Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 8 ubytovaní Dolná Strehová

ExteriérExteriérTerasaObývacia miestnosťKuchyňaSpálňaSpálňaObývacia miestnosťObývacia miestnosťKuchyňa
V areáli termálneho kúpaliska za bezkonkurenčné ceny!
Dolná Strehová • 8 osôb, 2 spálne. V rekreačnej oblasti, pri kúpalisku. Bez internetu. Pes nepovolený.
4.6 16 recenzií
od 80 € / chata / noc
Chata JeanetteChata Jeanetteokolie chaty - futbalové ihriskoNová terasaväčšia chladnička s mrazničkoukuchyňa s vybavenim + grillveľký stôl v kuchyni s TVKuchyňa s kompletným vybavenímJedálenské posedenie a schody do iziebspálňa 4 lôžka
Pekná chata na termálnom kúpalisku
Dolná Strehová • 7 osôb, 2 spálne. V rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska. Bazén, bez internetu. Pes povolený.
4.2 9 recenzií
od 42 € / chata / noc
Chata Maťko KupkoChata Maťko KupkoChata Maťko KupkoChata Maťko KupkoChata Maťko KupkoChata Maťko KupkoChata Maťko KupkoChata Maťko KupkoChata Maťko KupkoChata Maťko Kupko
Priamo v areáli termálneho kúpaliska Dolná Strehová
Dolná Strehová • 5 osôb, 1 spálňa. V rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska. Bazén, bez internetu. Pes povolený.
Bez recenzií
od 12 € / chata / noc
Ubytovanie SlniečkoUbytovanie SlniečkoUbytovanie SlniečkoUbytovanie SlniečkoUbytovanie SlniečkoUbytovanie SlniečkoUbytovanie SlniečkoUbytovanie SlniečkoUbytovanie SlniečkoUbytovanie Slniečko
Priamo v areáli termálneho kúpaliska
Dolná Strehová • 4 chaty, 22 osôb, 4 spálne. V rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska. Bazén, sauna, bez internetu. Pes povolený.
4 7 recenzií
od 35 € / chata / noc
ExteriérSpálňaSpálňaInteriérObývací priestorKuchynský kútObývací priestorObývací priestorObývací priestorObývací priestor
Ubytovanie v areáli termálneho kúpaliska
Dolná Strehová • 8 osôb, 1 spálňa. V rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska. Bez internetu. Pes povolený.
4.5 7 recenzií
od 40 € / chata / noc
Chaty KvietokChaty KvietokChaty KvietokChaty KvietokChaty KvietokChaty KvietokChaty Kvietok
Chata priamo v areáli termálneho kúpaliska!
Dolná Strehová • 9 osôb, 2 spálne. V rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska. Bazén, bez internetu. Pes povolený.
3.5 5 recenzií
od 35 € / chata / noc
ExteriérExteriérSpoločenská miestnosťKuchynský kútSpálňaSpálňaSpálňaSpálňaSpálňaSpálňa
Priamo v areáli kúpaliska
Dolná Strehová • 10 osôb, 3 spálne. V rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska. Pes nepovolený.
Bez recenzií
od 130 € / chata / noc
TRIOubytkoTRIOubytkoTRIOubytkoTRIOubytkoTRIOubytkoTRIOubytkoTRIOubytkoTRIOubytkoTRIOubytkoTRIOubytko
Chatky v areáli aquaparku Dolná Strehová - zľavy na voľné termíny
Dolná Strehová • 3 chaty, 15 osôb, 3 spálne. V obci, v areáli kúpaliska. Bazén, vírivka, sauna, bez internetu. Pes povolený.
4.6 5 recenzií
od 30 € / chata / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

5+ tipov kam ísť na výlet v Dolnej Strehovej

Obec Dolná Strehová je perlou južného Slovenska. Rozprestiera sa v Ipeľskej kotline regiónu Novohrad a jej hlavné bohatstvo je ukryté v podzemí. Termálne pramene s liečivou vodou a blahodárnymi účinkami na pleť a pohybové ústrojenstvo ju preslávili nielen na Slovensku. Niet divu, že práve v Dolnej Strehovej je vybudovaný wellness rezort Aquatermal Strehová. Rezort a ubytovanie Dolná Strehová ponúka svojim návštevníkom celoročný relax a zábavu.

