Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 9 ubytovaní Piešťany

KuchyňaKuchyňaSpálňaKuchyňaKuchyňaKuchyňaKuchyňaKuchyňaKúpeľňaKúpeľňa
Útulný plne zariadený apartmán
Piešťany • 3 osoby, 1 spálňa. V obci. Pes nepovolený.
Bez recenzií
od 25 € / osoba / noc
exterierExteriérSpálňaSpálňaSpálňaSpálňaSpálňaObývacia miestnosť s kuchynským kútomObývacia miestnosť s kuchynským kútomSpálňa
V blízkosti kúpeľov Piešťany
Piešťany • 4 izby a  1 apartmán, 20 osôb, 6 spální. V centre obce. Bazén, vírivka. Pes povolený.
5.0 9 recenzií
od 32 € / osoba / noc
ExteriérExteriérDetské ihrisko2-lôžková izba s kuchynkou2-lôžková izba s kuchynkou2-lôžková izba s kuchynkou2-lôžková izba s kuchynkou2-lôžková izba s prístelkou2-lôžková izba s prístelkou2-lôžková izba s prístelkou
Penzión v centre Piešťan
Piešťany • 7 izieb a  4 apartmány, 36 osôb, 11 spální. V centre obce. Vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.8 9 recenzií
od 62 € / izba pre dvoch / noc
Apartmán DeluxeApartmán DeluxeApartmán DeluxeApartmán DeluxeApartmán DeluxeApartmán DeluxeApartmán DeluxeApartmán DeluxeApartmán s 2 spálňamiApartmán s 2 spálňami
Kvalitné ubytovanie v tichej časti centra v dobrej cene
Piešťany • 3 apartmány, 12 osôb, 4 spálne. V centre obce. Pes nepovolený.
4.5 6 recenzií
od 22 € / osoba / noc
ExteriérTerasaSvadbaApartmánApartmánIzba StandardIzba StandardIzba StandardIzba StandardIzba Comfort
Penzión s terasou pri vode
Piešťany • 2 izby a  1 apartmán, 7 osôb, 3 spálne. Na okraji obce, pri rieke. S možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.9 7 recenzií
od 40 € / izba pre dvoch / noc
ExteriérTerasaTerasaExteriérKuchyňa2 lôžková izba2 lôžková izba2 lôžková izba2 lôžková izbaKúpeľňa
Zľavy pre dlhodobejšie pobyty, skvelá poloha!
Banka • 4 izby, 1 štúdio a  1 apartmán, 17 osôb, 7 spální. V rekreačnej oblasti, pri rieke. S možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.1 4 recenzie
od 50 € / izba pre dvoch / noc
AltánokExteriérDetské ihriskoAltánokSpoločenská miestnosťDvojlôžková izbaJednolôžková izbaTrojlôžková izbaDvojlôžková izba s prístelkouIzba
Deti do troch rokov zadarmo
Trebatice • 7 izieb, 17 osôb, 7 spální. Na okraji obce. Pes povolený.
4.7 3 recenzie
od 15 € / osoba / noc
Chata ModrováChata ModrováChata PohodaChata PohodaChata ModrováChata ModrováChata ModrováChata ModrováChata ModrováChata Modrová
Samostatne stojace chaty s kalčetom, bazénom, kaďou a trampolínou!
Modrová • 3 chaty, 23 osôb, 8 spální. V rekreačnej oblasti, pri lese, v chatovej osade. Bazén, kúpacia kaďa. Pes povolený.
4.9 6 recenzií
od 90 € / chata / noc
Chata RelaxChata PohodaChata PohodaChata PohodaChata RelaxChata PohodaChata PohodaChata PohodaChata PohodaChata Pohoda
Chaty s bazénom, kúpacou kaďou a vírivkou v jednom areály.
Modrová • 14 osôb, 5 spální. V rekreačnej oblasti, pri lese, v chatovej osade. Bazén, kúpacia kaďa. Pes povolený.
Bez recenzií
od 185 € / chata / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

