Zadajte krit├ęri├í
Nem├íte ─Źas h─żada┼ą? Po┼ílite dopyt viacer├Żm ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, ┼że zad├íte svoje krit├ęri├í a potvrd├şte. My ho rozpo┼íleme v┼íetk├Żm vyhovuj├║cim ubytovaniam, ktor├ę v├ím po┼íl├║ svoju ponuku ak s├║ vo─żn├ę. U┼íetr├şte ─Źas a m├┤┼żete si vybera┼ą! Krit├ęri├í si nastavte vo vyh─żad├ívan├ş, vypl┼łte svoje kontakty a stla─Źte Odosla┼ą dopyt.

Po─Źet vyhovuj├║cich objektov:

Sna┼żte sa zada┼ą ─Źo najpresnej┼íie krit├ęri├í, aby v├ís nekontaktovalo ve─żmi ve─ża ubytovate─żov. Pozrie┼ą vyhovuj├║ce ubytovacie zariadenia


Zru┼íi┼ą dopyt

Vyberte si z ponuky a┼ż 12 ubytovan├ş Krupina

Exteri├ęr Exteri├ęrTerasaTerasaAlt├ínokAlt├ínokSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼ła
 
Krupina • 12 os├┤b, 4 sp├ílne. Mimo obce, pri lese. K├║pacia ka─Ća. Pes povolen├Ż.
4.9 21 recenzi├ş
od 260 ÔéČ / chata / noc
Interi├ęrExteri├ęrExteri├ęrInteri├ęrInteri├ęrInteri├ęrInteri├ęrInteri├ęrK├║pe─ż┼łaTerasa
Z├í┼żitkov├ę ubytovanie v jurte
Krupina • 4 osoby, 1 sp├íl┼ła. Na samote pri obci, pri lese. Pes povolen├Ż.
4.7 5 recenzi├ş
od 60 ÔéČ / chata / noc
Interi├ęrTerasaOb├Żvac├ş priestorOb├Żvac├ş priestorSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaOb├Żvac├ş priestorKuchynsk├Ż k├║t
Relax v dome z pr├şrodn├Żch materi├ílov
Krupina • 6 os├┤b, 1 sp├íl┼ła. Mimo obce. Pes povolen├Ż.
2 1 recenzia
od 110 ÔéČ / chata / noc
Robotn├şcka ubytov┼ła KatasterRobotn├şcka ubytov┼ła KatasterDvojl├┤┼żkov├í izbaJednol├┤┼żkov├í izbaTrojl├┤┼żkov├í izba┼átvorl├┤┼żkov├í izbaRobotn├şcka ubytov┼ła KatasterRobotn├şcka ubytov┼ła KatasterRobotn├şcka ubytov┼ła KatasterRobotn├şcka ubytov┼ła Kataster
Komfortn├ę ubytovanie v meste Krupina v─Ćaka modernej Ubytovni Kataster!
Krupina • 15 izieb, 34 os├┤b, 15 sp├íln├ş. V centre obce. Pes povolen├Ż.
4 1 recenzia
od 30 ÔéČ / izba pre dvoch / noc
Exteri├ęrExteri├ęrExteri├ęrApartm├ínApartm├ínSp├íl┼łaSp├íl┼łaApartm├ínApartm├ínApartm├ín
Ubytovate─ża kontaktujte len telefonicky
Krupina • 3 izby a  1 apartm├ín, 12 os├┤b, 4 sp├ílne. V centre obce. Pes nepovolen├Ż.
4.5 5 recenzi├ş
od 35 ÔéČ / izba pre dvoch / noc
Exteri├ęrExteri├ęrSp├íl┼łaOb├Żvacia miestnos┼ąKuchy┼łaExteri├ęrOkolieOkolie
Pobyt na samote, k─żud, pohoda, romantika, jazda na koni, j├│ga.
Zemiansky Vrbovok • 2 chaty, 14 os├┤b, 2 sp├ílne. Na samote pri obci, pri lese. Bez internetu. Pes povolen├Ż.
4.7 7 recenzi├ş
od 30 ÔéČ / chata / noc
Chata Anka Kr├í─żovce - Krni┼íovSpolo─Źensk├í miestnos┼ąSpolo─Źensk├í miestnos┼ąKuchy┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼ła
Chata predur─Źen├í na str├ívenie pr├şjemnej dovolenky
