Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 2 ubytovaní Banská Bystrica

ExteriérExteriérReštaurácia2-lôžková izba3-lôžková izba4-lôžková izbaKúpeľňaKúpeľňaReštauráciaReštaurácia
Moderné ubytovanie v tradičnom drevenicovom štýle smerom na Donovaly
Banská Bystrica • 6 izieb, 17 osôb, 6 spální. Mimo obce, pri lese. S možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.8 17 recenzií
od 50 € / izba pre dvoch / noc
Penzión HorecPenzión HorecPenzión HorecPenzión HorecPenzión HorecPenzión HorecPenzión HorecPenzión HorecPenzión HorecPenzión Horec
Pri lyžiarskom stredisku Ski Králiky, pre rodiny aj firemné akcie!
Banská Bystrica • 10 izieb a  2 apartmány, 54 osôb, 15 spální. Mimo obce, pri vleku, pri lese, na horách. Kúpacia kaďa, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.8 3 recenzie
od 50 € / izba pre dvoch / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

Penzióny Banská Bystrica

Zažite jedinečnú dovolenku v Banskej Bystrici a ubytujte sa v penzióne. Navštívte nádherné miesta, objavte krásnu prírodu a užite si čas strávený s rodinou. Banskú Bystricu môžete navštíviť počas celého roka. Počas zimy si vychutnáte lyžiarske zjazdovky a v lete preskúmajte múzeá, galérie, vyrazte na túru alebo si vychutnajte bohatý kultúrny program mesta.

Čo robiť v Banskej Bystrici?

Penzión BocaPenzión Boca
Výhodou tohto mesta je jeho celoročné využitie. Nielen mesto Banská Bystrica, ale aj jeho okolie ponúka veľa zaujímavých miest a atrakcií, ktoré môžete počas vašej dovolenky navštíviť. Priamo v meste sa nachádza niekoľko múzeí, galérií, kostolov, ale aj hvezdáreň, kúpalisko, plaváreň alebo farma, na ktorej si spolu s deťmi môžete zajazdiť na koňoch. Neďaleko Banskej Bystrice sa nachádza dedinka Tajov, kde môžete nájsť napríklad Pamätný dom J. G. Tajovského, Ski centrum Tajov alebo si vychutnať prechádzku k Tajovskej kope. V dedinke Malachov môžete navštíviť Malachovské skaly a v Nemcoch zase Netopieriu jaskyňu. Odvážlivci môžu navštíviť aj Via ferratu Komín v Kremnici a prekonať tak strach z výšok a zažiť niečo nové. Možností je naozaj veľa a nech už vás zaujíma šport, kultúra alebo chcete len oddychovať, Banská Bystrica vyhovie všetkým vašim požiadavkám.

Ubytovanie v penzióne v Banskej Bystrici

Vyberte si pre svoju dovolenku ubytovanie v penzióne a doprajte si zaslúžené voľno. Výhodou penziónov je zariadenosť izieb, možnosti opekania alebo grilovania v areáli, parkovanie, bezplatné wifi pripojenie na internet alebo možnosť raňajok, polpenzie, či plnej penzie. V prípade, že plánujete dovolenku s deťmi, bude vám určite vyhovovať ak bude súčasťou ubytovania aj detské ihrisko, bazén alebo trampolína.

Aby vaše ubytovanie spĺňalo vami zvolené kritéria stačí, ak si vo vyhľadávači na našom webe v detailoch zvolíte, čo všetko od svojho ubytovania v Banskej Bystrici očakávate. V prípade, že by vám ponuka penziónov nevyhovovala, na výber sú aj hotely, apartmány, chaty, drevenice alebo ubytovanie v súkromí. Nemusíte sa preto báť, že by ste si u nás nevybrali. V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať a my vám radi odpovieme alebo poradíme s výberom.