─Źastni┼ą na j├║lovom podujat├ş Hry rytiera Rolanda, pr├şpadne, ak v├ís fascinuje v├í┼żna hudba, zap├ş┼íte si do di├íra akciu Bardejovsk├í hudobn├í jar.

Ke─Ć budete chcie┼ą pona┼ąahova┼ą nohy

Ani milovn├şci turistiky nemusia banova┼ą, ak sa vyber├║ do okolia Bardejova. Turistick├ę top├ínky a svoje nohy m├┤┼żete ponam├íha┼ą v├Żletmi na ─îergov ─Źi Ondavsk├║ vrchovinu. Nen├íro─Źn├Ż a vhodn├Ż pre cel├ę rodiny je lesn├şcky n├íu─Źn├Ż chodn├şk ─îierna ml├íka, pr├şpadne si z├íjdite do Lesoparku alebo na Zborovsk├Ż hradn├Ż vrch, ktor├Ż je pr├şrodnou rezerv├íciou. Atrakt├şvna je tie┼ż Bacherovsk├í tisina na vrchu Javorina so vz├ícnymi tismi, pr├şpadne chr├ínen├ę ├║zemie Pod Beskydom so slatinn├Żmi l├║kami.

Otvoren├ę ┼íportu

V pr├şpade, ┼że by v├ím turistika nesta─Źila, ┼íportov├ę aktivity m├┤┼żete rozv├şja┼ą aj ─Ćalej. Ide├ílna je cyklistika, tenis, v hust├Żch lesom je to hub├ír─Źenie, ktor├ę v├ím nielen pre─Źist├ş hlavu a o─Źi, ale z├írove┼ł si m├┤┼żete domov odnies┼ą bohat├║ hubov├║ n├ídielku. V zime s├║ zase k dispoz├şcii ly┼żiarske stredisk├í Regetovka, Stavebn├şcka Huta a Ni┼żn├í Polianka, preto rozhodne nad dovolenkou v tejto oblasti nev├íhajte a vedzte, ┼że nech si za┼żel├íte ─Źoko─żvek, Bardejov v├ím to prinesie na zlatom podnose.

N├ízory a odpor├║─Źania

Bibiana Caletková
pr├şjemn├Ż oddych

Bibiana Caletková
zavies┼ą nejak├ę mal├ę autobusy aspo┼ł raz za dve hodiny ku k├║paliku

Katar├şna Strie┼íov├í
Kr├ísny regi├│n, ve─ża pamiatok, Bardejov, ├Üdolie smrti, Her─żansk├Ż gejz├şr op├ílov├ę bane,...

Katar├şna Strie┼íov├í
My sme chodili po pamiatkach SV Slovenska. V obci sme len nocovali.

Simona Bartová
Bardejovsk├ę k├║pele, Bazilika Bardejov

slavo silagyi
Bardejovsk├ę K├║pele ,Zborovsk├Ż hrad

Alena Vacul├şkov├í
dreven├ę kostol├şky

Alena Vacul├şkov├í
star├ę mesto aj n├ímestie m├í genia loci

Al┼żbeta Kiselov├í
Bardejov je kr├ísny, kostol, n├ímestie, k├║pele, skanzen. Boli sme aj na Dukle, vo Svidn├şku, v Hervartove, Pre┼íove a aj v Ko┼íiciach. T├Ż┼żde┼ł n├ím ani nesta─Źil, to─żko tam toho maj├║. Kraaaasa

Miroslav Doboš
Bardejov.K├║pele

oliver sladek
hrad Zborov, dreveny katolicky kostolik v Hervartove, Bardejovske Kupele....

oliver sladek
historicke centrum mesta s jeho hradbami, bastami a stredovekymi kulturnymi pamiatkami.....

Lenka Polláková
celkom fajn, ale len na 2-3 dni.

Lenka Polláková
celkom pekná

┼Żaneta
Bardejovsk├ę K├║pele s├║ n├ídhern├ę! Ur─Źite sa oplat├ş ├şs┼ą do wellness v hoteli Oz├│n, nav┼ít├şvi┼ą Skanzem, letn├ę pr├şrodn├ę k├║palisko, ktor├ę sme pre d├í┼ż─Ć nestihli. Posedie┼ą si v parku, prejs┼ą sa Kolon├ídou a pochutn├íva┼ą si na opl├ítkach, dreven├ę sochy v par─Ź├şkoch, ukryt├ę lavi─Źky na ktor├Żch sa d├í relaxova┼ą. A skvel├Ż hostinec Srdie─Źko, kde sme sa za p├ír eur v├Żborne najedli. Ur─Źite sa vr├ítime.

┼Żaneta
Bardejovsk├ę K├║pele s├║ n├ídhern├ę! Ur─Źite sa oplat├ş ├şs┼ą do wellness v hoteli Oz├│n, nav┼ít├şvi┼ą Skanzem, letn├ę pr├şrodn├ę k├║palisko, ktor├ę sme pre d├í┼ż─Ć nestihli. Posedie┼ą si v parku, prejs┼ą sa Kolon├ídou a pochutn├íva┼ą si na opl├ítkach, dreven├ę sochy v par─Ź├şkoch, ukryt├ę lavi─Źky na ktor├Żch sa d├í relaxova┼ą. A skvel├Ż hostinec Srdie─Źko, kde sme sa za p├ír eur v├Żborne najedli. Ur─Źite sa vr├ítime.

Martin Oravsky
K├║pele, mesto Bardejov - historick├ę centrum