Zadajte krit├ęri├í
Nem├íte ─Źas h─żada┼ą? Po┼ílite dopyt viacer├Żm ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, ┼że zad├íte svoje krit├ęri├í a potvrd├şte. My ho rozpo┼íleme v┼íetk├Żm vyhovuj├║cim ubytovaniam, ktor├ę v├ím po┼íl├║ svoju ponuku ak s├║ vo─żn├ę. U┼íetr├şte ─Źas a m├┤┼żete si vybera┼ą! Krit├ęri├í si nastavte vo vyh─żad├ívan├ş, vypl┼łte svoje kontakty a stla─Źte Odosla┼ą dopyt.

Po─Źet vyhovuj├║cich objektov:

Sna┼żte sa zada┼ą ─Źo najpresnej┼íie krit├ęri├í, aby v├ís nekontaktovalo ve─żmi ve─ża ubytovate─żov. Pozrie┼ą vyhovuj├║ce ubytovacie zariadenia


Zru┼íi┼ą dopyt

Vyberte si z ponuky a┼ż 9 ubytovan├ş Modra

zimn├í sez├│na na Zo┼íke2 - l├┤┼żkov├í izba s k├║pe─ż┼łou 3 - l├┤┼żkov├í izba2 - l├┤┼żkov├í izba2 - l├┤┼żkov├í izba2 - l├┤┼żkov├í izbak├║pe─ż┼ła s WCsvadobn├ę prestieraniepredjedlosl├ívnostn├ę menu
Novozrekon┼ítruovan├ę ubytovanie vhodn├ę pre r├┤zne skupinov├ę akcie!
Modra - Piesok • 33 os├┤b, 11 sp├íln├ş. V rekrea─Źnej oblasti, pri vleku, pri lese. Baz├ęn, s mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes nepovolen├Ż.
4.6 1 recenzia
od 795 ÔéČ / chata / noc
Exteri├ęrExteri├ęrAKCIA - vychutnajte si JARN├Ü pr├şrodu na Chate Alpina Zo┼íka Vonkaj┼íie posedenieSpolo─Źensk├í miestnos┼ąSpolo─Źensk├í miestnos┼ąSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼ła
Kr├ísna a ├║tuln├í chata v srdci pr├şrody
Modra - Piesok • 8 os├┤b, 3 sp├ílne. V rekrea─Źnej oblasti, v lese, na hor├ích. Pes povolen├Ż.
4.9 4 recenzie
od 160 ÔéČ / chata / noc
Exteri├ęrBaz├ęnBaz├ęnBaz├ęnExteri├ęrTerasaDetsk├ę ihriskoJednol├┤┼żkov├í izbaJednol├┤┼żkov├í izbaJednol├┤┼żkov├í izba
 