16+ tipov kam ísť na výlet v Piešťanoch

Na brehu rieky Váh sa rozprestiera krásne mestečko Piešťany. Stráži ho povestný barlolámač, ktorý okrem ranných východov a večerných západov slnka na hladine rieky dohliada aj na vaše zdravie. Piešťany ležia 86 kilometrov od hlavného mesta a rozprestierajú sa v časti Dolnovážske nivy a vo výbežku Podunajskej roviny. Mesto je ideálne pre rekreačnú dovolenku spojenú s kúpeľným relaxom, ale aj víkendový romantický pobyt na mieste s kvalitnými službami a poriadnou dávkou aktívneho pohybu v zelenej prírode. Užite si dovolenku v Piešťanoch a vyplňte svoje voľné dni relaxom pri procedúrach i rozmanitými aktivitami.

Kúpele PiešťanyAutor: Bjalek Michal (talk) – Vlastné dielo, CC BY-SA 3.0
Liečivá voda a sírne bahno na Kúpeľnom ostrove, prechádzky v parkoch, nenáročné túry i výlety do minulosti. Spoznávajte pamiatky ľudovej kultúry a objavujte prírodu na Považí. Vyberte si v Piešťanoch ubytovanie, ktoré presne vyhovuje vašim požiadavkám a inšpirujte sa našimi tipmi na trávenie voľného času na zaujímavých výletoch v Piešťanoch. Je z čoho vyberať.

Obľúbené miesta, ktoré sa oplatí vidieť a zažiť v Piešťanoch

Nielen rekreácia a relax v kúpeľoch, či pri vode, Piešťany toho ponúkajú ešte oveľa viac! Na svoje si prídu milovníci prírody a ľahkej turistiky, športovci, ale aj hĺbavé duše, ktoré zaujíma história a ľudová kultúra.

Kúpele Piešťany

Oddychujte na mieste s termálnymi liečivými minerálnymi prameňmi. Kúpele Piešťany sú situované na Kúpeľnom ostrove, na ktorom nájdete viacero luxusných hotelov s ponukou kvalitných služieb, reštaurácií a krásne záhrady. Atmosféra Kúpeľného ostrova je jedinečná a pôsobí ako balzam na dušu. Liečebné procedúry založené na balneoterapii – liečba mineralizovaným bahnom – sú určené na choroby pohybového ústrojenstva, nervové choroby či poúrazové stavy. Medzi ďalšie procedúry patrí vodoliečba, elektroliečba, rehabilitácie a ďalšie relaxačné a ozdravné úkony.

Kolonádový most Piešťany

Kolonádový mostAutor: Bjalek Michal (talk) – Vlastné dielo, CC BY-SA 3.0
Vedeli ste, že Kolonádový most Piešťany, prezývaný aj Sklený most je národnou kultúrnou pamiatkou? Je dielom architekta Emila Belluša a je najdlhším krytým mostom na Slovensku. Na svojom pobyte v Piešťanoch si môžete dopriať dlhé prechádzky s výhľadom na Váh. Kolonádový most je promenádou, ktorý spája mesto Piešťany a Kúpeľný ostrov. Na jeho začiatku uvidíte aj slávnu sochu barlolámača.

Balneologické múzeum Piešťany

História kúpeľov a kúpeľníctva na Slovensku i poznatky o liečivej balneológii. Balneologické múzeum Piešťany bolo založené na podnet Imricha Wintera už v roku 1928 a uvidíte zbierku lekárskych pomôcok z 19. storočia, historické pohľadnice, archeologické nálezy z okolia i časť pozostalostí M. R. Štefánika.

