Zadajte krit├ęri├í
Nem├íte ─Źas h─żada┼ą? Po┼ílite dopyt viacer├Żm ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, ┼że zad├íte svoje krit├ęri├í a potvrd├şte. My ho rozpo┼íleme v┼íetk├Żm vyhovuj├║cim ubytovaniam, ktor├ę v├ím po┼íl├║ svoju ponuku ak s├║ vo─żn├ę. U┼íetr├şte ─Źas a m├┤┼żete si vybera┼ą! Krit├ęri├í si nastavte vo vyh─żad├ívan├ş, vypl┼łte svoje kontakty a stla─Źte "Odosla┼ą dopyt".

Po─Źet vyhovuj├║cich objektov:

Sna┼żte sa zada┼ą ─Źo najpresnej┼íie krit├ęri├í, aby v├ís nekontaktovalo ve─żmi ve─ża ubytovate─żov. Pozrie┼ą vyhovuj├║ce ubytovacie zariadenia


Zru┼íi┼ą dopyt
Krahule Krahule

Vyberte si z ponuky a┼ż 11 ubytovan├ş Krahule

exteri├ęr exteri├ęrexterierExteri├ęr
Ubytujte sa pod ly┼żiarskym strediskom
Krahule • 10 os├┤b, 3 sp├ílne. V obci, pri vleku. K├║pacia ka─Ća, sauna. Pes nepovolen├Ż.
9.6 22 recenzi├ş
25 - 48 ÔéČ osoba / noc
Exteri├ęrExteri├ęrSpolo─Źensk├í miestnos┼ąSpolo─Źensk├í miestnos┼ą
Luxusn├í novostavba drevenice pod ly┼żiarskym svahom.
Krahule • 5 izieb, 18 os├┤b, 5 sp├íln├ş. V centre obce, pri vleku, na hor├ích. S mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes nepovolen├Ż.
9.4 14 recenzi├ş
16 - 30 ÔéČ osoba / noc
Modr├í chal├║pkaModr├í chal├║pkakuchy┼łakuchy┼ła
Dvojn├ísobn├Ż v├ş┼ąa┼ż s├║┼ąa┼że "Chalupa s najkraj┼íou atmosf├ęrou"!
Kremnick├ę Bane • 12 os├┤b, 4 sp├ílne. Na okraji obce, pri ly┼żiarskom stredisku, pri lese. Pes povolen├Ż.
9.5 9 recenzi├ş
23 - 35 ÔéČ osoba / noc
Exteri├ęrExteri├ęrSpolo─Źensk├í miestnos┼ąKuchy┼ła
Luxusn├í romantick├í chal├║pka v priamom dotyku s pr├şrodou!
Kremnick├ę Bane • 13 os├┤b, 4 sp├ílne. Na okraji obce, pri lese, na hor├ích. Pes povolen├Ż.
9.5 9 recenzi├ş
23 - 38 ÔéČ osoba / noc
Apartm├ín ─Ź. 1Apartm├ín ─Ź. 1Apartm├ín ─Ź. 1Apartm├ín ─Ź. 1
Modern├ę apartm├íny v historickom meste Kremnica!
Kremnica • 5 apartm├ínov, 22 os├┤b, 6 sp├íln├ş. V centre mesta. Pes nepovolen├Ż.
10.0 7 recenzi├ş
19 - 70 ÔéČ osoba / noc
Exteri├ęrOkolieApartm├ín 1Apartm├ín 1
Komfortn├ę apartm├íny v centre Kremnice
Kremnica • 2 apartm├íny, 8 os├┤b, 2 sp├ílne. V centre mesta. Pes povolen├Ż.
6.7 1 recenzia
17 - 18 ÔéČ osoba / noc
Soler PensionSoler PensionSoler PensionDvojl├┤┼żkov├í izba
Ne─Ćaleko centra Kremnice.Skalka 8min autom
Kremnica • 4 izby a  1 apartm├ín, 14 os├┤b, 5 sp├íln├ş. Na okraji mesta, pri lese. S mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes nepovolen├Ż.
Bez recenzi├ş
15 - 25 ÔéČ osoba / noc
Turistick├í ubytov┼ła Vetern├şkTuristick├í ubytov┼ła Vetern├şkTuristick├í ubytov┼ła Vetern├şkTuristick├í ubytov┼ła Vetern├şk
Ideálne aj pre skupiny
Kremnica • 61 os├┤b, 18 sp├íln├ş. V meste. S mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes nepovolen├Ż.
9.1 1 recenzia
10 - 18 ÔéČ osoba / noc
Hotel GolferHotel GolferHotel GolferHotel Golfer
Relax, pokoj, zábava
Kremnica • 90 os├┤b, 34 sp├íln├ş. , pri k├║palisku, pri lese. Baz├ęn, v├şrivka, sauna, s mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes povolen├Ż.
Bez recenzi├ş
36 - 59 ÔéČ osoba / noc
Chata Limba KremnicaChata Limba KremnicaChata Limba KremnicaChata Limba Kremnica
Ubytovanie vhodn├ę pre r├┤zne ┼íportov├ę s├║stredenia a ┼íkolsk├ę v├Żlety!
Kremnica • 42 izieb a  5 apartm├ínov, 146 os├┤b, 61 sp├íln├ş. Mimo mesta, pri ly┼żiarskom stredisku, na hor├ích. Baz├ęn, sauna, s mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes povolen├Ż.
Bez recenzi├ş
14 - 23 ÔéČ osoba / noc
Exteri├ęrOhniskoAlt├ínokKuchy┼ła
Chata v tichom prostred├ş
L├║─Źky (okres ┼Żiar nad Hronom) • 5 os├┤b, 1 sp├íl┼ła. Na okraji obce. Bez internetu. Pes nepovolen├Ż.
Bez recenzi├ş
8 - 24 ÔéČ osoba / noc
Nem├íte ─Źas h─żada┼ą ubytovanie? Po┼ílite dopyt!