Modra - Harm├│nia • 38 os├┤b, 12 sp├íln├ş. V rekrea─Źnej oblasti, pri lese. Baz├ęn, v├şrivka, sauna. Pes povolen├Ż.
Bez recenzi├ş
od 31 ÔéČ / osoba / noc
Biela ChataExteri├ęrOb├Żvacia miestnos┼ąSaunaSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaInteri├ęr
Romantick├í chata so saunou iba pre dospel├Żch
Modra - Piesok • 5 os├┤b, 2 sp├ílne. V rekrea─Źnej oblasti, v lese, na hor├ích, v chatovej osade. Sauna. Pes nepovolen├Ż.
4.6 2 recenzie
od 210 ÔéČ / chata / noc
Villa VinicaVilla VinicaVilla VinicaVilla VinicaVilla VinicaVilla VinicaVilla VinicaVilla VinicaVilla VinicaVilla Vinica
Villa s rodinnou atmosf├ęrou
Limbach • 5 izieb, 12 os├┤b, 5 sp├íln├ş. V obci, pri lese. S mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes povolen├Ż.
4.3 3 recenzie
od 80 ÔéČ / apartm├ín / noc
Exteri├ęrExteri├ęrVonkaj┼íie posedenieSpolo─Źensk├í miestnos┼ąSpolo─Źensk├í miestnos┼ąTrojl├┤┼żkov├í izbaTrojl├┤┼żkov├í izbaTrojl├┤┼żkov├í izbaSpolo─Źensk├í miestnos┼ąSpolo─Źensk├í miestnos┼ą
V stredisku Pezinsk├í Baba, vhodn├ę pre r├┤zne akcie, v├şnna pivnica!
Pezinok • 21 os├┤b, 7 sp├íln├ş. V rekrea─Źnej oblasti, pri vleku, pri lese. Pes povolen├Ż.
4.6 1 recenzia
od 300 ÔéČ / chata / noc
HotelHotelHotelHotelExteri├ęrExteri├ęrLetn├í terasaExteri├ęrZ├íhradaZ├íhrada
Tich├ę prostredie
Pezinok • 16 izieb a  1 apartm├ín, 43 os├┤b, 17 sp├íln├ş. Na okraji obce. S mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes nepovolen├Ż.
3.3 2 recenzie
od 18 ÔéČ / osoba / noc
Penzi├│n Karol├şnaPenzi├│n Karol├şnaPenzi├│n Karol├şnaPenzi├│n Karol├şnaPenzi├│n Karol├şnaPenzi├│n Karol├şnaPenzi├│n Karol├şnaPenzi├│n Karol├şnaPenzi├│n Karol├şna
┼át├Żlov├ę ubytovanie s re┼ítaur├íciou
Pezinok • 23 os├┤b, 9 sp├íln├ş. Na okraji obce. S mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes povolen├Ż.
5.0 1 recenzia
od 28 ÔéČ / osoba / noc
Exteri├ęrRe┼ítaur├íciaLogoRe┼ítaur├íciaIzbaDvojl├┤┼żkov├í izbaTrojl├┤┼żkov├í izba┼átvorl├┤┼żkov├í izbaApartm├ín s 1 sp├íl┼łouIzba
Penzión s reštauráciou
Slovensk├Ż Grob • 21 izieb a  1 apartm├ín, 64 os├┤b, 22 sp├íln├ş. V obci. S mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes povolen├Ż.
4.8 7 recenzi├ş
od 20 ÔéČ / osoba / noc
Nem├íte ─Źas h─żada┼ą ubytovanie? Po┼ílite dopyt!

10+ tipov kam ├şs┼ą na v├Żlet v Modre

Modra, star├ę vinohradn├şcke mesto je jednou z domin├ínt Malokarpatskej vinohradn├şckej oblasti. Le┼ż├ş v prekr├ísnej pr├şrode na v├Żchodnom ├║p├Ąt├ş Mal├Żch Karp├ít. Mesto lemuj├║ ├║rodn├ę vinice a vin├írstvo siaha ─Ćaleko do hist├│rie mesta. N├íjdete tu taktie┼ż zn├íme rekrea─Źn├ę oblasti - Harm├│nia, Piesky a Zochova chata. Modra a jej okolie je skvel├Żm miestom na oddych od ruchu ve─żkomesta. Nako─żko sa nach├ídza ne─Ćaleko Bratislavy, je ─Źastokr├ít o├ízou pokoja a oddychu pre ─żud├ş z hlavn├ęho mesta.

Hrad ─îerven├Ż kame┼łAutor: Teslaton ÔÇô Vlastn├ę dielo, CC BY 3.0
Pohorie Mal├Żch Karp├ít ukr├Żva mno┼żstvo turistick├Żch tr├ís, po ktor├Żch sa m├┤┼żete vyda┼ą a objavova┼ą ─Źaro miestnej pr├şrody a jej ├║kazov. Dokonca tu n├íjdete samotn├║ br├ínu do malokarpatsk├ęho pekla. ─îertov kopec v├ím s├şce nepon├║kne v├Żh─żad na okolie, ale prekvap├ş v├ís ve─żmi zauj├şmav├Żmi tmav├Żmi skalami zvl├í┼ítnych tvarov, ktor├ę akoby naozaj o─Źadil dym z pekiel. K zvl├í┼ítnej atmosf├ęru vrcholu prispievaj├║ st─║piky, ktor├ę z tunaj┼íieho kame┼ła nav┼Ľ┼íili turisti alebo samotn├ş ─Źerti? Je len na va┼íej fant├ízii, ak├Ż pr├şbeh po─Źas n├ív┼ítevy ─îertovej skaly vymysl├şte pre va┼íich bl├şzkych a spr├şjemn├şte si tak chv├şle v pr├şrode. Ak patr├şte k obdivovate─żom skaln├Żch ├║tvarov, Mal├ę Karpaty si pre v├ís prichystali e┼íte nie─Źo. Tisov├ę skaly s├║ o─Źaruj├║cim skaln├Żm kr├í─żovstvom, ktor├ę up├║taj├║ nejedn├ęho turistu. Av┼íak okrem v┼íakovak├Żch skaln├Żch ├║tvarov m├┤┼żete z├írove┼ł obdivova┼ą prekr├ísnu pr├şrodu a vychutn├íva┼ą si neru┼íen├ę ticho. M├íte radi prech├ídzky pr├şrodou, po─Źas ktor├Żch sa koch├íte v├Żh─żadmi na okolie? Tak potom ur─Źite podniknite v├Żstup na vrchol Ve─żk├í Homo─ża, kde sa nach├ídza dreven├í rozh─żad┼ła Modra, z ktorej sa v├ím naskytne kruhov├Ż ─Ćalek├Ż rozh─żad na panor├ímu Mal├Żch Karp├ít, Pova┼żsk├Ż Inovec, Tribe─Ź aj rak├║ske Alpy.