Park miniatúr Podolie

Slovenské hrady a zámky ako na dlani. Pri návšteve Parku miniatúr sa stanete Guliverom, ktorý objavuje mini Slovensko a všetky jeho architektonické skvosty. Miesto s miniatúrnymi pamiatkami obľubujú nielen deti, ale aj dospelých, ktorých láka spoznávanie slovenskej histórie. Park miniatúr Podolie tvorí až 72 modelov, ktoré sú presnými kópiami monumentálnych stavieb. Tak si ich pri jedinej návšteve obzriete všetky.

Vojenské historické múzeum Piešťany

Vojenské historické múzeum PiešťanyAutor: Michal Jakubský, CC BY 3.0
Ak vás zaujíma slovenská vojenská minulosť, navštívte Vojenské historické múzeum Piešťany, ktoré je zamerané hlavne na dokumentáciu vojenskej histórie na Slovensku. Prezriete si bojovú techniku, vojenské uniformy a mnohé ďalšie artefakty. Momentálne je sprístupnená najmä letecká a ťažká bojová technika.

Hrad Tematín

Po dávnej sláve hradu Tematín, ktorý sa vypínal nad riekou Váh, dnes zostali už len ruiny. K hradu z 13. storočia vás dovedú turistické trasy z obcí Lúka, Hrádok – Dolina alebo Bezovec. Hrad Tematín môžete navštíviť aj v rámci cyklotúry, vedie sem aj turistická trasa.

Vrbovská šikmá veža

Aj Slovensko má svoju „šikmú vežu“. S tou talianskou má však Vrbovská šikmá veža spoločný iba odklon od zvislej osi a je tiež prezývaná malá slovenská Pisa. Je ňou vysoká hodinová veža pri kostole svätého Martina vo Vrbovom. Je vysoká 38 metrov a za jej šikmosť môže zmáčanie pôdy a základov.

Sĺňava

Jazero SĺňavaBy Lure - Own work, CC BY-SA 3.0
Leto v Piešťanoch je nádherné. Kúpeľné mestečko prekvitá záhonmi farebných kvetov a nesie sa s ním romantická atmosféra. Vodná nádrž Sĺňava na svojej hladine lapá všetky slnečné lúče a láka návštevníkov Piešťan na vodný relax – opaľovanie i kúpanie. Sĺňava je obklopená krásnym prírodným prostredím a tiež si pri dni „na pláži“ môžete dopriať aj vodné športy ako vodné lyžovanie, windsurfing, veslovanie či jachting. Zážitkom sú aj prechádzky v okolí, ktoré je hniezdiskom vzácnych druhov vtákov alebo cyklistika po cyklochodníku. Pri Sĺňave nájdete aj ubytovanie v hoteli Sĺňava alebo v penzióne Sĺňava a dokonca aj v autokempingu.

Kúpalisko Eva

Nielen relax a liečebné procedúry, ale aj letná zábava v bazénoch a celoročne bazény s termálnou vodou. Kúpalisko Eva vyniká svojou unikátnou dobovou architektúrou a patrí medzi kultúrne pamiatky. Nájdete ho priamo na Kúpeľnom ostrove a návšteva je príjemným spestrením horúcich dní. V letnej sezóne sú prístupné tri bazény a desaťmetrová šmýkačka. K dispozícii sú aj športové ihriská na tenis, streetbal alebo plážový volejbal.

Jazero Horná Streda

To pravé osvieženie počas horúcich dní a priezračne čistá voda. Iba 8 km od mesta Piešťany nájdete jazero Horná Streda aj s menšou piesočnatou plážou, stánkami s občerstvením či detským ihriskom. Miesto je ideálne nielen na stanovačku aj rodinný výlet a slnenie sa pri vodnej ploche.

Vodná nádrž Čerenec

Ak ste sa vybrali do Vrbového, aby ste si pozreli slovenskú šikmú vežu, spojte výlet za kultúrnou pamiatkou aj s relaxom pri vodnej nádrži Čerenec. Vodná nádrž je súčasťou prírodnej rezervácie a počas letnej sezóny sa tu môžete okúpať a stráviť voľný čas slnením alebo rybačkou. V okolí nechýbajú ani cyklochodníky či turistické trasy.

