Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 0 ubytovaní undefined

Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!
Nenašiel som žiadne výsledky pre dané kritériá.
Skúste ďalšie hľadanie.

Ubytovanie pre robotníkov

Tvoríte skupinku pracujúcich a hľadáte možnosti výhodného, no slušného ubytovania? Alebo požadujete takéto parametre pre svojich zamestnancov? Žiaden problém, riešením pre Vás môžu byť hojne zastúpené robotnícke ubytovne na Slovensku.

Ubytovanie pre robotníkov by malo spĺňať hneď niekoľko parametrov — malo by ubytovaným poskytnúť dostatok súkromia i komfortu, a to pri čo najvýhodnejšej cenovke. Veľkou výhodou je, že vyhovujúcich zariadení nájdeme na celom Slovensku veľké množstvo. Tak napríklad, robotnícke ubytovne v Bratislave si nemusíte vyberať len podľa vybavenosti a celkového dojmu, ale rozhodovať sa môžete aj na základe umiestnenia v konkrétnej mestskej časti. Podobne, ako robotnícke ubytovne v Žiline či ubytovanie pre robotníkov Senec, Vám pritom ponúkne všetko, čo budete požadovať. Najväčšou výhodou ubytovní je nepochybne mimoriadne príjemná cenovka. Tá sa spravidla ešte znižuje s rastúcou dĺžkou pobytu, vďaka čomu sú ubytovne vhodné nielen na týždňovky, ale aj pre sezónnych pracovníkov či ľudí, ktorí pracujú dlhodobo ďaleko od svojho domova.

robotnícijarmoluk

Robotnícke ubytovne sú zvyčajne zariadené jednoducho, napriek tomu však ponúkajú všetko podstatné. Dôležitou je prítomnosť vždy čistých a pohodlných lôžok. Sociálne zariadenia sú v niektorých prípadoch umiestnené v každej izbe samostatne, stretnúť sa však môžete aj so spoločnými sprchami na chodbe. Platí to aj v prípade kuchynky, tá je spravidla určená pre celú chodbu či poschodie. Vo Vašej izbe Vás však často počká základné vybavenie vo forme mikrovlnky či rýchlovarnej kanvice. Svoju šálku rannej kávy si tak môžete vychutnať v pokoji a v súkromí.

Aké sú ďalšie možnosti ubytovania pre robotníkov?

Jednou z možností je aj ubytovanie pre robotníkov na internátoch a v študentských domovoch. Výhodou takéhoto ubytovania je samostatná “bunka” pre partiu spolupracovníkov. Znamená to, že o spoločné sociálne zariadenie sa budete deliť len s tými, ktorých poznáte. Aj v tomto prípade sú cenovky nastavené pomerne nízko. Kapacita robotníckych izieb na internátoch je však obmedzená, spravidla je na tieto účely vyčlenených len niekoľko buniek v celej budove.

Ubytovňa SiestaUbytovňa Siesta

Naopak, ak chcete sebe, prípadne svojim zamestnancom dopriať, neváhajte zvoliť súkromné ubytovanie pre robotníkov. K dispozícii budú mať často samostatný apartmán, byt, prípadne hneď celý dom. V každom prípade sa môžu tešiť na dokonalo vybavené ubytovanie, v ktorom razom zabudnú, ako ďaleko od domova sa nachádzajú. V plne zariadenej kuchyni si môžu pripraviť obed či teplú večeru. Dlhé dni v práci zasa môžu príjemne ukončiť v spoločenskej miestnosti pri pohári dobrého piva či pri televízii. Súkromné ubytovanie pre robotníkov sa zväčša skladá z viacerých menších izieb, vďaka čomu si v nich nájde svoj kúsok súkromia každý z ubytovaných.

Medzi najhľadanejšie lokality patrí ubytovanie pre robotníkov Lozorno, ubytovanie pre robotníkov Nové Mesto nad Váhom, ubytovanie pre robotníkov Považská Bystrica a ubytovanie pre robotníkov Stupava.