Zadajte krit├ęri├í
Nem├íte ─Źas h─żada┼ą? Po┼ílite dopyt viacer├Żm ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, ┼że zad├íte svoje krit├ęri├í a potvrd├şte. My ho rozpo┼íleme v┼íetk├Żm vyhovuj├║cim ubytovaniam, ktor├ę v├ím po┼íl├║ svoju ponuku ak s├║ vo─żn├ę. U┼íetr├şte ─Źas a m├┤┼żete si vybera┼ą! Krit├ęri├í si nastavte vo vyh─żad├ívan├ş, vypl┼łte svoje kontakty a stla─Źte Odosla┼ą dopyt.

Po─Źet vyhovuj├║cich objektov:

Sna┼żte sa zada┼ą ─Źo najpresnej┼íie krit├ęri├í, aby v├ís nekontaktovalo ve─żmi ve─ża ubytovate─żov. Pozrie┼ą vyhovuj├║ce ubytovacie zariadenia


Zru┼íi┼ą dopyt

Vyberte si z ponuky a┼ż 16 ubytovan├ş Patince

Villa Gracia PatinceVilla Gracia PatinceVilla Gracia PatinceVilla Gracia PatinceVilla Gracia PatinceVilla Gracia PatinceVilla Gracia PatinceVilla Gracia PatinceVilla Gracia PatinceVilla Gracia Patince
S v├şrivkou a klimatiz├íciou v are├íli k├║paliska!
Patince • 4 apartm├íny, 24 os├┤b, 8 sp├íln├ş. V rekrea─Źnej oblasti, v are├íli k├║paliska, pri rieke, v chatovej osade. V├şrivka. Pes povolen├Ż.
4.5 13 recenzi├ş
od 70 ÔéČ / apartm├ín / noc
Izba 2+1Izba 2+2Rodinn├í bunkaIzba 2+2Izba 2+1Re┼ítaur├íciaRe┼ítaur├íciaPenzi├│n** Bonaparte┼áportov├Ż baz├ęn, toboganov├Ż svet a Penzi├│n** BonaparteBaz├ęnov├Ż svet Wellness centra
So vstupom do term├ílneho k├║paliska Patince a tobog├ínov├ęho sveta!
Patince • 19 izieb, 64 os├┤b, 21 sp├íln├ş. V rekrea─Źnej oblasti, pri k├║palisku. Baz├ęn, v├şrivka, sauna, s mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes nepovolen├Ż.
4.8 10 recenzi├ş
od 23 ÔéČ / osoba / noc
Apartm├ínov├Ż dom Term├ílStandard Apartm├ínApartm├ínov├Ż dom Term├ílStandard apartmanApartm├ínov├Ż dom Term├ílApartm├ínov├Ż dom Term├ílWC a sprchaApartm├ínov├Ż dom Term├ílApartm├ínov├Ż dom Term├ílApartm├ínov├Ż dom Term├íl
Vlastn├ę baz├ęny , hned ved─ża term├ílneho k├║paliska a Wellnescentra
Patince • 11 apartm├ínov, 46 os├┤b, 12 sp├íln├ş. V rekrea─Źnej oblasti, pri k├║palisku. Baz├ęn, v├şrivka, sauna, s mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes povolen├Ż.
4.6 11 recenzi├ş
od 45 ÔéČ / apartm├ín / noc
Apartmánová chata DanaApartmánová chata DanaApartmánová chata DanaApartmánová chata DanaApartmánová chata DanaApartmánová chata DanaApartmánová chata DanaApartmánová chata DanaApartmánová chata DanaApartmánová chata Dana
Die┼ąa do 5 rokov bez n├íroku na l├┤┼żko zadarmo
Patince • 2 apartm├íny, 8 os├┤b, 2 sp├ílne. V rekrea─Źnej oblasti, v are├íli k├║paliska. Baz├ęn, s mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes povolen├Ż.
4.1 5 recenzi├ş
od 70 ÔéČ / apartm├ín / noc
Chata ElzaAlt├ínokOb├Żva─ŹkaOb├Żva─ŹkaSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaKuchy┼łaKuchy┼łaKuchy┼ła
Ideálne miesto na relax.
Patince • 2 apartm├íny, 8 os├┤b, 2 sp├ílne. V rekrea─Źnej oblasti, v are├íli k├║paliska. Baz├ęn, sauna. Pes povolen├Ż.
4.5 12 recenzi├ş
od 71 ÔéČ / apartm├ín / noc
Exteri├ęralt├ínokApartm├ínApartm├ínApartm├ín┼át├║dioApartm├ínApartm├ínk├║pe─ż┼ła s toaletouk├║pe─ż┼ła s toaletou
Die┼ąa do 4 rokov bez n├íroku na l├┤┼żko m├í ubytovanie ZADARMO!
Patince • 2 ┼ít├║di├í a  2 apartm├íny, undefined os├┤b, 1 sp├íl┼ła. V rekrea─Źnej oblasti, v are├íli k├║paliska, pri vode. Pes povolen├Ż.
4.2 10 recenzi├ş
od 36 ÔéČ / apartm├ín / noc
