Zadajte kritériá
Nemáte čas hľadať? Pošlite dopyt viacerým ubytovaniam naraz!
Dopyt funguje tak, že zadáte svoje kritériá a potvrdíte. My ho rozpošleme všetkým vyhovujúcim ubytovaniam, ktoré vám pošlú svoju ponuku ak sú voľné. Ušetríte čas a môžete si vyberať! Kritériá si nastavte vo vyhľadávaní, vyplňte svoje kontakty a stlačte Odoslať dopyt.

Počet vyhovujúcich objektov:

Snažte sa zadať čo najpresnejšie kritériá, aby vás nekontaktovalo veľmi veľa ubytovateľov. Pozrieť vyhovujúce ubytovacie zariadenia


Zrušiť dopyt

Vyberte si z ponuky až 9 ubytovaní Patince

Villa Gracia PatinceVilla Gracia PatinceVilla Gracia PatinceVilla Gracia PatinceVilla Gracia PatinceVilla Gracia PatinceVilla Gracia PatinceVilla Gracia PatinceVilla Gracia PatinceVilla Gracia Patince
S vírivkou a klimatizáciou v areáli kúpaliska!
Patince • 4 apartmány, 24 osôb, 8 spální. V rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska, pri rieke, v chatovej osade. Vírivka. Pes povolený.
4.6 14 recenzií
od 70 € / apartmán / noc
Apartmánová chata DanaApartmánová chata DanaApartmánová chata DanaApartmánová chata DanaApartmánová chata DanaApartmánová chata DanaApartmánová chata DanaApartmánová chata DanaApartmánová chata DanaApartmánová chata Dana
Dieťa do 5 rokov bez nároku na lôžko zadarmo
Patince • 2 apartmány, 8 osôb, 2 spálne. V rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska. Bazén, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.1 5 recenzií
od 70 € / apartmán / noc
Chata ElzaAltánokObývačkaObývačkaSpálňaSpálňaSpálňaKuchyňaKuchyňaKuchyňa
Ideálne miesto na relax.
Patince • 2 apartmány, 8 osôb, 2 spálne. V rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska. Bazén, sauna. Pes povolený.
4.5 12 recenzií
od 64 € / apartmán / noc
ExteriérBazénAltánokBazén, saunaSpálňaSpálňaSpálňaSpálňaKuchynkaKuchynka
Bazén, sauna, vírivka, vhodné aj pre firemné akcie
Patince • 17 osôb, 5 spální. V rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska. Bazén, vírivka, sauna. Pes povolený.
Bez recenzií
od 330 € / chata / noc
UniversUniversUniversModernRetroExteriérExteriérKuchyňaSpoločenská miestnosťSpoločenská miestnosť
Apartmány v areáli kúpaliska
Patince • 4 apartmány, 18 osôb, 8 spální. V obci, v areáli kúpaliska. Pes povolený.
5 2 recenzie
od 45 € / apartmán / noc
AreálKúpaliskoKúpaliskoSpálňaSpálňaPosedenieKuchynkaAreálKúpaliskoKúpalisko
Chaty priamo v areáli kúpaliska s Thermalparkom v cene (12 bazénov)
Patince • 12 chát, 72 osôb, 24 spální. V rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska, v chatovej osade. Bazén, vírivka, sauna, s možnosťou stravovania. Pes nepovolený.
Bez recenzií
od 113 € / chata / noc
ExteriérExteriérKúpaliskoSpálňaObývacia miestnosťObývacia miestnosťKuchynský kútKúpeľňaKúpeľňaKúpeľňa
Apartmány v areáli kúpaliska
Patince • 2 apartmány, 10 osôb, 2 spálne. V rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska, pri jazere. Bazén, vírivka, sauna. Pes nepovolený.
Bez recenzií
od 60 € / apartmán / noc
ExteriéraltánokApartmánApartmánApartmánŠtúdioApartmánApartmánkúpeľňa s toaletoukúpeľňa s toaletou
Dieťa do 4 rokov bez nároku na lôžko má ubytovanie ZADARMO!
Patince • 2 štúdiá a  2 apartmány, 14 osôb, 6 spální. V rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska, pri vode. Pes povolený.
4.2 11 recenzií
od 36 € / apartmán / noc
ExteriérDetské ihriskoDetské ihriskoTerasaTerasaSpálňaSpálňaSpálňaSpálňaSpálňa
S klimatizáciou pri termálnom kúpalisku Patince za super cenu!
Patince • 12 apartmánov, 48 osôb, 12 spální. V rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska, pri vode. Bazén, s možnosťou stravovania. Pes povolený.
4.2 6 recenzií
od 50 € / chata / noc
Nemáte čas hľadať ubytovanie? Pošlite dopyt!