6+ tipov kam ├şs┼ą na v├Żlet v Krahuliach


Krahule - prekrásna horská obec v srdci Európy

Na ├║p├Ąt├ş Kremnick├ęho pohoria, severne od mesta Kremnica, le┼ż├ş malebn├í horsk├í obec Krahule. Obec Krahule bola p├┤vodne nemeck├í osada drevoruba─Źov, uhliarov a ban├şkov. V─Ćaka v├Żbornej polohe a klimatick├Żm podmienkam s├║ Krahule vyh─żad├ívan├ę turistick├ę stredisko po─Źas cel├ęho roka. V zime Krahule nav┼ítevuj├║ predov┼íetk├Żm ly┼żiari a milovn├şci be┼żkovania. Be┼żeck├ę trate v Kremnick├Żch vrchoch sa v lete menia na cyklistick├ę trasy s n├ídhern├Żmi v├Żh─żadmi, popretk├ívan├ę mno┼żstvom turistick├Żch chodn├ş─Źkov.

Ak├ę turistick├ę atrakcie na v├ís ─Źakaj├║ v obci Krahule?

Ski KrahuleSki Krahule
Obec Krahule, ktor├í sa vyzna─Źuje ako stred Eur├│py, m├í jednozna─Źne ─Źo pon├║knu┼ą v┼íetk├Żm, ktor├ş sa rozhodn├║ ju nav┼ít├şvi┼ą. V prostred├ş kr├ísnej pr├şrody Ve─żkej Fatry a Turca sa nach├ídza mno┼żstvo turistick├Żch tr├ís pre neopakovate─żn├ę prech├ídzky a v├Żlety.

Ski Krahule

V zimn├Żch mesiacoch je hlavn├Żm l├íkadlom predov┼íetk├Żm ly┼żiarske stredisko Ski Krahule. Ly┼żiarske stredisko je vybudovan├ę na pl├í┼łach nad Krahu─żami, kde na v├ís ─Źak├í 5 vlekov a ┼ítvorseda─Źkov├í lanovka. V pr├şpade nedostatku pr├şrodn├ęho snehu s├║ svahy umelo zasne┼żovan├ę, ─Źo zaru─Ź├ş, ┼że nepr├şdete o skvel├ę chv├şle na svahu a dos├Żta si zaly┼żujete. Z├í┼żitkom nielen pre dospel├Żch, ale aj deti je ur─Źite ve─Źern├ę ly┼żovanie, ktor├ę Ski Krahule m├í vo svojej ponuke. Priaznivci be┼żkovania zaru─Źene ocenia upravovan├ę be┼żeck├ę trate v okol├ş ly┼żiarskeho strediska.