S├şce ob─żubujete prech├ídzky v pr├şrode, ale n├ív┼íteva historick├Żch pamiatok v├ís fascinuje nato─żko, ┼że v├ím beh├í mr├íz po chrbte? Potom ste na spr├ívnom mieste. Historick├í Modra je obrovsk├Żm l├íkadlom pre milovn├şkov hist├│rie, nako─żko sa tu nach├ídza mno┼żstvo pamiatok. Azda najv├Ą─Ź┼íou historickou atrakciou v okol├ş Modry je jeden z najzachovalej┼í├şch slovensk├Żch hradov - hrad ─îerven├Ż Kame┼ł.

Margitin dvorMargitin dvor
V are├íli tohto rozpr├ívkov├ęho hradu sa nach├ídza Sokoliarsky dvor Astur, kde po─Źas sez├│ny m├┤┼żete vidie┼ą prezent├íciu letov├Żch uk├í┼żok dravcov. Jedn├í sa o najv├Ą─Ź┼íiu expoz├şciu dravcov na Slovensku. Milovn├şci zvierat si pr├şdu na svoje aj na ne─Ćalekej rodinnej farme Margitin dvor. Tu na n├ív┼ítevn├şkov ─Źak├í are├íl vsaden├Ż v prekr├ísnej pr├şrode s radou slu┼żieb s├║visiacich s rekrea─Źn├Żm jazden├şm a chovom kon├ş.

Nach├ídza sa tu aj M├║zeum ─Żudov├şta ┼át├║ra Modra, najv├Żznamnej┼íieho predstavite─ża slovensk├ęho n├írodn├ęho ┼żivota. S├║─Źas┼ąou m├║zea s├║ aj vysunut├ę expoz├şcie a to M├║zeum slovenskej keramickej plastiky, ─Źi Gal├ęria Ign├íca Bizmayera. Pozornos┼ą treba zaru─Źene venova┼ą aj ne─Ćalek├ęmu mestu Pezinok a jeho turistick├Żm atrakci├ím. Klenotom mesta je ur─Źite Z├ímock├Ż park Pezinok, v ktorom sa nach├ídza Pezinsk├Ż z├ímok, ozna─Źovan├Ż aj ako ÔÇťVodn├Ż hradÔÇŁ. Po─Źas n├ív┼ítevy Pezinka sa zastavte v historickej vidieckej usadlosti Schaubmarov mlyn a objavte najv├Ą─Ź┼í├ş poto─Źn├Ż mlyn v Eur├│pe. V zimn├Żch mesiacoch je l├íkadlom ly┼żiarske stredisko Pezinsk├í Baba. Okrem ly┼żiarskych trat├ş sa m├┤┼żete te┼íi┼ą na be┼żk├írske trate a s├ínkarsku dr├íhu.

Nenechajte si ujs┼ą skvel├ę ubytovanie v Modre a jej okol├ş

Rozhodli ste sa nav┼ít├şvi┼ą prekr├ísnu Modru a jeden de┼ł je m├ílo na spozn├ívanie a objavovanie kr├ís ─Źarovn├ęho k├║ta Slovenska? Modra a jej okolie pon├║ka ┼íirok├║ ┼ík├ílu ubytovania pre r├┤znorod├║ klientelu. Nev├íhajte a pobyt si zarezervujte ─Ź├şm sk├┤r, nako─żko je lokalita ve─żmi ob─ż├║ben├Żm miestom na tr├ívenie vo─żn├Żch chv├ş─ż. Pre rodiny s de┼ąmi, zanieten├Żch turistov, ─Źi milovn├şkov pr├şrody v tichom prostred├ş, pon├║ka Modra ubytovanie v chate alebo v lesnej chal├║pke.

