Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 9 ubytovaní Nové Zámky

Voľný Silvester: od 52 € / 1 noc
Dvojlôžková izba s manželskou posteľouApartmánový bytIzba Deluxe s vaňou - bezbariérový prístupIzba DeluxeJednolôžková izbaIzba DeluxeIzba DeluxeJednolôžková izbaJednolôžková izbaJednolôžková izba
Deti do 5 rokov (maximálne 2 deti) - zadarmo!
Nové Zámky - Dolná kapsa • 10 izieb a  2 apartmány, 28 osôb, 14 spální. Na okraji obce. S možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.4 4 recenzie
od 54 € / izba pre dvoch / noc
Voľný Silvester: od 270 € / 3 noci
ExteriérKúpaliskoKúpaliskoObývacia miestnosťKuchynský kútSpálňaSpálňaSpálňaSpálňaSpálňa
Moderné apartmány blízko termálneho kúpaliska
Nesvady • 4 apartmány, 16 osôb, 6 spální. Na okraji obce, pri kúpalisku, pri jazere. Pes nepovolený.
5.0 3 recenzie
od 80 € / apartmán / noc
Silvester obsadený
Apartmány CatalinaApartmány CatalinaApartmán 3Apartmán 1Apartmán 1Apartmán 1Apartmán 1Apartmán 1Apartmány CatalinaApartmán 1
Moderné apartmány blízko termálneho kúpaliska
Nesvady • 3 apartmány, 16 osôb, 5 spální. Na okraji obce, pri kúpalisku, pri jazere. Pes nepovolený.
4.9 9 recenzií
od 22 € / osoba / noc
Voľný Silvester: od 118 € / 2 noci
ExteriérTerasaVeľkorysý apartmánŠtúdio č. 3Štúdio č. 3Štúdio č. 3Štúdio č. 3Štúdio č. 3Štúdio č. 3Štúdio č. 3
Novootvorený Penzión FLORENS blízko termálneho kúpaliska, Nesvady
Nesvady • 4 štúdiá a  2 apartmány, 18 osôb, 6 spální. V rekreačnej oblasti, pri kúpalisku, pri jazere. Pes nepovolený.
Bez recenzií
od 39 € / apartmán / noc
Silvester obsadený
Apartmán obývačkaTerasa-grillApartmán LosonciŠtúdioApartmán SpálňaApartmánŠtúdio Štúdio 3Štúdio kúpeľňaApartmán kúpeľňa
V blízkosti termálneho kúpaliska Thermál Nesvady
Nesvady • 2 štúdiá a  1 apartmán, 11 osôb, 4 spálne. V rekreačnej oblasti, pri kúpalisku, pri vode. Pes povolený.
4.9 11 recenzií
od 50 € / apartmán / noc
Voľný Silvester: od 112 € / 2 noci
ExteriérExteriérApartmán AAparmán AApartmán AInteriérApartmán AApatmán AApartmán AApartmán A
Túžite stráviť dovolenku v pokojnom prostredí v Nesvadoch?
Nesvady • 2 apartmány, 11 osôb, 2 spálne. V centre obce, pri kúpalisku. Pes nepovolený.
4.3 2 recenzie
od 56 € / apartmán / noc
Silvester obsadený
Exteriér Vonkajšie posedenieSaunaŠtúdio HortenziaŠtúdio HortenziaŠtúdio HortenziaŠtúdio HortenziaŠtúdio HortenziaŠtúdio HortenziaŠtúdio Hortenzia
Fľaša vína z rodinného vinárstva na uvítanie. V rekreačnom areály Thermal Nesvady, iba 250m od bazénov.
Nesvady • 2 štúdiá a  1 apartmán, 13 osôb, 4 spálne. V rekreačnej oblasti, pri kúpalisku. Vírivka, sauna. Pes nepovolený.
4.8 4 recenzie
od 60 € / izba pre dvoch / noc
Voľný Silvester: cena dohodou
Ahoy Relax Apartmán OceanAhoy Relax Apartmán OceanApartmán s 1 spálňouApartmán s 1 spálňouApartmán s 1 spálňouAhoy Relax Apartmán OceanAhoy Relax Apartmán OceanAhoy Relax Apartmán OceanAhoy Relax Apartmán OceanAhoy Relax Apartmán Ocean
Moderná novostavba do 500 m od bazénov s geotermálnou vodou
Nesvady • 3 apartmány, 12 osôb, 4 spálne. Na okraji obce, pri kúpalisku. Pes nepovolený.
Bez recenzií
od 40 € / apartmán / noc
Voľný Silvester: cena dohodou
Chata pri vodeVonkajšie posedenieAltánokDomčekKuchynský kútDomčekDomčekChata pri vodeDomčekChata pri vode
Chaty pri rieke na samote
Imeľ • 2 chaty, 18 osôb, 4 spálne. Na samote pri obci, pri rieke. Pes povolený.
Bez recenzií
od 120 € / chata / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