Rozh─żad┼ła Krahule

Rozh─żad┼ła KrahuleAutor: Michal Jakubsk├Ż, CC BY 3.0
Rozh─żad┼ła Krahule je vyh─żad├ívanou atrakciou n├ív┼ítevn├şkov mesta Kremnica a bl├şzkeho okolia. O─Źar├ş v├ís svojou architekt├║rou a prekr├ísnymi v├Żh─żadmi, ktor├ę sa v├ím naskytn├║. Z najvy┼í┼íieho poschodia rozh─żadne sa m├┤┼żete pokocha┼ą v├Żh─żadom na bl├şzke Kremnick├ę vrchy a ┼átiavnick├ę vrchy, mesto Kremnicu s okolit├Żmi obcami a za dobrej vidite─żnosti zahliadnete a┼ż na vzdialen├ę vrchy Malej Fatry. Priamo z obce Krahule vedie na rozh─żad┼łu zna─Źen├í turistick├í trasa vhodn├í pre menej zdatn├Żch turistov a rodiny s de┼ąmi.

Chata Hostinec

Chata Hostinec s pravou horskou atmosf├ęrou je ob─ż├║ben├Żm cie─żom turistick├Żch, cyklistick├Żch a be┼żk├írskych v├Żletov. Chata bola postaven├í v roku 1743 a sl├║┼żila ako ob─Źerstvovacia stanica pre ─żud├ş a z├íprahy na hlavnej obchodnej ceste ved├║cej z Kremnice do Banskej Bystrice. Pr├íve p├┤vodn├ę vyu┼żitie chaty prinieslo s├║─Źasn├Ż n├ízov Hostinec.

Na ak├ę ubytovanie sa m├┤┼żete te┼íi┼ą v horskej krajinke?

Zrub na Brie┼żku KrahuleZrub na Brie┼żku Krahule
Krahule a jeho bl├şzke okolie pon├║kaj├║ svojim n├ív┼ítevn├şkom r├┤znorod├ę ubytovacie mo┼żnosti. Prekr├ísne chaty Krahule poskytuj├║ s├║kromie hos┼ąom a mo┼żnos┼ą tak vychutna┼ą si pr├şjemn├ę prostredie len v kruhu bl├şzkych os├┤b, s ktor├Żmi si doprajete pobyt. Ubytovanie v chate pre dve osoby je skvel├í vo─żba ako si u┼żi┼ą romantiku s milovanou osobou. Ak po─Źas pobytu t├║┼żite po relaxe, poobzerajte sa po ubytovan├ş v ┼ít├Żlovom zrube, ktor├Ż okrem ubytovac├şch mo┼żnost├ş disponuje napr├şklad k├║pacou ka─Ćou a saunou. Na ubytovacom port├íli Hauzi zaru─Źene n├íjdete ten prav├Ż zrub Krahule pre v├ís. ─Äal┼íou z mo┼żnost├ş ubytovania Krahule s├║ apartm├íny Krahule alebo ubytovanie v s├║krom├ş Krahule. Penzi├│n Krahule pon├║ka n├ív┼ítevn├şkom komfortnej┼íie ubytko a v exteri├ęri penzi├│nu ─Źak├í na host├ş terasa s poseden├şm, grilom, ─Źi ohniskom. Penzi├│ny Krahule a rodinn├ę domy pon├║kaj├║ pohodln├ę ubytovanie po─Źas cel├ęho roka. Je len na va┼íich predstav├ích, ak├ę ubytovanie si vyberiete. Nech sa u┼ż rozhodnete pre chatu, zrub, ubytovanie v s├║krom├ş alebo penzi├│n, zaru─Źene sa objekt bude nach├ídza┼ą v prekr├ísnom horskom prostred├ş. Na v├Żber m├íte ┼íirok├║ ┼ík├ílu aktiv├şt, ktor├Żm sa po─Źas pobytu m├┤┼żete venova┼ą. Krahule, miesto kde to ┼żije kr├ísou pr├şrody a vyt├║┼żen├Żm relaxom. Z dovolenky v Krahuliach si odnesiete kr├ísne spomienky, ─Źist├║ myse─ż a na─Źerp├íte nov├Ż el├ín do ┼żivota. Nev├íhajte a zarezervujte si pobyt za skvel├║ cenu ─Ź├şm sk├┤r.