Chata ZoškaChata Zoška
Chata Modra a Modra chal├║pka zaru─Ź├ş n├ív┼ítevn├şkom dostato─Źn├ę s├║kromie a priestor na neru┼íen├║ z├íbavu. V okol├ş chaty Modra si m├┤┼żete spr├şjemni┼ą chv├şle grilova─Źkou, opeka─Źkou, ─Źi r├┤znymi hrami s va┼íimi najmen┼í├şmi. Ak h─żad├íte lacn├ę ubytovanie Modra, okrem ch├ít s├║ v ponuke aj miestne priv├íty Modra, ktor├ę taktie┼ż pote┼íia prijate─żn├Żmi cenami ubytovania.

Pre n├íro─Źnej┼í├şch dovolenk├írov, ktor├ş si okrem ubytovania v Modre chc├║ pochutna┼ą aj na dobrom jedle priamo v ubytovacom zariaden├ş, odpor├║─Źame vyu┼żi┼ą penzi├│n Modra. V are├íli penzi├│nu sa ┼ítandardne nach├ídza alt├ínok s grilom alebo terasa s poseden├şm, tak┼że si m├┤┼żete naplno vychutna┼ą pobyt na ─Źerstvom vzduchu v pr├şjemnom prostred├ş. A pre t├Żch najn├íro─Źnej┼í├şch s├║ v ponuke hotely Modra, kde na v├ís ne─Źak├í len skvel├ę ubytovanie Modra a dobr├ę jedlo, ale aj rada doplnkov├Żch slu┼żieb. ─îo tak si dopria┼ą skvel├Ż wellness Modra so saunou, v├şrivkou a zrelaxova┼ą tak svoje telo i ducha? Ubytovanie v hoteli v srdci pr├şrody v├ím zaru─Źene poskytne to ─Źo potrebujete. Budete odch├ídza┼ą pln├Ż nov├Żch s├şl, s prekr├ísnymi spomienkami na o─Źaruj├║cu Modru a jej okolie.

N├ízory a odpor├║─Źania

Nade┼żda P.M.
Na pe┼ío v├Żborn├í dostupnos┼ą k priehrade Bukov├í,pekn├í prech├ídzka cez les a autom do p├ír min├║t na Hrad Korl├ítka, kl├í┼ítor Katar├şnka ─ŹI Hrad Dobr├í voda. Z ved─żaj┼íej obce Plaveck├Ż Mikul├í┼í je v├Żborn├í dostupnos┼ą ─Źi u┼ż na Plaveck├Ż hrad alebo turistick├Ż okruh ponad lezeck├║ oblas┼ą Kr┼ílenica, cez Mon repos a Jeleniu horu nasp├Ą┼ą.

Adam ─Äurica
Prechadzka ku pramenu v lese.

Pavel Marko
Len aby im pocasie vyslo ako nam a potom je tam fajn vsetko

Dagmar Slobodova
Seneck├║ zmrzlinu

Pech├í┼łov├í Minkov├í Na─Ća
Krasnu okruznu turu z Plaveckeho Mikulasa,ponad skaly Krslenice,cez javorinku,pslffyovsku horaren Mon Repos,Jeleniu hotu naspat do Plaveckeho Mikulasa,precjadzka na Bukovu,Hrad Korlatko.

Hajnalka Kisová
S detmi je v├Żhoda ┼że je na skok bratislavsk├ę zoo, tak isto malkia park v orechovom potoni, z├íbavn├ę centrum v Bratislave pre deti, keby bolo teplej┼íie tak aj jazero priamo pri hoteli alebo aquapark

Hajnalka Kisová
Senecky aquapark alebo r├┤zne podujatia, ako aj v├Żstava psov k├║sok od hotela

Jozef Papaj
Kult├║rne pamiatky

Jozef Papaj
N├íkupn├ę stredisko Avion

Krist├şna Bublincov├í
Je to ho naozaj vela, my sme stihli navstivit napr zrucaninu hradu Korlatko. Samotny Plavecky Peter je nadherny a stoji za navstevu.

Alfr├ęd Bartalo┼í
V├şnnu cestu.

Darina Va┼łov├í
Hrad ─îerven├Ż kame┼ł