Ubytovanie v areáli kúpaliska Patince

Navštívte najjužnejší bod Slovenska, užite si najvyšší počet teplých slnečných dní a v neposlednom rade navštívte kúpele Patince. Na malé mestečko, ktoré má rozlohu len niečo cez 11 kilometrov štvorcových a približne 500 obyvateľov, aj viac než dosť lákadiel, čo poviete? A to sme ešte nezmienili turistické lákadlá v okolí… Neďaleko máte Komárno, archeologické vykopávky, netypickú rozhľadňu a super cyklotrasu. No nebudeme prezrádzať všetko, nech máte čo objavovať na dovolenke. Možností lacného ubytovania v areáli kúpaliska Patince je dosť. Presvedčite sa sami.

Aké typy ubytovania nájdete v areáli kúpaliska Patince

Kúpalisko PatinceKúpalisko Patince
Nie je ťažké to uhádnuť. Práve kúpele a wellness sú tým hlavným dôvodom, prečo ste sa rozhodli vašu dovolenku naplánovať v Patinciach. Využiť silu tamojšieho prameňa, zregenerovať telo a nechať odpočinúť myseľ. Niet čudo, že preto hľadáte ubytovanie v areáli kúpaliska Patince. Poďme sa pozrieť na konkrétne možnosti detailne.

Apartmány v areáli kúpaliska Patince

Najrozšírenejším typom ubytovania sú apartmány Patince. Vybrať si môžetete spomedzi viliek, domčekov, apartmánových chatiek, samostatných apartmánov. Okrem toho, že to budete mať na skok do kúpeľov, môžete sa tešiť na wellness, vírivku priamo na ubytovaní, či príjemné posedenie na záhrade. Oceníte benefity, ako napríklad vstupy do termálneho kúpaliska v cene ubytovania, alebo dieťa do 4/5 rokov zadarmo.

Chaty v areáli kúpaliska Patince

Villa PatioVilla Patio
A čo by ste povedali na chatu v areáli kúpaliska Patince? Tunajšie prostredie lužných lesov má svoje čaro a večerné posedenie na terase či v altánku dodá dovolenke punc romantiky. Nejaké tie chatky nájdete tiež priamo uprostred wellness areálu Patince. Zložte sa tam na pár dní a užite si záhradu, grilovačky, bazén a deti zase hojdačky a detský kútik.

Pokoj a súkromie, no na skok do kúpeľov Patince

V oboch prípadoch si môžete užívať pokoj a súkromie, no pritom to budete mať len niekoľko krokov na miesto, kvôli ktorému ste do Patiniec prišli. Do kúpeľov, wellness areálu, termálneho kúpaliska. Patince ponúkajú skvelú dovolenku pre páry, rodiny s deťmi i skupinky priateľov. Či už vám padnú do oka chaty priamo v Patinciach, alebo si nájdete apartmány v areáli kúpaliska Patince, môžete si byť istí, že o váš komfort a pobyt plný relaxu i zážitkov bude postarané. Záleží len na vás, ktorý typ ubytovania predstavuje pre vás väčší komfort a spĺňa vaše predstavy o ideálnej dovolenke.