Exteri├ęrExteri├ęrExteri├ęrDetsk├ę ihriskoDetsk├ę ihriskoKuchynsk├Ż k├║tSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼ła
├Ütuln├ę aparm├íny s vlastn├Żm baz├ęnom
Patince • 8 apartm├ínov, undefined os├┤b, 1 sp├íl┼ła. V rekrea─Źnej oblasti, pri k├║palisku. Baz├ęn. Pes nepovolen├Ż.
4.7 5 recenzi├ş
od 69 ÔéČ / apartm├ín / noc
UniversUniversUniversModernRetroExteri├ęrExteri├ęrKuchy┼łaSpolo─Źensk├í miestnos┼ąSpolo─Źensk├í miestnos┼ą
Apartmány v areáli kúpaliska
Patince • 4 apartm├íny, 18 os├┤b, 8 sp├íln├ş. V obci, v are├íli k├║paliska. Pes povolen├Ż.
5 2 recenzie
od 45 ÔéČ / apartm├ín / noc
Exteri├ęrExteri├ęrK├║palisko
Apartmány v areáli kúpaliska
Patince • 2 apartm├íny, 10 os├┤b, 2 sp├ílne. V rekrea─Źnej oblasti, v are├íli k├║paliska, pri jazere. Baz├ęn, v├şrivka, sauna. Pes povolen├Ż.
Bez recenzi├ş
od 55 ÔéČ / apartm├ín / noc
Exteri├ęrExteri├ęrDetsk├ę ihriskoDetsk├ę ihriskoTerasa2-l├┤┼żkov├í izba2-l├┤┼żkov├í izba2-l├┤┼żkov├í izba3-l├┤┼żkov├í izba3-l├┤┼żkov├í izba
Hne─Ć pri hlavnom vstupe na k├║palisko, WiFi, klimatiz├ícia
Patince • 15 izieb, 42 os├┤b, 15 sp├íln├ş. V rekrea─Źnej oblasti, pri k├║palisku, pri vode. Baz├ęn, s mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes nepovolen├Ż.
4.5 8 recenzi├ş
od 30 ÔéČ / izba pre dvoch / noc
Exteri├ęrDetsk├ę ihriskoDetsk├ę ihriskoTerasaTerasaSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼ła
S klimatizáciou pri termálnom kúpalisku Patince za super cenu!
Patince • 12 apartm├ínov, 48 os├┤b, 12 sp├íln├ş. V rekrea─Źnej oblasti, v are├íli k├║paliska, pri vode. Baz├ęn, s mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes povolen├Ż.
4.2 6 recenzi├ş
od 50 ÔéČ / chata / noc
Exteri├ęrBaz├ęn Hojda─ŹkaVonkaj┼íie posedenieKuchy┼łaSpolo─Źensk├í miestnos┼ąSp├íl┼łaKuchy┼łaKuchy┼łaExteri├ęr
20 metrov od jazera
Virt • 10 os├┤b, 2 sp├ílne. Na okraji obce, pri jazere, v chatovej osade. Baz├ęn. Pes povolen├Ż.
5 4 recenzie
od 100 ÔéČ / chata / noc
Baz├ęnChata TOBOChata TOBOChata TOBOChata TOBOSp├íl┼łaSp├íl┼łaOb├Żvacia miestnos┼ąKuchy┼łaKuchy┼ła
Chata TOBO pri Dunaji
Radva┼ł nad Dunajom • 11 os├┤b, 3 sp├ílne. V rekrea─Źnej oblasti, pri lese, pri rieke, v chatovej osade. Baz├ęn, bez internetu. Pes povolen├Ż.
4.6 6 recenzi├ş
od 99 ÔéČ / chata / noc
Baz├ęnExteri├ęrExteri├ęrTerasaTerasa2-l├┤┼żkov├í izba2-l├┤┼żkov├í izba2-l├┤┼żkov├í izba2-l├┤┼żkov├í izba2-l├┤┼żkov├í izba
Ubytovanie s v├Żh─żadom na Dunaj, wellness priamo v objekte
Radva┼ł nad Dunajom • 5 izieb a  2 apartm├íny, 22 os├┤b, 7 sp├íln├ş. V obci, pri rieke. Baz├ęn, v├şrivka, sauna, s mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes povolen├Ż.
4.7 1 recenzia
od 24 ÔéČ / osoba / noc
Exteri├ęrSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaK├║pe─ż┼łaK├║pe─ż┼łaSpolo─Źensk├í miestnos┼ąSpolo─Źensk├í miestnos┼ą
Chata Dunaj vzdialen├í len 35 metrov od pl├í┼że!
Radva┼ł nad Dunajom • 9 os├┤b, 2 sp├ílne. Na okraji obce, pri rieke. Bez internetu. Pes povolen├Ż.
4.8 6 recenzi├ş
od 80 ÔéČ / chata / noc
Exteri├ęrTerasaExteri├ęrAlt├ínokDetsk├ę ihriskoTerasaOkolieZ├íhradaAlt├ínokExteri├ęr
N├ídhern├Ż v├Żh─żad, vynikaj├║ca poloha
Mo─Źa • 3 izby a  1 apartm├ín, 14 os├┤b, 4 sp├ílne. Na okraji obce, pri rieke. Pes nepovolen├Ż.
Bez recenzi├ş
od 16 ÔéČ / osoba / noc
Nem├íte ─Źas h─żada┼ą ubytovanie? Po┼ílite dopyt!

