Zadajte krit├ęri├í
Nem├íte ─Źas h─żada┼ą? Po┼ílite dopyt viacer├Żm ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, ┼że zad├íte svoje krit├ęri├í a potvrd├şte. My ho rozpo┼íleme v┼íetk├Żm vyhovuj├║cim ubytovaniam, ktor├ę v├ím po┼íl├║ svoju ponuku ak s├║ vo─żn├ę. U┼íetr├şte ─Źas a m├┤┼żete si vybera┼ą! Krit├ęri├í si nastavte vo vyh─żad├ívan├ş, vypl┼łte svoje kontakty a stla─Źte Odosla┼ą dopyt.

Po─Źet vyhovuj├║cich objektov:

Sna┼żte sa zada┼ą ─Źo najpresnej┼íie krit├ęri├í, aby v├ís nekontaktovalo ve─żmi ve─ża ubytovate─żov. Pozrie┼ą vyhovuj├║ce ubytovacie zariadenia


Zru┼íi┼ą dopyt

Vyberte si z ponuky a┼ż 6 ubytovan├ş Zvolen

Exteri├ęrTerasaOhniskoOb├Żvacia miestnos┼ąKuchynsk├Ż k├║t4-l├┤┼żkov├í izba4-l├┤┼żkov├í izbaOb├Żvacia miestnos┼ąKuchynsk├Ż k├║tExteri├ęr
...miesto, kde jeden de┼ł nesta─Ź├ş...
Zvolen - M├┤┼ąov├í • 7 os├┤b, 2 sp├ílne. V rekrea─Źnej oblasti, pri jazere. Baz├ęn, sauna. Pes nepovolen├Ż.
4.4 2 recenzie
od 100 ÔéČ / chata / noc
Exteri├ęrExteri├ęrVonkaj┼íie posedenieOb├Żvac├ş priestorOb├Żvac├ş priestorKuchy┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼ła
Relax v chatovej rekrea─Źnej oblasti ne─Ćaleko Holidayparku Kov├í─Źov├í!
Kov├í─Źov├í (okres Zvolen) • 15 os├┤b, 4 sp├ílne. V rekrea─Źnej oblasti, pri lese, v chatovej osade. Bez internetu. Pes povolen├Ż.
3.9 2 recenzie
od 200 ÔéČ / chata / noc
Exteri├ęrHojda─ŹkyAlt├ínokOhniskoSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼ła
Chata pri lese, v chatovej osade
Kov├í─Źov├í (okres Zvolen) • 13 os├┤b, 4 sp├ílne. Na okraji obce, pri k├║palisku, pri lese, v chatovej osade. Bez internetu. Pes povolen├Ż.
4.4 8 recenzi├ş
od 40 ÔéČ / chata / noc
Exteri├ęrK├║paliskoExteri├ęrDetsk├ę ihriskoOhniskoSp├íl┼łaPohovkaOb├Żvacia miestnos┼ąOb├Żvacia miestnos┼ąKuchy┼ła
Chata pre rodiny
Kov├í─Źov├í (okres Zvolen) • 5 os├┤b, 1 sp├íl┼ła. V rekrea─Źnej oblasti, pri k├║palisku, v lese, v chatovej osade. Pes nepovolen├Ż.
4.9 1 recenzia
od 80 ÔéČ / chata / noc
Chata Kov├í─Źov├íChata Kov├í─Źov├íChata Kov├í─Źov├íChata Kov├í─Źov├íChata Kov├í─Źov├íChata Kov├í─Źov├íChata Kov├í─Źov├íChata Kov├í─Źov├íChata Kov├í─Źov├íChata Kov├í─Źov├í
Krásna chata za super cenu!
Turov├í • 9 os├┤b, 2 sp├ílne. V obci, pri lese. Bez internetu. Pes povolen├Ż.
4.6 10 recenzi├ş
od 100 ÔéČ / chata / noc
Horsk├í chata v srdci Kremnick├Żch h├┤rExteri├ęrHorsk├í chata v srdci Kremnick├Żch h├┤rOb├Żvacia miestnos┼ąOb├Żvacia miestnos┼ąOb├Żvacia miestnos┼ąOb├Żvacia miestnos┼ąOb├Żvacia miestnos┼ąKuchy┼łaHorsk├í chata v srdci Kremnick├Żch h├┤r
├Ütuln├í chata priamo v srdci Kremnick├Żch h├┤r
Sielnica • 9 os├┤b, 2 sp├ílne. V rekrea─Źnej oblasti, pri lese, v chatovej osade. Bez internetu. Pes povolen├Ż.
4.9 9 recenzi├ş
od 120 ÔéČ / chata / noc
Nem├íte ─Źas h─żada┼ą ubytovanie? Po┼ílite dopyt!