Články o lokalite Krahule

Tipy kam na v├Żlet Krahule

N├ízory a odpor├║─Źania


Silvia Ziskova
Ur─Źite nav┼ít├şvi┼ą Kr├ísnu Bansk├║ ┼átiavnicu a toto miesto na ubytovanie v pokoji pr├şrode

Vladim├şra Vajdiarova
Dobr├ę jedlo u Starej Bla┼íkovej, k├║panie v Po─Ź├║vadle je samozrejmos┼ą ÔŁĄ´ŞĆ T├║ru na Sitno, cez Kr├ş┼żnu na Rich┼łavu alebo na Evi─Źkino jazero..... cyklotrasy...

Denisa Nire─Ćhask├í
Odpor├║─Źam v├Żstup na Kalv├íriu. Kr├ísny v├Żhlad na B├ínsku ┼átiavnicu. 15 min├║t od chal├║pky sa nach├ídza Belianske jazero ktor├ę je n├ídhern├ę.

Ivana Tomášková
City game, Banka l├ísky, vl├í─Źik ┼átiavnick├í An─Źa, ra┼łajky v podniku Moja Mari├şa, obed alebo ve─Źeru v re┼ítaur├ícii Erb, kde vyr├íbaj├║ aj vlastn├ę pivko a ur─Źite stoj├ş za to nav┼ít├şvi┼ą podnik Divn├í pani s jedine─Źnou atmosf├ęrou.

Michaela Štetiarová
Historick├ę centrum, Bansk├ę m├║zeum s prehliadkov ┼ít├┤lne, Banka l├ísky, M├║zeum miner├ílov, novinky boli Prech├ídzka v ─Źase a Pokriven├ę zrkadl├í. Super atmosf├ęra v bare Ruiny.

Martina Jarol├şnov├í
Bojnice s├║ zn├ímym turistick├Żm miestom s mno┼żstvom zauj├şmav├Żch miest - ZOO, Bojnick├Ż z├ímok, k├║pele a k├║palisko, M├║zeum praveku, Pieskov├ę sochy, sokoliari Aquila, Dom il├║zi├ş, r├┤zne atrakcie pre deti, gal├ęrie, m├║ze├í, re┼ítaur├ície a kaviarne, park, n├ímestie s alejou, vl├í─Źik, ─îajka v oblakoch...

Marcela Jakub├şkov├í
Term├ílne k├║palisko, so─żn├║ jasky┼łu, k├║pe─ż v parenici, k├ívi─Źku v pr├şjemnom prostred├ş k├║pe─żn├ęho centra.

Zuzana Majcikova
Zamok, vyhliadka Cajka v oblakoch a dinopark, unikova hra Zahada Ruzoveho Pantera, muzeum praveku

frantisek kapicak
Gadersku a Blatnicku dolinu,jaskynu Mazarna,dlhe a pekne trasy ako na bike tak na turistiku

Eva Šagátová
Ne─Ćaleko sa nach├ídza Blatnicky hrad, Gaderska dolina s Certovou br├ínou, Blatnicka dolina.

Jana Vl─Źek
Odpor├║─Źam nav┼ít├şvi┼ą mincov┼łu, m├║zeum, hrad, ┼ít├┤l┼łu Andrej a Feraty na Skalke. Gastronomick├Ż z├í┼żitok si vychutn├íte v re┼ítaur├ícii priamo na n├ímest├ş - Silvanus.

Gabriela Petrániová
K┼Ľmenie diviakov v okol├ş chaty, Mixiland pre deti vo Zvolene, Zvolensk├Ż z├ímok, Holidaypark Kov├í─Źov├í

Val├ęria Svitekov├í
K├║pele Sklen├ę Teplice, k├║palisko, perfektn├║ pizzu na ihrisku, obchod├şk pri ceste suven├şry...

Lenka Juhászová
Hne─Ć k├║sok odtia─ż je Via ferrata Dve ve┼że, turistika s kr├ísnymi v├Żh─żadmi, ve─ża mo┼żnost├ş ┼íportu aj relaxu

Dagmar Čavajdová
Ur─Źite odpor├║─Źame v├Żstup na Sitno, pozrie┼ą si pamiatky a atrakcie v Banskej ┼átiavnici a ve─Źern├║ prech├ídzku okolo jazera, ktor├║ V├ím spr├şjemnia bobry Ôś║´ŞĆ.

Tibor Osusk├Ż
Vyhne k├║pele,┼átiavnick├ę vrchy,┼átiavni─Źka kalv├íria a mnoh├ę ─Ćal┼íie.Vhodne i pre turistov.