5+ tipov kam ├şs┼ą na v├Żlet v Patinciach

Meste─Źko len zhruba s 500 obyvate─żmi sa nach├ídza na ─żavom brehu Dunaja. Iba 15 kilometrov od mesta Kom├írno a 35 kilometrov od mesta ┼át├║rovo. Tamoj┼í├ş lie─Źiv├Ż prame┼ł s vysok├Żm obsahom hydrouhli─Źitanov, v├ípnika, hor─Ź├şka i s├şranov vyu┼ż├şvali u┼ż r├şmski legion├íri. Dnes s├║ jeho ├║─Źinky k dispoz├şcii pre n├ív┼ítevn├şkov letn├ęho term├ílneho k├║paliska Patince. To l├íka ka┼żd├ę leto tis├şcky relaxuchtiv├Żch turistov nielen zo Slovenska.

K├║palisko PatinceK├║palisko Patince
Pod─ża zemepisn├Żch ├║dajov sa tu nach├ídza najju┼żnej┼í├ş bod Slovenska. Miestni v├ís doved├║ na pekn├║ pieskov├║ pl├í┼ż pri rieke Dunaj, kde m├┤┼żete n├íjs┼ą i mu┼íle. Skuto─Źnos┼ą je v┼íak tak├í, ┼że tento bod je zaplaven├Ż vodami. V okol├ş na v├ís ─Źakaj├║ historick├ę pamiatky z ─Źias Rimanov ─Źi Turkov a m├┤┼żete nahliadnu┼ą aj do ┼żivota na┼íich predkov v oblasti ju┼żn├ęho Slovenska. Z├í┼żitkom je pozrie┼ą si nie─Źo z modern├ęho umenia a architekt├║ry. Napr├şklad N├ímestie Eur├│py alebo Gal├ęriu Limes. Oblas┼ą praje tie┼ż v├Żletn├şkom na dvoch koles├ích, ke─Ć┼że tadia─żto vedie medzin├írodn├í cyklotrasa Eurovelo. A ─Źo sa t├Żka ubytovania, Patince poskytuj├║ viacero mo┼żnost├ş. Na to, ┼że ide o mal├ę meste─Źko, ─Źakaj├║ tu na v├ís apartm├íny, penzi├│ny i chaty. Patince s├║ tak skvel├Żm miestom pre akt├şvny relax.