Chaty Zvolen

Kr├ísy stredn├ęho Slovenska sa daj├║ objavova┼ą vo viacer├Żch regi├│noch a jedn├Żm z nich je aj Pohronie. V mieste, kde sa do rieky Hron vlieva Slatina sa nach├ídza mesto Zvolen, ktor├ęho hist├│ria siaha a┼ż do praveku. Samotn├ę mesto spolu so svoj├şm s├║─Źasn├Żm os├şdlen├şm vzniklo v stredoveku. Mesto Zvolen aj jeho okolie poskytuje dostatok pr├şle┼żitost├ş pre milovn├şkov hist├│rie, turistiky, rekre├ície aj cykloturistiky.

─îo nav┼ít├şvi┼ą vo Zvolene

Chaty Simonka a L├şviaChaty Simonka a L├şvia
Samotn├ę mesto Zvolen je historick├Żm s├şdlom, ktor├ęmu v minulosti dominoval hrad. Ten nesie viacero n├ízvov. V minulosti sa ozna─Źoval ako Star├Ż Zvolen, zn├ímy je najm├Ą pod menom Pust├Ż hrad. Okolo pomenovania hradu aj mesta sa ved├║ zauj├şmav├ę diskusie. Pod─ża jednej z te├│ri├ş sa pr├íve tu korunovali prv├ş uhorsk├ş kr├íli. Mesto pon├║ka okrem hradn├ęho komplexu viacero ─Ćal┼í├şch atrakci├ş. S├║ nimi najm├Ą gotick├Ż kostol Sv. Al┼żbety. Dnes m├í mesto ─Ćal┼íiu dominantu, ktor├í sa t├Ż─Źi nad modern├Żm mestom ÔÇô Zvolensk├Ż z├ímok. Ten bol vybudovan├Ż uhorsk├Żm kr├í─żom ─Żudov├ştom I. Ve─żk├Żm v talianskom ┼ít├Żle. S├ím kr├í─ż bol toti┼ż po svojom otcovi Talian a obaja poch├ídzali z neapolsk├ęho rodu Anjou. Hne─Ć pod z├ímkom sa nach├ídza n├ímestie SNP. Zo Zvolena sa d├í vyrazi┼ą na v├Żlet do susednej Banskej Bystrice. Aj tu mesto spolu s okol├şm d├Żcha hist├│riou a s├║─Źasne pon├║ka mnoho ┼íportov├Żch, spolo─Źensk├Żch aj kult├║rnych akci├ş.

Ubytovanie v chate pri Zvolene

Ve─żkou v├Żhodou ch├ít vo Zvolene a okol├ş je, ┼że sa nach├ídzaj├║ v tich├Żch a pokojn├Żch lokalit├ích. Chaty Zvolen n├ív┼ítevn├şkom poskytuj├║ dostatok relaxu samy o sebe. Na v├Żber je pomerne ve─żk├Ż po─Źet ch├ít, ktor├ę je mo┼żn├ę nav┼ítevova┼ą celoro─Źne. V chat├ích Zvolen sa m├┤┼żu ubytova┼ą jednotlivci aj v├Ą─Ź┼íie skupiny, ─Źi rodiny. V├Żber je dostato─Źne pestr├Ż aj vo vybavenosti jednotliv├Żch ch├ít. Niektor├ę pon├║kaj├║ z├íkladn├ę vybavenie a menej izieb, in├ę s├║ zas plne vybaven├ę, obsahuj├║ v┼íetky potrebn├ę spotrebi─Źe, krby a alt├ínky. Na v├Żber s├║ aj chaty Zvolen s baz├ęnom a tenisov├Żm kurtom. V ka┼żdej chate Zvolen n├íjdete WC, sprchov├Ż k├║t a men┼íiu ─Źi v├Ą─Ź┼íiu spolo─Źensk├║ miestnos┼ą. Wifi a parkovanie pri chate sa tie┼ż nach├ídza vo v├Ą─Ź┼íine ch├ít.

Okrem ch├ít V├ím pr├şjemn├Ż pobyt pon├║knu aj penzi├│ny Zvolen, hotely Zvolen, apartm├íny Zvolen, ubytovne Zvolen a tie┼ż ubytovanie v s├║krom├ş Zvolen.