Golf & Country Club Pieštany

GolfHeungSoon
Relax nielen v kúpeľoch, ale aj na greene. 9-jamkové ihrisko aj s club house, kaviarňou, reštauráciou i všetkým, čo patrí ku skvelému golfovému dňu. Golf & Country Club Pieštany Vám ponúka možnosť požičať si golfové palice a výstroj. Spestrite si dovolenku v Piešťanoch novým zážitkom.

Paintball Podolie

Trochu adrenalínu pre všetkých, ktorí milujú pohyb a akciu. Paintball Podolie nájdete medzi Novým mestom nad Váhom a Piešťanmi. Ihrisko je kryté a zároveň otvorené a tak môžete hrať za každého počasia – vybláznite sa medzi prekážkami a doprajte si jedinečný zážitok. Ideálne tak vyvážite dni plné relaxu a pokoja akčným dobrodružstvom.

Lyžiarske stredisko Bezovec

Ski BezovecSki Bezovec
Aj na Považí si zalyžujete. V pohorí Považský Inovec leží lyžiarske stredisko Bezovec, kde si na lyžiach, boardoch i sánkach zajazdíte na 6 zjazdovkách s celkovou dĺžkou 3,4 km. V stredisku fungujú 4 vleky a nájdete tu aj ľahšie i náročnejšie terény. V okolí nájdete aj ubytovanie v malebných chatách Bezovec alebo rodinných penziónoch Bezovec.

Skalka

Okolie mesta Piešťany poteší aj všetkých, ktorí si radi obúvajú turistické topánky. Zdolať môžete mierny kopec Skalka, ktorý sa vypína nad obcou Hubina. Odmenou vám budú krásne výhľady na okolie i prechádzka po lúkach i v lese.

Jaskyňa Čertova pec

Na návštevu k čertom a to priamo do pece. Navštívte obojstranne prechodnú jaskyňu Čertova pec, ktorú nájdete pri obci Radošina. Dostanete sa k nej po vyznačenom chodníku od motorestu s rovnakým názvom. Do jaskyne je vstup voľný pre všetkých návštevníkov.

Lokalita Kostolec

Ak vás zaujímajú dejiny a život dávnych Slovanov, navštívte lokalitu Kostolec – veľkomoravské hradisko a významnú archeologickú lokalitu. Kostolec je národnou kultúrnou pamiatkou a okrem pozostatkov opevnenia tu nájdete aj informačné tabule. Lokalita Kostolec tiež ponúka kruhový výhľad na okolie.

Rotunda Jurko

Rotunda JurkoBy Pistal - Own work, CC BY-SA 4.0,
Ďalšia národná kultúrna pamiatka, ktorá bola kedysi sídliskom obohnaným palisádou. Ku kostolíku vedie náučný chodník z Nitrianskej Blatnice. Rotunda Jurko patrí k slovenským pútnickým miestam. Urobte si poldenný výlet na toto zaujímavé miesto s bohatou históriou, o čom svedčia aj vzácne archeologické nálezy.

Bezovec

Bezovec je vrch v strednej časti pohoria Považský Inovec, vyhľadávaný je najmä kvôli ďalekým výhľadom. Je najvyšším vrcholom Nízkeho Inovca a patrí do katastrálneho územia obce Nová Lehota. Z jeho vrcholu sa Vám naskytne nádherný výhľad na hrebeň Bielych Karpát, Považie, Tribeč aj Ponitrie.

Veľký Plešivec

Veľký Plešivec je najvyšším vrchom Čachtických Karpát a jeho svahy tvorí lesostep s bohatou faunou a flórou. Výstup na vrch je nenáročný a pôsobí veľmi relaxačne. Prechádzku prírodou spríjemňujú krásne výhľady na okolie. Príroda dobíja životné baterky a zobúdza vnútorný elán, vyberte sa sem v letnom alebo jesennom období, keď sa krajina sfarbí do pestra.