Tipy, kam sa vybra┼ą v okol├ş Patiniec

Ke─Ć┼że s├║ Patince ve─żmi mal├Żm meste─Źkom s rozlohou len nie─Źo cez 11 kilometrov ┼ítvorcov├Żch, ich obhliadka n├ím nezaberie ve─ża ─Źasu. Za obzretie stoj├ş rom├ínsky kostol├şk sv. Vendel├şna z 13. storo─Źia, ktor├Ż m├í za sebou bohat├║ hist├│riu. Pri prech├ídzke miniete tie┼ż pam├Ątn├şky obetiam I. a II. svetovej vojny. No a potom na┼íe kroky m├┤┼żu smerova┼ą do rekrea─Źn├ęho are├ílu obce. To je u┼ż ale kapitola sama o sebe, ke─Ć┼że term├ílne k├║palisko je tak├Żm ─Ćal┼í├şm mal├Żm meste─Źkom v meste─Źku.

K├║palisko Patince

Ke─Ć sa zmienia Patince, v├Ą─Ź┼íine sa hne─Ć vybav├ş zn├íme k├║palisko Patince. Rekrea─Źn├Ż are├íl pri najju┼żnej┼íom meste Slovenska m├┤┼żete nav┼ít├şvi┼ą v letnej sez├│ne od 8:00 a┼ż do 20:00. Miestny term├ílny prame┼ł m├í blahodarn├ę ├║─Źinky na pohybov├ę ├║strojenstvo. Dok├í┼że tie┼ż niektor├ę neduhy lie─Źi┼ą. V├Żhodou letn├ęho term├ílneho k├║paliska Patince je, ┼że sa nach├ídza v oblasti najdlh┼íieho slne─Źn├ęho svitu a najvy┼í┼í├şch tepl├┤t nameran├Żch na na┼íom ├║zem├ş. Okrem k├║pania sa v ┼íportovom, plaveckom alebo ┼íportovom baz├ęne tu na v├ís ─Źak├í 150 metrov dlh├Ż tobog├ínov├Ż svet. Sklad├í sa z troch dr├íh ÔÇô najdlh┼íou je Anaconda, najprud┼íou Kamikaze a naj┼íir┼íou Family super┼ímyk─żavka. ─Äal┼í├şmi atrakciami s├║ ─Źlnkovanie, vodn├ę bicykle, tenisov├Ż kurt...

Do Komárna za relaxom, históriou i zábavou

Pevnos┼ą Kom├írnoAutor: Pstruh, Vo─żn├ę dielo
H─żad├íte celoro─Źn├Ż vodn├Ż relax? Tak potom sa vyberte do susedn├ęho Kom├írna. Porekreova┼ą aj vyu┼żi┼ą silu miestnych dvoch term├ílnych prame┼łov. Tie maj├║ priazniv├ę ├║─Źinky na k─║bov├ę, reumatick├ę a ┼żensk├ę choroby. Term├ílne k├║palisko v Kom├írne v letnom obdob├ş l├íka plaveck├Żm a v├Żukov├Żm baz├ęnom. Pre deti je tu tie┼ż vodn├í plocha, takisto tobog├íny, ┼ímyk─żavka, preliezky a sk├íkac├ş hrad. Sedacie term├ílne baz├ęny prehrej├║ telo nech u┼ż je vonku ak├ęko─żvek po─Źasie. St├íle m├ílo teplo? Po─Ćte sa zahria┼ą a vypoti┼ą tox├şny do ve─żkej f├şnskej sauny s kapacitou a┼ż 20 ─żud├ş. Pre maxim├ílny relax vyu┼żite doplnkov├ę slu┼żby ako mas├í┼ż ─Źi pedik├║ru a manik├║ru.