5+ tipov kam ísť na výlet v Dolnej Strehovej
V letných mesiacoch je k dispozícii aj vonkajšie termálne kúpalisko Kupko Strehová, v ktorom sa môžete tešiť sprievodným programom pre deti aj dospelých. Ideálne miesto počas horúcich letných dní. Z historického pohľadu patrí obec Dolná Strehová medzi historicky významnejšie obce regiónu Novohrad . V minulosti mala obec funkciu strážnej osady o čom svedčí aj názov jednej vyvýšeniny na južnej hranici strehovského chotára, ktorá dodnes nesie názov Strážna hora a je z nej výborný výhľad na rieku Ipeľ. Dolná Strehová sa môže pýšiť aj jedným z najväčších literárnych múzeí na území Slovenska, ktoré sa nachádza v priestoroch kaštieľa Madáchovcov. Kaštieľ Imre Madácha je rokokovo-klasicistická budova, v ktorej žil a tvoril spisovateľ Imre Madácha. Dodnes je tu k nahliadnutiu básnikova pracovňa, kde vznikla podstatná časť jeho tvorby. Návštevníkom sú sprístupnené aj niektoré jeho diela a dobové fotografie.

Aj keď rovinaté južné Slovensko nepovažujeme za turistický raj, kde tu sa nejaký ten vrchol objaví. V blízkosti Dolnej Strehovej sa nachádza stará vyhasnutá sopka Lysec, ktorá patrí k najatraktívnejším miestam pohoria Ostrôžky. Vo vrcholovej časti sa nachádzajú zaujímavé skalné útvary vulkanického pôvodu i pozostatky pravekého hradiska vo forme okružného valu. Zo svahov pod vrcholom sa vám naskytne úžasný výhľad na Ipeľskú kotlinu až do Maďarska. Aj keď je Dolná Strehová nenápadnou dedinkou, môžete si tu kráľovský oddýchnuť a spoznať príjemný kút Slovenska.

Možnosti ubytovania v dedinke Dolná Strehová

Rozhodli ste sa navštíviť Dolnú Strehovú a hľadáte miesto na ubytovanie? Na ubytovacom portáli Hauzi si môžete prezrieť možnosti ubytovania v Dolnej Strehovej. Väčšina ubytovacích zariadení sa nachádza v blízkosti termálneho kúpaliska, ale nájsť si môžete aj ubytovanie v areáli termálneho kúpaliska Dolná Strehová. Ak sa chystáte na dovolenku s rodinou a deťmi alebo ako skupinka priateľov, túžiacich po vlastnom programe a ničím nerušenej zábave, práve pre vás je ako stvorené ubytovanie v chate Dolná Strehová.

Hotel AquatermalHotel Aquatermal
Chata poskytuje dostatočné súkromie, takže sa naplno môžete venovať vami zvoleným aktivitám. Chaty v Dolnej Strehovej okrem miestností na spanie disponujú plne vybavenou kuchyňou, sociálnym zariadením a spoločenskou miestnosťou na trávenie voľných chvíľ. V blízkosti chaty Dolná Strehová je zväčša terasa, kde si môžete vychutnať rannú kávu, či spraviť príjemný večer pri grilovačke alebo opekačke. Pre deti ponúka okolie chaty miesto na rozvoj ich fantázie a vymýšľanie rôznorodých hier.

Ak patríte k náročnejším dovolenkárom a potrpíte si na kvalitnom ubytovaní s radom doplnkových služieb, aj pre vás si obec Dolná Strehová niečo pripravila. Priamo v areáli termálneho kúpaliska sa nachádza hotel Dolná Strehová, ktorý vďaka svojim kvalitným službám splní očakávanie aj náročnejšej klienteli. Okrem ubytovania v dvojlôžkových izbách alebo apartmánoch, sa môžete tešiť na skvelú hotelovú reštauráciu, kde si pochutnáte na gastronomických špecialitách regiónu Novohrad. Počas pobytu sú vám k dispozícii bazény, tobogán a dokonalý relax si doprajete vo wellness centre so saunami a vírivkou. Najmenší návštevníci sa potešia detskému kútiku a detskému ihrisku v priestoroch hotela. Aj keď je Dolná Strehová len malou dedinkou na juhu Slovenska, zaručene má čo ponúknuť!

Názory a odporúčania

Berwyn David
Navštívte to a neolutujute

Berwyn David
Je to super prostredie a dobré si tam oddýchnete

Viliam Meleg
Skúsiť inú obec pripadne ak sa predsa rozhodli ostať tak je možné navštíviť aspoň bludisko v kukuricnom poli

Monika Kočerjaginova
Kúpalisko v Dolnej Strehovej

Monika Kočerjaginova
Hrad Modrý Kameň

Kristýna Glattová
Výlety po okolí

Kristýna Glattová
Procházky, masáže, sauna, opékání na ohni, koně

Mirka Aláčová
Hrad Modrý Kameň Kamenný vodopád