Rozália Machová
My sme boli na Studni─Źke, v Tureckej a na Donovaloch. Zasa sa mus├şm opakova┼ą, ┼że je to n├ídhera. V├Żh─żady, pokoj, a mier aspo┼ł v du┼íi. In├Ż svet ne┼ż na ak├Ż sme zvyknut├ş.

Rozália Machová
Neviem ─Źo by som odporu─Źila n├ív┼ítevn├şkom obce. Pre n├ís bolo v┼íetko kr├ísne, lebo tam m├íme korene. Star├ę Hory sme pre┼íli cel├ę a mus├şm poveda┼ą, ┼że tak ako je kr├ísna pr├şroda, tak s├║ kr├ísni i ─żudia. V tom zmysle, ┼że s├║ priate─żsk├ş a ochotn├ş.

Kristina Ferencakova
v Starych horach je velmi prijemna a pre deti zaujimava prechadzka Lesny chodnik od potravin, aj bannicky naucny chodnik.

Timotej Holl├Ż
V okol├ş s├║ hne─Ć 3 ly┼żiarske stredisk├í Jasensk├í dolina, Val─Źianska Dolina a Martinky. S├║ tu kr├ísne lesy na prech├ídzky a z dediny Blatnica ide ve─ża turistick├Żch chodn├şkov ─Źi┼że priamo odtia─żto sa d├í ├şs┼ą na t├║ry.

Mikhail Polun
Skiing different types on winter, riding dogs or horse on the ice, good brewery and restaurant 10 mons walking, fresh walking. Resting from the cities and just relaxing :)

Dávid Škuta
Cel├Ż kraj je raj pre turistov. Ka┼żd├Ż si tu nie─Źo n├íjde, ─Źi u┼ż v bli┼ż┼íom alebo vzdialenej┼íom okol├ş.

Dávid Škuta
P├ín dom├íci n├ís zobral na komentovan├║ prehliadku, odpor├║─Źame ak sa bude da┼ą. Samotn├í dedinka pon├║ka kr├ísne z├íkutia, pre turistov je v okol├ş neskuto─Źn├ę mno┼żstvo tr├ís a v├Żstupov.

─Żudmila Ba─Źov├í
Teplicke serpentiny, okolite zrucaniny hradov, hrad Zniev - krasna tura z Klastora pod Znievom od cintorina, cca hodinku hore... krasne vyhliadky.

Vladim├şr Stehlik
V zime ly┼żiarsky svah . V lete rozh─żad┼ła a k├║sok od obce geografick├Ż stred Eur├│py

feda i.
vych├ídzka Velest├║r zo Skalky (rozpr├ívkovo kr├ísnym lesom), geografick├Ż stred Eur├│py (pri starobylom kostole sv. J├ína Krstite─ża) v Kremnick├Żch Baniach - cestou na Krahule), Hvezd├íre┼ł v ┼Żiari nad Hronom (fascinuj├║ci a nezabudnute─żn├Ż z├í┼żitok - mo┼żnos┼ą objedna┼ą si individu├ílnu n├ív┼ítevu pre samostatn├║ skupinu - ─żudsk├Ż, ├║stretov├Ż a ochotn├Ż pr├şstup odborn├Żch pracovn├şkov)

feda i.
rozh─żad┼ła na Krahulskom vrchu (nen├íro─Źn├í romantick├í prech├ídzka s ├║┼żasn├Żm fin├ílnym v├Żh─żadom), Trnovn├şk (kr├ş┼ż na skale s v├Żh─żadom)

Martina Havl├şkov├í
N├ídhern├Ż are├íl Okrasn├Żch rybn├şkov hne─Ć bl├şzko chaty so super ihriskom a Mini ZOO. Mo┼żnosti na turistiku.

Peter Greisiger
Obec s kr├ísnymi domami a aj vela prile┼żitosti na ubytovanie pre turistov, velmi pekne drevenice, mo┼żnos┼ą nak├║pi┼ą si potraviny v miestnych potravin├ích s bohatym sortimentom, velike zachytne parkovisko pre turistov, atd

Jana Vašková
Ur─Źite odpor├║─Źame prech├ídzku po dedine, dom so zmen┼íeninami budov, pekn├ę star├ę dreveni─Źky aj zauj├şmav├ę nov├ę zrubov├ę domy, okolo kostola, v pr├şpade pekn├ęho po─Źasia na vyhliadku, aj chodn├şkom do Kremnice a na vrchol seda─Źky, ─Źi a┼ż na Skalku.