┼áli by ste sa po k├║pan├ş pozrie┼ą aj niekam do mesta? Nech sa p├í─Źi, tro┼íku v├ís prevedieme. Na┼íou prvou zast├ívkou bude pevnos┼ą Kom├írno. Ide o najv├Ą─Ź┼íiu historick├║ pamiatku mesta. Postavili ju v 16. storo─Ź├ş a je s├║─Źas┼ąou najrozsiahlej┼íieho pevnostn├ęho syst├ęmu v strednej Eur├│pe. Ten sa rozklad├í na ├║zem├ş Slovenska a Ma─Ćarska. Kedysi sl├║┼żil ako obrana proti vp├ídom Turkov a napoleonsk├Żch vojsk. V 20. storo─Ź├ş ju vyu┼żili aj ─Źeskoslovensk├ş legion├íri a arm├ída. Majetkom mesta Kom├írno sa stala a┼ż v roku 2003. Odvtedy u┼ż nesl├║┼żi ┼żiadnemu vojsku, ale je turistickou atrakciou.

─Äal┼íou zast├ívkou bude tzv. N├ídvorie Eur├│py. Ide o eur├│psky architektonick├Ż unik├ít, ktor├Ż ka┼żdoro─Źne oslovuje n├ív┼ítevn├şkov z cel├ęho sveta. Stavebn├Ż komplex vznikol pred vstupom Slovenska do Eur├│pskej ├║nie a reprezentuje architekt├║ru a stavebn├ę slohy 45 kraj├şn a regi├│nov ÔÇ×star├ęho kontinentuÔÇť. N├ív┼ítevn├şk tak m├┤┼że na malom n├ímest├ş vidie┼ą a porovna┼ą zvl├í┼ítnosti a odli┼ínosti napr├şklad f├şnskej, gr├│nskej, islandskej, ukrajinskej, po─żskej ─Źi talianskej architekt├║ry. Budovy z├írove┼ł dop─║┼łaj├║ aj ve─żkolep├ę sochy uhorsk├Żch kr├í─żov, napr├şklad Mateja Korv├şna alebo M├írie Ter├ęzie.

N├ídvorie Eur├│pyAutor: Szeder L├íszl├│ ÔÇô Vlastn├ę dielo, CC BY-SA 4.0
Nazrime trochu aj do s├║─Źasn├ęho umenia. V n├ídhern├Żch priestoroch b├Żval├ęho franti┼ík├ínskeho vojensk├ęho kostola n├íjdete Gal├ęriu Limes. V halovej ─Źasti a na ch├│re s├║ in┼ítalovan├ę v├Żtvarn├ę v├Żstavy. Pravidelne s├║ tu k pozretiu v├Żtvarn├ę diela dom├íceho i zahrani─Źn├ęho modern├ęho umenia. Z├í┼żitok umocnia barokov├í architekt├║ra a ─Źasto aj vyst├║penia hudobn├şkov, tane─Źn├şkov ─Źi hercov. A hor sa trochu spozna┼ą ┼żivot na┼íich predkov a ─żud├ş v t├Żchto kon─Źin├ích. Podunajsk├ę m├║zeum v Kom├írne so zameran├şm na pr├şrodopis a hist├│riu m├í 6 st├ílych expoz├şci├ş a v zbierke viac ne┼ż 130-tis├şc predmetov. Disponuje 3 v├Żstavn├Żmi budovami v Kom├írne (Kult├║rny pal├íc, Zichyho pal├íc a budova m├║zea a kni┼żnice) a patr├ş k nemu aj R├şmske Lapid├írium s r├şmskymi kamenosoch├írskymi pamiatkami a Ro─żn├şcky dom v Martovciach, prezentuj├║ci ─żudov├║ architekt├║ru a b├Żvanie v tejto malebnej obci.

No a na z├íver si d├íme d├ívku adrenal├şnu a z├íbavy. Ak ste za, sta─Ź├ş sa vybra┼ą do Laser Ar├ęny Kom├írno. Naraz sa tu vybl├ízni a┼ż 12 hr├í─Źov. ─î├şm viac ─żud├ş, t├Żm v├Ą─Ź┼íia z├íbava. Vyberte si hern├Ż m├│d a prostredie (tma, hmla), hudbu, ─Źi r├┤zne in├ę ┼ípeciality pre pokro─Źil├Żch, vytvorte si prez├Żvky, t├şmy a potom hor sa do nah├í┼ła─Źiek, skr├Żva─Źiek, strie─ża─Źiek.