Visiace skaly

V oblasti Marhát, ktoré je plné drsnej prírody a skál nájdete prírodnú pamiatku Visiace skaly – pás skalísk, ktorý sa týči až do výšky približne 10 m. Výstup zvládnu aj rekreační turisti. Ku skalám sa dostanete z obce Nitrianska Blatnica alebo rekreačného strediska Výtoky.

Rozhľadňa na Marháte

Vyrazte z obce Hubina alebo Nitrianskej Blatnice a po náučnom chodníku sa dostanete až k turistickej rozhľadni na Marháte na vrchu Marhát, na vrchol vedie aj cyklotrasa. Dovidíte na Nitriansky kraj, Trnavský krajBratislavský kraj. Túra je príjemnou a nenáročnou prechádzkou.

Kúpeľné mesto Piešťany - čas na relax a zdravie

Kúpele PiešťanyKúpele Piešťany
Spoznávajte kúpeľné mestečko s jedinečnou atmosférou a krásnym prírodným prostredím. Piešťany sú vyhľadávanou lokalitou pre všetkých, ktorí túžia po rekreácii a blahodarných účinkoch liečivých termálnych prameňov a sírneho bahna. Piešťany návštevníkov privítajú nielen svojim atraktívnym prostredím, ale aj vysokou kvalitou ponúkaných služieb a širokým výberom ubytovania.

Na Kúpeľnom ostrove na vás čakajú hotely Piešťany s ponukou liečebných a wellness procedúr, balneoterapie, ale aj prechádzky v Kúpeľnom parku alebo návšteva eko parku s viac ako 174 druhmi vzácnych zvierat z celého sveta. Zoo Piešťany ponúka možnosť aj vstúpiť do niektorých druhov klietok so zvieratami. Ak túžite po prírode, preskúmajte Chránené krajinné územie SĺňavaVtáčí ostrov alebo si vychutnajte svoj voľný čas v najväčšom a najstaršom parku Sad Andreja Kmeťa.

Okrem prechádzok v parkoch, po pešej zóne alebo Kúpeľnom ostrove môžete využiť aj širokú ponuku športových aktivít, nechýba ani 9-jamkové golfové ihrisko Golf & Country Club Pieštany, squashové či tenisové kurty. Na Sĺňave si doprajete letný relax, ale aj vodné športy, cyklistiku a korčuľovanie na 11-kilometrovom okruhu. Okolie Piešťan skrýva viaceré historické pamiatky ako Čachtický hrad, ruiny hradu Tematín, šikmú vežu vo Vrbovom či Rotundu Jurko, ale aj pamiatky ľudovej kultúry či atrakcie pre rodiny s deťmi ako Park miniatúr v Podolí či vodnú zábavu na Kúpalisku Eva. V zimnej sezóne si skvele zalyžujete v rekreačnom a lyžiarskom stredisku Bezovec.

Ubytovanie v Piešťanoch - wellness hotely, penzióny, moderné apartmány i chaty

Piešťany ponúkajú ubytovanie v luxusných hoteloch Piešťany, v penziónoch Piešťany, ale aj v moderných apartmánoh Piešťany či chatkách Piešťany. Nájdete aj mnoho privátov Piešťanylacné ubytovanie v súkromí Piešťany alebo lacné chaty Piešťany. Mesto Piešťany má v ponuke aj celé domy na prenájom a ponúka aj dlhodobé ubytovanie, ak v kúpeľnom meste chcete stráviť dlhšiu dovolenku. Stačí si vybrať zo zalistovaných ubytovaní Piešťany, ktoré presne splnia všetky vaše požiadavky.