Kr├í─żovce - Krni┼íov - Krni┼íov • 12 os├┤b, 3 sp├ílne. Na okraji obce. V├şrivka, sauna. Pes povolen├Ż.
4.5 6 recenzi├ş
od 110 ÔéČ / chata / noc
Chata Hus├şnChata Hus├şnChata Hus├şnChata Hus├şnChata Hus├şnChata Hus├şnChata Hus├şnChata Hus├şnChata Hus├şnChata Hus├şn
Chata v pokojnom prostred├ş, obklopen├í pr├şrodou.
Hontianske Nemce • 10 os├┤b, 2 sp├ílne. V rekrea─Źnej oblasti, pri lese, v chatovej osade. Pes povolen├Ż.
4.6 1 recenzia
od 65 ÔéČ / chata / noc
Exteri├ęrBaz├ęnVonkaj┼íie posedenieOkolieVonkaj┼íie posedenieKuchynsk├Ż k├║tOb├Żvacia miestnos┼ąSp├íl┼łaSp├íl┼łaSp├íl┼ła
Chata s baz├ęnom v tichom prostred├ş
Hontianske Nemce • 15 os├┤b, 4 sp├ílne. Mimo obce, pri lese, v chatovej osade. Baz├ęn. Pes nepovolen├Ż.
5 4 recenzie
od 250 ÔéČ / chata / noc
Exteri├ęrTerasaRe┼ítaur├íciaWellnessWellnessDvojl├┤┼żkov├í izbaDvojl├┤┼żkov├í izbaJednol├┤┼żkov├í izba bezberi├ęrov├íJednol├┤┼żkov├í izbaK├║pe─ż┼ła
Penzi├│n s wellness centrom
Hontianske Nemce • 17 izieb, 29 os├┤b, 17 sp├íln├ş. Na okraji obce. V├şrivka, sauna, s mo┼żnos┼ąou stravovania. Pes nepovolen├Ż.
4.6 3 recenzie
od 35 ÔéČ / osoba / noc
Chalupa PliešovceChalupa PliešovceChalupa PliešovceChalupa PliešovceChalupa PliešovceChalupa PliešovceChalupa PliešovceChalupa PliešovceChalupa PliešovceChalupa Pliešovce
Suprov├Ż relax a pohoda v Pohron├ş i Poipl├ş!
Plie┼íovce • 8 os├┤b, 2 sp├ílne. Na okraji obce, pri lese. Bez internetu. Pes nepovolen├Ż.
4.9 4 recenzie
od 65 ÔéČ / chata / noc
Chalupa BabuchnovoChalupa BabuchnovoChalupa BabuchnovoChalupa BabuchnovoChalupa BabuchnovoChalupa BabuchnovoChalupa BabuchnovoChalupa BabuchnovoChalupa BabuchnovoChalupa Babuchnovo
Chalupa s rodinnou atmosf├ęrou v pokojnom prostred├ş
Plie┼íovce • 7 os├┤b, 1 sp├íl┼ła. Na samote pri obci, pri lese. Pes povolen├Ż.
4.9 10 recenzi├ş
od 40 ÔéČ / chata / noc
Nem├íte ─Źas h─żada┼ą ubytovanie? Po┼ílite dopyt!

5+ tipov kam ├şs┼ą na v├Żlet v Krupine

Malebn├ę meste─Źko banskobystrick├ęho kraja n├íjdete pri rieke Krupinica na trase Zvolen - ┼áahy. Spolu s mestom Trnava sa zara─Ćuj├║ k najstar┼í├şm mest├ím na Slovensku. Krupina je obklopen├í n├ídhernou pr├şrodou ┼átiavnick├Żch vrchov a Krupinskej planiny. Neopakovate─żn├í atmosf├ęra meste─Źka Krupina je popretk├ívan├í bohatou hist├│riou, kr├ísnymi historick├Żmi pamiatkami a sie┼ąou turistick├Żch chodn├şkov. Samozrejmos┼ąou, ak potrebujete m├íte tu aj mo┼żnos┼ą ubytova┼ą sa v niektorom z ubytovac├şch zariaden├ş, ktor├ę Krupina pon├║ka. H─żad├íte skromnej┼íie alebo pomp├ęzne ubytovanie v Krupine? V tom pr├şpade sa zamerajte na chatu Krupina alebo chalupu Krupina, pr├şp. aj hotel Krupina.

