Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 4 ubytovaní Banská Bystrica

ExteriérIzba EconomyIzba EconomyMotel MadonaIzba EconomyIzba EconomyApartmánApartmánApartmánApartmán
Kvalitné ubytovanie za bezkonkurenčnú cenu!
Banská Bystrica • 17 izieb a  3 apartmány, 46 osôb, 20 spální. V obci. S možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.2 7 recenzií
od 34 € / izba pre dvoch / noc
ExteriérExteriérReštauráciaInteriérIzba s 2 oddelenými posteľamiIzba s 2 oddelenými posteľamiIzba s 2 oddelenými posteľamiIzba s 2 oddelenými posteľamiJednolôžková izbaJednolôžková izba
Ubytovanie vhodné aj pre skupiny
Banská Bystrica • 46 izieb a  1 apartmán, 112 osôb, 48 spální. Na okraji obce. S možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.3 1 recenzia
od 35 € / osoba / noc
Fuggerov DvorExteriérExteriérExteriérFuggerov DvorDvojlôžková izbaizba štandardFuggerov DvorFuggerov Dvorapartman lux
Relax v krásnom horskom prostredí pre rodiny s deťmi, firemné akcie...
Selce (okres Banská Bystrica) • 13 izieb a  3 apartmány, 48 osôb, 19 spální. V rekreačnej oblasti, pri vleku, pri lese, na horách. Bazén, vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.7 14 recenzií
od 94 € / izba pre dvoch / noc
ExteriérBanícka cimraDetské ihriskoWellnessWellnessSvadba2-lôžková izba2-lôžková izba2-lôžková izba2-lôžková izba
Výhodné prázdninové pobyty pre rodiny s deťmi!
Selce (okres Banská Bystrica) • 44 izieb a  3 apartmány, 94 osôb, 47 spální. V rekreačnej oblasti, pri vleku, pri lese, na horách. Bazén, vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.5 2 recenzie
od 80 € / izba pre dvoch / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

Hotely Banská Bystrica

Nádherné mesto Banská Bystrica v srdci Slovenska ponúka svojim návštevníkom veľa rôznych zaujímavých miest a atrakcií, ktoré môžete navštíviť. Ubytovať sa môžete v niektorom z hotelov a po náročnom dni si tak dopriať zaslúžený oddych a luxus. Spoznajte jedno z najkrajších slovenských miest a užite si peknú dovolenku na Slovensku.

Výhody ubytovania v hoteli

Pri dovolenke je veľmi dôležitý výber ubytovacieho zariadenia. Banská Bystrica ponúka veľký výber hotelov, penziónov, apartmánov, dreveníc, chát alebo ubytovaní v súkromí, ktoré určite splnia vaše očakávania.

Residence HotelResidence Hotel
Medzi najobľúbenejšie druhy ubytovania patria určite hotely, ktoré sa väčšinou nachádzajú priamo v centre Banskej Bystrice. Nemusíte tak chodiť ďaleko, aby ste si pozreli pekné námestie, navštívili múzeum alebo si na na terase jednej z kaviarní vychutnali dobrú kávu. Výhodou je aj možnosť raňajok, vďaka ktorým bude o vás konečne postarané a vy si ráno budete môcť dlhšie oddýchnuť. Väčšinou bývajú raňajky vo forme bufetových stolov, a tak si každý vyberie podľa svojich preferencií. Niektoré hotely ponúkajú aj možnosť polpenzie alebo plnej penzie, takže sa okrem raňajok môžete v hoteli stravovať aj na obed alebo večeru. Vybrané hotely tiež disponujú wellnessom, vírivkou alebo saunou, takže sa v prípade zlého počasia nebudete nudiť. Hotely vás tiež nesklamú svojim vybavením, službami a ústretovým personálom, ktorí sa bude snažiť splniť všetky vaše očakávania.

Čo navštíviť v Banskej Bystrici?

V Banskej Bystrici sa nebude nudiť nikto. Je skvelým miestom pre zamilované páry, dôchodcov, ale aj rodiny s deťmi. Nachádza sa tu hneď niekoľko zaujímavých múzeí, napríklad múzeum SNP, Literárne a hudobné múzeum alebo Stredoslovenské múzeum. Jedinečnou je aj návšteva hvezdárne na Vartovke alebo Mestského hradu. Milovníci prírody majú možnosť dozvedieť sa nové informácie po ceste náučným chodníkom Jakub a tiež vybrať si z mnohých turistických trás a lepšie tak spoznať Nízke Tatry.

Aj okolie Banskej Bystrice ponúka veľa zaujímavých miest a krás. V zime môžete navštíviť lyžiarske strediská a v lete chodiť po horách. Lákavým je aj kultúrny program mesta, ktorý sa každý rok mení. Objavte čaro stredného Slovenska, ubytujte sa v hoteli a vychutnajte si jedinečnú dovolenku.