Penzión Astra PiešťanyPenzión Astra Piešťany
Ak dávate prednosť luxusu a službám na vysokej úrovni, vyberte si ubytovanie v jednom z exkluzívnych hotelov priamo na Kúpeľnom ostrove Piešťany, ktoré sú vyhľadávané návštevníkmi z celého sveta. Špecialitou mesta Piešťany sú aj kúpeľné domy. Malý kúsok neba a maximálne pohodlie. V piešťanských hoteloch si môžete vybrať aj rôzne wellness procedúry, kúpeľné procedúry i liečivú balneoterapiu so sírnym bahnom. Ubytovanie v hoteli v Piešťanoch vás obklopí komfortom zasadeným v rozkvitnutom zelenom parku, ktorý je ako stvorený na prechádzky. Nechýba stravovanie v hotelovej reštaurácii, každodenné upratovanie, ale aj ďalšie nadštandardné služby. Kvalitné služby ubytovania v Piešťanoch sa vám ponúkajú aj v penzióne, kde okrem komfortne zariadených izieb a stravovacích služieb taktiež môžete využiť rôzne wellness procedúry. Ubytovanie v Piešťanoch s vlastným bazénom či wellness centrom je dôvodom na úsmev i spokojnosť.

Ak Piešťany navštevujete ako rodina, najvhodnejšie ubytovanie s deťmi sa vám ponúka v apartmánoch Piešťany alebo v baby friendly hoteloch a penziónoch. S deťmi oceníte detské kútiky, detské ihriská, ale aj vlastné súkromie a pružný program napríklad pri ubytovaní v apartmáne Piešťany. Tých, ktorých to viac ťahá do prírody ako do mesta, oslovia najmä chaty a chatky v blízkosti mesta Piešťany alebo chaty pri Sĺňave či v prírode. Lacné ubytovanie Piešťany nájdete aj vo forme robotníckej ubytovne Piešťany alebo privátu.

Víkendové pobyty Piešťany alebo romantické pobyty sú skvelým útekom z reality a za pár dní v tomto malom kúpeľnom mestečku pozbierate nespočetne veľa zážitkov. Dovolenka v Piešťanoch vás nabije životnou energiou a pozitívnymi myšlienkami. Vyberte si zo širokej ponuky ubytovania Piešťany na Hauzi a prežite skvelý pobyt plný relaxu, oddychu a krásnej prírody.

Názory a odporúčania

Juliana Mihályová
určite, čisté, krásne ubytovanie

Martina Stenisková
Výborná zmrzlina pri kúpalisku Eva

Zuzana Kortišová
Hrad Beckov, Trenčiansky hrad

Zuzana Kortišová
Pre deti Ekofarma-kontaktná ZOO, preliezky, lanový park

Jaroslava Putirková
Priamo z chaty sa dá absolvovať túra na Topolčiansky hrad a jaskyňu Opálená skala.

Stanislava Borová
Boli sme pozrieť v Eko parku na odporúčanie majiteľov a bolo tam nádherné. Skvelá reštaurácia Dart,ktorá sa nachádzala 5 minút od ubytovania. Asi 20 minút autom odtiaľ sa nachádza obec,kde sa natáča Horná Dolna.

Katarína Debnárová
Prechádzka alebo cyklistika popri vodnej nadrže Sĺňava až do Piešťan.

Hedviga Talarovičová
Areál vodného lyžovania

Ing. Gabriela Čačiková
Odporučila by som všetkým priniesť si bicykle Piešťany sú na to ako "stvorené" dostanete sa všade a veľa uvidíte. Cyklotrasy povedľa Váhu a okolo Sĺňavy sú fantastické a bufety pri nich sú tiež výborné napr. Na panvici pri kempe. Tiež odporúčam Ekopark, pre deti je to naozaj zážitok!

Jan
Je to kupelne mesto, takze vsetko pre oddych.

Adriana Sečkárová
Odporúčam hlavne kúpele, kúpeľný ostrov.