Atrakcie mesta Krupina a okolia

Vartovka

Pevnos┼ą Bzov├şkAutor: Jiri ÔÇô Vlastn├ę dielo, CC BY-SA 4.0
Str├í┼żna ve┼ża Vartovka so ┼ítvorcov├Żm p├┤dorysom je vysok├í cca 13 m. Stavba bola postaven├í v 16. storo─Ź├ş, ke─Ć mest├í obliehali tureck├ę, povstaleck├ę, ako i cis├írske vojsk├í. Sl├║┼żila ako informa─Źn├Ż kan├íl, ktor├Ż vedel poskytn├║┼ą varovanie o ─Ź├şhaj├║com nebezpe─Źenstve. Dnes si z nej m├┤┼żete u┼żi┼ą vyhliadku na okolie Krupiny a kr├ísy pr├şrody. Je pr├şstupn├í aj na pe┼ío po modrej zna─Źke, ale d├í sa k nej doviez┼ą aj autom.

Pevnos┼ą Bzov├şk

Pevnos┼ą Bzov├şk mala zo za─Źiatku in├║ funkciu. Kult├║rna pamiatka z 12. storo─Źia sl├║┼żila ako kl├í┼ítor pre benedikt├şnov a nesk├┤r pre premon┼ítr├ítky. Postupom ─Źasu sa ku kl├í┼ítoru za─Źali pristavova┼ą ve┼że a kostol a nesk├┤r bola Ostrihomskou kapitulou predan├í. Dnes na nej vidie┼ą stopy d├ívnych ─Źias, ktor├ę boli sprev├ídzan├ę aj 2. svetovou vojnou. Tieto kr├ísne ruiny m├┤┼żete dnes obdivova┼ą priamo v dedine Bzov├şk. Bez probl├ęmov sa dostanete na miesto aj autom alebo pe┼íi, pevnos┼ą vidie┼ą u┼ż od cesty.

M├Ąsiarsky bok

Pr├şrodn├í rezerv├ícia, ktor├í ukr├Żva r├┤zne skaln├ę ├║tvary, skalop├ídy, kr├ísne nedotknut├ę lesy a ─Źistotu pr├şrody. Ur─Źite neminite skaln├ę ├║tvary ┼átangar├şge─ż a Sixovu str├í┼ł. M├┤┼żete si odd├Żchnu┼ą na Holom vrchu alebo na vrchu Sitno. M├Ąsiarsky bok je skvel├Żm tipom na v├Żlet, na ktorom sa zrelaxuj├║ v┼íetky vekov├ę kateg├│rie. Nen├íro─Źn├í t├║ra po zelenej zna─Źke, ktor├║ m├┤┼żete absolvova┼ą celoro─Źne v├ís uchv├íti biodiverzitou fl├│ry i fauny. Dostanete sa sem zhruba za polhodinu z mesta Krupina alebo z obce Babin├í.

┼átramp─żoch - Tureck├ę studne

Niekdaj┼íie n├íre─Źie ozna─Źilo kamenn├Ż lom ako ┼átramp─żoch. Jedn├í sa o skaln├ę ├║kryty vytesan├ę do sk├íl a prez├Żvaj├║ sa tie┼ż ako Tureck├ę studne. Pravdepodobne sa v nich ukr├Żvali ─żudia pred n├íjazdmi Turkov. Je mo┼żn├ę, ┼że chudobn├ş ─żudia tieto miesta vyu┼ż├şvali aj na b├Żvanie ─Źi na uskladnenie potrav├şn. Vo vn├║tri m├┤┼żete vidie┼ą aj kamenn├║ izbu, ved─ża ktorej vyviera prame┼ł. Skvel├ę miesto na oddych a piknik, na ktor├ę sa dostanete priamo z centra Krupiny po ozna─Źenom turistickom chodn├şku. Za zmienku ur─Źite stoja pamiatky mesta Krupina ako je Kostol Nanebovzatia Panny M├írie, Kaplnka sv. Anny, me┼ítianske domy a mestsk├í radnica, ako i podzemn├ę pivnice a zvy┼íky stredovek├ęho opevnenia, M├║zeum Andreja Sl├ídkovi─Źa. Taktie┼ż je tu ve─ża pr├şle┼żitost├ş nav┼ít├şvi┼ą podmaniv├ę okolie Krupiny. Spomenieme napr. Sv├Ąt├Ż Anton, Bansk├í ┼átiavnica, hrad ─îabra─Ć, Pan├│nsky h├íj Gavurky v Dobrej Nive a mnoh├ę ─Ćal┼íie.