Do pr├şrody a po stop├ích hist├│rie

Nasmerujte va┼íe t├║lav├ę top├ínky smerom ku obci I┼ża. Len asi 7 kilometrov od Kom├írna n├íjdete zr├║caninu Diev─Ź├ş hrad. No ono tak ├║plne hrad to nie je. Naz├Żva sa tak len lokalita. Presnej┼íie ide zvy┼íky sl├ívneho r├şmskeho opevnenia Limes Romanum a vojensk├ęho t├íbora Kelemantia z 1. a 2. storo─Źia n├í┼ího letopo─Źtu. Celkovo je obec v├Żznamn├Żm archeologick├Żm n├íleziskom u┼ż z doby kamennej.

Vodn├Ż mlyn Kol├írovoAutor: Pudelek ÔÇô Vlastn├ę dielo, CC BY-SA 4.0
Polhodinku od Patiniec le┼ż├ş o nie─Źo nov┼íia pamiatka. Tentoraz technick├í. Pl├ívaj├║ci vodn├Ż mlyn v Kol├írove. Dreven├í stavba na brehu m┼Ľtveho ramena Mal├ęho Dunaja le┼ż├ş v ─Źarovnom prostred├ş lu┼żn├Żch lesov. Ide o jedin├Ż pl├ívaj├║ci mlyn zachovan├Ż na Slovensku, postaven├Ż na lodiach, medzi ktor├Żmi je umiestnen├ę mlynsk├ę koleso. M├í d─║┼żku 86 metrov a nach├ídza sa v ┼łom expoz├şcia M├║zea vodn├ęho mlyn├írstva.

A ─Źo tak trochu netradi─Źn├í rozh─żad┼ła? V tomto regi├│ne veru na jednu tak├║ naraz├şte. Vedie na ┼łu 90 schodov, na z├íbradl├ş je vyzna─Źen├Żch 30 svetov├Żch hlavn├Żch miest a ich vzdialenos┼ą vzdu┼ínou ─Źiarou. Hoci je kruhov├í rozh─żad┼ła Kravany nad Dunajom vysok├í len 17 metrov a ide o jednu z najni┼ż┼íie polo┼żen├Żch rozh─żadn├ş na Slovensku, z vyhliadkovej plo┼íiny sa v├ím otvor├ş kr├ísny v├Żh─żad na dunajsk├║ panor├ímu, Pili┼ísk├ę a Vy┼íehradsk├ę vrchy. Rozh─żad┼ła m├┤┼że by┼ą zast├ívkou na spestrenie aj pre cyklistov, ke─Ć┼że tadia─ż vedie medzin├írodn├í cyklotrasa Eurovelo.

Ak├ę ubytovanie pon├║kaj├║ Patince?

Patince, to s├║ najm├Ą k├║pele a wellness hotel Patince s lie─Źiv├Żm prame┼łom. Preto je pochopite─żn├ę, ┼że ubytovanie budete h─żada┼ą najsk├┤r priamo tam. Na v├Żber m├íte desiatky mo┼żnost├ş. Po─Ćme sa pozrie┼ą na jednotliv├ę kateg├│rie zbli┼ż┼ía. Priamo v rekrea─Źnej oblasti n├íjdete apartm├íny Patince, ktor├ę s├║ ob─ż├║benou vo─żbou dovolenkov├ęho pobytu pre rodiny a p├íry. ─îak├í v├ís komfortn├ę ubytovanie vo vilk├ích, apartm├ínov├Żch dom─Źekoch ─Źi chat├ích. O va┼íu pohodi─Źku bude tie┼ż postaran├ę, ak si vyberiete penzi├│n Patince alebo hotel Patince. Patince a okolie pon├║kaj├║ tak├ęto mo┼żnosti pobytu aj s wellness slu┼żbami, ┼íportov├Żm a spolo─Źensk├Żm vy┼żit├şm. Ceny s├║ sol├şdne, person├íl ├║stretov├Ż a jedlo chutn├ę.