7+ tipov kam ísť na výlet v Nových Zámkoch

Spoznávajte juhozápadné Slovensko a vyberte sa na výlet do malebného rovinatého okolia mesta Nové Zámky v Nitrianskom kraji. Nové Zámky ležia v Podunajskej nížine a sú obklopené vinohradmi, ovocnými sadmi, roľami i poľami. Turistov do okolia Nových Zámkov lákajú vínne festivaly, blízke maďarsko-slovenské hranice, ale aj nenáročný mestský relax a oddych na viacerých kúpaliskách s termálnymi vodami. Ako v každom okresnom meste na Slovensku, aj tu nájdete ubytovanie v hoteloch Nové Zámky, penziónoch Nové Zámky, apartmánoch Nové Zámky, ubytovniach Nové Zámky či chatách Nové Zámky v chatkových osadách so záhradkami.

Zábava na kúpaliskách, relax v termálnych vodách i oddych v prírode

Štrand Emila TatárikaŠtrand Emila Tatárika
Mesto Nové Zámky vie, ako zvládnuť horúce letné dni. Nielen turisti, ale aj miestni zamieria na kúpalisko Nové Zámky - Štrand Emila Tatárika, ktoré okrem relaxačných, plaveckých a detských bazénov a toboganov všetkým návštevníkom ponúka aj široké voľnočasové aktivity. Zahrajte si minigolf, petang, obrie šachy či volejbal a basketbal na ihriskách. V deviatich vonkajších bazénoch je navyše mineralizovaná voda, ktorá priaznivo pôsobí na pohybové a nervové ústrojenstvo. Ak vás to viac láka k prírodnej vodnej ploche, za pár minút sa autom dostanete na jazero Tona, ktorá sa nachádza pri meste Šurany. Pieskovo-štrková pláž, čistá voda i ideálne miesto na rybačku či vodné bicyklovanie. Pre deti nechýba ani tobogan, detské bazény a ihrisko. V zimnom období je obľúbeným miestom pre vodný relax plaváreň Nové Zámky s 25 metrovým bazénom, fitness centrom a saunou.

V neďalekej obci Podhájska si relax vo vode a oddych vo wellnesse vychutnáte na termálnom kúpalisku Podhájska s liečivou geotermálnou vodou. Súčasťou je letné kúpalisko, ale aj celoročné bazény s horúcou vodou, vodný svet i saunový svet. Ubytovanie v Podhájskej jednoducho nájdete v apartmánoch Podhájska, chatkách Podhájska, v zruboch Podhájska i v penziónoch Podhájska. Zavítajte aj do obce Nesvady, ktoré uzatvára náš výber skvelej vodnej zábavy na letnú sezónu. Okúpte sa na kúpalisku Thermál Nesvady so štyrmi bazénmi s geotermálnou vodou i vodnými atrakciami. Nájdete tu aj terasu na opaľovanie, detské bazény a v blízkosti aj ubytovanie. Penzióny Nesvady nájdete priamo v rekreačnom areáli.

Krásy z konského chrbta i hviezdy

Easy RanchEasy Ranch
Ak sa ubytujete v Nových Zámkoch, budete nadšení všetkými voľnočasovými aktivitami, ktoré okolie tohto mesta ponúka. Obzvlášť sa potešia milovníci koní, vína i hviezd. Navštívte Easy Ranch v obci Andovce, ktorá je situovaná neďaleko mesta Nové Zámky a prezrite si krásne americké kone plemena Quarter horse a Paint horse. V obci Čechy nájdete Ranč Trilobit, kde si v agátovom lesíku a v okolí môžete vychutnať jazdu na koni alebo sa koňom naučiť viac rozumieť na lekciách jazdenia. Pre deti nechýba detské ihrisko, ale ani mini farma s domácimi zvieratkami.

Chcete sa vydať až ku hviezdam? Z Nových Zámkoch je Hurbanovo vzdialené iba 14 kilometrov, a práve tu sa nachádza Slovenská ústredná hvezdáreň z roku 1871. Digitálne planetárium je krásnym zážitkom nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Po prehliadke hviezd a programe plnom faktov a nových informácií o našom vesmíre sa môžete prejsť po historickom parku, ktorý sa nachádza v areáli hvezdárne.

Ubytovanie v hoteli alebo v penzióne Nové Zámky

Nové Zámky boli kedysi centrom protitureckej obrany na západnom Slovensku a tiež jednou z najlepších pevností Habsburskej monarchie. V meste uvidíte viacero historických a kultúrnych pamiatok ako napríklad Kalvária Nové Zámky, ktorú nájdete na návrší, na zachovanom bastióne Forgáchovej bašty.