Ubytovanie Krupina

Chata Hus├şnChata Hus├şn
Po kr├ísnom dni str├ívenom v pr├şrode a obdivom pamiatok by bolo dobr├ę sa v niektorom z ubytovania Krupina aj osvie┼żi┼ą a ob─Źerstvi┼ą. V tomto regi├│ne n├íjdete skvel├ę mo┼żnosti ubytova┼ą sa v peknom apartm├íne, v hoteli, v ├║tulnej chate ─Źi chalupe, ako i v niektorom z vo─żn├Żch priv├ítov. H─żadajte ubytovanie Krupina a okolie a odd├Żchnite si v typickej atmosf├ęre hotela alebo chaty Krupina. ─îak├í tu na v├ís skvel├Ż person├íl, v├Żborn├í miestna gastron├│mia, bohat├Ż v├Żber v├şn, ako aj priazniv├í cena, ktor├ę s├║ atrib├║ty, ktor├ę by malo sp─║┼ła┼ą ka┼żd├ę kvalitn├ę ubytovanie. ─îi u┼ż t├║┼żite po tichej atmosf├ęre s vonkaj┼íou terasou a mo┼żnos┼ąou grilovania na chalupe Krupina alebo si potrp├şte na v├Ą─Ź┼í├ş luxus plnej penzie a r├┤znych slu┼żieb (WiFi pripojenie na internet, TV, vlastn├í k├║pe─ż┼ła a WC, mo┼żnos┼ą pr├şstelky a pod.) v hoteli Krupina, nebudete ani jeden v├Żber ─żutova┼ą. Navy┼íe z ka┼żd├ęho ubytovania to m├íte len na skok k objavovaniu atrakci├ş, ktor├ę mesto a jeho okolie pon├║ka po─Źas cel├ęho roka. Nev├íhajte a zarezervujete si v Krupine ubytovanie u┼ż dnes!

N├ízory a odpor├║─Źania

Igor Janeba
Kult├║rne historick├Żch atrakci├ş je v okol├ş ne├║rekom. My sme stihli Bansk├ę m├║zeum s exkurziou v ┼ít├┤lni, Kalv├íriu v Banskej ┼átiavnici, prech├ídzku po unik├ítnom n├ímest├ş plnom historick├Żch a umeleck├Żch prvkov, a Dom Mar├şny s Bankou l├ísky. Z├ípadoslov├íci - nezabudnite si teplej┼íie oble─Źenie, v tomto obdob├ş je tu o 4-8┬░ menej, mierne f├║ka a objavia sa aj zr├í┼żky. Nenechajte sa ale odradi┼ą, naozaj to stoj├ş za to!

Igor Janeba
Milovn├şci akt├şvneho relaxu si pr├şdu na svoje, ─Źi u┼ż na bicykloch, prech├ídzkach alebo t├║rach po ┼átiavnick├Żch vrchoch alebo v okol├ş tajchov. Stravovali sme sa v ne─Ćalekom penzi├│ne Eli┼íka, ra┼łajky a k├ívu som pripravoval priamo v na┼íom dom─Źeku.

Zdenka Macková
V tomto regi├│ne je ve─ża mo┼żnost├ş pre turistov, pr├şroda je n├ídhern├í. Zveropark v ┼Żarnovici, wellnes Vyhne, n├ív┼íteva Bansk├ęho mesta a mnoho dal┼í├şch.

Stanislava Doln├şkov├í
Cel├Ż ┼ítiavnick├Ż region je malebn├Ż. Treba vidie┼ą a za┼żi┼ą, ka┼żd├Ż si n├íjde svoje... Za ka┼żd├ęho po─Źasia a ro─Źn├ęho obdobia.