Apartm├ínov├Ż dom Term├ílApartm├ínov├Ż dom Term├íl
L├íka v├ís to na chatu Patince? V Patinciach n├íjdete chaty v are├íli k├║paliska Patince alebo sa vyberte k├║sok ─Ćalej do okolia. B├Żva┼ą m├┤┼żete pri Dunaji ─Źi v dedinke pri jazere. Doprajte si pokoj od ru┼ín├Żch dn├ş, u┼żite si posedenie na terase a grilova─Źku. Mo┼żno by v├ís nenapadlo h─żada┼ą pr├íve v Patinciach chatu, ale ├íno, aj v tomto prostred├ş to stoj├ş za to. Skuto─Źnos┼ą, ┼że sa pobyt v t├Żchto kon─Źin├ích naozaj oplat├ş, potvrdzuje aj fakt, ┼że za ur─Źit├Żch podmienok viete z├şska┼ą vstup na k├║palisko gr├ítis. Takto v├ím odpadn├║ ─Ćal┼íie v├Żdavky a skuto─Źne si m├┤┼żete poveda┼ą, ubytovanie v Patinciach je lacn├ę a ve─żmi sa oplat├ş. U┼íetr├şte si na v├Żlety a mo┼żno aj na ─Ćal┼íiu dovolenku v inej ─Źasti Slovenska. Tak ─Źo, na┼íli ste si u┼ż ┼żelan├ę ubytovanie v Patinciach? Pre ktor├Ż typ ste sa rozhodli? Povedali ste si, ┼że ke─Ć u┼ż Patince, tak jednozna─Źne hotel Patince, alebo rad┼íej v├Ą─Ź┼íie s├║kromie na apartm├íne, pr├şpadne chate? Nech u┼ż ste sa rozhodli akoko─żvek, ver├şme, ┼że v├í┼í pobyt v t├Żchto kon─Źin├ích si u┼żijete na maximum.

Spoznajte Patince

Patince s├║ v─Ćaka term├ílnemu prame┼łu jednou z najnav┼ítevovanej┼í├şch turistick├Żch destin├íci├ş na ju┼żnom Slovensku. No m├íte tu ─Źo robi┼ą aj ke─Ć sa rozhodnete pre dlh┼íiu dovolenku. Nie je to len o k├║pe─żoch, Patince a okolie toho pon├║kaj├║ ove─ża viac. Napl├ínujte si v├Żlety, ktor├ę v├ím roz┼í├şria historick├ę i geografick├ę obzory. O─Źaria v├ís tunaj┼íie lu┼żn├ę lesy a na svoje si pr├şdu i cyklisti. N├íjs┼ą si v Patinciach ubytovanie hoc aj priamo v are├íli k├║paliska v├┤bec nebude probl├ęm. Na svoje si pr├şdu aj milovn├şci pokoja, h─żadaj├║ci chaty v Patinciach. Vezmite sem rodinu, alebo priate─żov a u┼żijete si pr├şjemn├║ dovolenku pln├║ relaxu a spozn├ívania ju┼żn├Żch kon─Ź├şn Slovenska.

N├ízory a odpor├║─Źania

Jozef Svorad
vyuzit vsetky moznosti co tato oblas ponuka, nie je ich malo

Jozef Svorad
vyuzit vsetky moznosti co tato oblas ponuka, nie je ich malo

Lucia Astalošová
V Nov├Żm Z├ímkoch lesopark Berek a re┼ítaur├íciu Zoom Lodn├Ż mlyn v Kol├írove, skvel├║ raw kaviare┼ł Rustik hne─Ć pri ┼łom Pieskov├í pl├í┼ż pod mostom pri V├íhu Rozh─żad┼łu v Kravanoch a v├Żh─żad na Dunaj s promen├ídou a cyklistickou cestou V├Żborn├í re┼ítika v Radvanoch Mlyn Malom Zr├║caniny kl├í┼ítora v ─îe─żadnej, P├║tnick├ę miesto Studni─Źka v Pozbe a k├║som nad n├şm v poli 450 ro─Źn├Ż dub Promen├ídu

Lucia Astalošová
v obci ur─Źite thermal park mal├Ż ale ├║tuln├Ż, pr├şjemn├í voda, plaveck├Ż baz├ęn, dobr├ę slu┼żby, ceny, dlho otvoren├Ż - a┼ż do 21.00

Miroslava Jur─Źov├í
Vedlajsiu obec a v nej termalne kupalisko Nesvady -uzasne

Milan Bojanovsk├Ż
N├ív┼ít─Ťva baziliky v Ost┼Öihomi a okol├ş.