Art Gallery ApartmentArt Gallery Apartment
Nové Zámky ubytovanie Vám umožní navštíviť tiež Múzeum Jána Thaina, Galériu umenia v Nových Zámkoch, Kaplnku Najsvätejšej Trojice, Františkánsky kláštor, Rímskokatolícky kostol Povýšenia svätého Kríža alebo námestie, kde uvidíte Súsošie Najsvätejšej Trojice. Pešia zóna mesta Nové Zámky je príjemným miestom s viacerými malými kaviarničkami, zmrzlinárňami, cukrárňami či reštauráciami. Rozkvitnuté zákutia a fontány iba pridávajú na malebnosti tohto mesta. Hotely Nové Zámky nájdete priamo v centre mesta, ale aj v blízkosti lesoparku Berek. Obľúbenou formou ubytovania sú aj penzióny Nové Zámky, ktoré poskytujú dostatočný komfort pre vaše voľné dni i pracovné cesty alebo štýlové apartmány Nové Zámky. Na výber máte aj lacné ubytovanie Nové Zámky.

V blízkosti Nových Zámkov nájdete vhodné ubytovanie aj na Radave, v Podhájskej, v obci Hul, v Malom Ohaji či v Kolárove. Chatky, apartmány, penzióny i hotely v blízkosti mesta Nové Zámky si jednoducho rezervujete cez portál Hauzi. Ktorú z atrakcií Nových Zámkov navštívite ako prvú?

Názory a odporúčania

Jozef Svorad
vyuzit vsetky moznosti co tato oblas ponuka, nie je ich malo

Jozef Svorad
vyuzit vsetky moznosti co tato oblas ponuka, nie je ich malo

Lucia Astalošová
V Novým Zámkoch lesopark Berek a reštauráciu Zoom Lodný mlyn v Kolárove, skvelú raw kaviareň Rustik hneď pri ňom Piesková pláž pod mostom pri Váhu Rozhľadňu v Kravanoch a výhľad na Dunaj s promenádou a cyklistickou cestou Výborná reštika v Radvanoch Mlyn Malom Zrúcaniny kláštora v Čeľadnej, Pútnické miesto Studnička v Pozbe a kúsom nad ním v poli 450 ročný dub Promenádu

Lucia Astalošová
v obci určite thermal park malý ale útulný, príjemná voda, plavecký bazén, dobré služby, ceny, dlho otvorený - až do 21.00

Miroslava Jurčová
Vedlajsiu obec a v nej termalne kupalisko Nesvady -uzasne

Sara Ja
Urcite si najdite cas na okupanie sa v Suranoch na prirodnom kupalisku Tona.

Sara Ja
Kupalisko, pre deti ihriska pri kostoloch, kino. Nespoliehat sa na nakup v Jednote v sobotu je iba do 11stej a lidl a billa je v Suranoch co je asi 20min max autom.

Peter Lešundák
Návštevu Komárna, hlavne Nádvorie Európy a sútok Váhu a Dunaja

Peter Lešundák
Kúpalisko s veľmi prijateľnými cenami, kolotoče,cyklochodník, prístav Marina Patince a príjemne prostredie na Relax pri Dunaji

Ingrid Tóthová
Bicyklovanie

Ingrid Tóthová
Viac menej len to kúpanie .

Lada Horňáková
Neďaleké dunajské pláže, návštevu Ostrihomu, Komárna, kúpaliska v Patinciach...

Lada Horňáková
Jednoznačne plávanie na súkromnom "kúpalisku" , ktoré majiteľom chaty v obci patrí.

Denisa Hoholova
Kupalisko, letne kino

Iveta Ondrlová
Ranč, Vodný mlyn Kolárovo, Komárno,...je tam veľa zaujímavých miest

Erika Élesová
Chýbalo nám obchod, menší nákup na raňajky

Janka Ružičková
Termalpark AVA

Michala Kuberek- Faberova
Podhajska kupanie.

Michal Kamenský
Kúpalisko a prechádzku v prírode

Elena Urbančoková
Odporúčam využitie cyklotrás pri Dunaji

Alex Oršulík
Určite sa nemôže zabudnúť na Podhájsku a jej wellness a kúpalisko. Ďalším skvelým miestom je reštaurácia len pár stoviek metrov od chatky.

Ivan Kuric
Kupalisko Restavracia Gazdovsky dvor

Andrea Viziova
Kúpalisko Termál

Eva K.
Velky Meder

Ivo Brázdil
Na bazénu jsou jen fastfoody, takže najíst se je dobré v restauraci 83´.

vladimir dockal
plavba po Malom Dunaji a Váhu

vladimir dockal
lodný mlyn

Maria Tussova
Blizkost kupania v Podhajskej

Nikoleta Winkler
Priemerne...

stefan hudec
urcite kupalisko navstivit