Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 2 ubytovaní Šamorín

Privát u MajkyPrivát u MajkyPrivát u MajkyPrivát u MajkyPrivát u MajkyPrivát u MajkyPrivát u Majky
Príjemný privát v kľudnom prostredí obce Rovinka!
Rovinka • 2 izby a  1 apartmán, 5 osôb, 3 spálne. V obci, pri jazere. Pes povolený.
5 7 recenzií
od 15 € / osoba / noc
Štvorlôžková izbaŠtvorlôžková izba s kuchynským kútomŠtvorlôžková izba s kuchynským kútomŠtvorlôžková izba s kuchynským kútomŠtvorlôžková izba s kuchynským kútomŠtvorlôžková izbaŠtvorlôžková izbaŠtvorlôžková izba s kuchynským kútomDvojlôžková izbaPäťlôžková izba
Ubytovanie od 7 eur
Rovinka • 11 izieb, 45 osôb, 11 spální. V obci. Pes nepovolený.
Bez recenzií
od 7 € / osoba / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

5+ tipov kam ísť na výlet v Šamoríne

Na južnom Slovensku sa v Trnavskom kraji, v okrese Dunajská Streda, rozprestiera mesto Šamorín. Má viac ako 13 tisíc obyvateľov. Jeho poloha je zaujímavá aj vďaka tomu, že v rámci Podunajskej nížiny leží na Žitnom ostrove, čo je najväčšia zásobáreň pitnej vody v Strednej Európe. Prvá písomná zmienka o meste pochádza z roku 1285 a v roku 1405 mu Žigmund Luxemburský udelil práva kráľovského mesta. Dnes patrí k pútavým mestečkám na Dunaji s bohatým zastúpení atrakcií pre každého dovolenkára, preto je ideálnym miestom na strávenie predĺženého víkendu či dovolenky. Ponuka ubytovania v Šamoríne je pomerne pestrá, v hre sú nielen hotely v Šamoríne a apartmány, ale napríklad aj penzión v Šamoríne či ubytovňa Šamorín.

Danubiana

DanubianaDanubiana
V týchto končinách, len necelých 20 km od Bratislavy, sa na polostrove rieky Dunaj na hraniciach troch krajín – Slovenska, Maďarska a Rakúska - nachádza jedno z najromantickejších múzeí v Európe - múzeum moderného umenia Danubiana. Založil ho holandský zberateľ umenia Gerard Meulensteen spolu s nadšencom galérií Vincentom Polakovičom. Od svojho otvorenia v roku 2000 sem zavítalo množstvo návštevníkov, medzi ktorými boli aj také známe osobnosti akými sú španielsky kráľ J. V. Juan Carlos I. s manželkou, holandská kráľovná Beatrix, nórska kráľovná Sonja, monacké knieža Albert II., ománska princezná Mona a mnoho ďalších nadšencov moderného umenia.

Rezort x-bionic® sphere

Tridsať minút od hlavného mesta Bratislava sa v Šamoríne, časť Čilistov, na ploche viac ako 1 000 000 m2, nachádza športovo-rekreačný rezort x-bionic® sphere. Nájdete tu množstvo športovísk vrátane olympijského tréningového centra pre 26 olympijských disciplín ale aj dostatok priestoru pre oddych a relax. Ak sa plánujete ubytovať v hoteli v Šamoríne, môže to byť napríklad tu. Okrem hotelových služieb si na tomto mieste môžete vychutnať bazény a vodný svet, wellness a masáže, bowling a biliard alebo si dopriať vynikajúce jedlo v miestnej reštaurácii. K dispozícii sú tu tiež kongresové priestory pre usporiadanie firemných podujatí.

Yachter club Modrá Čajka

Yachter club Modrá ČajkaYachter club Modrá Čajka
Ak hľadáte aktívny oddych s príjemným relaxom, do pozornosti vám dávame Yachter club Modrá Čajka. Dosýta si tu môžete užiť jachting, či už s vlastným alebo prenajatým plavidlom, absolvovať kurz vodcu malého plavidla so záverečnými kapitánskymi skúškami, zašantiť si na vodných lyžiach, skútri, paddleboarde, alebo preskúmať okolie na motorovom člne. Tento adrenalínový zážitok môžete zakončiť skvelou večerou v reštaurácii priamo na hladine Dunaja. S možnosťou prenajatia kajuty sa toto miesto stáva perfektnou destináciou na dovolenku v Šamoríne.

Vodné dielo Gabčíkovo

Dunaj má obrovskú silu a preto sa stal ideálnym vodným tokom na vybudovanie vodného diela Gabčíkovo. Začalo sa stavať v roku 1977 najmä s cieľom zamedziť záplavám, ku ktorým v tejto oblasti Dunaja pravidelne dochádzalo. Po nezhodách v jeho budovaní medzi Maďarskou a Slovenskou stranou bolo dielo v roku 1992 uvedené do užívania len na Slovenskej strane. Okrem proti záplavovej funkcie plní dielo aj úlohu elektrárne.

Areál Divoká Voda

Milovníci vodných športov si zaiste prídu na svoje v areáli Divoká Voda – Čunovo. Je to výnimočné umelé slalomové ihrisko pre trénovanie vodných športov poháňané odkloneným vodným tokom z rovnomennej priehrady Čunovo. Slúži nielen športovcom, ale je tiež ideálnou lokalitou pre firemné akcie, teambuildingy, svadby, detské plavecké tábory či športové školy. K dispozícii je tiež ubytovanie hotelového typu, alebo ak hľadáte lacné ubytovanie v Šamoríne a okolí, ste na správnom mieste.

Názory a odporúčania

Marie Susolikova
Nová Ves, vidět prasátka mangalic jak se volně pasou je zážitek...

Marie Susolikova
Dunajská Streda je krásné město, blízko náměstí je řeznictví kde koupíte maso vynikající kvality, pekárna Lipot na hlavní třídě - nadýchané pečivo, personál příjemný, ochotný, rohlíky obvzlášť vypečené jako, u Langra,, nákupní centrum na náměstí, oddělení textilu 2 patro u Modrého Číňana,na pěší zóně příjemný poslech neznámého harmonikáře,

Pavel Marko
Len aby im pocasie vyslo ako nam a potom je tam fajn vsetko

Dagmar Slobodova
Seneckú zmrzlinu

Barbora Kudzbelova
Termalpark

Michal Chlepko
Návšteva kolových mlynov, prechádzka po okolí.

Hajnalka Kisová
S detmi je výhoda že je na skok bratislavské zoo, tak isto malkia park v orechovom potoni, zábavné centrum v Bratislave pre deti, keby bolo teplejšie tak aj jazero priamo pri hoteli alebo aquapark

Hajnalka Kisová
Senecky aquapark alebo rôzne podujatia, ako aj výstava psov kúsok od hotela

Jozef Papaj
Kultúrne pamiatky

Jozef Papaj
Nákupné stredisko Avion

Petra Tyralova
- rôzne športové aktivity na hrádzi a na Jaroveckom jazere, kde sa dá krásne a bezpečne vykúpať

Petra Tyralova
+motorový čln, z paluby ktorého sa dá pohodlne spoznať okolie zátoky +padlleboard na vodách pokojnej zátoky Dunaja