Milan Bojanovsk├Ż
Term├íln├ş koupali┼ít─Ť Vada┼í ┼át├║rovo.

Peter Lešundák
Návštevu Komárna, hlavne Nádvorie Európy a sútok Váhu a Dunaja

Peter Lešundák
K├║palisko s ve─żmi prijate─żn├Żmi cenami, koloto─Źe,cyklochodn├şk, pr├şstav Marina Patince a pr├şjemne prostredie na Relax pri Dunaji

Ingrid Tóthová
Viac menej len to k├║panie .

Lada Hor┼ł├íkov├í
Ne─Ćalek├ę dunajsk├ę pl├í┼że, n├ív┼ítevu Ostrihomu, Kom├írna, k├║paliska v Patinciach...

Lada Hor┼ł├íkov├í
Jednozna─Źne pl├ívanie na s├║kromnom "k├║palisku" , ktor├ę majite─żom chaty v obci patr├ş.

Iveta Ondrlová
Ran─Ź, Vodn├Ż mlyn Kol├írovo, Kom├írno,...je tam ve─ża zauj├şmav├Żch miest

Erika Élesová
Ch├Żbalo n├ím obchod, men┼í├ş n├íkup na ra┼łajky

Elena Urban─Źokov├í
Odpor├║─Źam vyu┼żitie cyklotr├ís pri Dunaji

anton dano
vsetko co ho len zaujima

anton dano
v kn namestie europy

Dáša Batková
K├║sok do ┼át├║rova, hne─Ć oproti n├ív┼íteva Ostrihomu, plavba lo─Ćou po Dunaji

Bra┼ło Medve─Ć
wellness Patince, ve┼ża v Kravanoch, plavba po Dunaji, pevnos┼ą v Kom├írne

Jarmila Bu─Źi─Źova
To─Źn├í zmrzlina oproti obchodu Jednota a hne─Ć ved─ża m├Ąsiarstvo s dom├ícim produktom.

Zuzana Baxova
Oproti cez cestu tam kotvi vyletna lod..

Martina Kurhajcova
Vyskusana cyklocesta

Pavel Špergl
M─Ťsto Kom├írno a p┼Öedev┼í├şm fascinuj├şc├ş opevn─Ťn├ş.

Alena Rapková
pr├şstav, welnes centrum, k├║palisko

Erika ┼ákere┼łov├í
Obec menšia ale o to pekná.

Lucia Suchá
Wellness hotel Patince- baz├ęnov├Ż svet po 19.00 hod

Meno Priezvisko
Je tu ─Źo pozera┼ą. Ostrihom, Kom├írno, ne─Ćalek├í Budape┼í┼ą (Tropicarium a pod.). Pomerne ve─ża term├ílnych k├║pal├şsk v tomto regi├│ne. Mo┼żnos┼ą v├Żberu, kde str├ívime de┼ł.

Meno Priezvisko
Viackr├ít sa do Patiniec nevr├ítim. Rad┼íej si n├íjs┼ą ubytovanie v ne─Ćalekom Kom├írne a denne chodi┼ą do term├ílov Brigetio v Kom├írome. Je to za t├║ cenu komfortnej┼íie, kraj┼íie a lep┼íie.

Sona sssssssssssssssss
V├Żhodou je, ┼że v pr├şpade zl├ęho po─Źasia je mo┼żnos┼ą vyu┼żi┼ą slu┼żby Wellnes hotela, na bl├şzku je Kom├írno - oplat├ş sa nav┼ít├şvi┼ą, rovnako aj v├Żlety lo─Ćou a n├ív┼íteva madarsk├ęho Kom├íromu a bl├şzkych obc├ş

milan
odpor├║─Źam plavbu lo─Ćou