Stanislava Doln├şkov├í
Tajchy s├║ n├ídhern├ę. Sokoliarska ┼íkola. Okolit├ę vo┼łav├ę l├║ky, n├ídhern├ę v├Żh─żady... Bo┼żsk├Ż pokoj­čĹŹ

Ivana Slivová
Cyklov├Żlety na Sitno, do Sv├Ąt├ęho Antona a jeho z├íhrad, k tajchu Po─Ź├║vadlo, Klinger, Ottergrund, Kolpa┼ísk├Ż, k vyhliadke Javisko, prezrie┼ą bansk├║ ┼íachtu Bartolomej, ku Kalv├írii v Banskej ┼átiavnici a samozrejme samotn├ę centrum Banskej ┼átiavnici, tam sme zbehli aj pozrie┼ą Miner├ílogick├║ expoz├şciu aj s v├Żkladom ┼ítudenta Adama, ktor├Ż mal skvel├Ż preh─żad

Vladim├şra Vajdiarova
Dobr├ę jedlo u Starej Bla┼íkovej, k├║panie v Po─Ź├║vadle je samozrejmos┼ą ÔŁĄ´ŞĆ T├║ru na Sitno, cez Kr├ş┼żnu na Rich┼łavu alebo na Evi─Źkino jazero..... cyklotrasy...

Monika Fra┼łov├í
Ke─Ć┼że n├ím pr┼íalo skoro cel├Ż pobyt ve─ża m├ę toho nepozerali. Ale odpor├║─Źame okolie Hotela Salamandra.

Zuzana Szecsenyiova
Banska ┼átiavnica, okolite Tajchy,Po─Źuvadlianske jazero...na vyber si kazdy naozaj najde to svoje

Zuzana Szecsenyiova
V obci sme vela nepochodili ale Banska ┼átiavnica 8 km tu sme pobehali kri┼żom kra┼żom tak ako aj okolite Tajchy.

Denisa Nire─Ćhask├í
Odpor├║─Źam v├Żstup na Kalv├íriu. Kr├ísny v├Żhlad na B├ínsku ┼átiavnicu. 15 min├║t od chal├║pky sa nach├ídza Belianske jazero ktor├ę je n├ídhern├ę.

Andrea Šprláková
V regi├│ne je toho ve─ża. Ne─Ćaleko je Bansk├í ┼átiavnica a tam je st├íle ─Źo pozera┼ą. Sv.Anton, Vyhne k├║palisko, Po─Ź├║vadlo, ba┼ła Bartolomej a ve─ża ─Ćal┼í├şch zauj├şmavost├ş ;)

Andrea Šprláková
V obci bola sokoliarska ┼íkola, ktor├í robila ka┼żd├Ż de┼ł o 14h predstavenie a n├ísledne prehliadku ┼íkoly, kde maj├║ r├┤zne drav├ę vt├íky a in├ę zvierat├í. Moje deti boli nad┼íen├ę. V obci s├║ aj 3 jazer├í, ale t├║ru k nim sme po─Źas n├í┼ího pobytu nestihli. Ur─Źite ju radi absolvujeme nabud├║ce.

Katar├şna Bras
Mesto Bansk├í ┼átiavnica, n├íu─Źn├Ż chodn├şk na vrch Paradise (1. ma zauj├şmali aj tabu─żky, kone─Źne in├ę ako len klasick├ę spracovanie ako fauna, flora... ) , v├Żh─żad na mesto B┼á z Javiska ne─Ćaleko ─Źervenej studne.

Ivana Tomášková
City game, Banka l├ísky, vl├í─Źik ┼átiavnick├í An─Źa, ra┼łajky v podniku Moja Mari├şa, obed alebo ve─Źeru v re┼ítaur├ícii Erb, kde vyr├íbaj├║ aj vlastn├ę pivko a ur─Źite stoj├ş za to nav┼ít├şvi┼ą podnik Divn├í pani s jedine─Źnou atmosf├ęrou.

Michaela Štetiarová
Historick├ę centrum, Bansk├ę m├║zeum s prehliadkov ┼ít├┤lne, Banka l├ísky, M├║zeum miner├ílov, novinky boli Prech├ídzka v ─Źase a Pokriven├ę zrkadl├í. Super atmosf├ęra v bare Ruiny.

Marcela Jakub├şkov├í
Term├ílne k├║palisko, so─żn├║ jasky┼łu, k├║pe─ż v parenici, k├ívi─Źku v pr├şjemnom prostred├ş k├║pe─żn├ęho centra.

Gabriela Petrániová
K┼Ľmenie diviakov v okol├ş chaty, Mixiland pre deti vo Zvolene, Zvolensk├Ż z├ímok, Holidaypark Kov├í─Źov├í

Mária Dzúrová
Cel├ę okolie je kr├ísne a vhodn├ę na turistiku a samozrejme Bansk├í ┼átiavnica je ve─żmi zauj├şmav├í a prekr├ísna.

Val├ęria Svitekov├í
K├║pele Sklen├ę Teplice, k├║palisko, perfektn├║ pizzu na ihrisku, obchod├şk pri ceste suven├şry...

Dagmar Čavajdová
Ur─Źite odpor├║─Źame v├Żstup na Sitno, pozrie┼ą si pamiatky a atrakcie v Banskej ┼átiavnici a ve─Źern├║ prech├ídzku okolo jazera, ktor├║ V├ím spr├şjemnia bobry Ôś║´ŞĆ.

Marcela Cibáková
N├ív┼íteva Banskej ┼átiavnice, Bansk├ęho skanzenu pri Banskej ┼átiavnici. T├║ra na Sitno, v lete k├║panie sa v tajchoch.

Izabela Fendeková
Aspo┼ł t├Ż┼żd┼łov├Ż pobyt,lebo v okol├ş je toho na preb├ídanie a┼ż pr├şli┼í ve─ża na pred─║┼żen├Ż v├şkend. Okrem pr├şrody sa pon├║ka aj n├ív┼íteva Banskej ┼átiavnice, kde n├ív┼ítevn├şk n├íjde mnoho turisticky zauj├şmav├Żch mo┼żnost├ş aj na 2-3 dni.

Izabela Fendeková
Obec le┼ż├ş uprostred ┼átiavnick├Żch vrchov, priamo pred dom─Źekom vedie jedna turistick├í trasa, pre menej n├íro─Źn├Żch,aj n├íro─Źnej┼í├şch. Ne─Ćaleko s├║ dva tajchy, tak┼że v letn├Żch mesiacoch je pl├ívanie vo vo─żnej pr├şrode na dosah. Od jedn├ęho z nich sa d├í vyviez┼ą seda─Źkovou lanovkou a pokra─Źova┼ą ─Ćalej turistick├Żmi chodn├şkmi r├┤znymi smermi,ale zaka┼żd├Żm s ├║┼żasn├Żmi v├Żh─żadmi do okolia. Hist├│ria regi├│nu je spojen├í s banskou ┼ąa┼żbou, a mnoho ┼í├ícht a podzemn├Żch chodieb ├║sti aj v obci. Zauj├şmav├í stavba je klopa─Źka.

Katar├şna Pitonakova
Prech├ídzku do ne─Ćalekej obce Sv├Ąt├Ż Anton, ur─Źite ak je mo┼żn├ę vzia┼ą so sebou bicykel, preto┼że na okol├ş s├║ ide├ílne cesti─Źky pre bike, Bansk├í ┼átiavnica, Po─Ź├║vadlo a vrch Sitno na ktor├Ż je v├Żh─żad aj z chaty,

Andrea Sziglova
Ur─Źite Tajchy a kopec ve─ża in├Żch turistick├Żch chodn├şkov. Kolpasske jazero vyrez├ívan├ę sochy zvierat. Proste je tam kr├ísne

Ing. Silvia Lojanová, MBA
v obci je na konci dediny k├║panie v pr├şrodnej vode, n├íjdete cestou aj klasicku miestnu krcmu kde sme sa v┼żdy osviezili hahaha aj mu┼żi aj deti

Tomáš Boros
Asi 1 km od objektu je krasne jazero, v ktorom sa mozete kupat. Tesne pri vode je bufet, kde sa mozete najest, napit, WC.

Jaroslav Valkovi─Ź
1) Ne─Ćaleko - Kl├í┼ítor Bzov├şk, hrad ─îabra─Ć, Sitno, Bansk├í ┼átiavnica, 2) Doporu─Źujem pan├│nsky dubov├Ż h├íj Gavurky

Jaroslav Valkovi─Ź
1) D├í sa pozrie┼ą ne─Ćalek├í Krupina, Vartovka, 2) Dedinka ┼Żibritov, pri nej prame┼ł chutnej vody